Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Tracer OVO 2.0 8Gb

Mai nap kaptam meg a fórum témájában szereplő tabletet.
Aki nem ismerné, ez egy lengyel gyártmányú tábla pc. Ami miatt mellette döntöttem hosszas keresgélés után, az az ár/érték aránya volt. Vagy 2 hétig nyálaztam a teszteket, fórumokat, webashopokat. Néztem mindenfélét. Concorde One, Play, Prestigio Multipad Pro Duo, GoClever R8.32, Wayteq. Nextbook Duo, stb. De vhogy egyiktől sem estem hanyatt a hozzászólások alapján. Ez a gép viszont az árához képest nagyon jó (sztem a legjobb) vétel. A fent említett kategóriához képest (nem Concorde One) ugyanaz a hardver, kis eltérésekkel és nagyjából egy 10es mínusz árban.

Leírom a paramétereit és egyéb tudnivalót róla az árral.

kijelző mérete: 7"
típusa: TFT (Elvileg. Nem láttam még ips-t közelről, úgyh csak valószínűsítem. Van ahol tft-t írnak, van, ahol ips-t. De sztem inkább tft, mivel a betekintési szögek nem egyformák. Főleg alulról nézve invertálódik kicsit)
felbontása: 1024x600 (HD)
SoC: Rockchip RK3066 Dual Core 1,6Ghz
+Mali 400Mp4 gpu (4 magos)
Memória: 1 Gb ddr3
háttér: 8Gb
Dual kamera (vga+1,3Mp)
mini usb
HDMI
microSD
3000 mAh akksi (van, ahol 3700-at írnak)

tartozékok: tápkábel, usb kábel, OTG kábel, leírások, stb.

Fém, vagy legalábbis fémnek látszó hátúlja van. A burkolat csavarozva van, tehát nem csak összepattintott. Ez azért jobb a szerelhetőség szempontjából.

Két dolog van benne, ami sztem kiváló:

ár: 25700Ft+1100Ft posta vidékre!

+ 2 év háztól-házig garancia!

Gyorsban lefuttattam rajta egy kis Quadrantot és egy AnTuTu-t. Előbbi 3968 pontot adott, míg utóbbi 11344-et. Azért ezek nem rossz eredmények.
A dobozon ICS 4.0 szerepel, de a gépen konkrétan JB 4.1.1 van.
A wifije egész frankó. Jobb, mint a Galaxy W telómé.
A kijelző is jól muzsikál, elég érzékeny. A lapozás, programok megnyitása gördülékeny, nem akad.
A böngészőben a nagyítás-kicsinyítés szintén nagyon jó, plusz maga a böngészés is gyors.
Egy alap JB-t kapunk, alap programokkal. De ez nem érdekel, mert ott a Play.
Úgy számolom, h írok róla egy bemutató+teszt kombót a Logout-ra, mihelyt lesz rá időm.

Addigis, ha vkinek van ilyen tabletje, megoszthatná a tapasztalatait!

Fagyást eddig nem tapasztaltam és a töltés sem lassú, mint a Concorde Play-nél.
Túl sok infó vagy videó nincs róla a neten. Legalábbis magyarul nem. Lengyelül van, de azt nem értem.:-)
Youtube-os videó is kevés van róla. Csináltam már egy unboxing videót egy kis bemutatóval, amit vmelyik nap szándékozok feltölteni a videó megosztóra.

[ Szerkesztve ]

(#2) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Kipróbáltam a Gta VC-t és a Gangstar Rio: City of Saints játékokat. Mind a kettő hiba nélkül fut rajta. A VC-n mindent a maximumra toltam és röccenésmentesen, gyorsan fut. És különösebben nem melegszik a tablet hátulja!
Összehasonlításképp a Galaxy W-men (1,4ghz Qualcomm cpu+Adreno 205 gpu+512mb ram) a VC csak alacsony beállításokkal futott viszonylag jól és szinte mindig kilépett 10-15 perc játék után. A Gangstar is elég lassan fut rajta.

(#3) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Quadrant: 4002
Antutu: 11621

(#4) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Végig a Concorde Play helyett a Speed-et akartam írni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.