Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd-r (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tsabesz


tsabesz
csendes tag

Császtok!

Nem tudjátok véletlenül mi a különbség a Toshiba SD-R 5002 és az SD-R 5112 a sebességen kívül? Esetleg tapasztalatotok vagy vélemenyetek ezekkel kapcsolatban?
Milyen lemezeket szeret? :))
Kössz!
:D

''Hogy hívják az örökké tartó szexet?'' ''Rekúrzió''

(#2) Küki


Küki
csendes tag

5112es 4x-en is ír, a 5002es csak 2x-esen, az egyik 26+áfa, a másik 24+áfa. Más különbség nincs, mind a kettő minuszos lemezre ír és nem vállogatós a lemezek terén, mindenevő. Egyszerű, olcsó, megbízható :)

(#3) tsabesz


tsabesz
csendes tag

Kössz!
Döntöttem ilyet veszek;]

''Hogy hívják az örökké tartó szexet?'' ''Rekúrzió''

(#4) lakcsi válasza Küki (#2) üzenetére


lakcsi
csendes tag

milyen lemezre írsz 4x sebességgel?milyen a tapasztalatod róla egy kicsit bővebben?

(#5) lakcsi


lakcsi
csendes tag

Nos nincs a közelben senki aki bővebben bemutatná nekem ezt az írót?Pedig igencsak szemezgetek vele.

(#6) tsabesz


tsabesz
csendes tag

Néztem teszteket és a Pioneert veri pedig jóval olcsobb!!!
Stabilan ír és sok lemezt ismer!!!
31ezer környékén már kapsz egy SD-R 5112!!!
Csak ajánlani tudom!!!

''Hogy hívják az örökké tartó szexet?'' ''Rekúrzió''

(#7) lakcsi válasza tsabesz (#6) üzenetére


lakcsi
csendes tag

Te vettél már írót?Hol találok róla teszteket?Milyen lemezre írsz ha vettél?

(#8) Bili


Bili
csendes tag

Nos, én vitatkoznék azon, hogy mennyire mindenevő a Toshiba 5112. Bár még sosem próbáltam ezt az írót, sokat hallottam róla. Bizonyos olcsóbb (princo) lemezeket nem ismer fel a firmware-je, így azokat csak 1x-esen írja. Emtec-rw lemezt már nem sem formázni, sem írni nem tud. Ezeket az info-kat egy ilyen író tulajdonosától hallottam úgy 1-2 hete. Azóta nem tudom, hogy jött-e ki hozzá újabb firmware, és hogy ezen fognak-e később javítani. A kicsit jobb minőségű ritek g05 4x-es lemezeket viszont már simán írja 4x-esen. Hangsúlyozom, ezek nem csak rémhírek. Bizonyára ez az író lévén, hogy Toshiba jó minőségű lenezeket csinál. Ha a vásárlónak nem fontos a sebesség, akkor nyugodtan megveheti, ugyanis szvsz most ennek az írónak van a legjobb ára..!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Toshiba dvd-r (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.