Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46751) kukinyo


kukinyo
addikt

Már 3 -0.

(#46752) Bencus88 válasza kukinyo (#46751) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Meglesz a hendi:) Krakow is lőhetne már

(#46753) kukinyo válasza Bencus88 (#46752) üzenetére


kukinyo
addikt

Lőtt.De melyikre gondoltál? :D

[ Szerkesztve ]

(#46754) b3Ro


b3Ro
senior tag

Tud valaki olyan online fogado irodat, ahol lehet roman bajnoksagban a sarga lapokra fogadni ? Nagyon gyakori a sok sarga a meccseken. Bwin, bet365, betclick en nincs lehetoseg.

(#46755) Bencus88 válasza kukinyo (#46753) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Pontosan rájuk:)) de mehetne meg1 mer hendivel is megraktam:)

(#46756) Vandit. válasza Vandit. (#46706) üzenetére


Vandit.
addikt

Na már csak MU-n és Sportingon kell 2 gól. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46757) sz_abika


sz_abika
addikt

013 Indiana - Orlando
V 3.85
066 Svájc - Kanada
D 4.10
086 Bari - Ascoli
V 3.35
090 Padova - Sassuolo
D 2.85
096 Chievo - Roma
V 2.10
117 Monaco - Istres
H 1.84

Valami ilyesmi lesz a heti kombi. Bár valószínűleg online megy a szeló inkább, dupla esélyekkel biztosítva.

PSN: xszabikax

(#46758) kukinyo


kukinyo
addikt

Silkeborg nem képes még egyet rúgni.

(#46759) kokeny92


kokeny92
tag

Nah a Krakov 2.5 alatt és a plzen 2-3 gól jött. Plzen nagyon húzós volt. Még a citynél kell 2,5 gól felett és nyert ügyem van.

Üdv Kökény

(#46760) Vandit. válasza kukinyo (#46758) üzenetére


Vandit.
addikt

Ne is nagyon rúgjon. nekem X-re kell. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46761) Bencus88 válasza kokeny92 (#46759) üzenetére


Bencus88
nagyúr

9 embernek nem tidtak beszenvedni még1et.... így elment a hendis szelvényem.Akkor estére viszont hajrá City:)

(#46762) droving


droving
aktív tag

Svájc-Kanada D

Hát nem hiszem. :N

De sok sikert.

Én Sima V-re tettem. :C

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#46763) giigz


giigz
veterán

Az a lényeg, hogy mondjuk a 3. percben vezessen a MU Nani találatával, utána az 5. percben egyenlítsen egy Agüero góllal a City, a többi meg legyen úgy, ahogy ti akarjátok. :K :D

(#46764) Vandit. válasza giigz (#46763) üzenetére


Vandit.
addikt

Így-így. :C
Felőlem Agüero is rúghat kettőt, az sem baj. :))

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46765) expander válasza sz_abika (#46757) üzenetére


expander
senior tag

indiana valoszinüleg ma szetveri az orlandot, a tegnapi bukta utan.

(#46766) kokeny92


kokeny92
tag

Eddig elég gyér a city - manutd meccs.. nem néz ki góldúsnak..

Üdv Kökény

(#46767) giigz válasza kokeny92 (#46766) üzenetére


giigz
veterán

Hát reméljük azért lesz a meccsen kaput találó lövés, vagy megint azt csinálják, 45 perc alatt egy lövés. :D

(#46768) droving


droving
aktív tag

Toure megszerzi vajon az 5. bajnoki gólját ? :DD

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#46769) b3Ro válasza giigz (#46767) üzenetére


b3Ro
senior tag

Eddig egy tipikus 1-0 as meccsnek nez ki . a united jol erzi magát a 16 os előtt 9-10 emberrel . reméljük változni fog

(#46770) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Ilyen játékkal ne legyen bajnok a United... :W

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#46771) giigz válasza Daniel Alves (#46770) üzenetére


giigz
veterán

Pontosan ezzel lesznek bajnokok... :K Inkább kapjanak 3 gólt, és nyerjen a City? Igen. :DDD Mármint kapjanak 3-at, de ne legyen a City bajnok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46772) umek7


umek7
őstag

MU X2 1.65-ön vagyok élőbe majdnem közepes téttel. Tudom majd most megírjátok hogy nyer a City, de egyelőre engem nem győztek meg, ha a MU talál egy gólt - már pedig őket sosem szabad leírni - akkor tuti jó a tipp.

(#46773) pohár válasza Daniel Alves (#46770) üzenetére


pohár
félisten

hát ne is... totálisan megérdemelné a City a bajnoki címet :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46774) anonymus89 válasza umek7 (#46772) üzenetére


anonymus89
addikt

Majd a 90+-ban eldől minden...... :D vernek vagy 3-t

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#46775) Vandit.


Vandit.
addikt

1:0 :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#46776) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

A lecke fel van adva :DD

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#46777) umek7 válasza pohár (#46773) üzenetére


umek7
őstag

Mit vártatok, hogy az év végére lefáradt, legyengült keretű MU majd 3 csatárral áll ki az Etihadban egy életveszélyes City ellen?

Arról nem akarok vitatkozni hogy ki mit érdemel, mert letojom hogy melyikőjük nyeri, de nyíltan nem tudnám kijelenteni - mindenféle szimpatizálást kizárva - hogy a MU vagy MC érdemli meg jobban a bajnokságot.

MOD: Közben vezet a City - megérdemelten -, innentől lesz csak igazán érdekes.

(#46778) harylmu válasza Vandit. (#46775) üzenetére


harylmu
őstag

ez a gót hátha feldobja az uncsi meccset

a Lens - La Havre meccsen meg még nem született gól a 65. percben

[ Szerkesztve ]

(#46779) pohár válasza Daniel Alves (#46776) üzenetére


pohár
félisten

még feljebb :C

hé papa, nálatok nem keresnek valami infósszerűsséget mostanság?

umek... persze hogy nem ezt vártam, de tavaly amilyen mákolásokkal lettek bajnokok... a City amúgy is szimpatikusabb csapat, legalábbis számomra :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46780) anonymus89


anonymus89
addikt

Na ki rúgja a 2.-kat??? (szerintetek)
Jó 8 nektek

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#46781) umek7 válasza pohár (#46779) üzenetére


umek7
őstag

Milyennel? Nem kötekedni akarok, de kajak nem ugrik be miről van szó.

(#46782) kokeny92


kokeny92
tag

Szerintetek lesz még két gól a második félidőben?:P

Üdv Kökény

(#46783) pohár válasza umek7 (#46781) üzenetére


pohár
félisten

hát ilyen tipikus "85 percig csak nézelődünk a pályán, aztán utolsó utáni pillanatban bekotrunk nagy nehezen egyet" mentalitással... konkrét meccseket nem tudok mondani, annyira nem jó a memóriám :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46784) kukinyo


kukinyo
addikt

Sporting a 44. percben rúgott magának egy egyenlítő gólt. :W
Az első félidőt fogadtam H-ra.

(#46785) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Szép volt City!!!Akarom mondani BAJNOKOK!!!! :C :C :C :C

(#46786) kokeny92 válasza Bencus88 (#46785) üzenetére


kokeny92
tag

Szép volt, szép volt. :D csak legalább rúgtak volna még kettőt. Miért van az mindig, hogy az utolsó meccsen megy el a mix.(ritkán az elsőn), de most komolyan.

Üdv Kökény

(#46787) pohár válasza Bencus88 (#46785) üzenetére


pohár
félisten

azért kopogd még le, Newcastle és QPR a program... :(
de remélem meglesznek azért :C

jött egy ezres, jobb mint vért hányni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46788) umek7


umek7
őstag

A MU-nak kereken 10 jó perce volt, az összes többiben lejátszotta őket az MC. Sikerült visszafogadni így tényleg csak minimális mínusz, de rég láttam ennyire gyenge MU-t, megérdemelték.

(#46789) Bencus88 válasza pohár (#46787) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Bizony veszélyes lesz, de a City nem egy MU szóval hozni fogják ;]

Vártam már ezt a klasszikus mondatot tőled :C

(#46790) szpal17 válasza Bencus88 (#46789) üzenetére


szpal17
őstag

,,City nem egy MU,, :U

Eddig a city képtelen volt bármit is elérni az angol bajnokságban, de hát csak kijön a sok millió font...ezeknek drukkolni...

Egyébként a United sajnos tavasszal nem igazán tud átlépni önmagán, nincs vezéregyéniség sem..mai vereséget előre lehetett számítani.
De Ferguson mindig kilábalt az ilyen helyzetekből is...citynek meg lesz egy jó éve aztán mehetnek a levesbe.

(#46791) umek7 válasza szpal17 (#46790) üzenetére


umek7
őstag

Én ha muszáj dönteni akkor a MU-val szimpatizálok, mintsem a Cityvel, de Fergiékre sok-sok erősítés, pucolásra ráférne már. Amíg ez nem történik meg addig a nyakamat ráteszem hogy a következő években több trófeát fog nyerni Manzur (vagy hogy a faszba kell leírni) sejk mint a vörös ördögök.

(#46792) pohár válasza Bencus88 (#46789) üzenetére


pohár
félisten

ez már a védjegyemmé válik lassan :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46793) Bencus88 válasza szpal17 (#46790) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nyilván picit dühből is mondtam amit mondtam, de nagyon sokszor szerencséje volt a MU-nak plusz kikapott meg elszart olyan meccseket amiket hozniuk kellett volna.Citynek meg nem úgy sikerült kicsit szerencsételenk voltak, de remélem megnyerik, mert 100%-osan megérdemlik.

pohár: Én is beírtam a mottóim közé :C

(#46794) szpal17 válasza umek7 (#46791) üzenetére


szpal17
őstag

Persze, hogy kell az erősítés...ez egyértelmű. Nyáron mindenképpen jönnek játékosok. Giggs, Scholes és még néhányan pedig már nem fognak játszani.
Azért az újkastély meccset még várom..hátha megfogja a city-t, bár erre kicsi az esély.

Ferguson egyébként óriási hibákat vétett idén a kezdő felállásokkal...a korábbi fix játékosokat simán padra rakta egész tavasszal.

Ripper03: Idén jobb csapat a city, de elég ha csak a játékos keretet megnézzük...de mint tudjuk sokszor ez sem elég a győzelemhez. Másrészt nekem ilyen balotelli, de jong gyerekek ne legyenek bajnokok. Aguero, Silva még hagyján azokat én is bírom....jöjjenek unitedbe. :)

[ Szerkesztve ]

(#46795) umek7 válasza szpal17 (#46794) üzenetére


umek7
őstag

Szerintem a Newcastle-n ha egy szoros meccsen is, de lendületből átmegy a City, majd a QPR-t is elpicsázzák. Viszont a MU-nál nem lesz ennyire sima a helyzet szvsz. A Swansea hazai pályán még oké, de ha csak a Sunderland nem tesz egy szívességet akkor nem sok jót jósolok. Kimenni ma is ilyen mentalitással a pályára, miközben Fergie azt nyilatkozza hogy győzni mentek.. Teljesen szétesett a csapat, múltkor is otthon leadni egy 2 gólos előnyt, a bajnokság e szakaszában.

Az biztos hogy ki kell pucolni a csapatot. Nem értem ilyen Park mit keres még egyáltalán ott, Scholes, Giggs, Owen respekt, de már számításba sem jöhetnek jövőre. Venni kell majd pár játékost, akiket nem 2 perc lesz beépíteni a csapatba. Mondom én nem szimpatizálok igazából se a MU-val se az MC-vel, de nagyon úgy néz ki hogy az utóbbi sikeresebb lesz az elkövetkezendő években.

(#46796) sz_abika


sz_abika
addikt

-400 a Sporting meccs. :(((
X-re tettem élőben az öngól után, majd a sporting gól miatt, huztam egy szöglet overt, a 78. percben. Természetesen utolsó 10 percben már nem volt szöglet.

Mondjuk a bírók nagyon haza húztak. A 2. gólt lesnek is belehetett volna fujni, a 88' percben meg kezezés volt a 16oson belül.

PSN: xszabikax

(#46797) expander válasza sz_abika (#46796) üzenetére


expander
senior tag

en is neztem, eleg erdekes, föleg ugy, hogy vagy 2-3hete volt egy idegenbeli meccsük ahol a 90+11. percben (!!!!) löttek a gyöztes golt. lehet ök is megvettek a bajnoksag utolso par meccset, mint a fenerbahce par eve :D

(#46798) harylmu válasza harylmu (#46704) üzenetére


harylmu
őstag

mázli hogy bezárt a lottózó mire leértem, mert ez bukovári lett volna. a united unszimpatikusan játszik és a meccs is rossz volt, a Sporting hátvéde meg bebólintotta a saját kapujába a labdát...

(#46799) pohár


pohár
félisten

nekem ez nagyon tetszik mára :K

131 Liverpool - Fulham H 1,55
64 S. Hendry - S. Maguire V 1,52
100 Napoli - Palermo H 1,35

Eredő odds: 3,18060

a Pool lendületben, ha otthon tudnak úgy játszani mint idegenben a Norwich-nál, nem lesz probléma, ráadásul megelőzhetik az előttük tanyázó örök riválist, az Evertont, ami a Stoke-nál lesz vendég, hát lássuk be, ott megtörténhet bármi...

Maguire Cesc elemzése alapján került be a képbe, annyira nem vagyok otthon még a snookerben

a Napolinak nagyon nagy szerencséje hogy a 3. helyen vannak, mivel 4(!!) csapatnak van 55 pontja velük együtt, csak a lőtt gólkülönbség miatt vannak ott ahol vannak, nem szabad bukniuk egy pontot sem, addig biztonságban vannak, amíg a mögöttük álló Udinese nem dönt úgy hogy szór egy hetest a Cesena-nak idegenben... szóval van mi inspirálja a nápolyi csapatot :K

ide még akár hendi, és over is tökéletes választás lehet, nem hinném hogy a Lavezzi - Cavani - Hamsik trió kímélni fogja a Palermo hátvédjeit és kapusát :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46800) umek7 válasza pohár (#46799) üzenetére


umek7
őstag

Tetszik, de a Napoli helyett én over-t tennék már csak a szorzó miatt is. A Palermo szinte mindent kitudott hagyni az előző meccsén, nem lepne meg ha most sikeresen bekotornának legalább egyet. Hazai gólok meg kötelezőek ugye. Persze ahogy érzed, lehet most a hülyeségre beszéllek rá, magánvélemény.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Tippmix - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.