Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomb89


Gomb89
csendes tag

Már régóta gondolkodtam azon, hogy egyszer valahova kell egy ilyet nyitni, hogy együtt szórakozhassunk nevetségesnek mondható képtelenségeken és megkapják a jólmegérdemelt lejáratást az ilyesféle mesemondók akik még pénzel is megpróbálják megrövidíteni a laikusokat.
Ide várom tőletek a blogokat, oldalakat vagy aranyköpés idézeteket...
(Akármi féle téma is legyen.)
Nameg a véleményeket :)

[ Módosította: Kidus ]

(#2) Kidus válasza Gomb89 (#1) üzenetére


Kidus
őstag

Ha mar tema, engem erdekelnenek szemelyes tortenetek is, azok a legjobbak mindig :)

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#5) Kidus


Kidus
őstag

Igy jo lesz? :)

Assuming Control

(#6) Attila_26


Attila_26
aktív tag

multkor 3magos intel procit akartak nekem eladni ;]

(#7) pro70


pro70
tag

-

[ Szerkesztve ]

(#8) pro70


pro70
tag

Szigetsezentmikósi sárgaháznál leparkolt a kocsijával egy paraszt.........bemegy, intézi a dolgait...................nem sokkal később kijön, keresi a "szekeret"...............Hívja is a rendőrséget, meg akit kell és mocskosul rinyál sírás határán van "szegény"... :C Megtörténik a helyszínelés..............emberünk szomórúan távozik a helyszínről.........Pár nap múlva levelet kap hogy menjen már be a rendőrségre.........................ismét megkérdezik, hogy hol jött be szigetszentmiklósra és mikor pontosan.......emberünk nem mondhat mást mint amit már elmondott, mert ugyebár az hamis tanuzás lenne............Na erre megmutatják neki az összes útbaeső térfigyelőkamerák felvételeit arról a napról, de azon nem látszik hogy be is jött volna a szóban forgó autóval az adott időpontban szigetszentmiklósra... :Y :C :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.