Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46151) Buko01 válasza giigz (#45974) üzenetére


Buko01
tag

KRC Genk - Standard Liege

(Tipp) 1
1,90 [Nyert]

33-->62,7

Black: Hát ez elugrott.. :U Na mind1.. :SSS iskolapéldája a számla lenullázásnak!:D:S

(#46152) B-L-A-C-K válasza Buko01 (#46151) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezzel a Barca X-el a fogadóirodáknak a mai bevételük elég nagy lehetett....:)

(#46153) oreganyad


oreganyad
csendes tag

Biztos van itt akinek van már tapasztalata betclic kifizetéssel kapcsolatosan. Kb meddig tart egy kiutalás (moneybookers-szel). Tíz napja várom. Ez normális :D ?

(#46154) Silent77 válasza oreganyad (#46153) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem számlára 2 nap volt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#46155) sz_abika válasza oreganyad (#46153) üzenetére


sz_abika
addikt

Első kiutalásod?
Ha igen, nézz spamok közt email után!

más:
[link]
piszkosul jó oddsokat adnak az olasz tippmixen

PSN: xszabikax

(#46156) janos1988


janos1988
addikt

Ennek vajon mennyit vitt el Torres? :DDD

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#46157) oreganyad válasza sz_abika (#46155) üzenetére


oreganyad
csendes tag

Első kiutalás. Töltöttem fel személyit ahogy kérték, de azt is már múlt hétfőn elfogadták. Érdemes ezeknél reklamálni, vagy leszarják azt lesz ami lesz ?

(#46158) sz_abika válasza oreganyad (#46157) üzenetére


sz_abika
addikt

Az elsőt meg kell erősíteni emailben - valószínűleg itt akadt el.


Én meg kiakart nullázni a mai párszázas buktámat. Sikerült -2000et helyette. Na jóccakát :W

PSN: xszabikax

(#46159) pohár


pohár
félisten

205 Real Madrid - Bayern München: Melyik félidőben lesz több gól:1.fi.-ben(H),ugyanannyi(D), 2.fi.-ben(V H 2,95
184 Milan - Genoa: A mérkőzésen 0 vagy 1 (H), 2 vagy 3 (D), 4 vagy több (V) gól lesz V 2,30

Eredő odds: 6,78500
Tét: 500 Ft
Várható nyeremény: 3390 Ft

egész pofás

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46160) atila4


atila4
senior tag

Na én ma csak egy lightos Real-Bayern meccsen mindkét csapat szerez gólt raktam :)

Meg a skandináv főnyereménnyel megelégszem :R

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#46161) Darkman1995


Darkman1995
csendes tag

én ma csak egy mecset raktam 500 al

Real-Bayern V

DE HA JÖN AKKOR 3125 FT LESSZ REMÉLEM JÖN :D

(#46162) giigz


giigz
veterán

Real 1,50-ert nekem ajandek, en meg is rakom. :) Valoszinüleg... :)

(#46163) Vandit. válasza giigz (#46162) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem a 2.5 over szimpibb 1.52-ért.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46164) pohár válasza Vandit. (#46163) üzenetére


pohár
félisten

a győzelemhez nem fér kétség, az over viszont lehet nem lesz meg... szerintem :K

Roma - Fiorentina - Roma -0,5,-1 ázsiai hendikep

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46165) dReFiX válasza giigz (#46162) üzenetére


dReFiX
senior tag

Olyan tuti lesz mint a Barcelona :-D

Pohár :
Ez mit jelent : "Roma - Fiorentina - Roma -0,5,-1 ázsiai
hendikep"

[ Szerkesztve ]

(#46166) Vandit. válasza pohár (#46164) üzenetére


Vandit.
addikt

A Bayern tuti rúg egyet, így a Realnak legalább kettő kell ha tovább akarnak menni, úh ez meg is van. ;]

Azt az ázsiai hendit már néztem én is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46167) BéHGT válasza pohár (#46164) üzenetére


BéHGT
senior tag

mi a pöcs ez az ázsiai oldal, ahol írták a cselszkij továbbjutását?

(#46168) pohár válasza BéHGT (#46167) üzenetére


pohár
félisten

nem ázsiai oldal ez, hanem a tegnapi blogos srác fizetős tippjei
a tegnapi napra amúgy Chelsea +2 volt a tipp

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46169) Vandit. válasza pohár (#46164) üzenetére


Vandit.
addikt

Eszerint a Roma hendivel nyer. :)

pohár: Az a Chelsea +2 szépen jött is. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46170) BéHGT válasza pohár (#46168) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ja, igen, látom már, FB-n is kiírta.
Továbbra sem nagyon értem, mi a pöcs az a Roma -0,5,-1 ázsiai hendikep :DDD :DDD
Vandit: És hol van ilyen? mármint ilyen lehetőség. Ezt most komolyan nem értem. :D Ez a 0.5, meg 1... :U

[ Szerkesztve ]

(#46171) Vandit. válasza BéHGT (#46170) üzenetére


Vandit.
addikt

Kis segítség. :)

Handicap (-0.5)
Nyerünk, ha a megtippelt csapat megnyeri a meccset.

Handicap (-1)
Nyerünk, ha a megtippelt csapat legalább 2 gól különbséggel nyer. Ha a csapat 1 gól különbséggel nyer, a tétet visszakapjuk.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46172) pohár válasza BéHGT (#46170) üzenetére


pohár
félisten

ezt még én se értem 100%-osan, de utánakeresek :D

Vandit... bizony, szépen ült a tipp :K
kíváncsi vagyok hogy ma az olaszok is úgy gondolják, hogy nyerjenek-e a Fio ellen :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46173) Vandit. válasza pohár (#46172) üzenetére


Vandit.
addikt

A Fio sosem nyert még Rómában és X is 7 éve volt utoljára, szerintem ez tutibb ma, mint a Real. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46174) BéHGT


BéHGT
senior tag

Öngólra hamar jött a válasz is... :DDD 35. 36. perc. Meg lesz az over?? :)

[ Szerkesztve ]

(#46175) BéHGT


BéHGT
senior tag

Szerkesztés eltűnt, de muszáj betennem:
A kapu elé leparkolt busz "túlélte", elindult Münchenbe, de John Terry lemaradt...

(#46176) giigz válasza pohár (#46168) üzenetére


giigz
veterán

Ez az a srác, aki 8 évig dolgozott valamelyik irodánál, meg umek linkelte a blogját?

Ez a tipp annyira simán el is mehetett volna, a Barca nagyon csúnyán le is alázhatta volna a Chelsea-t... Ehhez a tipphez szerencse kellett, vagy a jövőbe lát, vagy tud valamit, amit mi nem.

Fizetős tippek? Mennyibe kerülnek? És akkor honnan tudtad, hogy mi volt a tipp?

[ Szerkesztve ]

(#46177) Vandit. válasza giigz (#46176) üzenetére


Vandit.
addikt

Igen az. Utólag ki lett írva. :K Szerintem könnyen meglehet, hogy tud vmit, amit mi nem.
Azért nem kellet olyan nagy szerencse.

Handicap (+2)
Nyerünk, ha a megtippelt csapat nyer, döntetlent játszik, vagy 1 gól különbséggel veszít. Ha a csapat 2 gól különbséggel veszít, visszakapjuk a tétet.

Azért az várható volt, hogy 3-at nem fog rúgni a bárka és ha kettővel ki is kap a Chelsea, akkor is visszajött a pénz.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46178) pohár válasza giigz (#46176) üzenetére


pohár
félisten

ha jól láttam egy hétre 7500ft, egy hónapra pedig 25000ft a tipp, napi 1 tipp jön, eddig 11/9 a találati arány

vezet a Lazio :K
mégse, les

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46179) giigz válasza pohár (#46178) üzenetére


giigz
veterán

Még jó drágán méri... Kérdésem: Ha van egy ilyen oldal, ahol ilyen tippeket adnak, miért nem mindenki így játszik?

(#46180) pohár válasza giigz (#46179) üzenetére


pohár
félisten

mert nem tudnak róla, vagy nem akarnak fizetni... ha azt nézed egy tipp kevesebb mint egy ezres, és ez mind 1,7-2 körüli odds, szóval simán visszajön, főleg ha nagyban játszol, akkor lehet tarolni rendesen...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46181) Vandit. válasza giigz (#46179) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem azért, mert sokan nem hisznek benne és nem áldoznak rá ennyi pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46182) giigz válasza Vandit. (#46181) üzenetére


giigz
veterán

Hát de komolyan mondom, én ezt el fogom kezdeni, miért ne érné meg? :Y :C

(#46183) b3Ro


b3Ro
senior tag

Facebookon en is latom, h a srac(?) beirta a tippjet... 300 ft-ot meger nekem proba keppen :)

Szoval : Roma - Fiorentina - Roma -0,5,-1 1.875

Ez ha jol fogtam fel, akkor ez azt jelenti, h csak akkor nem latok penzt ha x vagy vendeg.... ha eggyel veri a lilakat a roma, akkor visszakapom a feltett osszeget

[ Szerkesztve ]

(#46184) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azért kíváncsi lennék hogy előtte is ugyan ezeket a tippeket adják meg valakinek, vagy csak másnap berínak valamit hogy ez volt a tipp, és jött....:)

(#46185) giigz válasza B-L-A-C-K (#46184) üzenetére


giigz
veterán

Értem én már, miért olyan alacsonyak a szorzók a bet365-nél... Ki van fosztva az az iroda, nem is véletlen, hogy annyi korlátozás van... :)

Egyébként 7.500 Ft-ot megér ez a cucc, 50k-t rá kellene szánnom... :)

(#46186) pohár


pohár
félisten

210 V. Hanescu - J. Tipsarevic V 1,23
110 Real Madrid - Bayern München H 1,50
205 R. Nadal - G. Garcia-Lopez 1. játszma eredménye H 1,04

Eredő odds: 1,91880

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46187) nincsisbéla válasza B-L-A-C-K (#46099) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Debrecent én is megraktam vendégre! Szóval jó lenne ha jönne! (meg ma a Real ill. Milán, és akkor 200ft-ból csináltam 3k-t! :DDD) [Atalanta, Legia volt még ezen a szelón!] De csak azért nem 1000ft-ot raktam fel, mert a lottózóba menet találkoztam egy régi oszt. társammal, és inkább beültünk meginni 3sört! :DDD

Mentalita'

(#46188) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#46184) üzenetére


Vandit.
addikt

Mára is beírta a Roma-t, már előre.. :K

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46189) B-L-A-C-K válasza giigz (#46185) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet tényleg nem hülyeség amúgy, de miért 7500 Ft-ot kifizetni ha összedobhatunk rá 4-5en is... ;]

Vandit.: Aha most nézem, viszont nincs kedvem most utána nézni nem érek rá annyira, azt megtudod mondani ezek milyen oddsos meccsek? (mármint átlagosan amiket mond)

[ Szerkesztve ]

(#46190) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#46189) üzenetére


Vandit.
addikt

igazad is van. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46191) BéHGT válasza pohár (#46178) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem az, hogy nem vezet, szopik a lazio... :S

(#46192) giigz válasza B-L-A-C-K (#46189) üzenetére


giigz
veterán

Ki is töröltem a hsz.-t, ne legyen bizonyíték, ez később még számíthat. :D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46193) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#46189) üzenetére


Vandit.
addikt

Átlag 1.8-as meccsek.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46194) BéHGT válasza giigz (#46192) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én is társulok, ha lehet... Bár nem tudom..leszakítja az X 10%ot a "bálnákról" de interneten árulja a tippeket?

(#46195) umek7


umek7
őstag

Már csak ennyi, közepes téttel mindkét szelvény:

1.
Vojvodina - Javor DNB Javor @ 5.50

2.
Real Madrid to Qual. @ 1.62
Udinese - Inter over 1,5 @ 1.30

(#46196) B-L-A-C-K válasza giigz (#46192) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olvashatják, mit tudnak ellene tenni? Semmit....Viszont nekem jövő hónap eleje/közepe körül lesz pénzem, mármint most ha ősszegyülőnk 4-5-en arra természetesen lenne 1-2 ezer forint, de rakni nem tudom majd a tippeket, így most teljesen felesleges nekem beszállni...Amúgy 5 ezerrel akarom majd rakni tippenként....

[ Szerkesztve ]

(#46197) Vandit. válasza B-L-A-C-K (#46196) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem is jöv.hónap közepe lenne jó inkább. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46198) umek7


umek7
őstag

Srácok ha elfogadtok egy tanácsot, még többen se vágjatok bele ebbe a szamurájos projektbe, ha már mindenképpen tippeket akartok akkor valami minőségi cuccra fizessetek elő.

[ Szerkesztve ]

(#46199) BéHGT válasza Vandit. (#46197) üzenetére


BéHGT
senior tag

Engem tényleg ne hagyjatok ki!! Pls....
umek7: Mi a minőségi? Mondanál pár ilyet? Én eddig csak a Tittinél voltam előfizető, de nekem nem jött be, 1,20 alatti tippeket jó hogy kombiba raktam, hogy jöjjön is valami, de kb 10ből 6-7 elment!!! Szépen levittem az egyenlegem 22-ről 4000-re... Arra meg sajnos egyedül is képes vagyok, most is megtettem... :U

(#46200) Silent77


Silent77
veterán

Benne vagyok én is ha beférek még!

Lazio el is vitte az első szelvényemet. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.