Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24051) smiti válasza Bjørgersson (#24050) üzenetére


smiti
addikt

Ennél olcsóbban megszámoltam volna neked az Arc Midi R2-t. ;)

(#24052) Bjørgersson válasza smiti (#24051) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azt adtam el, mert túl nagy volt. :) Ezt meg 12-ért sikerült beszereznem. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24053) F e Z o válasza Bjørgersson (#24050) üzenetére


F e Z o
veterán

Anno, mikor csak a tápomban volt egy 120-as venti...Most meg tápban 1, videókarin 3, procihűtőn 1, illetve 5db kapcsolható (5-12V) házventi, azonban idle így s halk.

Egyébként mit megy a 2500k-d?

(#24042) Cheesy : 2 éve 42k-ért vettem a 2500k-mat, amit 1-1-ben cseréltem egy i7 2600-ra, amikor az bedögött, akkor kellett 10k-t ráfizetnem egy 3770nonK-ra. Mai napig megelégedéssel hajtom 4,1-en 1V feszültség mellett.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#24054) Bjørgersson válasza F e Z o (#24053) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fogalmam sincs, majd pénteken cserélem ki, mert lusta voltam megkeresni a pasztát. :D A tuninghoz meg amúgy teljesen analfabéta vagyok, szóval szerintem majd megkérem Atit, hogy segítsen. :)

Nézegetem aprón is a házakat, de semmi értelmest nem látok.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24055) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Intel "Skylake" to be 6th Generation Core Series, First i7-6700K Benchmarks

Lehet lassan váltok 6600K-ra. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24056) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Nagyon off lesz, ha majd kicsámcsogtuk magunkat majd megbeszéljük, hogy valamelyik modi törölje.

Megérkezett a várva - várt elszámolás. De inkább ne mentettek volna meg. ( Tudjátok, adósmentés )

Meg vagyunk Mentve!

Köszönjük Erste Bank!

2008. –ban felvett hitel 10000000 Ft. 2015 Április 15.-ig befizetve 5885088 Ft.
A forintosítás következtében tőketartozás 16 416 311 Ft. Fent maradó időszakra az új fair törlesztő részlet 106345 Ft. Még hátravan 280 hónap.
Akkor a matematika:
Befizetve : 5885088
Még fizetendő: 29776600
Összesen : 35661688 Ft. Azaz Harmincötmillió-hatszázhatvanegyezer-hatszáznyolcvannyolc forint.

Lehet, hogy az egész utca az enyém????????? :W :W :W

(#24057) radi8tor válasza smiti (#24056) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Atyaég. Ez nagyon durva. :Y

⭐ Stella

(#24058) Bjørgersson válasza smiti (#24056) üzenetére


Bjørgersson
félisten

256%-os kamat, teljesen korrekt. :o :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24059) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#24058) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kamatoskamat számítás hanyadikos tananyag... ;]

Az árfolyamkockázat egy másik történet, azt ki gondolta, hogy a frank majd euró szintre mászik...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24060) föccer válasza smiti (#24056) üzenetére


föccer
nagyúr

Jesszus. :(

Milyen kamattal számolnak ezek?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24061) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#24059) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom, hanyadikos?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24062) robogos10


robogos10
aktív tag

Hát ez rohadt durva!
Akkor nagyanyámék se sokáig örülhetnek nekik is most forintosították a jelzálog devizát 60/hó ról 30/hó ra na de akkor megnézetem velük mennyi lett a kamat.. :W

(#24063) smiti


smiti
addikt

Más jellegű kérdés: Erről a mobil csereprogramról hallottatok? Szeretnéd, ha a régi telefonod is
elballagna?

Nem igazán találok rá konkrét infót, hogy ki veheti igénybe.

(#24062) robogos10 - Nem mindegy, ha a törlesztőjük fele lett?

[ Szerkesztve ]

(#24064) robogos10 válasza smiti (#24063) üzenetére


robogos10
aktív tag

Hát nem éppen ha esetleg a kamat meg a duplája idősek már
De ennek utána nézetek velük jó hogy mondtad ezeket a dolgokat!

775 ös alaplap valakinek elfekvőbe nincs eladó esetleg procival?

(#24065) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#24061) üzenetére


Mercutio_
félisten

[link]

smiti : Best buy topicban volt szó róla, néhány készülék kivételével bukó az aprón eladáshoz képest.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24066) smiti válasza Mercutio_ (#24065) üzenetére


smiti
addikt

Azért én holnap bemegyek megnézem. Elvileg 15k-t majd csak adnak az S3 miniért, mellédob még 15 árengedményt és 55k befizetésével elhozok egy független Samsung A3-at amit a trénél 110-ért adnának ide . ;)

Melyik best buy topik, linkelnéd?

[ Szerkesztve ]

(#24067) Vigneau válasza smiti (#24056) üzenetére


Vigneau
félisten

Ez kegyetlen büntetés... :W :(((

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24068) Mercutio_ válasza smiti (#24066) üzenetére


Mercutio_
félisten

bestbuy

bocs, opera mini alatt nem megy a linkelés

=======
;p

üdv, föccer

[ Módosította: föccer ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24069) Cheesy


Cheesy
őstag

Tegnap nézegettem a specifikációkat, miket kell bevásárolnom, hogy asztalivá tegyem az ML110 G6 szervert. Még azt se tudom milyen proci van benne, mert a HP-nál van vagy 4 fajta konfig belőle :_Đ
- mivel nincs benne egyáltalán hangkeltő, ezért kell bele egy hangkártya
- 8MB shared VGA memória, így kell bele egy vga. Az se baj, ha passzív, nem lesz vele játék. 10k környékén nézelődtem, van némi választék szerencsére.
- ECC ram való bele, szerintem csak 2GB DDR3 van benne, megnézem, hogy mi ára van egy ilyen modulnak
- a CPU hűtőn egy 92mm-es venti van, a házon lévő hátsó elszívóról nincs infóm, talán 12cm-es. Utóbbiból van otthon néhány használt, meg egy 0km-es yate loon. 9cm-est viszont találnom kell valami halkat.

www.vakbelmutet.hu

(#24070) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezt az energiaitalos gyökeret soha nem fogom megérteni... :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24071) radi8tor válasza Bjørgersson (#24070) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amúgy egyszer elszólta magát, nem ő jár vissza hanem valami ismerőse.

⭐ Stella

(#24072) Bjørgersson válasza radi8tor (#24071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igy meg aztan foleg, ismerost ilyenre kerni... nem normalis.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24073) Speed® válasza Bjørgersson (#24072) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha ilyen ismerősei vannak, milyen lehet a családja? ;]

(#24074) embe válasza Bjørgersson (#24070) üzenetére


embe
nagyúr

??? :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#24075) dfdfdf válasza embe (#24074) üzenetére


dfdfdf
őstag

én sem tom mi van :F

(#24076) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Már hónapok óta visszajár az energiaitalos topikba egy gyökér, mert folyton a hülyeségével spamelte a topikot, aztán ki lett tiltva. Pár naponta eszébe jut, beír egy-két hozzászólást, hogy ilyen gëcik, olyan fäszszopók, mindenkit le fog vadászni, a topik összes látogatójának az anyja megvolt már neki, stb. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24077) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ja tényleg, kaptam egy üzenetet egy tagtól, hogy ha megvan még a processzor, akkor ad érte 45 ezret. WAT :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24078) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#24076) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az ilyenről rögtön a Jay&Silent Bob-os megkeresős -megrugdosós videó ugrik be.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24079) dfdfdf válasza Bjørgersson (#24077) üzenetére


dfdfdf
őstag

Milyen proci?

(#24080) Bjørgersson válasza dfdfdf (#24079) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ez e

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24081) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

No úgy tűnik 4,3 GHz @ 1,22V a vége a procinak, viszont ugyanúgy megvan a CPU limit, szóval itt valami más gond lesz szerintem. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24082) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#24081) üzenetére


Bjørgersson
félisten

YouTube videó közben dobott is egy kékhalált, úgyhogy a kifaszkivan már.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24083) dfdfdf válasza Bjørgersson (#24081) üzenetére


dfdfdf
őstag

az nem olyan rossz. Én meg lusta vagyok húzni nincs kedvem olvasni róla :D

(#24084) F e Z o válasza Bjørgersson (#24081) üzenetére


F e Z o
veterán

Az korrekt egy 2500k-tól. :R

H2O über alles!

(#24085) dfdfdf válasza F e Z o (#24084) üzenetére


dfdfdf
őstag

(#24086) F e Z o válasza dfdfdf (#24085) üzenetére


F e Z o
veterán

Átlagosnál jobb azért... ;)

H2O über alles!

(#24087) Cheesy


Cheesy
őstag

Nem bírtam ki és levettem az oldalát a szervernek. Rosszabbra számítottam, de van mit takarítani. Holnap délután talán jut rá időm, hogy teljesen szétszedjem, aztán ecset+porszívó.

A RAM-ot azért kivettem, hogy mifélefajta való bele, a 4 foglalatból 1-ben van modul, ebből arra következtetek, hogy nem valószínű, hogy Xeon cpu van benne, hanem a leggyengébb ebből a szériából, a G6950.
A memória egy 2 GB-os Samsung M391B5673FHO-CH9 2RX8 PC3-10600 DDR3. Ha jól látom, unbuffered ECC, azaz "mezei" RAM megy bele, nem a drága szerver ram. Ez jó hír.

A ház nagyon tetszik, masszív, jó anyagvastagságokkal:

www.vakbelmutet.hu

(#24088) Bjørgersson válasza dfdfdf (#24085) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó, akkor én meg belinkelem ezt a táblázatot, és az itteni top1 2500K-n kívül semmi nem számít jónak... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24089) dfdfdf válasza Bjørgersson (#24088) üzenetére


dfdfdf
őstag

Ez igaz :) most meghoztad a kedvem a tuninghoz de háthótfasz vagyok hozzá :D

(#24090) Speed® válasza Cheesy (#24087) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A reg. ECC DDR3 szinten kb. fele árban megy aprón a mezeihez képest.
I5-750et bele és lehet nyugodtan mellétenni az ECCket, minden lappal jó.
Legalábbis 1db P55 és 3db H55 járt nálam vegyes gyártóktól, jók voltak..

(#24091) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Szerintetek normális, hogy az Asus hangkari drivere nem tölt be csak minden második vagy csak sokadik alkalommal?

Már próbáltam újrarakni is, a probléma sajna megmaradt. :W

Más:

Mai szerzeményem:

(#24092) F e Z o válasza smiti (#24091) üzenetére


F e Z o
veterán

Próbáltad már betenni indítópultba az indító ikontját?

H2O über alles!

(#24093) smiti válasza F e Z o (#24092) üzenetére


smiti
addikt

Eddig normálisan működött, az utóbbi pár napban vettem észre.De a legfurább, hogy hang attól van.

(#24094) radi8tor válasza smiti (#24091) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Drivere biztos betölt, csak a csilivili vezérlő programja nem.
Miből gondolod, hogy a driver nem tölt be? Ott a sárga felkiáltójel az óra mellett, hogy az illesztőprogram helyreállításra került?

⭐ Stella

(#24095) Speed® válasza F e Z o (#23987) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

:( [link] Merjek még egy próbát tenni..? Fakk :o

(#24096) Vigneau válasza Speed® (#24095) üzenetére


Vigneau
félisten

Nofene, kifingott az új VGA-d?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#24097) radi8tor válasza Speed® (#24095) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Újonnan vagy használtan vetted?

⭐ Stella

(#24098) F e Z o válasza Speed® (#24095) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez az a használt gari nélküli 290? Nem lenne érdemes valakivel esetleg gariztatni valahogy, ph-n anno az udi csinált hasonlót, mégse egy 15k-s kártya.

H2O über alles!

(#24099) Speed® válasza F e Z o (#24098) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

[link] Nincs hozzá gyári hűtés, pedig a kari még garis Iponéknál elvileg (előző tulaj eladta gariztatáshoz). Visszaveszi a tag, ezzel nincs gond, de vérzik a szívem érte, mert nagyon össze van rakva, halk és hűs, még alulórajelezve-feszelve is bődület erő van benne..már amikor nem BSODzik perceken belül :o Most itt agyalok, hogy mi legyen..ha tudok lőni jó áron (~55) másik refet, van rá való AC Hybridem..ha nem lelek izibe, akkor viszont 780 lesz belőle, a hűtő árát beáldozva, van fent egy garis WF3 ami 70ért eljönne. De még agyalok erősen..jó lenne a 290, mégiscsak 4GB és feature-proof témák :U

radi
Használt, természetesen. Új árában 970 is lenne :S

Vigneau
Tippre azt mondanám, nem ok nélkül volt ennyi :N
Viszont korrekt a tag, szóval nem tudom hová tenni.
Mindenesetre jelzésértékűnek találom, odafigyelek..

(#24100) embe válasza smiti (#24091) üzenetére


embe
nagyúr

Kellemes kis bench eredmény. :C
Én egy S5-re újítottam be a héten. Pedig eddig valahogy kerültem a Samu telókat.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.