Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) VladimirR válasza Mrs. Lovett (#949) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akkor leirom megegyszer: "esetleg kevesbe szorong a kis mellei miatt, felszabadultabb...?"
ebbol miert nem adodhat, hogy jobb lesz a szex? (bar engem nem kulonosebben sulyt a kis melleim miatti szorongas)

Ariadne: hosszabbito? milyen hulyen nezne mar ki a csaj hosszu csomellekkel? ;p

[ Szerkesztve ]

(#952) Dylen válasza Mrs. Lovett (#949) üzenetére


Dylen
aktív tag

Te sose szorongtál, örülj neki, más még attól talán szoronghat. És ha megcsináltatja, akkor nem fog, és ettől simán lehet jobb az ágyban.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#953) Mrs. Lovett válasza VladimirR (#951) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Én a mestruáciomtól szoktam szorongani nem a kis mellemtől. :K

Simán jobb az ágyban. ;]

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#954) Integra válasza Mrs. Lovett (#944) üzenetére


Integra
titán

régi dogmák ezek szerintem, ezért gondolom azt, hogy nem is érted, hogy miről beszélek akkor amikor azt mondom hogy a szex is jobb lehet emiatt.
de elfogadom és tiszteletben tartom amit mondasz.
valszeg van egy fél generáció köztünk.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#955) Integra válasza Mrs. Lovett (#947) üzenetére


Integra
titán

miből gondolod hogy nem lett jobb?
lehet hogy ágyban is több önbizalma van és jobban eltudja ereszteni magát?
tudod hány nő frusztrált és szégyelli magát?
van amelyik olyan hihetetlen nőstény kanca, hogy félelmetes, és még ők is szégyellősek..
beállíthatod ezt poénnak, de szerintem nem az

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#956) Integra válasza Mrs. Lovett (#949) üzenetére


Integra
titán

te megpróbálod kivetíteni a saját véleményed, hogy milyen jó neked és hogy mert jó neked, a többi nő, aki meg nem olyan mint te, nekik milyen rossz, és hogy "sz'r ügy"
hidd el, nem vicc...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#957) Kaics válasza Integra (#956) üzenetére


Kaics
tag

Irigyellek, hogy ennyire ismered a nők lelki-világát.

Mindenki a saját véleményét vetiti ki - másét nem nagyon lenne értelme, mert akkor az már nem a "saját véleménye". :DDD

"milyen jó neked és hogy mert jó neked, a többi nő, aki meg nem olyan mint te, nekik milyen rossz" - Nem hinném, hogy erre gondolt.

Egy nő csak akkor nem tudja elengedni magát a partnere mellett, ha retteg attól, hogy nem fogadja el őt. Biztos láttál már szerelmes "öregeket" vagy akár hajléktalanokat. Kétlem, hogy nekik a "műmellekre" van szükségük a boldogsághoz.

Ez belefért volna egy post-ba is! :(((

(#958) Mrs. Lovett válasza Integra (#956) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Ha van köztünk fél generáció akkor miért én vagyok a konzervatívabb. Ha te vagy az idősebb, akkor nem értem miért a műciciket pártolod - napjaink divatja, hogy műcicit csináltatnak az apukák a lányaiknak a 14. születésnapjukra. 10-20 éve még azt sem tudtuk mi az a botox, vagy zsírleszívás. :F
(Azt még én is 'elfogadhatónak' tartom, ha egy szülés után megcsináltatja egy anyuka mellét.)
De még mindíg nem értem ezt a korkülönbség dolgot. Ne ítélj elsőre!
Nem hiszem, hogy maradi vagyok, inkább nem tartom normálisnak az ok nélküli (az ok nem ez az önbizalom dolog, legalábbis nem 14 éves korban) plasztikai műtéteket és szerintem egy fiatal nőnek szebb elfoglaltságai vannak az életében mint a mellei.

Kaics jól beszél.Ha mindenkinek egyforma véleménye lenne nem lenne miről beszélgetnünk. :U

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#959) ladybug válasza Mrs. Lovett (#958) üzenetére


ladybug
őstag

Engem is megpróbált meggyőzni a mellműtét fontosságáról. A férjem szerencsére meg van velem elégedve, pedig kicsi a mellem. Viszont nagy a popóm. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#960) Mrs. Lovett válasza Dylen (#952) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Örülök.
Igazad van, más szoronghat.
Te megcsináltatnád a cicid?
Vagy már megcsináltattad és most jobb? Csak azért az érdeklődés, mert több mint valószínű, hogy tapasztalat alapján beszélsz, az állításod alapján: "és ettől simán lehet jobb az ágyban."

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#961) Janoska26


Janoska26
addikt

naneeee,Én imádom a nagy melleket(bármilyen hihetetlen is :U ), de nem a műcicit :( . egyszerűen gusztustalanul szabályos, egyáltalán nem természetesek :( . Le a Szilikonnal!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#962) Mrs. Lovett válasza ladybug (#959) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

A nagy popó sosem árt. Örülök, hogy nem sikerült téged meggyőzni. Velem is meg van elágedve a párom. Kis cici,kis popó - nem mindenki a nagyot szereti. :DD
Hál' Isten!

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#963) Loretto válasza Mrs. Lovett (#960) üzenetére


Loretto
veterán

Nem kell feltétlenül tapasztalat. Pusztán ha elégedetebb vagy a testeddel, akkor az máris jótékonyan hat(hat) a hölgy szexuális viselkedésére, és hát a vizuális stimuláció meg ott a férfinak.
Ambár tényleg csak akkor legyen szilikon, ha nagyon szükséges, mégha számomra megfelelő méretben sexys.

És még mielőtt topic nyílna ezzel kapcsolatban: [link]

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#964) VladimirR válasza ladybug (#959) üzenetére


VladimirR
nagyúr

remelem, nem haragszol meg, de errol a post-rol most ez a kep ugrott be

(#965) Mrs. Lovett válasza Janoska26 (#961) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Így van. Teljes mértékben eggyett értek!!! Le a Szilikonnal!!! :D

Lehet, hogy egy új totyikot kellene nyitni ebben a témában. :K

VladimirR: nagyon hasonlít Alise-re (vagy hogy írják :F ) nem nagy a fencije. vagy az??? :F

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#966) ladybug válasza VladimirR (#964) üzenetére


ladybug
őstag

Tökéletesen egyetértek. :D

Mrs. Lovett: Tedd ezt.
Amúgy sosem akartam kés alá feküdni. Nem nagyon volt miről meggyőznie Integranak.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#967) Mrs. Lovett válasza ladybug (#966) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Loretto szerint már megtörtént. :U

ladybug: nagyon helyes. Egy piros pöttyöt ajánlok neked, elfogadod? :B

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#968) neduddki válasza ladybug (#959) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

MEGEROSITVE!!!

udv

neduddki

p.s. bocsi:- )))

amugy mi a fene ez a totyik????

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#969) ladybug válasza neduddki (#968) üzenetére


ladybug
őstag

Csajok, szex, plasztikai műtét....
Csupa ínyencség. ;)

Ps: Egyébként örülök, hogy így látod. Sosem gondoltam volna, hogy tudsz rám nőként is nézni. ;)

Mrs. Lovett: Naná. :)

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#970) fokukac válasza ladybug (#959) üzenetére


fokukac
nagyúr

dehogy nagy!
hülye vagy :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#971) Mrs. Lovett


Mrs. Lovett
tag

No megyek inkább, megnézetem az original mellemet a párommal! :DD

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#972) Tüzi válasza ladybug (#959) üzenetére

Én csak a nagyszájú nőket nem szeretem. legalábbis beszéd szemszögéből nézve :DDD :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#973) Mrs. Lovett


Mrs. Lovett
tag

No megyek inkább, megnézetem az original mellemet a párommal! :DD

Piros pöttyöcske ladybugnak!!! :))

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#974) ladybug válasza Tüzi (#972) üzenetére


ladybug
őstag

Ezt most úgy érted, akik megmondják a véleményüket? Vagy akik ordítoznak, mint a házi sárkányok?

Mrs. Lovett: Köszönöm.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#975) Dylen válasza Mrs. Lovett (#960) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nem kell ahhoz tapasztalat, hogy bele tudjam képzelni magam mások helyzetébe, legyen az bármennyire is eltérő az enyémtől.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#976) Atlantis válasza ladybug (#974) üzenetére


Atlantis
veterán

Inkább akiknek be nem áll a szájuk és általában rendkívül idegesítő hangfrekvenciával is párosul eme remek tulajdonságuk. :) Mindenről van véleményük és ezt rendkívül hosszan tudják is részletezni, nem törődve azzal, kit érdekel...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#977) Janoska26 válasza ladybug (#974) üzenetére


Janoska26
addikt

Ha megmondja a véleményét nem baj, csak úgy mondja hogy nekem is stimmeljen :U

(#978) VladimirR válasza ladybug (#974) üzenetére


VladimirR
nagyúr

van kulonbseg?

(#979) ladybug válasza Atlantis (#976) üzenetére


ladybug
őstag

Még jó, hogy a fórum ilyen csendes hely. :B

vladimirR: Igen, van.

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#980) Atlantis válasza ladybug (#979) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen...többek közt ezért is szeressük. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#981) Vigneau válasza ladybug (#959) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem, nem. Te karcsú vagy, csak a pöttyös ruha erősít. ;)

Egyébként a képek alapján no problem Veled, szerintem is - csak PetiT meg ne kergessen a kijelentésem miatt. :DDD Egy lány legyen homokóra formájú. Az én Feleségem is inkább faros, mint bögyös.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#982) ladybug válasza Vigneau (#981) üzenetére


ladybug
őstag

Jah, ez a potroh velejárója. Gömbölyded... :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#983) Hequila válasza VladimirR (#945) üzenetére


Hequila
őstag

.

[ Módosította: I_Am ]

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#984) Tüzi válasza ladybug (#974) üzenetére

Akik megmondják a véleményüket, azokkal semmi bajom. Kivéve, ha egy folytában mondja, és nincs igaza, aztán elismerni sem képes.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#985) neduddki válasza ladybug (#969) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Me szeritned enhogy nezek Rad???:- )))

udv

neduddki

p.s. komojjannem ertem, hogy eszt me mondod? Te No vagy nagy botuvel es szeritem en igy is banok Vled? /vagy nem igy erzxed?/

mod: off

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#986) ladybug válasza neduddki (#985) üzenetére


ladybug
őstag

Fogalmam sincs. :F Áh, most aztán nem tudom kimagyarázni magam. A lényeg, hogy meglepett.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#987) neduddki válasza ladybug (#986) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aszem holnap kicsit trecselubnk:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#988) Integra válasza ladybug (#959) üzenetére


Integra
titán

nem próbáltalak meggyőzni semmiről.
annyit mondtam, hogy megkéne hagynod hogy ők döntsenek a saját dolgukról.
ellenben te is, és a kolléganő is frankón megmondja, hogy mi a jó nekik és el se tudjátok képzelni, hogy másképp is lehet.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#989) Integra válasza Kaics (#957) üzenetére


Integra
titán

van némi tapasztalatom velük, igen.

enyhén olcsó demagógiát és felületességet érzek az analógiádban, de legyen, elfogadva.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#990) Mrs. Lovett


Mrs. Lovett
tag

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. ;)

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#991) ladybug válasza Integra (#988) üzenetére


ladybug
őstag

Kicsi sértődöttséget érzek a válaszodban. ;)

Semmi frankót nem mondok és nem mondtam meg, mert nem tudom milyen lehet. Nem ítélem el azokat, akik megcsinálják, viszont vmilyen fokon úgy érzem azért teszik, mert nem tudják magukat elfogadni olyannak amilyenek, és abban látják a megoldást, hogy átformáltatják magukat. Én nem vágyom rá, és abszolút műnek tartom. Ennyi.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#992) Dylen válasza ladybug (#991) üzenetére


Dylen
aktív tag

Igen, pontosan erről szólt a topik már vagy 50 hsz óta. Már csak a másik kolléganőnek kellene megértenie, hogy senki nem a műmell dicsőítéséről beszélt.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#993) Mrs. Lovett válasza Dylen (#992) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Eddig is értettem. Szerintem ladybug is. :(((

Megjegyzem mi, illetve én sem a "műmell dicsőítésének" támogatóiról beszéltem, vagyis nem ellenük. Ha végig olvastad a téma felhozatalától kezedve a végéig a postokat akkor tudod, hogy nem így van. Olvass aztán írj! THX.

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#994) Verus


Verus
senior tag

Hogy én ezt a topicot eddig miért nem láttam? :) Sziasztok Mindenki!Ide is bejelentkezem :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#995) Diego! válasza Verus (#994) üzenetére


Diego!
senior tag

Szijjjaaa! :)

Dumáljuk meg :DDD

(#996) ladybug válasza Verus (#994) üzenetére


ladybug
őstag

Helloka Verus. Üdv a ph-s lányok között. Bár már eddig is a csoport tagja voltál. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#997) Mrs. Lovett válasza ladybug (#996) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

PH!-s csajok gyülekezzetek!

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#998) Verus válasza Diego! (#995) üzenetére


Verus
senior tag

Szia! Hát Téged is látni? :D

Szia ladybug! Tudtam, hogy Te is itt leszel. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#999) ladybug válasza Verus (#998) üzenetére


ladybug
őstag

Mert ez egy gyüjtőtopik. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1000) csapos2 válasza ladybug (#999) üzenetére


csapos2
addikt

Gyűlik?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.