Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Van néhány hagyományos optikai (azaz nem lézer) egér, ami tudja az 1600 dpi-t, Saitek 1600 Gaming Mouse, Raptor stb. Tudtommal mind az Agilent Diamondbackhez, MX518-hoz kifejlesztett chipjének a rokonaira épül. Ez a Trust viszont azért érdekes, mert az ajánlott fogyasztói ára 6500 forint. Ha (!) még jó is, akkor itt van az új egere azoknak, akiknek nincs 10000+ forintjuk, de azért vannak igényeik.;)
(IME 4.0 helyett például)
[kép]
[kép]

egyéb állatfajták

(#2) Drótszamár


Drótszamár
őstag

laikus kérdés:

Miért jó az hogy 1600 DPI-s az egér? Apróbb elmozdulásokat tud érzékelni mint egy alacsonyabb DPI-s? És ez tulajdonképpen miért jó pl egy 1.0-s felhasználónak?

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#3) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

nocsak... formatervezők jártak a Trustnál?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#4) emvy


emvy
nagyúr

I don't trust Trust.

while (!sleep) sheep++;

(#5) kamikaze boci válasza Drótszamár (#2) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Elvileg precízebb. Az 1.0-s felhasználónak csak akkor jobb az 1600 dpi, ha sokat játszik, vagy sokat dolgozik Shoppal. Különben lehet, hogy észre sem veszi a különbséget, ami az 1.0-ban használt STM natív 400 dpi-s chip, és az Agilent 3070/3080-as 1600 dpi-s között van.

Nekem egyébként az is tetszik, hogy a Predatornak a Logi féle ''egybe gomb-hát''-a van az MS-féle külön gomb helyett. Persze a puding próbája az evés, megeshet, hogy ez az egér egy nulla:) Kíváncsi leszek az első tapasztalatokra.

egyéb állatfajták

(#6) Flashy


Flashy
veterán

a tetején az az 1600 mode pötty tényleg világít?

(#7) kamikaze boci válasza Flashy (#6) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Megfogtál:D

egyéb állatfajták

(#8) sparx


sparx
tag

egy kis up a topicnak..

Használt már valaki ilyen egeret ? ha igen mennyire különbözik egy mx518-astól, mer seholse találok róla tesztet.. :U

(#9) Dtomi


Dtomi
őstag

Van jegyem metroba és van ilyen patkány érdemes megvenni vagy vegyek belőle sört :)) :Y

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#10) Dtomi


Dtomi
őstag

Nagyon jó kis egér! MS lasermouse 6000 re vártam de meguntam, eddig MS wheel egerem volt vagy 4 évig :Y de mostmár leér a közepe!! 2 óra alatt ráállt a kezem!! Szerintem verhetetlen ezen az áron és nagyon kényelmes!!!

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#11) Dtomi


Dtomi
őstag

Visszavittem az egeret mert beszart! vettem egy mx518-at de a trust sokkal jobb volt pontosabb is meg kényelmesebb is!

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#12) Piotor


Piotor
tag

Hi!

Tényleg van most ebből az egérből egy hibás széria? A Media Marktban venném, de félek, hogy vihetem majd vissza... :F

(#13) Bekre Pál válasza Piotor (#12) üzenetére


Bekre Pál
tag

Hali, igen, itt szolnokon a mediaban az eladó mondta, hogy a 24 db-os készletből 18at vettek meg és mind visszahozták mert ki-bekapcsolt meg ilyenek. :((
1 kollégám vette, visszavitte, én is ezért nem vettem ilyet. azóta már beruháztunk mi is 1 drágább , de profibb egérbe :D R-DB :D

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#14) Piotor válasza Bekre Pál (#13) üzenetére


Piotor
tag

És a Dájmondbekk jo cucc? Nekem a formája nem túl kényelmes... :U

(#15) Nimda válasza Piotor (#14) üzenetére


Nimda
addikt

Naná hogy jó..ez nem lehet kérdés...;)

[Szerkesztve]

(#16) KoVee84 válasza Piotor (#14) üzenetére


KoVee84
senior tag

:R Nagyon jó!!!
Mondjuk nekem pont nagyon kényelmetlen :(((

(#17) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

Brutálisan jól néz ki, nagyon tetszik!

Férfiember létembe imádom a piros színt :B

(#18) Bekre Pál válasza Piotor (#14) üzenetére


Bekre Pál
tag

igaz, hogy több napig tart áttérni a mezei genius netscroll+eye - omról, de szinte egybeolvad a kezeddel ha megszokod. :)

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#19) Dtomi válasza Bekre Pál (#13) üzenetére


Dtomi
őstag

Nekem is ugyan azt csinálta!! Mind a 2!! gondold el mész a nagy hentelés közben és egyszercsak kikapcsol az egér + ütni tudsz. ha tényleg ilyen mind akkor az nagyon komolytalan. főleg, hogy a microsoftnak ott a laser mouse ami még olcsóbb is! De egyébként tényleg nagyon ergonomikus.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#20) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Egy hete vettem meg a fent említett egeret és nagyon meg vagyok vele elégedve! Mondjuk nekem 2 napomba telt mire megszoktam, nagyobb mint az előző egerem és keményebbek igaz a gombjai, de nagyon meg vagyok vele elégedve!
Az 1600-as gomb ha vki nem tudná az csak akkor világít ha be van nyomva.
Nekem COD2-höz kellett az egér, nagyon jól teljesít! Igaz az 1600-as felbontást nem használom, mert nem sikerült még beállítanom a játékban megfelelőre, de így 800dpi-vel is nagyon jó.

Én 3900-ért vattem egy közeli sztech boltban, de az volt az utolsó darab és a kiskerárak szerint is mindenhol legalább 5000 Ft.

Nekem nem fagy le az egér, semmi gondom nem volt vele a csoda-gomb kivételével: Ez a gomb az egér jobb oldalán helyezkedik el a baloldali kettővel átellenben. Játék közben volt hogy akaratlanul is megnyomtam, így előjön egy kerek ''csoda''-kör így a játék leugik a tálcára.
Sokszor próbáltam odafigyelni hogy ne nyimjam meg de vhogy mindig sikerült. A folyamatkezelőben kilőve a panel.exe-ét sikerül kiiktatni a gombot, így megnyomva már az oldalak le-fel scroll-ozásában segít.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#21) hoby36


hoby36
senior tag

Jó kis egér.kb fél éve használok én is.

A logikában semmi sem véletlen!

(#22) ***HG***


***HG***
tag

Én most nyugdíjaztam le a fekete MS Intellimouse 1.1A-mat, mert 4 évnyi CS után már kezd erősen haldokolni a mikrokapcsolója....

Vegyek ilyen Trust csodát vagy ne vegyek?

[Szerkesztve]

"Aki a világot akarja jobbítani, kezdje mindjárt saját magával!" :D

(#23) .:T.H:. válasza ***HG*** (#22) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Vegyél nyugodtan, most 4k alatt vna és nagyon jó! Cod2 klánom egyik legjobb statokat elérő tagja vagyok az egérnek köszönhetően...

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#24) Kerio


Kerio
őstag

Vettem egy ilyen egeret. Meg egy Razer speed padot hozzá. Nagyon tuti. De én valahogy nem tudom használni az 1600DPI-t. CS-ben pl tul gyors... Meg lehet ezt szokni?

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#25) .:T.H:. válasza Kerio (#24) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Az az igazság hogy nálam is nagyon gyors az 1600, nem használom, de nekem így 800-on is nagyon bejön.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#26) Kundera


Kundera
csendes tag

Hi.Nekem is van 1 Trust Predator-om.Nagyon rendben is lenne mert finom kézre áll és pontos a CS-ben,de hirtelen jobra v balra rántásnál nemmozdul sehova 1 helyben rángatózik.Vki vmi megoldást tudna eszközölni?

CS 1.5 FOREVER! (Kundera*)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.