Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Wuff válasza Fire/SOUL/CD (#100) üzenetére


Wuff
csendes tag

Megpróbáltam még tegnap az EASEUS Data Recovery Wizard-ot, látta az egész könyvtár szerkezetet és fájlokat, de csak 1GB -ot tud visszaállítani ingyenesen, nekem kb. 8gb ami fontos.. (registry tisztítás és program újratelepítés után se megy egy újabb 1GB...)

Egy másik program, a DiskInternals NTFS Recovery, ez is lát mindent, de ingyen semmit se enged a keresésen kívül.

(#102) brown26


brown26
tag

Adatot visszaállítani csak akkor lehet ha az lett azóta felülírva a win7-be van ilyen lehetőség de itt is csak akkor ha már nem lett felülírva...

(#103) Olcsi


Olcsi
senior tag

Sziasztok!

Tegnap win 7 alatt próbáltam paragon-nal partíció méretet változtatni, nem túl nagy sikerrel, sőt.
Azóta az adott merevelemez meghajtóit raw-ként látom, próbáltam getdataback-kel elővarázsolni, de sajnos nem látja a könyvtárakat. Persze ott vannak azok, mert amikor dolgozik a program, akkor mutatja nagyjából a meghajtó tartalmát, viszont a 3. lépésnél nem mutatja a fájlokat.
Mit tudnék csinálni? Csak a fényképek vannak rajta, amik fontosak lennének, a többi kb zene. Fontos lenne!
Köszönöm előre is!

(#104) BodnarCsab


BodnarCsab
csendes tag

Sziasztok,

van egy problémám. Egy vinyóról formázás előtt elfelejtettem egy xls fájlt kimásolni. gyorsformáztam a vinyót. Azóta sajnos elég sok adatot visszamásotam az említett vinyóra (120-150 gb) Mivel tudnám visszahozni? Kipróbáltam a vmi Pandora nevezetű visszaállítót, talált is egy hasonló nevű fájlt, de az nem xls volt, hanem tmp. azt lementettem. abból esetleg vissza lehet vhogy hozni az eredeti tartalmat?

(#105) petisubaru


petisubaru
tag

Üdv mindenkinek, azt szeretném kérdezni mit jelent a CTRL+ a majd SHIFT+ Del billentyű parancssor, meg azt miko kell megnyomni. Az lenne a problémám hogy a get data back megtalálta a törölt fájlaimat, de nem lehet megnyitni, de nem ellenőriztem le a programon belül hogy megnyitható-e így elindítottam a visszaállítást 149Gb vinyó 58Gb szabad maradt. Utánna eszembe jutott hogy lehet azért nem tudom megnyitni, mert gyorsformázás történt. Ezért kellene az a billentyűparancssor mire jó? Köszönöm a segítséget nagy bajba vagyok emiatt 4 év munkám van oda. Azért lett megformázva, mert egyszer csak nem lehetett megnyitni a vinyo tartalmát. Köszönöm a segítséget.

(#106) Atticus85


Atticus85
tag

A Pendrive-om kiírta egyszer csak,hogy 1,23 Mb a mérete,és 1 mega foglalt belőle.
A pendrive-om 4 gigás amúgy.Semmit nem tudtam vele kezdeni(vírusírtás stb) így leformáztam.Most már 4 gigát ír ki,de minden adat oda.A Getdataback-et próbálom,de lövésem sincs mit kell csinálni.Valaki használati útmutatót tud?

(#107) AzŐsgén


AzŐsgén
tag

Üdv!

Volna egy kis gondom. Van egy 500GB-os maxell usb-s vinyóm, ami ntfs-re volt formázva, kb 400GB adat volt rajta.
"Nagytudású" kollégám rádugta a Mac-ra, :W az kiírt valamit, ő gondolkodás nélkül leokézta, :W :W most OS extended journal fájlrendszerű lett, és oda minden adatom. :((( A finder-ban "Time masine back up" néven jelenik meg.
Szerintetek van rá valami esély, hogy visszanyerjem az adataimat? Elvileg csak gyorsformázva lett, azt mondta, gyorsan végzett a gép, és csak 2GB-ot másold rá... :F

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#108) AzŐsgén válasza AzŐsgén (#107) üzenetére


AzŐsgén
tag

UP! :O :( :F

Már nagyon várom a Mars-expedíciót. Honvágyam van...

(#109) Güiza


Güiza
csendes tag

Sziasztok!

Problémán röviden:

-Rossz partíció törlése+windows xp rátelepítése, ezáltal 90 giga adatvesztés.

-GetDataBack és Easy Recovery programokkal próbáltam helyreállítani, mindkét program ugyan azt a (csak) 40 gigát tudta volna visszaállítani!

Ennek oka az lehet, hogy közben felülírta a wondows a maradék adatot miközben erőlködtem a gépemmel?! (és ezáltal nem tudta egyik program se visszaállítani a maradék 50 gigát?)

Ha igen, keresztet vethetek arra az adatállományra?

(#110) pitman válasza Güiza (#109) üzenetére


pitman
őstag

Szerintem meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

(#111) morfika


morfika
csendes tag

Sziasztok!

Kezdeném is a mondókámat. Sok programot kipróbáltam már, de :D

A lényeg, hogy 3-4 éve voltunk horvátban nyaralni, és ott sok kép készült fényképező géppel, memóriakártyára.

Azóta a képek már nincsenek meg sajnos, de nagyon fontos lenne, hogy újra megszerezzem őket.

A memóriakártyán azóta több formázás is volt szerintem és elég sokszor használtuk.

Ötlet esetleg, hogy egyáltalán ilyen mélyen lehetséges e még használni valami progit?

köszönöm előre is a választ!

(#112) Atapi válasza morfika (#111) üzenetére


Atapi
senior tag

photorec

vagy talál valamit, ami hasznos neked, vagy nem. de a már felülírt képi adatokra keresztet vethetsz, vagyis csak akkor van esélyed bármit is találni, ha tényleg nagyon sok képet csináltatok akkor, azóta pedig mindig csak (jóval) kevesebbet.

(#113) morfika válasza Atapi (#112) üzenetére


morfika
csendes tag

Szia.

Nagyon jó kis progi köszi.

letöltöttem, elindítottam, kiválasztottam, hogy memóriakártya, és ott melyik tipust ajánlod?

válaszod előre is köszönöm

(#114) Atapi válasza morfika (#113) üzenetére


Atapi
senior tag

gondolom win verziót használsz, amit most nem tudok kipróbálni, de talán ugyanúgy van, mint linuxon. kb a következőket kell nyomogatnod indítás után:
1. Select a media --> ki kell választanod a memoriakártyát
2. partition table type --> intel = intel/PC, ez a default jó lesz neked, ha nem vagy megelégedve a végeredménnyel, esetleg a none opciót is kipróbálhatod egy második körben, de nem hiszem, hogy jobb eredményt hozna úgy ebben az esetben.
3. kiválasztod a partíciót, elvileg egy van, az kell neked
4. file option opciónál érdemes beállítanod, hogy csak a jpg fájlokat keresse, majd search (ha itt nem állítod be, hogy csak jpg állományt keressen, ne lepődj meg, ha egy csomó egyéb, fals találatod lesz)
5. ki kell választani, milyen fájlrendszeren voltak tárolva az adatok. esetedben ez FAT, szóval az OTHER opció kell neked
6. WHOLE --> a partíció teljes területén keressen
7. hova mentse a talált fájlokat. csinálj valahol ennek egy külön könyvtárat, és tallózd ki. értelemszerűen ez NE a memóriakártyán legyen. ha megvagy a kitallózással, y gombra indul a keresés.

tapasztalataim szerint a képeket többnyire megtalálja és visszaállítja a prog, a te gondod sajnos valószínűleg az lesz, hogy a képeid többsége azóta már felül lett írva valami mással...

(#115) morfika válasza Atapi (#114) üzenetére


morfika
csendes tag

szia ismét

Megtalált közel 100 képet, ebből a nyaralás kb 20 darab a 300-ból :\

Sajnos igen kicsi az arány. Akkor ezt magyarul bebuktam?

(#116) Atapi válasza morfika (#115) üzenetére


Atapi
senior tag

nagyjából igen. mint már korábban is írtam, azoknak az adatoknak a visszaállítására, amik már felül lettek írva, nincsen lehetőség. ha ennyi nem íródott felül, akkor ennyi. megpróbálhatsz más programokat is, biztos ajánlgattak korábban a topicban, de nem hinném, hogy sokkal jobb eredményt érhetnének el...

(#117) Beppe91


Beppe91
aktív tag

csáó. Az a helyzet, hogy volt a gépemen 3 partició, az egyiken 100giga adat, másik egy 125 gigás amin a win volt tök üres friss win 7 64bit, a 3dikat meg valamiért nem látta a win egy 240 gigás, nah ezt akartam kinyerni egy partició varázslóval, látta is unallocatednek, acron disk director progival, hozzácsaptam a 125 gigás win-hez ezt a 240 gigát lett 360 giga, meg a 100 gigás adat, enter, újraindult a gép, megformázta. Eredmény: 100 gigás adat particióm formázatlan partició, és a többi maradt változatlan, 240 unallocated, meg 125 gigás win partició. Vissza tudom valahogy nyerni a 100gigás particióról az adataimat?kösszi a választ előre is.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#118) devillike


devillike
tag

Sziasztok!
Elkövettem egy nagy hibát: egy ismerős laptopjára tettem új oprendszert, ami win7 és előzőleg is az volt rajta.Két partíció volt a lemezen plusz a 100mb amit a win 7 fenntart.
A lényeg, hogy mikor elkezdtem a telepítést, rossz partiót választottam ki. mivel az volt a 100mb alatt közvetlenül és rendszerként látta,ezért arra telepettem.
Aztán meglepődve láttam, hogy két oprendszer is van fenn :( ez meg azt jelenti, hogy az adatok mind elvesztek.
Ekkor újratettem a win 7et a másik (eredetileg kívánt 30GBos) partícióra és abban a reményben voltam, hogy,ha azt feltelepítettem a másik partíciót (40GBos) törlöm, majd gatdataback, vagy hasonló progival vissza tudom állítani.
Egész reggel azt próbálom, de sajnos a 40gbos partíciót csak a win 7re engedi visszaállítani.
Vagy még régebben vista volt rajta igaz akkor nem volt megosztva és 67GBos partíciót lát, amit át is néztem, de nem merem visszaállítani, mert ez az egy hdd van a gépbe.
Van rá lehetőség, hogy 40GB-os most üres előzőleg win 7 oprendszer, és előtte a kívánt partíció amire vissza szeretném állítani, újra látható legyen???
Képek, dokumentumok voltak rajta ami lényeg lenne.

[ Szerkesztve ]

jó dolog jó emberekkel üzletelni...

(#119) kaleksz


kaleksz
csendes tag

Hali!

Én már túl vagyok a visszaállításon.
A Zero Assumption Recovery programmal visszaállítottam a leformázott vinyóról a fájlokat.
Minden szép és jó lenne, de sajnos sok fájl sérült a visszaállításkor.
A fájlok neve, kiterjesztése, mérete stimmel, de mégsem lehet megnyitni, elindítani őket!
Van olyan fájl ami simán elindul, megnyílik, de a legtöbb nem akarja az igazságot.
Mi lehet a gond? Van erre valami progi ami helyreállítja ezeket a fájlokat?

Lehet, hogy néhány bájt eltérés van a fájlban, emiatt nem változott a mérete, de
kérdés, hogy ezen lehet e valahogy segíteni? :F

''Egy rakás sz*r ez az egész számítástechnika.''

(#120) Maenstroo


Maenstroo
csendes tag

Szép napot mindenkinek!

Történt velem a minap egy kis baleset. Van 500Gb winyó ami egy 17Gb egy 23GB és egy 447G-os partícióra van szétosztva.Mellette a gépbe van egy 40Gb-os ami 10Gb és 30Gb-ra. Windows XP S2 rendszeren a Paragon Partition Manager-el össze akartam rakni a 17 és a 23 Gb-os winyókat. Sikeresen össze is raktad de itt jön a csavar a 447Gb Not formated-nek ismerte fel. Utánajártam hogy hozhatnám vissza és akkor olvastam a get data back, easy recovery programokat. Leszedtem felraktam. ráküldtem a 447Gb-ra de nem engedte lefutatni. Gondoltam a Not formated miatt mivel itt olvastam hogy max gyorsformázás így azt megtettem. NTFS-be legyorsformáztam kb 2 sec alatt meg is történt. A winyó üres és újre megprobáltam a programokat. egyik se talált rajta semmit pedig egy 380-400Gb adat van rajta amiből a dokumentumaim ami 3-4Gb a képeim ami 5-10Gb amik fontosak lennének de nem talál semmit egyik program se. Most itt a forumba olvasott Drive Rescue programot inditottam el: Hajnali 2 körültől megy és eddig 4867 mappát talált de 0 file-t és 0 meghajtót. Ezen kívül kb 2 óra hosszája 42 percen áll a program.

Egy kis segítséget szeretnék kérni esetleg valami más program amivel ezeket megmenthetném ha sikerül. vagy véleményt hogy ne is reménykedjek.

Előre is köszönöm a segítségeteket. További szép napot

(#121) kiskornel válasza Maenstroo (#120) üzenetére


kiskornel
addikt

Először is: együttérzésem.
A második dolog: a particiókat a particiós tábla írja le. Tehát az új part. létrehozás nem volt jó dolog. Inkább a Google Partition table címszóra rákeresve valamilyen recovery programot kellett volna előásni.
Ezzel próbáld ki, mit talál: [link].
Először próbálkozz meg úgy, hogy meghagyod az újonnan létrehozott particiót, majd ha nem megy másként, töröld le, és úgy.
Előre mondom, még soha nem próbáltam ezt a progit!

Tapasztalatból mondom, távgyógyítás nem müxik, tehát csak 5leteket tudok adni...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#122) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Üdv!
Sikerült reggel az N8-amról mindent letörölnöm. (képek, videök, stb).
A gép felismeri memkártyaként is. Get Data backet illetve Recuvát próbáltam már, semmi siker.
Van valakinek ötlete?

(#123) kiskornel válasza AndrewTdi (#122) üzenetére


kiskornel
addikt

FAT16, FAT32-höz Revivalt próbáld meg. Ha még nem mentettél rá, az visszahozza.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#124) Maenstroo válasza kiskornel (#121) üzenetére


Maenstroo
csendes tag

Üdvözletem!

Köszönöm a segítségedet sokat segítettél adataim nagyrészt visszaállítottam.
Leírom hogyan is sikerült hátha valakinek a későbbiekben segítséget nyújthat.

Feltelepítettem a kiskornel állttal linkelt programot majd lefuttattam. Megtalálta a kívánt partíciót is de logicalnak ezáltal nem tudtam továbbléptetni. Majd töröltem a partíciót és újra próbálkoztam most lostnak jelezte és visszaállítottam de nem talált adatokat. Úgy gondoltam hátha most az előző programok találnak valamit így a get data back -et elindítottam kb 3 óra ellenőrzés után meg talált a 423Gb-ból 384Gb-ot. Elkezdtem visszaállítani az adatokat csak sajnos hely hiány miatt nem sikerült mindent de a lényeget igen. A képeim egy része nem megnyitható és 1-2 zip file se de a többi hibátlan.

Még egyszer nagyon köszönöm a segítséged és a gyors válaszod.

Üdvözlettel Maenstroo

[ Szerkesztve ]

(#125) Marika1889


Marika1889
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni,szóval törlödött 700 db képem és nem tudom helyreállítani vagyis ott a kép neve mérete de nem jelenik meg!végleg elveszett vagy esetleg visszalehet valahogy szerezni!ha valaki tudja a módját írja meg!köszi

(#126) Mokele


Mokele
csendes tag

Szisztok!

Gyorsformázás utáni teljes helyreállításra mit tudnátok ajánlani? EASUS-t próbáltam, de az könyvtárszerkezet nélkül, ömlesztve adja vissza a dolgaimat...

A gyorsformázás óta nem írtam még rá semmit.

Jobbára ártalmatlan

(#127) becks007


becks007
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni hogy egy naplófájlt hogyan tudok visszaállítani? Meg melyik programot ajánljátok hozzá. Fontos lenne mert volt benne néhány dolog amit már máshonnan nem fogok megtudni :(

Előre is köszi! :R

(#128) Beppe91 válasza Mokele (#126) üzenetére


Beppe91
aktív tag

Próbáld meg a meg a Runtime GetDataBack-et, nekem bevált, mappákat ugyanugy visszaállítja, ömlesztve csak a régebbi törölt adatokat rakja.

Iphone 8 Plus // Microsoft Lumia 950 // Logitech DFGT // SJCAM SJ4000

(#129) gexona


gexona
csendes tag

Sziasztok!

Egyik gépről a másikra 2 db excel fájlt szerettem volna átrakni pendrive segítségével.
A fájlokat kivágtam és a pen-re beillesztettem. Amikor leültem a másik gép elé, kiderült, hogy mindkettő xls olvashatatlan, nem lehet őket megnyitni. A forrásgépről persze az eredeti állományok eltűntek.
Nekiestem mindenféle adatvisszaállítóval, de a 2 xls-t nem látja semmi, csak egy xls.tmp fájlt tudok visszahozni, amivel semmit sem tudok kezdeni. RAW recoveryk sem tudják visszaszedni a két xls-t.

Gyanítom, hogy túl hamar szedtem ki a pen-t, és gondolom a WIN nem tudta befejezni az írást....tudom, tudom mit mondanak sokan, de már megtörtént:)

De akkor sem értem, hogy az eredeti két fájlt miért nem tudja visszaállítani semmi, hiszen ott voltak és most nincsenek....valakinek van valami ötlete?

(#130) Texasi válasza gexona (#129) üzenetére


Texasi
csendes tag

Sziasztok!
Sikerült elkövetnem egy baromi nagy hibát!
Windows-os lemezkezelővel szerettem volna átméretezni illetve összeolvasztani két kötetet eggyé az 1TB.-os winyómon.
Sikerült kitörölnöm a kisebbikkel együtt a nagyobb kötetet is, amin volt vagy 800 GB adat. :-(
A GetDataBack, meg sem tudja scannelni.
Most létrehoztam rajta egy kötetet de még nem formáztam le.
Így a GDB már scanneli, igaz 3 óráig fog tartani.
Van esély az adataim illetve a kötet visszaállítására?
Ezt a Partition Recovery-t is letöltöttem ,de ha odáig megyek , hogy valamit is csináljon a proceed gomb nem aktív.
Le kellene formáznom a kötetet? :-/

(#131) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.

Nagy segitségre lenne szükségem,sajnos ma véletlen kitöröltem a Samsung galaxy s2 telefonomból az összes a telfon által felvett képet és videot.
Valahogy vissza lehet állitani?Sajnos a telefonon volt többeközt a kislányom elsö lépése,meg sok más nagyon fontos dolog..Aki tud légyszi segitsen..Köszönöm.

(#132) szkrisztike


szkrisztike
csendes tag

Sziasztok!

Valaki segítsen, nagyon fontos!

Októberben készítettem egy excel táblázatot, amit azóta is nagyon sokat használok. kb egy hónapja töröltem belőle adatokat, amire most szükségem lenne. A kérdésem, hogy ezekt valahogy visszalehet szerezni?

Előre is köszönöm

(#133) endrodiz


endrodiz
tag

Sziasztok!

Kamera memóriakártyájáról sikeresen törölve lett 13 videó.

Megpróbáltuk visszaállítani őket, több programmal is, pl. Diskdigger. Sikerült találni és menteni 17 .m4v fájlt és 13 .mov fájlt. Az m4v-k közül 13 lejátszható, csak nincs hozzá hang, a többi biztosan csak sallang. A mov-ok semmit nem csinálnak. Van valakinek tapasztalata, illetve ötlete, hogy lehetne a hangot elővarázsolni?

A segítségeteket előre is köszönöm.

Pedal to the metal... | Galaxy 3 | GTR-Masters.hu

(#134) Orfeusz79


Orfeusz79
csendes tag

Sziasztok!Az lenne a problemam,hogy kitoroltem a hugom geperol kb.10Gb kepet,es lomtarbol szinten.A hugom teljesen kiborult. :( Ez 1 megosztot gep a kepek a D-en voltak.Azt szeretnem megkerdezni,ha mostantol kezdve nem lesz bekapcsolva gep,es ha elviszem 1szamitastechnikaval foglalkozo boltba visszatudjak-e hozni a torolt kepeket?Es mennyi esely van,hogy minden kep meglesz-e?En nem merek hozza nyulni,mert nem ertek ilyesmihez.A valaszt elore is koszonom.Sziasztok

(#135) Fire/SOUL/CD válasza Orfeusz79 (#134) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Recuva
Pandora Recovery

Mindkét progi ingyenes, használatuk esetén 2 fontos dolgot kell betartani
1. Ne arra partícióra töltsd le, vagy telepítsd a progikat, ahonnan a képeket törölted
2. Ha megtalálják a képeket és vissza is tudják állítani, akkor a képeket sem ugyanarra a partíció szabad visszaállítani, mint ahonnan törölted

Ellenkező esetben csökkennek az esélyek, hogy minden képet vissza tudj állítani.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#136) Lauda válasza Orfeusz79 (#134) üzenetére


Lauda
félisten

A getdataback is visszahozza, de az nem ingyenes es ahhoz is kulon vinyo kell, meg fat/ntfs verzio is van.

(#137) #24334592 válasza Orfeusz79 (#134) üzenetére


#24334592
törölt tag

nekem barinő csinált ilyet...besz*pott egy vírust, vagy vírusos filmet, az meg kiírtam, h "ha tovább kívánja nézni, formázza le a külső vinyót"...S B+ LEFORMÁZTA :W

úgyhogy most nekifutok egy adatmentésnek... :Y

*jó lenne ha egy napiszaros vicc lenne csak, de a nők kezébe finom technikát adni, bűn...

(#138) Beacska93


Beacska93
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy újra telepítettem a gépet és a pendrive-ot az usb-ben felejtettem és nem tudom megnyitni, mert formázni akarja. Mindenhogy próbáltam már megnyitni, másik gépen is. Van rá vmi program amivel vissza tudnám hozni az adatokat?
Kérlek segítsetek!

(#139) BMTH


BMTH
csendes tag

Sziasztok
Volna egy problémám.
Újra lett telepítve a Windows és a Linux egyszerre a gépemen az egyik wichesteremre.
Na de van egy másik is amin egy új partíciót akartam csinálni csak elfelejtettem hogy a külső winchesterem is be volt dugva és véletlenül azt töröltem le és csináltam rá particiót. A munkámhoz szükséges fontos adatok voltak rajta és szeretném vissza nyerni őket. ilyet még sosem csináltam és ezen a téren nagyon kezdő vagyok szóval lehetne egy kicsit szájbarágósan? csak hogy megértsem és hogy van-e egyáltalán mód rá vagy semmi esély?!

destroy the world...

(#140) lefkosia válasza BMTH (#139) üzenetére


lefkosia
őstag

Én a GetDataBack programot használom, de jó ez is.

Részletes leírás

The Truth Is Out There

(#141) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Üdv.

1 órája elindítottam egy bluetoothos illesztőprogramot,mert már egy ideje nem müködik és ugy gondoltam,így megjavul majd ha ujrarakom,de nem így lett,hanem majdnem minden adatot letörölt a gépről...a c meghajtóról a d-n maradt minden (itt van a windows).

Hogy tudnám visszaállítani a fájlokat?
néztem a helyi lemez c-tulajdonságok-előző verziókat,azt hittem onnan visszalehet állítani,de nem,csak megnyitni engedi a dolgokat.
Még nem töltöttem le semmit,tehát még nem írodtak fölül gondolom semmivel...
Ui.:A bluetooth továbbra is szar :'(

(#142) hajraolaj1 válasza hajraolaj1 (#141) üzenetére


hajraolaj1
tag

Pár órája törlödött valamiért 300 Gb adat a gépröl.Még nem telepítettem semmit szinte tehát ha jól gondolom,nem írodott felül egyik sem...
Azt szeretném megtudni,hogy hogy tudnám visszaállítani ezzel a programmal az adatokat és hogy 100 százalékos lehet e a visszaállítás?Mit csináljak a hatékonyság növelésének érdekében?a laptopi merevlemezem 2 részre van osztva egy 30gb os meg egy 600 valamennyis (erröl tüntek el dolgok egy illesztöprogram telepítése közben,majdnem minden).
Hova tudnám visszanyerni a fájlokat,programokat? Ha egy külső winchesterre nyeretem és utána ctrl c ctrl v-vel visszarakom azokat a C könyvtárba,akkor müködni fognak?

(#143) Sippi


Sippi
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni!Pár napja a telómról letöröltem az összes szöveges üzenetet,és volt benne pár üzleti sms-is ami fontos lenne nekem.Ezeket szeretném valahogy vissza szerezni.
Sajnos nem a sim-en voltak mentve hanem a telefon belső memóriájában!!!
Nagyon sokat kerestem a neten valami megoldást de nem találtam semmi használhatót,remélem valaki tud nekem segíteni!!!
Előre is köszönöm!!

(#145) djfantom válasza Sippi (#143) üzenetére


djfantom
tag

Sziasutok.Szeretnék segítséget kérni.A d meghajtomat véletlen formáztam amin 1 csomo kép adat zene film volt.Beraktam a pendriveoot amit alapbol formáznom kellett.S a hülye win7 a d meghajtó formázását ajánlotta fel amit nem vettem észre.Csak miután leformáztam.
S az 1ik haver emlegette h ért az adatmentéshez.S nem tudom milyen programokat futtatot vagy mit csinált de már az üres formázott d meghajtó sem látható.Vagy is gondolom valahogy elbaszta a particiót i.Valahogy megszűntette.Ebben az esetben visszalehete hozni a d meghajtó teljes tartalmát?Előre is köszönöm a segítséget.

(#146) huntermati


huntermati
tag

Hali.

Kb mennyi időbe tellik 19 giga adat visszaállítása? [Nem lett felülírva meg egyebek.]

Köszi :R

(#147) Panthera válasza huntermati (#146) üzenetére


Panthera
őstag

Szia,
programtól is függ, de utána tapasztalataim szerint nem sok idő; mintha rendesen másolnád.
A Getdataback például előtte 1-2 órát elvan a "felméréssel", merevlemez mérettől függően. Nagyobb hdd, több idő.

(#148) Xiau


Xiau
csendes tag

Hali!
Könyörgöm valaki segítsen a barátom letörölte az összes képet a fényképezőm memóriakártyájáról valaki tudna egy ingyenes normális programot sürgős lenne,én sajnos csak fizetőset találtam könyörgöm valaki segítsen :O :(

(#149) Krystal_s válasza Xiau (#148) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, pl a Recuva.

(#150) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Elég érdekes dolog történt ma velem. Kicsit rendezgetni akartam a gépet, törölgettem dolgokat.
Bizonyos programokhoz az iObit uninstallert használtam. Le akartam törölni a Winrart, mert még anno rosszul installáltam és nem külön mappába tette a Winrar fájljait, hanem az E:/ könyvtáron belül közvetlenül a többi mappa mellé, ömlesztve rakta a sok kis fájljait. Remélem érthető.
Rámentem szépen iObit-ban, hogy uninstall winrar, majd amikor kész volt, van még egy ilyen opció, hogy a hátramaradt fájlokat is megkeresi és törli. Nem figyeltem, kijelöltem mindet és törlés.
Már ekkor feltűnt, hogy viszonylag sokáig dolgozik és BUMM az egész E:/ meghajtót gyakorlatilag full tisztára pucolta.
Minden film, kép, program, minden kitörlődött. Csak néhány felszíni mappa maradt, bennük semmi nem maradt meg, semmilyen fájltipus, csak üres mappák. ( szerk: közben átnéztem minden mappát, 1-2 fájl itt-ott megmaradt, ha igazán precíz akarok lenni )
Ez micsoda? :Y :W
Kb 1 hónapja rakta újra a windowst, még semmilyen biztonsági mentést nem csináltam. :S
Előre is köszönöm a választ! :O

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.