Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23901) McCartman válasza Daniel Alves (#23900) üzenetére


McCartman
senior tag

megtudod állni hogy kigyere a ködörből ? :F

Nem, az a cél, hogy kijöjjön. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23902) BossBoss válasza xperiababu (#23898) üzenetére


BossBoss
őstag

Jó, hogy elmeselted. Tanulsagos lehet ez par embernek. Bizony, nem a megelhetesi penzbol kell jatszani. Szisztematikusan, bankmenedzselessel kell muvelni a dolgokat es akkor nagy baj nem erhet. Bocs az ékezetek miatt, de telorol vagyok.

(#23903) xperiababu válasza McCartman (#23899) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Köszönöm a bíztató szavakat.

A helyzet az, hogy szakemberhez nem merek fordulni. Tartok attól, hogy bentfognak, a családom megtudja, hogy mi van velem. Nem akarom senkit sem szégyenbehozni. Mindenki dolgozik, hogy legyen mit enni, amihez hozzá tudnék járulni. Mégsem ezt teszem. De ami a legrosszabb, hogy nap, a szüleim szemébe nézni, és belehazudni, a szégyen szétvet. Hozzáteszem, hogy relatív átgondolom a nem fogadásos helyzeteket. Sokszor tudok a megfelelő időben a megfelelő dologgal kompatibilizálni az adott személye(kke)l. De azt tudom, hogy ha orvos nélkül, de javíthassak a jelenlegi életvitelemen, jelenleg ez a legfontosabb.

(#23904) B-L-A-C-K válasza xperiababu (#23898) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt már mindenképpen kérj segítséget, és ha lehet a szüleidtől, hiszen írtad segítettél Édesanyádon nem is egyszer, normálisan elmondod nekik hogy mi van biztos megértenek, és segítenek neked a továbbiakban orvoshoz is fordulni. Elhiszem nagy a gond, de még ennél is lehet rosszabb, hidd ez a legjobb megoldás hogy elmondod nekik, vagyis én ezt tanácsolnám.

+ itt ne azt nézd milyen ciki vagy nem ciki belenézni a szemükbe, hanem azt hogy hosszútávon nem csak magadat hanem őket is tönkreteszed.

[ Szerkesztve ]

(#23905) McCartman válasza xperiababu (#23903) üzenetére


McCartman
senior tag

Pedig az lenne a legjobb, ha ugyanezeket meg tudnád osztani a családoddal, az ő támogatásukkal sokkal könnyebb lesz.
Szégyen-nem szégyen, ez nem szempont, olvasd el az előző hszem utolsó mondatát, csak ez lebegjen a szemed előtt semmi más.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23906) Daniel Alves válasza xperiababu (#23903) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Ha én lennék jelenleg ilyen helyzetben akkor a következőt tenném.
-Leülnék a szülőkkel beszélni a dologról max megkérném őket hogy segítsenek kifizetni az adóságom és későb ezt visszafizetném. Sajnos ez csak így megy mert a kamat csak gyűlik és gyűlik ... :(
-elmennék egy dokihoz hogy beszéljek vele a problémámról.

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#23907) xperiababu válasza McCartman (#23905) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Holnap megpróbálom megtalálni a megfelelő helyzetet, összehívom a szüleim és nekik elmondom. Nincs más bajom, csak hírtelen haraguak, előbb üt, gondolkodik aztán kérdez.

(#23908) xperiababu válasza Daniel Alves (#23906) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Ők nem tudnak segíteni, nekik is ott a fizetnivaló. 0-n áll az egész család. Talán még arra gondoltam, hogy befektetőt keresnék az interneten. Aki kifizeti a tartozásom, szerződést írnék vele egy bizonyos kamatszázalékról, futamidő, részletek összege és kész. Mivel tanulóként dolgoztam, nem kaptam az OTP-ben segítséget. Munkáltatói igazolást a diákszövetkezet nem ad és nem is adott. Szerintetek ez így rossz megoldás?

(#23909) giigz válasza xperiababu (#23898) üzenetére


giigz
veterán

Mikre fogadtal manapsag, hogy ennyi bukas összejött? Milyen szisztema szerint raksz?

(#23910) WaterWave


WaterWave
veterán

ha ez megnyugtat én nekem is van beütésem...
ma pl egy 50.200ft-os szelvénnyel játszottam

1. másnak egy havi fizetése..
2. idétlen egy összeg, de ez már csak ilyen
3. néha elmegy, de még mindig azt mondom, hogy így éri meg a legjobban

összességében a 20k feletti tétek mind beteg ember egytől egyig, én se vagyok kivétel, az a nem mindegy hogy miket raksz meg, és hogy jön-e , ha meg jön és aztán egyszer elmegy, akkor hogy állsz fel belőle
nah kb mai napra ennyi

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23911) B-L-A-C-K válasza giigz (#23909) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt felesleges is ilyet kérdezni már, sőt nem is kell megbeszélni hogy lenne jobb raknia. Már gázban van, itt az legyen a cél hogy egyáltalán ne rakjon innentől kezdve.

WaterWave: Mire raktál annyit te? :D

[ Szerkesztve ]

(#23912) McCartman válasza xperiababu (#23907) üzenetére


McCartman
senior tag

Így legyen!
Ezen mindenképp túl kell esned, utána könnyebb lesz meglásd.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23913) stefyY


stefyY
őstag

Annyira rossz ilyenekről olvasni.

kis ontopic: Valamiért nem mertem hendivel tenni a realt. Kellett volna pedig. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23914) Vandit. válasza stefyY (#23913) üzenetére


Vandit.
addikt

Realnak hála mai termés +10 k :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23915) xperiababu válasza giigz (#23909) üzenetére


xperiababu
csendes tag

Én a statsztikákat figyeltem, fogadoportal.hu, stb. és így játszottam, hogy a törlesztőket tudjam rendesen fizetni. Két szelvényem tanulságképpen: 2012.11.11-én Atalanta - Inter V @ 2,20 és Mersin Id.Y. - Galatasaray V @ 1,59. Eredő odds: 3,49800. Tét: 15.000.- Várható: 52.470.-HUF. A mai esti, amiért elutaztam vonattal, hogy időben fel tudjam adni és a tét visszajöjjön: 2012.11.17-n: Genk @ 2.20 (kikapott 3-1-re), Porto @ 1,41. Odds: 3,10200. Tét: 5.000.-HUF Várható: 15.510.-HUF. Mellette volt még 10.000.-HUF tegnap, tegnap előtt, és egy 15.000.-HUF még a hét elején. Meg egy 20.000.-HUF, amit telefonon adtam fel hitelben. Meg 40.000.-HUF, amit a telefonszámla terhére fizettem be a Szerencsejáték Onlinera. És leírni ezt a sok pénzt, eszméletlen mennyi cuccot vehettem volna a Zarában ebből. Szóval f*ck egy ember vagyok.

(#23916) stefyY válasza Vandit. (#23914) üzenetére


stefyY
őstag

Nekem Bayernen, MU-n úszott...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23917) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ú most nézem finom kis BL meccsek lesznek. Nem tudjátok Ibra játszani fog?

(#23918) unravel válasza stefyY (#23913) üzenetére


unravel
őstag

Megértelek, én sem mertem. A hendire is nevetséges odds van (mint mindig) és a Bilbao nem rossz csapat.

¯\_(ツ)_/¯

(#23919) Vandit. válasza stefyY (#23916) üzenetére


Vandit.
addikt

Én egyiket sem raktam, mint mondtam még hét közepén a Bayernben benne volt az X igaz le lettem hurrogva, hogy nekem minden X. ;] Ajax, Real, Barcát raktam estére jött is mind szerencsére. :K

B-L-A-C-K: Azt nem tudom, de azt igen, hogy a PSG-nek elég már 1 pont a továbbjutáshoz. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23920) WaterWave válasza B-L-A-C-K (#23917) üzenetére


WaterWave
veterán

fog-fog :)

azért lesz ott egy fincsi juventus-chelsea...
nah ott ha nem esik 2.5 akkor benyalok...

mindkét csapatnak fontos pont szempontjából mert lassan az utolsó meccsekhez érünk a csoportmeccsek alatt, nem mindegy, hogy második vagy harmadik helyen van
kb élet-halál harc lesz, lehet leikszelnek egy 1-1, amitől tartok, de szerintem az over annak jönnie kell... de ezt a meccset várom a legjobban

másik:

Shakhtar Donetsk mai nap szerintem tartalékolt... mindek is kihajtania magukat ha vezetnek vagy 10 pontal az ukrán bajnokságban...
MIvel nekik is 7 pontjuk van nem dőlhetnek hátra...
Nordsjaelland otthonába mennek, de mivel láttam a Chelsea elleni meccsüket, ahol szintén vendégbe voltak, itt az ukrán csapatra 99%-ra mondom a V-t
még hendire is mehet, de inkább maradjunk a biztosnál:)

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23921) stefyY válasza Vandit. (#23919) üzenetére


stefyY
őstag

Barca nekem is ment hendivel, dehát...na mindegy, 200-300-400 forintokon nem akadok ki :) Majd jövő héten még alkotok valamit...2 hete is telibekaptam a BL-t.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23922) B-L-A-C-K válasza WaterWave (#23920) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én egy ilyet tuti elengedek:

Mu/PSG/Bayern/Real

Mu-nak tudom nem kell a pont de ha 100%-ra utaznak simán jöhet, múltkor se kellett volna nyerniük, még is nyertek hendivel.

(#23923) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#23922) üzenetére


Vandit.
addikt

Shakhtart miért hagyod ki? Az még hendivel is el fog menni. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23924) WaterWave válasza B-L-A-C-K (#23922) üzenetére


WaterWave
veterán

MU-nak mindegy, és vendégben is vannak, Ukránokat erősebb tippnek érzem, ott a pont is kell, meg mivel ma tartalékoltak, sztem lesz ott nafta keményen

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23925) stefyY


stefyY
őstag

City - Madrid V / 2,5 over...? Melyik fixebb? :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23926) McCartman válasza stefyY (#23925) üzenetére


McCartman
senior tag

H :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23927) stefyY válasza McCartman (#23926) üzenetére


stefyY
őstag

H mint HÚÚÚÚzni se merjem? :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23928) Vandit.


Vandit.
addikt

Shakhtar -1, Porto -1, Real +1 eddig ez tetszik lehet ráküldök 40 ezret 2.13-as odds.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23929) WaterWave válasza Vandit. (#23928) üzenetére


WaterWave
veterán

hühühü:DDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23930) McCartman válasza Vandit. (#23928) üzenetére


McCartman
senior tag

:D
Viccet félretéve én inkább az overre tennék, de messze még szerda. :)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#23931) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Holnapra kéne nekem egy tuti 200 Ft-ra 399 999 Ft-os szeló amit vagy 10x lehúzatok...:D

(#23932) WaterWave


WaterWave
veterán

holnap, azaz már ma van a futsal vb döntője..
isteni jó oddsok vannak mindkét csapatra, de egyszerűen nem merem megrakni a spanyolokat pedig annyira érzem, hogy jók lesznek:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23933) B-L-A-C-K válasza WaterWave (#23932) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Brazil X lesz szerintem...

(#23934) stefyY válasza WaterWave (#23932) üzenetére


stefyY
őstag

A dráma kedvéért olasz győzelem a bronzmeccsen, döntőben hosszabbítás után brazil győzelem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23935) Vandit.


Vandit.
addikt

Én nem viccelek. Ez elég sima kis duplázós kombi. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23936) WaterWave válasza Vandit. (#23935) üzenetére


WaterWave
veterán

én ma 50k-val játszottam szóval én nem vagyok semmi rossz elrontója, még alszom rá... a porto nem tetszik, a másik kettő igen

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23937) B-L-A-C-K válasza WaterWave (#23936) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már kérdeztem lentebb mint raktál?

(#23938) Vandit. válasza WaterWave (#23936) üzenetére


Vandit.
addikt

Én ma csak 20-al raktam azt a 3-at, amit írtam. Portoval mi a bajod? Tény, hogy 1 pont elég nekik, viszont nem hiszem, hogy az utolsó meccsre akarják hagyni a PSG ellen idegenben.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23939) WaterWave válasza B-L-A-C-K (#23937) üzenetére


WaterWave
veterán

ezt:

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23940) WaterWave válasza Vandit. (#23938) üzenetére


WaterWave
veterán

nem tudom nem érzem... ma a bayernt is megéreztem, csak én hiába érzem meg, nem azt rakom meg
mondom mu-t se teszem meg, épp elég malac volt az a multkori 2-0 fordítás, psg-nél meg meghallottam,h ogy ibra hiányzik, egyből lemondtam róla, pedig hét közepén 100% os tippnek gondoltam, csak nem számoltam a piroslappal

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23941) B-L-A-C-K válasza WaterWave (#23939) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép, grt...;)

(#23942) stefyY válasza WaterWave (#23939) üzenetére


stefyY
őstag

100k fölött jött volna, ha hendivel dobod Barcát+Realt...bár 50k-val én sem igazán kockáztatnék. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23943) WaterWave válasza stefyY (#23942) üzenetére


WaterWave
veterán

mai real ellenfele nem egy rossz csapat, ki tudta hogy 5-1 lesz, sztem senki:)
barca meg bl-re tartalékol, elhieheted nem az én 50k- miatt fog 2 vel nyerni... de 2-vel nyert

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23944) Vandit. válasza WaterWave (#23940) üzenetére


Vandit.
addikt

Porto otthon, ha nem veri el minimum kettővel a Dinamot, akkor az bunda. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23945) stefyY válasza WaterWave (#23943) üzenetére


stefyY
őstag

Én sem mertem húzni a Madridot, még simán se...pedig a kedvenc csapatom..kellett nekem Bayern, meg MU...édes anyukájukat...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#23946) WaterWave válasza Vandit. (#23944) üzenetére


WaterWave
veterán

az igaz még gólt se szereztek
hát alszom rá... aztán megpörköljük

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23947) Vandit. válasza WaterWave (#23946) üzenetére


Vandit.
addikt

Na erről beszélek, eddig gólt sem rúgtak még és most sem hinném, hogy fognak azt meg kétlem, hogy a Porto sem fog. :N

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23948) WaterWave válasza Vandit. (#23947) üzenetére


WaterWave
veterán

nekem ilyenkor mindig beugrik a twente meccs :DDDDDDDDDDDDD
de még messze szerda, még történhetnek dolgok

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23949) Vandit. válasza WaterWave (#23948) üzenetére


Vandit.
addikt

Mármint a Twente meccs, ami kupa volt, ugye? ;] A két meccs ég és föld, ahogy a két csapat is a tétről nem is beszélve. :K Kupa meccset ne említsünk egy lapon egy BL-el szerintem.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#23950) WaterWave válasza Vandit. (#23949) üzenetére


WaterWave
veterán

oké persze, tudom hogy a kupa nem egyenlő a bl-el:D
nah de majd meglátjuk mi lesz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.