Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  TitanD5TB+Epox8KHA+ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) cettlee


cettlee
őstag

Azon gondolkozom,hogy veszek egy ilyen csendes kütyüt.Szerintetek felfér az Epoxomra a csokagúla formája miatt?

(#2) andorpapa válasza cettlee (#1) üzenetére


andorpapa
őstag

Csak tippelek, így ne vegyél rá mérget.

Szerintem elfér. Lazán. A hűtőnek az alja (a procival érintkező része) úgyis keskenyebb, mint a felső rész.
Csak a teteje 8 cm-es, és itt főleg az alsó rész számít, ami kb. 6-7 cm lehet, így biztosan elfér az Epoxon.

Ha tévedtem, akkor meg add el nekem a hűtőt.:)

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#3) cettlee


cettlee
őstag

Ma ja de a procifoglalat mellett van 4vagy5 Kondenzátor.Ha azokhoz közel van,(kb1cm) az nem baj?

(#4) cettlee


cettlee
őstag

Nem ma ja, hanem na ja.Bocs

(#5) guest


guest
veterán

hi
nekem epox 8kha+-om van, meg titan d5tb-a
simán rámegy, 1200-es procit 38°C-ra hűti.
és halk.
tammer

prohardver vendég

(#6) GeorgeTerror válasza cettlee (#4) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Szóval azt mondjátok hogy nagy királyság. Szerintetek jó lesz az Abit SL6-os lapomhoz, meg a 700-as Celeron2-höz? 1082-n max 49 fokos teljes terheléssel(heaven 7 800*600,4x4-es,winamp wis-plugin 800x600-körül, Sisoft Sandra mérni, divX lejáccás nagyban) egy SCS KKC72B(ennek a nagytesója szerepelt az első coolertesztben jól) hűti. Bent a cégnél 900-as TB-n is ilyen van.

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

(#7) guest


guest
veterán

Én a múlt héten vettem egy EPOX 8KHA+ -os alapot, és hűtőnek Titan D5TB-t választottam, így bizton állíthatom, hogy a kettő működőképes egymással. A MagiComp-ban volt a legjobb ára ( www.magicomp.hu ).

Tools

prohardver vendég

(#8) guest


guest
veterán

Ez a hűtő a Hertában jelenleg 2.000,- Ft nettó... Ennél is olcsóbb a Magicompban?

LN

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  TitanD5TB+Epox8KHA+ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.