Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Parci válasza Queene (#198) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Az egyik kedvenc női nevem a Laura... nem csak azért, mert olaszországi látogatásom során így hívták a vendéglátómat, aki egyben marha csinos volt :D.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#202) Nowhereman válasza Queene (#198) üzenetére


Nowhereman
őstag

No, megint begyüjtőttél nálam egy pluszpontot!
A gond itt az, hogy ez a betegesen hierarchikus társadalomban szinte mindenki csak azzal törödik, hogy minek látszik és kinek játszik.:((( A világon nincs sem tárgy, sem élőlény, sem idea, csak pusztán birtokolandó státuszszinbolumok. Az egyetlen cél pedig, hogy ezekből a lehető legnagyobb értékkosarat állítsák össze. Azt keresik az emberek ami a státuszukat emeléi, nem azt ami boldoggá teszi őket. A szörnyü az, hogy ez a járványos elmebaj, ma már a normális, és egyébbként kvázi értelmes-érzelmes embereken is teljesen el tud hatalmasodni. A gyerek 1-2 darabszámmal már biztosítsa a boldog család (birtokosa) címet. A továbbiak viszont csak hátráltatják a további státuszszinbolumok birtokbavételét. Pedig egy roszcsont kölök sokkal több öröm forrása, mint egy hatalmas autó, mégha nem is lehet vele páváskodni!:)

Utánam a kondenzcsik!

(#203) CsendPenge válasza Nowhereman (#202) üzenetére


CsendPenge
őstag

''mindenki csak azzal törödik, hogy minek látszik és kinek játszik''
ez jó szöveg! :))
''A világon nincs sem tárgy, sem élőlény, sem idea, csak pusztán birtokolandó státuszszinbolumok.''
Akkor most pl. egy AMD proci minek számít? Szóval ha én egy ClawHammert vagy egy Bartont szeretnék, akkor én is ilyen izé vagyok? Remélem legalább a SÖRT nem ebbe a kategóriába kell sorolni. :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#204) emvy válasza Nowhereman (#202) üzenetére


emvy
nagyúr

NWM:
Igazad van NWM, sajnos mostmár ez példa kérdése is, a felnövő generációk nem választják ezt az életmódot,hanem kapják, nem is ismerik a másikat és nem is értik, ha esetleg beszélsz róla. (nem a felfogásáról, hanem az átérzéséről beszélek). Nekem még (hál' Istennek :) ) nincs gyerekem, de semmi örömöt nem éreznék pl. 45 évesen egy 29''os TFT monitor előtt ülve 24832958 Ghz-s gép előtt ülve pl. család nélkül.

while (!sleep) sheep++;

(#205) Den válasza Queene (#198) üzenetére


Den
veterán

''ugye egyre kevesebb a gyerek''

Bár tendenciát nem fordít, de tegnap délután egyel nőtt a gyerekek száma öcsém lánya személyében. :)

www.simson4t.hu

(#206) CsendPenge válasza Den (#205) üzenetére


CsendPenge
őstag

Gratulálok! Add át üdvözletem! (talira nem öcséd hozott le?) És mi a neve???

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#207) CsendPenge válasza emvy (#204) üzenetére


CsendPenge
őstag

''24832958 Ghz-s gép''
Tisztázzuk! Most Inteles vagy AMD-s gépre gondoltál? ;] (ha ilyen fontos dolgot kifelejtesz, akkor hogy értsek egyet veled?) :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#208) Den válasza CsendPenge (#206) üzenetére


Den
veterán

De öcsém vitt le. Kati a lánya neve.

www.simson4t.hu

(#209) emvy válasza CsendPenge (#207) üzenetére


emvy
nagyúr

Akkor már csak Intel lesz amikor nekem gyerekeim lesznek :(

while (!sleep) sheep++;

(#210) emvy válasza Den (#205) üzenetére


emvy
nagyúr

Den, ha jól értem akkor nagybáty lettél? :)

while (!sleep) sheep++;

(#211) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Amindenit! Hogy zajlik az élet! Den nagybátyus lesz!
Emvy:Nem érdemes túl komolyan venni az életet :))

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#212) Den válasza emvy (#210) üzenetére


Den
veterán

Úgy tűnik :) . Meg a keresztapja is én leszek. :)

www.simson4t.hu

(#213) Den válasza CsendPenge (#211) üzenetére


Den
veterán

Nem lesz, már az :))


''Amindenit'' cool :DDD

www.simson4t.hu

(#214) CsendPenge válasza Den (#213) üzenetére


CsendPenge
őstag

Jójójó :)) Azt már tudod, hogy a kislány Inteles, vagy AMD-s? :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#215) Parci válasza Den (#213) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Grats tesódnak is, a feleségének is, meg neked is!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#216) emvy válasza CsendPenge (#211) üzenetére


emvy
nagyúr

csendpenge: oh yes :) még nem is tervezem:) de legyenek az embernek elvei, nem? (csak azért, mert pár órája ért egy ilyen típusú élmény :( .
Den: te itt a PH-en is keresztapa vagy :))

while (!sleep) sheep++;

(#217) Den válasza Parci (#215) üzenetére


Den
veterán

Köszi, átadom :)

www.simson4t.hu

(#218) Queene válasza CsendPenge (#200) üzenetére


Queene
csendes tag

Igaz, az a 14 éves kislány nyilvánvalóan áldozat de ő a nevelőapját lőtte le (ha egyáltalán ő tette, ha jól értesültem, már ez is kétséges), aki zaklatta. Itt az anya a hunyó, aki állandóan visszavonta a feljelentést, noha mindent tudott, meg a gyermekvédelmisek, és az önkormányzat emberei, akik ott voltak, mindent láttak mégsem tettek semmit. Senki sincs rákényszerítve, hogy eltűrje a párja brutalitását, és azt gondolom, hogy ha egy anya elnézi, hogy a rosszul megválasztott párja zaklassa a gyermekét, akkor ő maga az, akit falhoz kéne állítani. És őszintén: ha ez a 14 éves kislány egy nem kívánt gyermek, akiből esetleg a történtek után már sose lesz egészséges felnőtt, akkor nem lett volna jobb, ha annak idején valaki elmagyarázza az anyjának, hogy hogyan kell védekezni?
Az offról meg annyit, hogy ez itt a fáradt gőz, és a téma, hogy vannak-e itt csajok, hát itt vagyok, és ilyen gondolataim vannak, amiket ezennel megosztottam veletek. Beszélgethetnénk arról is, hogy az AMD megszünteti a Duron fejlesztését, sőt hamarost a gyártását is, és a Celeronok vetélytársaként a lenyomott árú Athlonokat szánja, vagy hogy hiába tért át a T-Breddel a 0.13 mikronos technológiára, a teljesítményt nem tudta tovább srófolni, viszont legalább jobban melegszik a kisebb mag miatt, meg hogy mér nem raknak rá a P4- hez hasonló hőleadó borítást, és még sorolhatnám, de ez se ide vág, hanem másik topicba. Hm?

Den, gratulálok az összes érintettnek a babához!!

Queene

(#219) Satan-Claus válasza Queene (#218) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Whoaaa! Eddig azt hittem, hogy csak műkedvelő vagy, de te tényleg követed a dolgokat :)

Az offal szerintem semmi gond.

A 14 éves kislányról pedig az a véleményem, hogy ő már sajnos régen nem kislány. Sajna -ha nem is a kora szerint - de többünknél öregebb...

Nincs annál szarabb dolog, ha valakinek túl korán kell felnőnie. A fő bűnös a dologban tényleg az anya, de nem lehet igazán hibáztatni egy gyenge akaratú rákos nőt sem, akinek ha nem akar az utcán élni támaszkodnia kell valakire ahhoz, hogy talpon maradhasson a gyerekeivel. Hogy ez milyen árat kíván, és mit lehet feláldozni érte, nos ezt a példa tökéletesen mutatja.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#220) CsendPenge válasza Queene (#218) üzenetére


CsendPenge
őstag

Oké, megadom magam! :) Szóval offoljunk :))
''Senki sincs rákényszerítve, hogy eltűrje a párja brutalitását''
Dehogynem! Éppen a napokban került szóba ez a téma, és meséltek nekem olyasmit, hogy amikor a nő bement a zsarukhoz, mert majdnem agyonverte a férje, akitől éppen próbált válni, akkor a rendőrők elmagyarázták neki, hogy nem tudnak mit tenni, amíg el nem vált, szóval jobb, ha nem tesz feljelentést, sőt, meg sem mondja, hogy itt volt, mer akkor lesz igazán nemulass...

''akkor nem lett volna jobb, ha annak idején valaki elmagyarázza az anyjának, hogy hogyan kell védekezni?'' (emlékeztetőül:abortuszról volt szó)
De igen. Ám ha mégis a ''szerelem'' hevében megtörténik a baj, akkor még lehessen orvosloni abortusz útján, ami azért jobb, mint fullkontakt (verés) úton. Tudom, ez most kissé cinikusnak tűnik, de az élet valszeg cinikusabb nálam, ami nem tetszik, de a föld így kerek! (ha nem tetszik, nézd monitoron, mert ott szögletes :DD /ugrálófogmutogatószmájlí/). Amúgy a azzal a lövöldözéssel kapcsolatban érdekes, hogy lehet, nem is a lány követte el a gyilkosságot. Talán az anyja, és megdumálta a gyerekkel, 'ha nem akarsz intézetbe kerülni, ahol 10-en teszik veled azt, amit apád, akkor mond azt, hogy te lőttél'. De a fene sem tudja :(

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#221) Nowhereman válasza CsendPenge (#220) üzenetére


Nowhereman
őstag

...elmúlsz negyven, elmúlsz hatvan, elmúlsz te is szépen lassan...:Rapülők szöveg.
1: Ha valakit szeretek, azt nem hozom kellemetlen helyzetbe: tehát munkaruhát húzok, és nem mondom azt, hogy nem szeretek zokniba fürdeni. MÁS: ajánlom néha a teljes ruhás fürdést(persze elötte tárca ki), és egyébb nonszensz, kellemetlennek tűnő dolgokat( a hegymászás nem az?), hogy legalább azt tudja az ember, hogy él! Versa: ha egy nőnek van egy kis méltósága meg sütnivalója, akkor mondja az ilyen estre azt: akkor ne is vedd elő! Persze ehhez nem a ''gazdag ribancnak'' kellene a példaképnek lenni! Azt meg ne mondja nekem valaki, hogy egy tízenéves gyerek ne tudja, hogy a koton mire való? Vagy a kotonvásárláskor nem tud valaki macsó lenni?
2: Demokrácia az, ahhol minden embert egyenlőként megvéd az emberek közössége, de a demokrácia az emberek szabadságvágyából fakad - lehetséges ez egy olyan világban, ahol szinte mindenki az ostoba előitéletek és normák rabja? Nem volt-e annak a brutális ''pótapának'' cinkosa minden szomszéd?
...nagyon itt motoszkál egy részlet egy ősi görög teremtési eposzból, azt hiszem megkeresem és begépelem...

Utánam a kondenzcsik!

(#222) Nowhereman válasza Den (#213) üzenetére


Nowhereman
őstag

Gratula DEN! Lehet ezen is filozofálni!:DDD

Utánam a kondenzcsik!

(#223) emvy válasza Nowhereman (#221) üzenetére


emvy
nagyúr

A demokráciával az a gond, hogy sosem azok lesznek többen, akik a jobb megoldást akarják választani, mert a jobb megoldás általában nehezebb, rövidtávon. Ezeknek kellene vezetni egy országot/csapatot, csak sajnos nincs objektív értékmérce. Persze nem sajnos hanem szerencsére, mert ha lenne, nem lehetne szabadon élni. Na ennyit mára :)

while (!sleep) sheep++;

(#224) 9CS


9CS
senior tag

Azthiszem ez (is) abból, a hatalmas problámából adódik, hogy a piciny világ amiben élünk nem szól másról csak a pénzről, és ha tetszik, ha nem enélkül nem megy. Egyedül megélni is ..... nehéz így sokan még az ilyen állatokat is ''bevállalják'' a jobb boldogulás kedvéért. Hamár volt idézet akkor itt van ''Szabi'' is: ''node gyerekek hova tünt a szeretet?'' szal ez tényleg komoly probléma, és nem csak az anya tehet róla, de sok múlott rajta is. Hiszen, ha lett volna a kislánynak (bár tényleg fiatal) kire támaszkodni akkor ez biztos nem esik meg. Ezér is jó néha itt olvasgatni, hogy lám vannak még remek emberek.

ui.: Szia Queene

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#225) Thx1138Hu


Thx1138Hu
tag

Sziasztok! Én azon gondoltam, hogy azért ez gáz. Én félnék azzal a lánnyal járni! Mi van ha egyszer feldühitem valamivel az este meg fejbelő? :)

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#226) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Most úgy érzem, hogy aPROHARDVER!-re szinte csak értelmes emberek járnak. A világban, kint az utcán, és a buszon szinte csak a hülyeséget látom, az iskolában is, ahol nem látnak tovább az orruknál. Nem képesek a közösség érdekében lemondani holmi rövidtávú sikerért. Így persze ők is velünk együtt szívnak. Annyi sok ember van! És mindegyikük fejében ott van az a rohadt nagy agyvelő! Ha ezeket az agyakat nem tennék tönkre minden szarral, hanem hasznos dolgokra fordítanák a kapacitását, akkor már sokkal előrébb tartanánk. De mindenki csak furakodik, az önző érdekeit tartja szem előtt, az már nem is érdekli, ha 10 év múlva már csak spéci szerkóban lehet napra menni, mert megöl az UV. visszaváltható üvegeket ne mvesz, inkább eldobálja a félliteres palackokat, és úgy érzi, ő a legmenőbb arc, mert felborít egy kukát, és összefirkálja a házfalakat. :( :(

És itt meg, mintha egy másik világba érkeztem volna, mindenkinek (de legalábbis sokaknak) fontos a környezetvédelem, szeretnek olvasni, jól tájékozottak, segítőkészek az újoncokkal szemben, humorosak, és többségben még AMD pártiak is! :DD Akik meg Intel fanok, azok is jófejek!

- ha már úgyis szét lett offolva ez a topic :)-

A téma elején feltett kérdésre a válasz: igen.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#227) Dalai Láma válasza Thx1138Hu (#225) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Mi lenne! Emlékezni úgysem fogsz rá többet! :O :DDD ;]
De tényleg! Vajon ez mennyire reális veszély?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#228) emvy válasza Dalai Láma (#226) üzenetére


emvy
nagyúr

Azért ha reálisan gondolkozunk, a Prohardver egy nagyon speciális eset, mint ahogy minden virtuális közösség az. Egy szöveg maga alakítható, valójában nem tükrözi a teljes egyént, mert nincsenek benne a maguk teljességében a legfontosabb emberi jellemzők. Ledobálhatsz magadról mindent, amit akarsz, te magad csinálod meg az egyéniségedet, és ez szerintem nem tükrözi teljes mértékben a valóságot. Nyilván a szövegeken keresztül is átjön, hogyha valakinek van humora, stb., de az élethez szükséges többi összetevőről fogalmunk sem lehet. Mondjuk ez arra nagyon alkalmas, hogy szinte előítéletek nélkül vegyünk figyelembe véleményeket, és ez jó dolog.
(szerintem aludnom kéne egykicsit...sokat dumálok.)

while (!sleep) sheep++;

(#229) Dalai Láma válasza emvy (#228) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ebben lehet valami. De aki intelligensen szól hozzá a dolgokhoz, arról nehezen feltételezhető az, hogy a valóságban egy üresfejű tahó az illető. És akikkel eddig találkoztam a Ph fórumról személyesen, azokban mind csak pozitívan csalódtam. Sok ismerősöm van (sajnos) akik nem képesek ilyen építő jellegű hozzászólásokra, vagy megszólalásokra a suliban sem. :(

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#230) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Ez esetben úgy látszik, itt mindenki már jólfejlett fűnyiróember.;]
A nagyvilágban a legtöbb nő 5 perc alatt bebizonyitja nekem , hogy teljesen értelmi-érzelmi nulla, a 95%-os rokkantsági szint már üditőnek számít, vagy inkább unikumnak.:O:O:O:O:O Az ide betévedt egyetlen nőnemű egyed(bocs Queene!) pedig még nem szerzett rosz pontot nálam! Bár, ha belegondolok intel párti...
(;))

Utánam a kondenzcsik!

(#231) Den


Den
veterán

Gratulációkat köszönöm, továbbítom az illetékesnek :)

www.simson4t.hu

(#232) Den válasza Nowhereman (#221) üzenetére


Den
veterán

Nowhereman, persze hogy tudja a tini mire való a koton, nem az a gáz, hanem az hogy nem elég érett még szellemileg hogy amikor a hormonok átveszik az irányitást, akkor meg tudjon állni. A kamasz korra jellemző hogy akkor többet bevállal az ember. Amióta világ a világ.

www.simson4t.hu

(#233) Den válasza Thx1138Hu (#225) üzenetére


Den
veterán

Akkor szakítasz vele ;]

www.simson4t.hu

(#234) Den válasza emvy (#228) üzenetére


Den
veterán

Lehet hogy pont emiatt tükrözi a fórumos ''én'' az igazi egyéniséget. Megszabadulva a kötöttségektől, az ember olyan lehet, amilyen _valójában_ akar lenni, és ami az életben nem tud lenni.

www.simson4t.hu

(#235) Den válasza Dalai Láma (#229) üzenetére


Den
veterán

Aki a hardvert szereti rossz ember nem lehet?

www.simson4t.hu

(#236) Dalai Láma válasza Den (#234) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hát, nem is gondoltam, hogy neked a konzervdoboz-lét a vágyad! :DD

És igen. Eddig tényleg azt vettem észre, hogy aki szereti a hardvert, az általában jófej.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#237) Dalai Láma válasza Den (#234) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hát, nem is gondoltam, hogy neked a konzervdoboz-lét a vágyad! :DD

És igen. Eddig tényleg azt vettem észre, hogy aki szereti a hardvert, az általában jófej.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#238) Den válasza Dalai Láma (#237) üzenetére


Den
veterán

Az én vágyam egy mátrix szerű virtuális világ. Nem akarnék fölébredni.

www.simson4t.hu

(#239) CsendPenge


CsendPenge
őstag

Den, a Kereszapa! Ez a cím szerintem rád fog ragadni :) Nekem teccik :D

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#240) Zolcsy_3298


Zolcsy_3298
tag

Nemtom':DD

(#241) Don Vittorio válasza CsendPenge (#239) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Elnézéseteket kell kérnem, de a keresztapa _ÉN_ vagyok. :)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#242) Fipea


Fipea
csendes tag

új ''lány'' a prohardver fórumtagjai között:) legalább is csak szeretném:)
andorpapa tesókája vagyok de nehogy azt higgyétek ezentúl kettő is lesz belőle... Ő egy ''médium'':) nem lehet felülmúlni....
amúgy cuppikah

wow... szuper...

''Az egység eszköze a csönd - hallgatni lehet együtt, beszélni nem.'' (Tornay András)

(#243) Queene válasza CsendPenge (#220) üzenetére


Queene
csendes tag

Ha már így szóba került (mert szóba hoztam:))))... Nem kötelező, hogy odáig fajuljanak a dolgok, hogy rendőrt kelljen hívni. Nem az a szerencsétlen rendőr tehet róla, hogy meg van kötve a keze. Törvényesen semmilyen lehetősége nincs, hogy egy családi balhéba beavatkozzon. Esetleg jó cserkész módjára megvédheti a rettegő családot - azzal, hogy a részeg, agresszív, undorító és gyilkolászni készülő delikvenst egy jól irányzott baráti ökölcsapással ártalmatlanná teszi - , de ezzel vállalja azt, hogy hatáskörének túllépése miatt, vagy még durvább vádakkal ő kerül bíróság elé. Akkor ki tehet bármit is? A rendőr, aki nem intézkedhet, mert nincs módja rá? A törvényalkotók? A gyermek- és nővédelmi szervezetek?
Azt gondolom, a nő egyedül, aki léphet. Csomagoljon, szökjön meg, akár a híd alá, ha kell! Aki a gyerekeit kiteszi annak, hogy nap mint nap rettegve ébredjenek, és feküdjenek le, az nem érdemli meg, hogy anya legyen!
Én létrehoznék valamiféle ''nyomozó'' szerveket, akik ezeket az eseteket felderítik, és én bizony könyörtelenül kiszakítanám a gyerekeket az ilyen környezetből. Ennél az intézet is jobb. És akkor talán kevesebb lenne az ilyan fajta gyilkosság ...
A másik:Nem az a baj, hogy abortusz létezik, ezzel semmi bajom. A baj az, hogy éves szinten - mint írtam - , csak tízzel kevesebb, mint a szülések száma. Ez azért nagyon szomorú arány...

Queene

(#244) CsendPenge válasza Queene (#243) üzenetére


CsendPenge
őstag

Szerintem jogi szinten lehet a gáz... Amúgy az arányban igazad van, és szerinte is elgondolkodtató. Hogy hol, és ki szúrta el, azt már viszont nem tudom megmondani. :)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#245) CsendPenge válasza Fipea (#242) üzenetére


CsendPenge
őstag

Azt hiszem, hogy csalást kéne kiáltanom! (de nem teszem:) ) Andorpapa beszélt rá? Vagy magadtól? :D Jójójójó, nem szoltam semmit, mert mingyá rámsütik (sütik? hol?), hogy a nőket akarom leszólni. Yó a honlapod :) Pláne a képek neve teccik! :DD Van egy sejtésem, hogy ki találta ki... Tényleg, te milyen teszteket fogsz írni? :) (attól függ, mondaná ****, ha Inteles, akkor hűtő, ha AMD akkor forrósító ;) ) És ezzel persze elérkeztünk a ''szokásos'' kérdéshez! Intel vagy AMD?!

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#246) petyaman válasza Fipea (#242) üzenetére


petyaman
tag

Fipea csinos, weblapon gépjármű forgalmi rendszáma finoman kitakarva, így nem tudtam lenyomozni :(

Bíztató jelek vannak tehát PROHARDVER+leánykollekció fronton :))

Meglátásom, hogy hamarosan megjelenik az első női cikkíró az illatosított processzorhűtő témakörben és jöhet az oldal támogatójaként az AV*N ;]

Csak vicc volt, ne bántsatok...

Üdv:
petyaman barát

...mert megérdemlem

(#247) andorpapa


andorpapa
őstag

Na jóemberek, nem csalás, valóban a testvérem. Tuti, hogy nem fogjátok elhinni, de az ikertestvére, 5 perccel vagyok nála idősebb. Hihetetlenül hangzik, de igaz.

Továbbá a ''weblapján'' található beltéri fényképek az ÉN Philips Vesta Pro webkamerámmal készültek, és most is éppen az Athlonos konfigomon szívja előlem a sávszélességet. Mindenkit ki kell ábrándítanom: nem fog teszteket írni. Sajnos a hűtőkhöz sem ért, bár valószínűleg durván 100x többet tud róluk, mint egy átlagos női halandó, de ez csak a hosszas és kitartó munkám gyümölcse.

Amihez ért: Win95, Win98, Win98SE és WinXP Pro csontra történő kifagyasztása maximum 2 perc alatt. Vírusos állományok ellenőrzés nélküli megnyitása. Figyelmetlenésgből elkövetett, a vinyón bad sectorokat okozó ''gépoldalbarúgás'' elvégzése. Sávszélesség kíméletlen elterelése sms küldés céljából. És a lista még a felénél sem tart! :)

Szóval vigyázzatok, mert ha egy lány egy PC-s félisten (igen, itt magamra gondoltam :DD) testvére, akkor az tragikus következményekkel járhat minden működő, fagyásmentes PC-re nézve! :D

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#248) CsendPenge válasza petyaman (#246) üzenetére


CsendPenge
őstag

Ez az illatosatott jó poén :) Amúgy mit aggódsz a rendszám miatt? Pécsi vagyok, majd keresek egy szürke autót, lánnyal az ajtóban, az elején rendszám nélkül,megnézem a hátsó rendszámot, és elküldöm! Jó lesz? :DD

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#249) CsendPenge válasza andorpapa (#247) üzenetére


CsendPenge
őstag

Na akkor most ki kinek az ikertestvére? Nagy zűrzavar lenni in my fej :) Amúgy a felsorolásod alapján nagy kedvem támadt megkérdezni: ugye NEM szokott könyvtárba járni?! ;) Jah, amúgy emil ment...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#250) andorpapa válasza CsendPenge (#249) üzenetére


andorpapa
őstag

Na szóval, tegnap kicsit későn írtam, és estére már lefáradok. A lényeg: Fipea az én ikertestvérem, 5 perccel fiatalabb nálam, és lány, mivel kétpetéjű ikrek vagyunk. Továbbá egy igazi PC-destruction-terminator, vagyis miatta kell havonta Windowst telepíteni és hardvereket cserélni.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.