Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) animatrix11


animatrix11
őstag

Szal az téma adott van egy vinyó amin telepitve vinfos stb. adatmentés, le lett formázva win reinstall adat visszamentés de van egy nagyon fontos file ami nem lett elmentve róla a program files könytvtárban volt... van lehetőség valahogy visszaállitani????? :O

Most neki esek egy file recovery progival esetleg tudja valaki melyik a legjobb erre és pontosan hogy működnek ezek a programok :F

a válaszokat előre is thx!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2) The DJ válasza animatrix11 (#1) üzenetére


The DJ
addikt

GetDataBack nevű progi a fájlrendszerednek megfelelő verzió (NTFS vagy FAT32)
Kell hozzá licensz, hogy tudj vele visszahozni fájlokat, de ez a legprofibb program erre a célra.
Kezelése egyszerű, a lényeg az, hogy ne telepíts SEMMIT arra a partícióra, amiről vissza akarod nyerni a cuccaidat.
Még a progit SE!

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#3) animatrix11 válasza The DJ (#2) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi az meg is van nekem, most a Stellar_Phoenix_FAT_NTFS_v2.0-el nézem a gond az mint mondtam hogy a particio le lett formázva win ujra lett telepitve....

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#4) Szten Márs válasza animatrix11 (#1) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Én a Recover4all-professionalt használom, teljes megelegedettséggel, ill egyszer voltam csak kénytelen használni akkor sem nekem kellett.
Ömm viszont formázva lett a vinyó, ha full format volt, nem gyorsformat hát ömm... hümm...
MOD: és még új win is lett rá húzva... hát próbáld meg mindenesetre...

[Szerkesztve]

(#5) animatrix11 válasza Szten Márs (#4) üzenetére


animatrix11
őstag

köszi majd kipróbálom

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6) kosian


kosian
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy váletlenül letöröltem a vinyómról egy-két nagyon fontos dolgot, amit valahogy szeretnék visszaállítani. Próbáltam már 2 féle programmal, és mindkettő visszahozott egy csomó mindent, de ami nekem kéne, azt sajnos nem. Tudna ajánlani nekem valaki egy jó progit, vagy módszert amivel visszahozhatnám? Ha jól emlékszem be voltak csomagolva rar-ba (amúgy képek), de eddig nem sikerült visszahozni őket. Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönném.
Üdv.

(#7) Thrawn válasza kosian (#6) üzenetére


Thrawn
félisten

GetDataBack segíthet még. Fizetős!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) copperhead


copperhead
aktív tag

Az asztalról tegnap kitöröltem egy mappát, ami tele volt parancsikonokkal, tudtok valami visszaállító programot ajánlani?Köszi!

(#9) Speed® válasza copperhead (#8) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ajánlom a "Hogyan olvassak vissza 2-3 hsz.t a topikban" nevű programot.

Amúgy nagy dráma néhány parancsikon..keresd meg amikre mutattak és csinálj új parancsikonokat. Ha mégsem parancsikonokról van szó, hanem fileokról, akkor javaslok egy alapfokú infoképzést. Utána meg GetDataBacket..

[ Szerkesztve ]

(#10) Winner_hun válasza Speed® (#9) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kereső használata már félsiker:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#11) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Nálam a Drive Rescue vált be, elszállt aztán újra formázott partícióról. igaz két napig szenvedtem vele de mindent viszahozott

(#12) copperhead válasza Speed® (#9) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Ismerek egy pár visszaállító progi (Directory Snoop, File Scavenger, O&O UnErase, Recovery MyFiles, Stellar Phoenix) csak az a gond, hogy pár óra, amíg "átdarálják" a lemezt.Gondoltam, hogy van valami egyszerű progi ami az asztali mappát, vagy 30 parancsikonnal gyorsan megtalálná.Csak ilyenkor jön rá az ember, hogy mindenről kell biztonsági másolat. :Y

[ Szerkesztve ]

(#13) copperhead válasza CounterBoci (#11) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi!A GetDataBack 47 percet jelez hátralévő időnek, a Drive Rescue %-san mutat, egy kicsit lassabnak tünik.Kár, hogy nem lehet megadni a törlés időpontját, mint a fájlkeresésnél, akkor nem kellene az egész vinyót átbogarászni.

(#14) Lala6


Lala6
őstag

Sziasztok!

Vissza állító programot keresek én is. Van két dideo fáljom amit töröltem, de a dvd-re írt adat hibás lett.
Próbáltam a getdataback-el, de nem tudja visszaállítani.
Valahol olvastam, hogy ez a progi nem tudja a nagy fáljokat helyrehozni. Nekem mindkettő nagy videó fálj volt 10GB felett.
Milyen progival tudnám még esetleg megnézni?

(#15) ltarkan


ltarkan
csendes tag

Sziasztok!
újraparticionált,gyorsformázott HDD-ről GDB-vel sikeresen mentettem minden adatot, minden file-t, és mappát látok viszont megnyitni nem sikerül, egyiket sem. például: fénykép(jpeg), méret stimmel megnyitásra= nem jeleníthető meg. word, és excel alkalmazások szintén igy járnak. Valakinek ötlet?

(#16) szimcsi


szimcsi
senior tag

Kitöröltem egy szöveges dokumentumot, szertném visszaszerezni. Már kipróbáltam pár progit pl: undelete plus, Recover4all stb. de ezt a fránya adatot nem látja egyik program se, pedig százéves ugyanilyen kitörölt szövegesdokumentumokat persze vissza tudnék hozni, de ezt az egyet nem, pedig méretéből adódóan még szerintem ezekkel a free verziókkal is vissza tudnám hozni, de nem látják, vagy én vagyok a vak, de nagyon. Emlékszem jártam már így 1x, hogy kitörölt adatot nem tudtam ezek miatt visszanyerni. Jó tudom, hogy ott a get data back, de mivel az fizetős, most nekem ez nem jó, sürgősen kéne az adat és nem hiszem el, hogy 8kb-ot nem lehet bármilyen kevesebbet tudó progival visszahozni. Valaki tudna segíteni? köszönöm

[ Szerkesztve ]

XP

(#17) szimcsi válasza szimcsi (#16) üzenetére


szimcsi
senior tag

Most a R-Studio Data Recovery-vel próbálkoztam. Ez talán felismerte azt a szöveges file-t, amit keresek, de egy üres, 0 kbyte-os file-t adott vissza. :O

XP

(#18) szimcsi válasza szimcsi (#17) üzenetére


szimcsi
senior tag

Na, még a get data back is ki lett próbálva, ez is talált 1 olyan szöveges dokumentumot, ami szerintem az általam keresett file, de ez is csak üres 0 kbyte-osban ismeri fel és hozza vissza :F

XP

(#19) szimcsi válasza szimcsi (#18) üzenetére


szimcsi
senior tag

Na jó, feladom :)
Igazából ez az egy file (kb 7 kbyte volt), amiről irtam, hogy kitöröltem véletlenül, de minden program szerint o kbyte, egy üres dokumentum és ráadásul, nem deleted a típusa, tehát csak úgy semmivé vált, na mindegy.

[ Szerkesztve ]

XP

(#20) flurider


flurider
aktív tag

Hi
van egy ds kártya, amit egy ismerősöm leformázott a fényképezőgépében. Megijedt, ezért nem csinált semmit vele, de ezek a fentiek formázásra, illetve memóriakártyára is alkalmazhatóak? (pl getdataback)

Kösz előre is.

Csillagkörü Litér

(#21) stratova válasza flurider (#20) üzenetére


stratova
veterán

Üdv!

Én épp a mobiltelefonomban használatos microsd-t böngészem Recuva nevű ingyenes, magyarul is tudó adatmentő programmal. A másik program, ami eszembe jutott a TestDisk, de ez utóbbi nem csak mentésre alkalmas így odafigyelést igényel. Először mindenképp Recuva-t javasolnám.

[ Szerkesztve ]

(#22) stratova


stratova
veterán

Esetedben talán az utóbbi program PhotoRec része lehet érdekes, ha a Recuva nem válna be.

(#23) artaxerxesz


artaxerxesz
csendes tag

sziasztok! van egy kis problémám! egyik vincsimröl kitöröltem véletlenül 200gb avit és egy WorldUnlock_v43 nevü progival ugyanoda a meghajtora.a pc volt kikapcsolva e müvelet elött és pár film is került azota rá./van amelyik szektorok igy megtelhetett/ na a progi visszaállitotta a filmeimet de csak a kb 40% lett jo! a legtöbbet nem inditja el a lejátszo /madia player classic, mplayer power dvd stb../ vagy elinditja de más filmek hangjai vannak rajt van amelyiknél a kép szétesik mintha kodek hiány lenne..... itt miröl van szo mert nem erröl.... elinditom pl a borat-ot és nem indul el csak a hang de ott is a motor hang visit a tokioi hajszábol.... ?????????????? help!!

(#24) kraftxld válasza artaxerxesz (#23) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ezen már csak a ctrl+a majd shift+del segít,

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#25) artaxerxesz válasza kraftxld (#24) üzenetére


artaxerxesz
csendes tag

ö köszönöm a gyors választ! amugy gondolom nem ugy érted h ujra töröljem ki a /pl a rossz avi állományt/ és állitsam vissza ezzel a vagy más progival..... hanem ugy h töröljem és szerezzem meg ujbol ami "keveredett" avi... :(

(#26) kraftxld válasza artaxerxesz (#25) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mivel már totál összekavarodott a filerendszer, arról nem beszélve, hogy ugyanarra a drive-ra sohasem állítunk vissza, így csak az a megoldás, hogy letörlöd az egészet, és megszerzed újra.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#27) Zizge


Zizge
csendes tag

Sziasztok!

Szerintem a legjobb a GetDataBack. Nekem nagyon jól működött többször is!

De most egy nagyon nagy problémám van. A G.D.B.-kel visszahoztam a képeket, de nem látom! :W :O Tudja a méretét, nevét! Mit csináljak? Van valami konverter erre a problémára?

Segítsetek! :U

- [ B4 ] design - www.b4web.hu

(#28) Zizge válasza Zizge (#27) üzenetére


Zizge
csendes tag

Senki sem tud semmit ezzel kapcsolatban?

Track Mania Forever Pro. Tracks to B4

[ Szerkesztve ]

- [ B4 ] design - www.b4web.hu

(#29) kiskornel


kiskornel
addikt

Sziasztok! Telepakoltam egy pendrive-ot képekkel, majd az egyik ismerősömnek adtam, aki működés közben kihúzta. Most nem látja a partíciót. Mivel lehetne USB-s eszközök partícióit visszaállítani?
A másik problémám, hogy image file-t szerettem volna készíteni róla (sector-sector copy)... de nem találok ilyen progit.
DOS alatt meg semmi sem látja, pedig ott lennének eszközeim...
PLS help!

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#30) kltz


kltz
tag

Sziasztok!

Egy olyan próblémám lenne, hogy a GetDataBack megtalálja a fájlokat ,de viszont a Copy to nem müködik beállítom ,hogy hova másolja és a másolás nem történik meg.

Segítséget előre is köszönöm!

Üdv KLtz

(#31) Fire/SOUL/CD válasza kltz (#30) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ha TRIAL változatot használsz, akkor sajnos nem is fog megtörténni, ez bent a korlátozás. :K

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#32) kltz válasza Fire/SOUL/CD (#31) üzenetére


kltz
tag

De amikor trialt használtam akkor nem is engedte megnyitni a másoló menüt, ez viszont engedi csak a másolás nem történik meg

Üdv KLtz

(#33) Fire/SOUL/CD válasza kltz (#32) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Akkor az valami "virágbolti" változat. :DDD
Küldök privet!

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#34) Myers


Myers
senior tag

Helló mindenkinek!

Vissza akartam állítan pár tötölt fájlt, és úgy látom, hogy néhányat nem hajlandók visszaállani az erre való programok.

Méghozzá azt vettem észre, hogy a 4 gigánál nagyobbakkal van gond. Persze ez lehet, hogy csak véletlen egybeesés.

Már a tallózásnál is méretre 0 bájt hossz ír ki, pedig a visszaállítás esélye jó (good), és visszaállítás után is 0 bájt hosszúak.

Próbáltam a Pc inspector file recoveryt és a get data recover my files (nem egyenlő a getdataback-el).

Miért lehet ez? Ötlet?

http://www.muszaj.hu/

(#35) Fire/SOUL/CD válasza Myers (#34) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Csak annyit tudok elképzelni, hogy ahova/amire le/kimentené a visszaállított adatokat, az a HDD pl, FAT32-re van formázva, és a FAT32 nem támogatja a 4G-nél nagyobb fájlokat.

Esetleg nem jó változattal próbálkozol, pl a GetDataBack-ből külön van NTFS és külön FAT-hoz változat.

Más tippem nincs sajnos. :(

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#36) Myers válasza Fire/SOUL/CD (#35) üzenetére


Myers
senior tag

Csupa ntfs partíció. Közben már gdb-ntfs-el is próbáltam, azzal sem megy.

Akkor szerintem ennyi és kössz!

http://www.muszaj.hu/

(#37) dj.gabessz válasza Myers (#36) üzenetére


dj.gabessz
tag

hali tudnátok nekem is segíteni lenne egy 320gb-os sata vinyóm amiről csak úgy hirtelen eltünt minden és be se enged mert azt írja ki hogy nem elérhető és hogy a fálj vagy könyvtár sérült de viszont formázni hagyná magát de nem formáztam le mert kellenek az adatok róla és megnéztem a tulajdonságait és a fáljrendszer nem NTFS hanem RAW
előre is kösz!!

(#38) dj.gabessz válasza dj.gabessz (#37) üzenetére


dj.gabessz
tag

ja és a kötet cimke is megváltozott és most helyi lemezként ismeri fel

(#39) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok, Ma 1 Sd kártyát sajna ugy vettem ki hogy még másolt rá az xp, azóta nem ismeri fel az xp, tud valaki megoldást hogy lehet visszaállítani az adatokat? :F :F

(#40) Szabbee


Szabbee
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Az én történetem a következő. Van egy 1.5TB-os vinyóm és ezen két rendszer partíció és még 5 partíció az adatoknak. Külön partíció a filmeknek a játékoknak stb stb....
A két rendszerpartícióból akartam létrehozni hozni hármat. Nagyon odafigyeltem, hogy az adatokkal teli partíciókhoz ne nyúljak. Ez sikerült is, de a három OP rendszer feltétele után egy soha nem látott jelenségnek voltam tanuja.
Az 5 partícióból 4 összeolvadt egyetlen egy partícióvá, méghozzá úgy, hogy nem partícionáltá vált. A partíciókhoz biztos nem nyúltam hozzá és még biztosabb hogy nem formáztam.
A vinyót szeretném visszaállítani az eredeti összeállításba, úgy, hogy az adatok minden úgy legyen ahogy ezelőtt. Bár ha csak meglenne minden adat, már annak nagyon örülnék, ugyanis kb 800GB-ról van szó, aminek 80%-a zene és az nagyon fontos lenne.

Van erre valami megoldás? Vagy ezt is program segítségével tudom orvosolni, mint pl.: GetDataBack?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#41) kepzavar


kepzavar
csendes tag

Sziasztok.
Nagy gondban vagyok. Csütörtökön reggel kikapcsoltam a gépemet és mikor tegnap délután bekapcsoltam, az 1tb Samsung vinyómról minden eltűnt. Ha a sajátgépben vagy total commanderben meg akarom nyitni, kifagy az egész. Ha sajátgépben jobblilikkel megnézem a tulajdonságokat, azt írja, hogy 0bájt foglalt, 0bájt szabad. A lemezkezelőben 1 nagy partíció helyett mutat egy 80gigásat és a maradékot particionálatlannak írja. A kikapcsolás és a bekapcsolás közt senki nem nyúlt a géphez, mert nem volt itthon senki. Mi lehet a gubanc? Valamilyen progival vissza tudnám hozni róla a dolgokat? Előre is köszönöm!

(#42) kraftxld válasza Szabbee (#40) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A partition magic csodával csináltad? Amúgy tök fölösleges ennyi partíció, csak a kavarás és a hibalehetőség van vele. Amúgy a getdataback-et érdemes ráereszteni, hátha vissza tud hozni valamit.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#43) kraftxld válasza kepzavar (#41) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Döglődik a vinyó valószínűleg. Amúgy XP SP2 legalább?
Mindenféleképp kapcsold ki, rakd át másik gépbe, és getdataback-el nézd meg, hogy tud-e adatot visszaszedni, ha nem akkor vidd szakemberhez.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#44) kepzavar válasza kraftxld (#43) üzenetére


kepzavar
csendes tag

Köszönöm a tippet. Megnéztem gdb-el és azt írja, hogy 3 giga helyreállítható. 800 gb adat volt rajta. A fontosakról persze van még kismillió helyen mentés, de a többit is jó lenne visszaszerezni. A hd sentinel azt mondja rá, hogy 19 gyenge szektor van. A gyenge szektorok miatt tűntek el a dolgok? Ha igen, lehet-e használni vagy kuka?

(#45) kraftxld válasza kepzavar (#44) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ugye full scan-t csináltál?
Én nem küzdenék a vinyóval, kukába vele.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#46) kepzavar válasza kraftxld (#45) üzenetére


kepzavar
csendes tag

Nem, csak egy gyors vizsgálat volt. A full az cirka 2 óra múlva van kész. Amúgy most lesem a garipapírt, még van rá majd egy év gari. Vajon cserélhetik (aqua)?

(#48) hellsing19


hellsing19
csendes tag

Hello.
Nekem az a gondom lenne hogy véletlenül kitöröltem 1mappát ami televolt fontos képekkel.
Azt szeretném megkérdezni hogy hogyan tudnám ezt visszahozni.?
Valaki HELP.Könyörgöm,nagyon fontos lenne számomra. :(( :(( :((
Valaki szánjon meg.
Köszönöm.
Sziasztok.

hello

(#49) Fire/SOUL/CD válasza hellsing19 (#48) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Két ingyenes progi:
Recuva
Pandora Recovery

Az fontos, hogy ne arra a partícióra töltsd le/telepítsd(még ha rendszerpartícióról is van szó), ahonnan a képekkel teli mappát letörölted, mert akkor csökkennek az esélyeid, hogy minden képet maradéktalanul visszaállíts.

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50) I_Am válasza Szabbee (#40) üzenetére


I_Am
veterán

Easy Recovey, Getdataback.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.