Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  új gép

Hozzászólások

(#1) netboy


netboy
senior tag

Helósztok!

Segítségeteket kérném abban, hogy bátyám eddig egy P1esről netezett, mailozot..., most kapott egy p2es gépet amiben van egy 2,1es winyó az előző 1,2es helyett! A lényeg az outlok expresz adatainak átmentése! Vagy még kiváncsi lennék arra is, hogy hogy lehetne megcsinálni, hogy a 2,1esen a régi winyán lévő 98 mennyen úgy ahogy volt? De a fő lényeg az outlook és az internet expoler beállításai...

Bye

(#2) ^Bundi^ válasza netboy (#1) üzenetére


^Bundi^
senior tag

sztem tedd bele mind2 vinyot
másold át a 2.1 esre az 1.2es full tartalmát..majd rendezd vissza a vinyókat és a boot ot..és mehet.:)

Nos Omnes Una Manet

(#3) gabe_


gabe_
őstag

Hi!
Ajánlom a Drive Image progit.
Naszóval, beleteszed mind a két vinyót, a P1be, bootolsz a régiről, felteszed a Drive Image progit, és csinálsz egy partíció klónozást. Utána a 2,1-es vinyó be újgépbe, boot, és egy winfos frissítés. Sztem ennyi.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#4) Gergeli válasza ^Bundi^ (#2) üzenetére


Gergeli
tag

A system cuccokat megnézem hogy másolod át úgy hogy működjön is...

Keresek régi processzorokat

(#5) Gergeli


Gergeli
tag

norton ghost -al megcsinálod az image-et, vinyó csere, bebootolsz a ghost cd-ről, felmásolod a kép fájlt és boldog vagy :)

Keresek régi processzorokat

(#6) moonman


moonman
titán

p1-pII architektúraváltás, lehet, hogy ghostolt rendszer nem örül majd ébredéskor.

outlook express leveleket a \windows\profiles\usernév\application data\microsoft\
\outlook express-ben találod.

(#7) netboy


netboy
senior tag

Köszi a segítséget!
És akkor ha az outlok levelein kívűl a beállításait és a win beállításait is át akarom vinni???

Hogy nyomjak frissítést a 98-nak??? Ebben az esetben még a háttér is ugyanaz marad???

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  új gép
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.