Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) Imi1981


Imi1981
veterán

Akárhogy keresem már csak adatkorlátos csomagokat találok ultraseedbox-on! Így már nem igazán jó. Pedig később vissza akartam térni hozzájuk de így nem éri meg, hogy ilyen 3-4 TB az adatkeret seedre. Ezt is elcseszték.

(#3702) den89 válasza Imi1981 (#3700) üzenetére


den89
tag

Speedbox.li 10 eurós csomagja is jól muzsikált nálam. Bár annyira nem, mint az ultraseedbox. De lehet nálad még jobb lenne, egy próbát megér. Feral-ban bízok még, ahogy mondtam is. Mert már nem annyira drága 10 fontért. Ultraseedboxon én is úgy látom, hogy már csak adatforgalmi kerettel rendelkező csomagok vannak. Ez így nagyon gáz, biztos hogy nem fogok rá előfizetni többet, ha így marad. :(( Én még belefértem a korlátlanba, különben nem is fizettem volna rá elő. Nem is értem, hogy gondolják ezt. Biztos jóval kevesebben fognak így előfizetni rá. Egyébként nálam az olcsóbb csomagok közül leszűkült a kör a speedbox.li-re. Többit nem igazán fogom erőltetni.

[ Szerkesztve ]

(#3703) Imi1981 válasza den89 (#3702) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát az tuti, hogy kevesebben fizetnek így elő rá. Na mindegy ez van. Pedig nekem nagyon bejött.
Amúgy igen a Speedbox.li Nova vagy speedhell második csomagján (legkisebb sose szabad) is gondolkodom bár ott egyszer már félig meddig pórul jártam (anyagi kár nem ért). Feral az ftp lassúsága miatt kilőve nálam, pedig az még elég jó. Más eszembe se jut már.

(#3704) den89 válasza Imi1981 (#3703) üzenetére


den89
tag

Nekem az FTP nem lényeg, nagyon ritkán használom. Szimplán letöltöm, amire szükségem van. Nem variálok az FTP-vel.

[ Szerkesztve ]

(#3705) Imi1981 válasza den89 (#3704) üzenetére


Imi1981
veterán

Úgy persze jó de én már le se töltöm hanem egyből ftp-ről játszom le a filmet tv-boxal. Ahhoz meg kell a jó ftp sebesség. De azért letölteni is szoktam.

(#3706) whiskeys


whiskeys
őstag

Bestbox.be-n van üres hely

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3707) Imi1981 válasza whiskeys (#3706) üzenetére


Imi1981
veterán

Lehet át is megyek oda ebben a hónapban. Vagy vissza az ultraseedboxhoz.

(#3708) Imi1981


Imi1981
veterán

Előfizettem ultraseedbox jaguar csomagra megint. A Speedbox.li 5 eurós és a seedbox.io 7.5 eurós csomagjai nagyon nem tetszettek(pár nap múlva lejárnak) . Most még olcsóbb (10.99 euró) a jaguar csomag az ultraseedbox-nál így most megint előfizettem rá. Remélem olyan jó lesz mint a régi.

[ Szerkesztve ]

(#3709) den89


den89
tag

Soha többet bestbox, részemről legalábbis. :D Előbb fizetek elő a myseedbox-ra, mint a bestbox-ra...

Amúgy ultraseedbox-al elégedett vagyok, összességében szépen muzsikál és még árban a tűrhető kategória. 2 nap múlva jár le az egy hónap, most járok kb. 17 TB feltöltésnél.

[ Szerkesztve ]

(#3710) Imi1981 válasza den89 (#3709) üzenetére


Imi1981
veterán

Én tegnap óta használom ismét az ultraseedbox-ot és megváltás a Speedbox.li infi és a seedbox.io 7.5 eurós csomagjai után. Bár nincs olyan jó mint mikor régebben használtam de eddig nem is nagyon tudtam mivel letesztelni. De akkor is azt tapasztalom, hogy lassabb bár még így is jó. Bestboxon is gondolkodtam de inkább ehhez tértem vissza.
Na és kipróbálod a feral-t?

[ Szerkesztve ]

(#3711) Imi1981 válasza den89 (#3709) üzenetére


Imi1981
veterán

Amúgy a feltöltés mennyiséget a control panelon is meg tudod nézni! Ott a 100 TB adatkeret számlálónál csak a feltöltést számolja.

(#3712) den89 válasza Imi1981 (#3711) üzenetére


den89
tag

Nekem ott 100/100 TB-ot ír. Szóval nem mutatja... Feralt kipróbálom majd, ha deaktiváljàk az ultraseedboxot.

[ Szerkesztve ]

(#3713) Imi1981 válasza den89 (#3712) üzenetére


Imi1981
veterán

Pedig ott mutatnia kéne. Amúgy a mostani szerverem az ultraseedbox-nál jóval lassabb mint a régi bár még így is sokkal jobb mint az olcsó szerverek. Szerintem ennél a feral gyorsabb.

(#3714) TeeJay


TeeJay
félisten

Tudtok adni infót hogy ezeket a veszett nagy sebességeket melyik kliens mellett értétek el szerveren? Nekem csak 1000/200-as DIGI van otthon és HDD-re töltök uTorrent 2.2.1-el de kellene már másra váltanom mert lassúcska meg SSD-re fogok tölteni hogy kihajtsa a sebességet

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3715) Imi1981 válasza TeeJay (#3714) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát először is 10 GB/s seedszerveren értük el és deluge kliensel.A deluge azt hiszem csak Linuxra van. Neked a maximum feltöltési sebesség 25 MB/s lehet úgyhogy ahhoz nem kell ssd. Ha a letöltést akarod kihajtani akkor kell ssd.
Windowson próbáld ki a qbitorrentet hátha jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3716) TeeJay válasza Imi1981 (#3715) üzenetére


TeeJay
félisten

Az lesz qbittorrent mert utorrent már kicsit régi és nem túl acélos
Deluge amúgy szintén libtorrent rasterbar alapú mint a Deluge szóval nem lehet rossz

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3717) Imi1981 válasza TeeJay (#3716) üzenetére


Imi1981
veterán

" Deluge amúgy szintén libtorrent rasterbar alapú mint a Deluge szóval nem lehet rossz " ??
Hát a deluge ugyan olyan mint a deluge :) .

[ Szerkesztve ]

(#3718) TeeJay válasza Imi1981 (#3717) üzenetére


TeeJay
félisten

qBittorrent és Delude mindkettő libtorrent rasterbar alapú :D
ezért kérdeztem mivel tekertek 2-300megabájtos sebességeket mert akkor az a kliens elég penge tud lenni
nem is látok szerveres usereknél utorrent 3.5.x-et mert rotty ahogy van

megnézem win7 és 8.1 alatt mit tud win10-et még kihagyom 1-2 évig amire jó lesz végre
2.2.1 uTorrent-et használok most 1000/200 DIGI alatt meg tesztelgetem néha a legfrissebb qBittorrent-et
aztán kiderül melyik a jó, de lehet még a Deluge-ot is meg fogom tesztelni mit bír HDD-re

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3719) Imi1981 válasza TeeJay (#3718) üzenetére


Imi1981
veterán

Gyors szervereken szerintem egyértelműen a deluge a legjobb /leggyorsabb. Nekem ez a tapasztalatom. De ugye ez főleg friss és kapós torrenteknél jön ki ha jó korán be tudsz szállni a letöltésbe és seedelésbe. De jó lenne ha mifelénk is lenne digi 1000/200 - as net.

(#3720) TeeJay válasza Imi1981 (#3719) üzenetére


TeeJay
félisten

nálam meg jó lenne ha nem FTTB+LAN lenne 1000/200 alá hanem FTTH
sajnos a DIGI megrekedt az átalakítással úgyhogy még pár évig várhatunk vele
csúcsidőben sajnos a sebesség lefelé csak 500megabit körül van a feltöltés meg 50-70megabiten ugrál
de FTTH esetén nem lenne ilyen és akkor jobban is hasítana a dolog :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#3721) Imi1981


Imi1981
veterán

Van itt valaki jelenleg a feralhostingnál? Lenne egy olyan kérésem, hogy be kéne állítani pár dolgot a deluge-ban és azáltal állítólag jó lesz az ftp letöltés sebesség. Ezt kéne kipróbálni mert ha tényleg működik akkor jövő hónapban a feral-hoz megyek vissza mert az ultraseedbox nagyon nem hozza a régi formáját (közelében sincs).

(#3722) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Sziasztok

Feralhostos és a többiek miért a deluge-ot részesítik előnyben?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3723) Imi1981 válasza enginev3.0 (#3722) üzenetére


Imi1981
veterán

Mert ha pl csak egy nagyon kapós (pl premier film) torrentet töltesz a deluge sokkal gyorsabban seedel. Miért azt nem tudom de gyorsabb. Viszont ha több torrentet töltesz vele egyszerre akkor nagyon be tud lassulni és ilyenkor nagyon nem seedel! Máshogy lehet (kell) használni mint a rtorrentet. A faralnál és az ultraseedbox-nál is ezt tapasztaltam. A feral-nál óriási volt a különbség a deluge javára nálam, az ultraseedbox-nál is jobb a deluge de ott azért nincs olyan hatalmas különbség.

[ Szerkesztve ]

(#3724) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Régebben volt szó olyan szerverről amin csak egy üres linuxot kap az ember és mindent neki kell bekonfigolni.

Elég olcsó volt. Ez most érdekelne engem.

Emlékszik még rá valaki?

(#3725) Imi1981 válasza DrojDtroll (#3724) üzenetére


Imi1981
veterán

Szerintem erre gondolsz [link] Bár az hsz-ben lévő link már nem működik de írd be googleba az oldal nevét.

(#3726) DrojDtroll válasza Imi1981 (#3725) üzenetére


DrojDtroll
addikt

time4vps-t kerestem

(#3727) Imi1981 válasza DrojDtroll (#3726) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha netán előfizetsz rá leírhatnád véleményed és tapasztalatod róla.

(#3728) DrojDtroll válasza Imi1981 (#3727) üzenetére


DrojDtroll
addikt

a legkisebb storage vps csomagjukra fizettem elő

(#3729) Imi1981 válasza DrojDtroll (#3728) üzenetére


Imi1981
veterán

És sikerült beüzemelni? Torrent megy rajta rendesen?

(#3730) OctoCore válasza Imi1981 (#3729) üzenetére


OctoCore
tag

Hát 100 mbites kapcsolattal 200 IOPS hasítani nem fog :D

[ Szerkesztve ]

(#3731) Imi1981 válasza OctoCore (#3730) üzenetére


Imi1981
veterán

Ja most nem néztem utána de régen 400 megabit volt ha jól emlékszem. Vagy az már lehet nagyobb csomagnál volt. Mindegy azért érdekel mennyire stabil és a 100 megabitet tutira hozza e stb.

(#3732) DrojDtroll válasza Imi1981 (#3731) üzenetére


DrojDtroll
addikt

egy napja használom
eddig stabil

nekem a sebességével sincs bajom, nem akarok én rekordokat dönteni

a net úgy néz ki rendben van rajta, de nagyon az elején vagyok még

részletesen majd kb másfél hét múlva, ha akkor és érdekel még valakit

(#3733) Imi1981 válasza DrojDtroll (#3732) üzenetére


Imi1981
veterán

Engem érdekel. Kösz

(#3734) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

egyenlőre elég tré a feltöltési sebesség, 1-2m körül alakul

engem nem zavar, nekem a fortiguard nevű csoda megkerüléséhez kell csak

(#3735) Imi1981 válasza DrojDtroll (#3734) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát fogalmam sincs mi az a fortiguard de írtad előtte is, hogy nem érdekel a sebesség, úgyhogy így még megéri neked. Engem a Kekmen által használt szerver jobban érdekel de ott már csak a beüzemelésre elég nagy összeget kell perkálni. Utána már nem drága de akkor is fájó 10 ezer körül fizetni először . De majd máskor most nincs kedvem variálni és inkább maradok az ultraseedbox-nál, pedig mostanában nem olyan szuper mint régen.

(#3736) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy gondoltam kipróbálok egy ilyen seedszerót.
Feralra esett a választásom.
Az mennyire megengedett, hogy esetleg ne csak én, hanem egy ismerősöm is használja.
Ráadásul ő Ausztriába lakik.
Szólnak érte?

Köszönöm.

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3737) DrojDtroll válasza slezakimi (#3736) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szerintem nem.

(#3738) slezakimi válasza DrojDtroll (#3737) üzenetére


slezakimi
senior tag

Köszönöm :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#3739) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van itt olyan aki szokott nC-re tradelni?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3740) DrojDtroll válasza enginev3.0 (#3739) üzenetére


DrojDtroll
addikt

mit jelent a trade?

(#3741) Kekmen válasza DrojDtroll (#3740) üzenetére


Kekmen
senior tag

Valamelyik - jellemzően külföldi - torrent oldalról származó anyagot változtatás nélkül feltölt. Ennek módja lehet a torrent fájl maketorrenttel való kreálása (szerkesztése), amihez még az sem kell, hogy fizikailag rendelkezzen a megadott anyaggal.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#3742) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,

Helyezzetek már képbe.
Évek óta használok seed szervert,de most észre vettem, hogy van olyan csomagjuk amihez van vnc access.
Ez miért jó? Elérem böngészőből a qtorrentet, tudok feltölteni torrent file.t telefonról is, ftp-t használok letöltésre NAS-ra. Miért és kinek jó a vnc?

A kanál a gyengék villája

(#3743) Kekmen válasza bbmt (#3742) üzenetére


Kekmen
senior tag

Jó lehet pl. torrentet készíteni. Letöltöd valahonnan darabolva, feltöltenéd máshová kicsomagolva. Ezt meg lehet csinálni a távoli asztalon.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#3744) Fecogame válasza Kekmen (#3741) üzenetére


Fecogame
veterán

És ez adott emberkének a saját szórakoztatásán kívül miért jó? No offense, csak érdeklődöm :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3745) Kekmen válasza Fecogame (#3744) üzenetére


Kekmen
senior tag

Erről csak szubjektív véleményem van. Én mindig viszonzásképpen töltöttem föl, hogy a közösségnek adjak valamit, mivel a letöltéssel kapsz. :)

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#3746) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van itt olyan aki feltöltő nC-n?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3747) lockdown90


lockdown90
senior tag

Udv
Hogy ki melyik oldalon van fent topic nincs veletlenul? Vagy ez utkozik a forum szabalyzataval?

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070S

(#3748) DrojDtroll válasza lockdown90 (#3747) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nem tudok róla, hogy lenne

(#3749) whiskeys


whiskeys
őstag

"Felfüggesztett szolgáltatás

A Seedbox felfüggesztésre kerül, kérjük, forduljon a támogatáshoz a felfüggesztés további magyarázatához.
A felfüggesztés oka: A kvóta túllépése"

ezt irja a francia szerver.. miért?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#3750) Imi1981 válasza whiskeys (#3749) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát ez fura. Előfizetés még tart? Milyen kvóta? Van adatforgalom amit elfogyott vagy mire gondolnak? A tárhely kapacitást nem lépted túl?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.