Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lacko6


lacko6
senior tag

Azért nyitottam ezt a témát hogy letudjuk írni tapasztalatainkat a csomagtovábbító szolgáltatásról.
Ha például rendelnénk valamit de az adott eladó nem szállít az országunkba,akkor regisztrálhatunk egy csomagtovábbító oldalára,ami után kapunk egy címet (és egy azónósítót) az adott országba.
Ezt a címet kell megadni a vásárlásnál és amikor megérkezik a csomag emailben értesítenek.
És a kezelési költség és szállítási díj megfizetése után továbbítják országunkba.
Röviden ennyi. :U Ha valakinek van tapasztalata leírhatná. Akár Eu-n belül vagy kívül használt ilyen szolgáltatást.

Pl:[link] Amerika
[link] Japán

Ha valaki tud még ilyen oldalakat az beírhatná.

Ui: Nem feltétlenül éri meg ilyen módon rendelni,de ha valakinek nagyon szüksége van valamie akkor érdemes
kipróbálni.

Én például Japánból rendeltem, még úton van ha megérkezik leírom a történetet.

[ Szerkesztve ]

(#2) lacko6


lacko6
senior tag

Na végre ideért a termék.A Japán boltból rendelt termék a Tenso raktárába másnap odaért (hétvégén),és a postaköltség + a 2500ft jutalék megfizetése után másnap postára is adták.Kb.3 nap alatt magyarországra is ért sajnos vámolták :((( ,de lehet van más lehetősége is a vám elkerülésére.Ettől függetlenül megvagyok velük elégedve ha valaki Japánból szeretne rendelni 1 vagy több terméket merem ajánlani a Tenso-t.De mindenképp érdemes számolni az adó+vám párossal.

(#3) whatdouthink válasza lacko6 (#1) üzenetére


whatdouthink
csendes tag

Én a Viaddress-et próbáltam ki. Javaslom, hogy senki se válassza. Több ponton is becsapják az embert.
1, úgy hirdetik magukat, hogy választhattok bármelyik szállítótól a végén kiderült, hogy csak a Fedex-et lehet választani.
2, nem a termék súlya alapján állapítják meg a fizetendő összeget, hanem a méretek alapján nekem az eredeti 5kg helyett 15kg-ért kellett volna fizetnem, mondtam nekik, hogy ez nonszensz inkább hagyom veszni a csomagom...
Az e-bay-en találtam másik felhasználót aki elküldte USPS-el, s még így is olcsóbb volt újra megvenni s kifizetni az USPS szállítást mint kifizetni a dupláját a Fedexnek...
3, a jelzett problémákra elmondták, hogy az USPS-t azért nem lehet választani mert az drágább, s ezzel lezárták a bejelentett problémámat, hogy megoldva
4, az interneten utánaolvasva rengetegen panaszkodtak a szolgáltatásukra, csak sajnos ennek utólag néztem utána, még maga a helyi sheriff is kéri egy fórumon, hogy neki jelezzék az emberek ha bármi gondjuk lenne a céggel...

Összefoglalva, nem próbáltam másik céget de ezt ne válasszátok, mert nem korrektek!!!!!!

(#4) lacko6 válasza whatdouthink (#3) üzenetére


lacko6
senior tag

Az egyik topikban linketék ezt:

weforwardit [link]

[ Szerkesztve ]

(#5) Exom


Exom
tag

A weforwardit.com -ról van valakinek tapasztalata?
Esetleg olcsóbb megoldást tudtok mondani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.