Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Valami gond van (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rol33


rol33
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Egy másik fórumban már kérdeztem csak nem kaptam rá választ arra mi lehet a gond.
Szóval eddig ilyen még nem volt, hogy mikor elkezdek játszani (pl.UT2003, Fifa2003, Nolf2, Bf1942) általában egy idő után úgy kidob a winbe mindenféle hibaüzenet nélkül, hogy én csak kamillázok mint gyógyfűárus.Azért irtam ide mert gondolom a karesz (R8500LE grafit=275/275) körül lehet valami geb@sz.Ha valaki esetleg tudna segíteni akkor segítsen.

®

(#2) janati válasza rol33 (#1) üzenetére


janati
őstag

Szerintem vagy a procid van húzva és azt nem csípi, vagy a Radeonoddal ue. a helyzet. A 3dMark2001 lefut? Ha az is kilép akkor tuti ez a baj. Ha nem, akkor telepítsd újra a winfist!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#3) CsendPenge válasza rol33 (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Érdekes probléma. Ha legalább lenne hibaüzenet! Szerintem kezd a szokásossal, memória tesztelés, majd proci, aztán vga. (memtest86, prime 95, 3dmark). Ha ezek mind lementek, akkor tényleg egy újratelepítést kéne nyomni, mert valami driver probléma lehet, illetve van amikor ''csak úgy'' nem megy fel normálisan a winfos. Ja, és ha húzva van a renccered, akkor vedd vissza.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#4) rol33


rol33
aktív tag

Nem a rendszer nincs húzva!Szeptember elején raktam fel a winXp-t a Catalyst 2.3 driverrel együtt.Drivereket nem cserélgettem, jóformán hozzá sem nyultam a géphez (only game) és mint már mondtam most kezdte ezt csinálni.

®

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Valami gond van (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.