Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) esteban


esteban
senior tag

Szoval van egy Toyota gyari CD lejatszo, ami nem olvassa az irt lemezeket ... tudja valaki, hogyan lehet megbuheralni, hogy lassa a CDR -eket is?

iBook + RedBull :)

(#2) simonzé válasza esteban (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Mennyi idős ez? Az írott CD-R nem volt teljesen szabványos régen. Ha 5-6 évesnél régebbi a CDjátszó, akkor nem kell ismernie ezt a szabványt.
Ha viszont szerencséd van, akkor a 4*-esen írtakat olvasni fogja.

I don't fit in. I fit out.

(#3) esteban válasza simonzé (#2) üzenetére


esteban
senior tag

'97 es a kocsi, az biztos, hogy nem olvassa a CDR-t. Arra vagyok kivancsi, hogy mit kell kicserelni benne, hogy menjen :| ...

iBook + RedBull :)

(#4) Kraptor válasza esteban (#3) üzenetére


Kraptor
őstag

Megkellene nézned, hogy milyen a CDlejátszó tipusa. Szerintem nem Toyota, hanem valaki beszállít nekik, akkor lehetne valami firmware updateot csinálni. Azt már nem tudom, hogy hogyan lehet CD lejátszóknál.

(#5) dtz válasza Kraptor (#4) üzenetére


dtz
tag

Egy autoradioban? Ezt hogy kell csinalni? :U

(#6) Kraptor válasza dtz (#5) üzenetére


Kraptor
őstag

Azt nem tudom és lehet, hogy nem is lehet olyan régieknél.

(#7) esteban válasza Kraptor (#6) üzenetére


esteban
senior tag

Fujitsu, de nem talalok rola egy arva sort sem az interneten ...

Esetleg ha valaki megleli a neten, kap egy rekesz so:rt ha erre jar :)

A radio+magno kombo model: 17409
Slot-in ( :) ) CD jacco: 14214

... gondolom az optika vagy az elektronika nem tudja olvasni a lemezeket (feltetelezem inkabb az elso) ami viszont ki lehetne cserelni kis szerencsevel egy ujabb CD jatszobol szarmazo darabra.





Meg a vegen fogom es beleoperalok egy EPIA-t ....

iBook + RedBull :)

(#8) esteban


esteban
senior tag

Megoldodott, persze nem magatol ... lehet kapni egy kis szerkentyut (egy 3x5cm es aramkor) amit beleoperalva lejatsza a CDR, CDRW lemezeket, es raadasul az Mpeg kodot is , igy most van egy S-Video kimenet, amire TV-t, TFT-t kothetek es VCD-t lehet nezegetni ut kozben ...

iBook + RedBull :)

(#9) KriszBoy válasza esteban (#8) üzenetére


KriszBoy
senior tag

Egy ilyen cucc nekem is kéne mivel nem játszik le az asztali DVDm írottat és kéne vmi megoldás, hogy nézhessem a másoltat is!

(#10) Digital


Digital
addikt

Asszem a Media Marktban láttam sony cd lejátszót(duduba valót) 35 pénzért! ja és tudja a cdrw-it is! Inkább cseréld ki a cuccot,mivel a gyári audio rendszerek nem igazán faszák,köztudottan egy neves cég(jobbik esetben) alap modelje borsos áron beépitve Toyota felirattal!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#11) esteban válasza KriszBoy (#9) üzenetére


esteban
senior tag

Nem tudom, hogy DVD-vel boldogul-e :| ... egyebkent a posta innen ca. 100USD Mo-ra ... szal draga lenne, ha kuldenek ...


A kocsit igy vettem, gyari radio+magno+CD comboval, es mivel ez bele van tervezve, nem akarom a belteret elronditani egy mas stilusu cuccal ....


... majd ha lesz idom beleoperaltatok egy erositot es uj hangszorokat hatra :) ...

iBook + RedBull :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.