Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Blinti


Blinti
csendes tag

Sziasztok!

Egy telefonban lévő SD kártyára mentett fotókat szeretném valahogy visszanyerni.
A DCIM mappa üres, de azóta lettek új dolgok másolva az SD kártyára, mióta véletlenül kitöröltem a képeket.

Visszanyerő progik még egy-két dolgot (akár letöröltet is megtalálnak hiba nélkül) bár a legtöbbet nem. Van olyan program, ami látja a DCIM mappában a régi fotóim nevét, kiterjesztését, méretét, csak éppen megnyitni nem tudom őket.

Visszaállítható otthon körülmények között?
Visszaállítható speciálisan erre szakosodott cégek által?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#152) madkiller


madkiller
őstag

Van egy excel fájl, amit megnyitás után módosítottam és
véletlenül elmentettem. Valahogy vissza lehet még
állítani az előző verziót? Az excel nem az én gépemen készült :(

(#153) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Adott két mappa amely képeket tartalmazott. Feltettem egy MS Office 2003-at és ez a lét mappa nyomtalanul eltűnt. Visszaállítottam a rendszert egy korábbi időpontra ahol még léteztek a mappák de ott sincs, hogyan lehetne ezeket visszahozni? SÜRGŐS SEGÍTSÉG KELLENE! :O

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#154) viktorhmv


viktorhmv
senior tag

sziasztok! A laptopomon ujraraktam a win-t es a d: meghajtot is gyorsformaztam. Azota egy par db fajl kerult a d: -re. Kozben kiderult h par fontos adat oda lett a formazassal. Van ra mod h ezeket a fajlokat visszahozzam? Ha igen akkor mivel es hogyan? Koszonom!

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#155) kidarida


kidarida
csendes tag

Sziasztok!
Adott egy notebook melyet eltulajdonítottak tőlem, de a rendőrség megtalálta a tettest és a gépet is , melyet már vissza is szolgáltattak nekem.
A problémám, hogy az a gy**ér, f**z egy új windowst húzott rá és ezzel elveszett minden adatom.
A gépben egy darab 500Gb os merevlemez volt két partícióval egy boot kb 120gb és egy data a maradékkal melyen a családi képek és egyéb személyes dolgok voltak.
Lehetséges vissza szerezni ezeket az adatokat vagy legalább egy részét valamely külön formázási balesetekre feltalált programmal, vagy esélytelen? A gépet direkt be se kapcsoltam nehogy tovább rontsak a helyzeten azzal ha rá írok valamit a vinyóra.
Köszönöm a válaszokat!

(#156) Pinesz


Pinesz
csendes tag

Szijasztok! Ha már mindenki ilyen jól leírta a gondját baját, mondanám én is az enyémet. 2oldalt olvastam a fórumokból ebben a topic-ban.Sajna nem találtam az enyémre megoldást, vagy ha igen akkor részben csak.A problémám hogy egy számomra fontos kép volt a barátom gépén,ami elszállt az oprendszer,Win7.Ami azt jelenti hogy nem volt minden kimentve.Engem csak ez a bizonyos kép érdekelne.Újraformázta és rátette a újra a rendszert.Mennyi az esélye hogy meglegyen GetData progival a kép?Tudjuk melyik mappában volt és nevét is csak az esélyek miatt érdeklődnék.A másik problémám hogy még a baj előtt pendrive-ra kimentett pár dolgot és vannak képek amelyeket a Picasa "érvénytelen képnek", a win képmegjelenítő "nem megfelelő formátumnak illetve nem elég friss megjelenítő" probléma miatt nem tudja megjeleníteni, a kép JPG formátum,minden adatot mutat, a nevét méretét keletkezési időt mindent.Annyi programmal próbáltam már mondjuk javítani is de semmi eredménye,A programokat is próbáltam már amelyek szintén képkezelők.Acdsee vagy XnWiewer de semmi.A pendrive-ot is próbáltam javítani, törölt file-ok visszahozására alkalmas progikkal,de akkor is sérültként adja meg a file-t.Tudok valamit tenni még? Ha kérhetem nem vagyok nagy számítógépes, inkább érthetően írhatok választ amit szimpla ember is ért. Köszönöm :)

(#157) sube87


sube87
csendes tag

Üdv!
Olyan problémám lenne hogy ma reggel kiírta a mobil vinyóm amikor a gépre csatlakoztattam, hogy "formázza a lemezt" és nem engedi megnyitni :( Persze ezt nem szeretném mert tele van fontos adattal! Van valami megoldás???

(#158) killigeza válasza sube87 (#157) üzenetére


killigeza
csendes tag

Sziasztok lenne egy kérdésem.

Van egy 320gb vinyom és volt levágva 30 gb a rendszernek és mikor telepitetem a win7 véletlenül kitöröltem formázás helyet.Hogyan tudnám visz :O aálitani?SEGITSETEK LÉGYSZIVES!!

(#159) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Sziasztok
Véletlen letöröltem Egy mappát a hordozható vinyóról, amit nem kellett volna. Azóta lett használva a vinyó erre-arra. 1 terás a cucc, ebből kb 50 giga volt a mappa. EasyRecoveryvel meg is találtam, vissza is állítottam, de a képeket nem tudom megnyitni(se a filmeket). Ezen sehogyse tudok segiteni? Ha újraírta volna a cellákat egy másik file akkor meg se találta volna, nem?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#160) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

Mi az a program ami úgy tudja visszaállítani a törölt adatokat hogy a mappaszerkezetet is visszaállítja? Mert ha sok adat van akkor több 1000 file-t hadd ne rakja nekem egy mappába aztán csináljak vele amit tudok, pláne hogy nem is az én gépem

köszönöm

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#161) animatrix11 válasza animatrix11 (#160) üzenetére


animatrix11
őstag

Válasz: Getdataback ntfs
köszönöm :R

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#162) pitagi


pitagi
tag

Sziasztok!
Hátha tud valaki segíteni: androidon letöröltem egy alkalmazást, aminek az adatbázisában fontos, még nem mentett adatok (gps track) voltak. Újratelepítéskor már nem látta őket a program. Van esély a visszaszerzésükre? Köszönöm!

(#163) libus


libus
őstag

ext4-es partícióról akarom visszaállítani a törölt (formázott) adatokat.
Milyen programmal tudnám visszahozni az adatokat?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#164) Viktórrióó


Viktórrióó
csendes tag

Üdv! Windows újratelepítés közben véletlen rossz partíciót töröltem le. Odaveszett pár fontos adat. Gyors formázva volt a lemez, de nem sikerül visszanyerni az adatokat. Próbáltam Active file recoveryvel és Getdataback-al, a Databack futtatás után nem találom a mappákat fájlokat. A másik meg talál fájlokat de csak visszadobálja az egészet. Van rá mód, hogy egy konkrét mappát nyerjek vissza?

(#165) animatrix11 válasza Viktórrióó (#164) üzenetére


animatrix11
őstag

A getdataback mappát másol vissza, viszont nem biztos hogy az eredeti könyvtárszerkezetbe találja meg és keresgélni kell, viszont ha telepítésnél felülírta akkor annak mindegy

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#166) artiny


artiny
őstag

Felulirt fajlt visszalehet allitani?

(#167) föccer válasza artiny (#166) üzenetére


föccer
nagyúr

Milyen hddrőll van szó? A mai, korszerű hddk esetében nem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#168) artiny válasza föccer (#167) üzenetére


artiny
őstag

1 éves notebook..szoval koreszeru.

(#169) föccer válasza artiny (#168) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor ha ténylegesen felül lett írva az adatterület, akkor gyakorlatilag nincs esély rá, hogy vissza legyen állítva.

Túl kicsi méretben, túl pontosan dolgoznak a hdd-k. Nincs kiolvasható szórt jel, mint a régi (10 éves) lemezek esetében.

Biztos vagy benne, hogy felül lett írva? Próbáld meg a Get Data Back programot RAW módban futtatva. Néha csodákra képes. A próbaverziója ingyenes, csak menteni nem tud, de meg tudod vele nézni, hogy mit találsz meg vele.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#170) pandras1234


pandras1234
csendes tag

Hello!

A testvérem az Xbox-unkban formázta a pendriveomat amin 8Gb adatom a semibe került és readásul még rá is tette a profilját! :F Tudnátok segíteni vissza szerezni az adatokat? mert próbáltam már 3 programmal is de nem ment! :W :W :W :W

(#171) pitman válasza pandras1234 (#170) üzenetére


pitman
őstag

Nagyon úgy tűnik, hogy az adataidnak annyi. Amennyiben több programmal is próbáltad és egyik sem lát semmit, az az jelenti, hogy a formázáskor nem csak simán a filerendszer bejegyzései törlődtek, hanem felülírta az egész drive-ot (arról nem beszélve, hogy utána még adatokat is írt rá.
Azért próbáld meg más programokkal is, hátha sikerül, de kicsi rá az esély.

(#172) lungulygell


lungulygell
csendes tag

Sziasztok' Nagyon nagy segítségre lenne szükségem...
Lényeg, van egy laptop 4 particióval, a C-n volt egy win 7 és az asztalon voltak adatok, amik elvesztek egy új win 7 telepitése közben a partició formázásánál. A win 7 et tehát újraraktam és igy íródott a particióra. Van lehetőség valamilyen úton módon, de muszály lenne visszaállítani, mert fontos munka volt adatként. Segítségeteket előre is megköszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#173) malossidas


malossidas
csendes tag

sziasztok, nekem olyan gondom lenne hogy újra raktam tegnap a gépet C:format :D és kimásoltam egy másik vinyóra az asztalról a dolgokat, újra tettem a gépet (win8) és mikor vissza másoltam minden INK. lett magyarul mindent parancsikon ként mentett és most megse akarja őket nyitni, nagyon fontos dokumentumok . a kérdés valamivel vissza tudom őket hozni ? csak szöveges dok. volt szóval max 100mb lehet. :R :R

Az általam árult termékeknél (ha csak nincs rá garancia) nem tudok rá vállalni, ezt vedd figyelembe mindenképp ha velem üzletelsz!

(#174) pitman válasza malossidas (#173) üzenetére


pitman
őstag

Magyarul csak a linkeket mentette át a másik HDD-re, és onnan már csak ezeket tudtad visszamásolni? Mert ez esetben, ha az eredetit formáztad és a telepítéssel felülírtad, nem sok esély van a visszahozásra, bár azért meg lehet próbálni, hátha nem minden lett felülírva.

(#175) akyyy


akyyy
senior tag

Segítséget szeretnék kérni!

Van egy Adata HD710-es tipusu 1 TB-s usb külső vinyó. volt rajta 2 ntfs(400-400gb körülik, 80% telitetséggel) és egy fat32-es partició (kb 100 gb-os, teljesen üres)

Ezt bedugtam Xboxba, hogy felismerje, megcsinálja magának, de sajnos ahelyett, hogy csak azt az egy üres fat32-t használta volna, egyazegybe letörölt mindent és csinált 1 fat32-es particiót 1 TB ürességgel.

Vissza tudnám hozni a rajta lévő adatokat (képet, videók, stb)? Elvileg nem nyúltam hozzá de a box kitudja miket csinálhatott.
mosts unformat-ot futtatok rajta, még elvileg 3 óra, mire kész, de még csak szkennel, én meg teljesen megöszültem már.

(#176) pitman válasza akyyy (#175) üzenetére


pitman
őstag

Lehetőleg ne írj rá semmit és valamilyen adatmentő programmal (pl. getdataback, de számos free változat is van) próbáld meg visszanyerni az állományaidat. Amennyiben az xbox csak gyorsformázta, minden rajta van még, ha mást is csinált, akkor attól függ, hogy mennyit írt felül.

Nyilván a visszaállításhoz szükséged lesz egy másik hdd-re megfelelő kapacitással, mert a mentő programok a forrás drive-ra nem írnak.

[ Szerkesztve ]

(#177) akyyy válasza pitman (#176) üzenetére


akyyy
senior tag

nem tudom hogy gyorsformázta-e, irni irt rá egy xbox360 mappát, mint mindig, de ennek még mb-ba se mérhető a mérete.

meg van belső vinyó gépben, ezeken többnyire potolható programok vannak, ha majd kell neki törlök le mindent, ha ezaz ára h visszakaphassam a dolgokat:D

bár nagy szerenécsmre az igazán fontos dolgok megvannak külön, inkbb az zavar hogy nem tudom mi volt még rajta pluszba ami kellhet:(

(#178) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

Sziasztok

Nekem egy olyan problémám van, hogy ma amikor bekapcsolat a gépet egy éles ciripelés szerű hangot hallottam, viszonylag gyorsan elmúlt, de az egyik hdd-t nem látja a gép sem a win disk managementben sem biosban.
Kérdésem lenne, hogy erről van még esély otthon visszaállítani valamit?
Szivesen matatok akár linux-szal is...
Vagy inkább próbáljam meg elvinni valahova?
Utóbbira tudtok jó helyet? Kürtöt 140k-ért inkább kihagynám...

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#179) jeska


jeska
tag

Hali van egy sd kártyám amirol veletlenul le lett törölve az összes fenykeb nem formát a csak törölve azt szeretném tudni hogy van e ra esély hogy valamilyen módon én otthon visszatudjam allitani a kepeket a törlés ota nem lett fenykepezve semmi.köszonom nagyon fontos lenne a munkám miatt

Az ember sohasem csak önmaga: inkább kombinációja mindazoknak, akikkel valaha dolga volt

(#180) kattiszabo


kattiszabo
újonc

Sziasztok, Samsung Galaxy S2-m van. A párom kitörölt néhány fényképet, amivel én kevéssé értek egyet... hogyan tudom visszanyerni? Nem az SD kártyán van, a kártya kivétele után is látom azokat a képeket, amik hasonló időszakban készültek. Előre is :thanks: a segítséget!!!
Még annyit az előzőhöz, hogy próbálkoztam több programmal, de az a baj, hogy nem ismerik fel a programok a készüléket, mint csatlakoztatott eszközt, pedig a sajátgépben listázva van...

[ Szerkesztve ]

(#181) ricsi4x


ricsi4x
újonc

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, hogy a Nokia Lumia 800-as telefonomról minden képet letöröltem, és ezt esetleg vissza lehet rakni rá vagy lementeni valahogy????

Előre is köszi!!

Ricsi

(#182) sagit


sagit
addikt

Üdv

Húgom telóját ujrahúztam tegnap, viynóra mentve a képek+videók.

Miután elkészülk áthelyezéssel visszatoltam a telóra, végig is csinálta, ma reggel meg jön hiogy nincsenek meg a képek, és tényleg....

Nagyon kellene neki, vlaami sulis anyag is van köztük, kb kicsontoz ha nem lesznek meg, pls help :R

Getbackdata se a vinyón se a telón nem lát visszaállítható cuccokat

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#183) r4z válasza sagit (#182) üzenetére


r4z
nagyúr

Tegyél egy próbát az EaseUs Data Recovery Wizarddal.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#184) Lucky04


Lucky04
csendes tag

Sziaztok! Segítsére van szükségem! A laptopomról átmásoltam egy 170 GB-os mappát pendrive-ra, a mappa ott is van, csak üres, viszont a pendrive úgy érzékeli, mintha 170 GB-ot foglalna. A baj igazából az, hogy kivágtam a laptopról és így most sehol sincs. Valakitudna segíteni, hogy miként tudom elővarázsolni, ha ez lehetséges?

MSI VR600/MSI VR601/MSI CR630

(#185) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok! Egy másik NTFS meghajtóra - az adataimat tartalmazóra - adtam ki format parancsot, mint amire szükség lett volna. Észrevettem és megszakítottam a formázást, de így is vége a D: meghajtómnak. Végigpróbáltam egy sor, a topicban is felsorolt programot, (illetve egy sor másikat is) de legfeljebb odáig jutok el, hogy látja, hogy ez a D: partíció volt, van, amelyik nem, néhány program látja a törölt fileokat, és könyvtárakat, visszahozni nem sikerült ezekkel sem (a fizetős verziókat nem próbáltam még).
Mivel a D-re volt irányítva az ApplicationData mappa, így néhány ígéretes programot telepíteni sem tudok, hiába írtam át a környezeti változókat. Első kérdésem (bár talán offtopic itt), hogy hogyan tudom telepíteni ezeket a programokat?
Második kérdésem, hogy Windows helyreállító konzollal érdemes-e nekifutni, vagy fizessek valamelyik programért, amelyik működni látszik?

42

(#186) daniel2121


daniel2121
senior tag

Itt is megkérdezném hogy véletlenül letöröltem a fényképezőgépem kártyájáról a képeket amik kellettek volna. A Stellar Phoniex recovery programmal megtalált egy csomó törölt képet, de ezeket amiket néhány napja töröltem azt nem sokkal régebbiket meg igen. Ez hogy lehet és mi lehetne még a megoldás?

(#187) pitman válasza daniel2121 (#186) üzenetére


pitman
őstag

Valószínűleg az utoljára törölt képek helyére már írhatott valamit a gép, ezért nem látja a visszaállító program. Esetleg meg lehet próbálni másik programmal is, hátha az segít, bár nem valószínű. A régieket valószínűleg azért találja, mert oda még nem lett írva új kép.

(#188) daniel2121 válasza pitman (#187) üzenetére


daniel2121
senior tag

Köszi erre gondoltam én is, hát nem volt szerencsém.

(#189) Szabónagymer


Szabónagymer
aktív tag

Szasztok!

Előre is bocsánat, ha esetleg tárgyalt témát feszegetek!
Sajnos amennyire nincs most időm a témának bővebben utánna járni, oly annyira fontos lenne az adatok visszaállítása!!

At eset a következő: Adott egy 500GB-os SATA vinyó, NTS-fre formázva, 3 partícióban. Live Linux-szal bűvészkedtem, míg nem az egész vinyó partíciót árírta ext3-ra. Persze errefel elszállt rögtön minden látható adat róla. Ha számít valamit, (nekem nem fontos) a C:-n win7 volt, de az nem érdekel.
Akkor rögtön elkezdtem olvasgatni mit lehetne tenni a helyreállítás érdekében. Azt a vinyót egyből "kivontam a forgalomból és egy másikra telepítettem win7-et.

Letöltöttem pár visszaállító programot. Természetesen a win7 intéző semmit nem látott a sérült vinyóból. Ekkor megnéztem a vin7 lemezkezelőjében, ott látszódik mind a 3 partíció, csak a számomra fontos RAW-ban van.

Elsőként a nagy nevű és méltán dícsért Paragonhoz nyúltam, de az egybe látta az egész 500G-át és ex-ben. Ekkor tovább olvasgatva találtam a TestDisk-re. Le is futtattam, de csak addig jutottam, hogy az intéző látnja már, de nem kezeli a vinyót.
Harmadik lépésként tovább keresgéltem a neten és találtam a Hetman szoftvert, mivel skerült az adatokat kiolvasni, és elvileg visszaállítani, de nem tudom a "visszaállított" adatokat megnyitni. Ez miért van?
Van még reményem, hogy vissza tudjam nyerni az adatimat? Ha visszanyerhetőek, milyen megoldással tudom megtenni?

Előre is köszönök minden segítő választ!

(#190) Szabónagymer válasza Szabónagymer (#189) üzenetére


Szabónagymer
aktív tag

Nem túl élénk a topik! :(
Mindenen esetre kiegészítem még mondandómat.

A visszanyert adatok nem megnyithatósága alatt azt értém, hogy a win hibakód 5 üzenetet dob.
Recuva-val is átnéztem a vinyót, az is látja az adatokat, mitöbb kiváló a kondiciójuk is, visszaállíthatóak. De mint már írtam, hiába állítom vissza, mikor meg akarom nyitni, hibaüzenetet kapok.
Abl dolog pikantériája viszont, hogy a linux látja mind a három particiót (mert három volt míg el nem csesztem), de megnyitás helyett a linux is csak hibaüzenetet dob, bár az már kézzelfoghatóbb. Valami olyasmi lehet hogy nem tudja megállapítani a partíciók kezdetét, végét.

(#191) aelod


aelod
veterán

Formázás (winből gyorsformázás) után lehetséges adatot visszaállítani?
Ha igen van erre program?
Olyant formáztam amit nem kellett volna...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#192) Tabas33


Tabas33
újonc

Sziasztok.

Nekem egy olyan problémám lenne hogy az iPhone-on visszaállítottam a biztonsági mentést 10 nappal ezelőttre, és azóta nem csináltam a másikat, és kitörölte az összes képem ami ebben a 10 napban készült. Valaki tudna segíteni? Nagyon fontos képeim voltak közte.
Előre is köszi

(#193) NORBl


NORBl
aktív tag

Sziasztok !

Nekem meg egy olyan, hogy pont most töröltem a kukám tartalmát, és volt benne 1-2 kép amit vissza szeretnék kapni. Lehetséges ez ?

[ Szerkesztve ]

(#194) olivera88


olivera88
veterán

Véletlen leformáztam a Win D particióját EXT 4 re Linux telepités közben. Akkor kapcsoltam és megszakitottam, aztán vissza formatáltam NTFS re a partíciót. Vissza lehetne hozni az itt lévő adatokat valahogy? Nem sok van.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#195) Boomerka


Boomerka
csendes tag

Sziasztok!

Véletlenül rossz dvd lemezt töröltem és elvesztek a programjaim.Sikerült mindent visszanyernem a Minitool Power Data Recovery progival.De semmi nem működik.Ahogy rákattintok egy programra egy fekete üres ablak ugrik be és eltünik.A mérete mindennek stimmel.Minden exe fájl és a többi fájl is megvan a mappákba.
Tudja valaki, hogy lehet-e használni még ezeket a visszanyert progikat?

Szép napot

(#196) Drakoo


Drakoo
tag

Sziasztok! Egy HP laptopom van és életemben először használtam a Recovery-t.... két meghajtóm volt C, D a D-n voltak az adataim... ez a ..... pedig fogta és minden kérdés nélkül beverte az egészre a format-ot és még ráadásul a 2 paticióból 1 et csinált.... szóval most kétségbe vagyok esve! várom a válaszokat segítségeket!!!! : (

A modern mũvészetet épp olyan nehéz megérteni, mint a cselekményt követni a betũlevesben.

(#197) sunavlys


sunavlys
senior tag

Sziasztok!

Linux alatt egy adat particiót véletlenül swap-re állítottam, sajnos.

Getdataback-kel visszahoztam, látom a fájlokat (fényképeket), de nem tudom kimenteni őket, mert licencet kér. Kisegítene valaki eggyel? Hálám örökké ....

Ja GetdatabackNTFS 4.33

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#198) sunavlys válasza sunavlys (#197) üzenetére


sunavlys
senior tag

Up.

Tudom vannak ingyenesek is, de többel próbálkoztam és sajnos egyik sem hozott vissza értékes adatot.

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#199) sunavlys válasza sunavlys (#198) üzenetére


sunavlys
senior tag

Getdataback licenszes
ntfsundelete licenszes pedig ez is megtalálta a fájlokat

melyik a valóban free program?

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#200) sunavlys válasza sunavlys (#199) üzenetére


sunavlys
senior tag

Közben sikerült gdb licenszet szereznem, úgy hogy már nem kell. Úgy néz ki minden adatot sikerült kimenteni.

[ Szerkesztve ]

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.