Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Mivel behalt a ''fő'' gépem hdd-je, most a második vason vagyok kénytelen kiélni magam.

Ebben alapból egy S3 trio 3d/2X van, amit most átcseréltem a főgép MSI Ti4200 128 8X-osára (film és játékelvonási tünetek).
De valahogy nem szereti a helyét.

Az alaplap ASUS P2B-F, legújabb BIOS, XP minden javítással. Amíg a kártyához fel nem rakom a drivert nincs semmi gond. Ha viszont felrakom, újraindításkor a win logó után hirtelen elsötétül a képernyő, rövid időre bevillan, majd újraindul. ''A rendszer súlyos hibát észlelt, blablabla. Ludas a detonátor.'' Mindent letakarítottam, ma délután újra telepítettem.
Két detonatorral is próbáltam:
43.45 és 53.03

Van itthon egy abit bx6-om. Étrdemes azzal megpróbálnom, vagy reménytelen eset? A 8X agp miatt lehet zűr? (lefelé tudnia kéne, ill akkor driver nélkül se működne, pedig most de)

egyéb állatfajták

(#2) FlasH-BacK válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Szerintem az agp miatt lehet, mert ugye 8x agp kari csak a 4x/8x AGP slotban megy. Gyári driverrel mit csinál a kari?

(#3) Dirtyz válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


Dirtyz
őstag

Az én régi P2B-ben a GF2 sem ment, próbálj meg egy BIOS frissítést, de szvsz. nem fog menni

Védd a fákat, egyél hódot!

(#4) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Gyárival még nem próbáltam... BX6-tal van valakinek tapasztalata?

egyéb állatfajták

(#5) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy szerelhetem át...

egyéb állatfajták

(#6) Skót


Skót
aktív tag

Szerintem az abittal se fog menni mer ugyanaz a chipset van benne és ugyanúgy csak 2X-es agp-t tud :(
Javítsatok ki ha tévedek...

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#7) kamikaze boci válasza Skót (#6) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Sajna nekem is úgy tűnik, most rágtam át magam a users manual-on. Nincs játék, nincs film, felhívom a barátnőmet.....


Köszi mindenkinek a segítséget.

egyéb állatfajták

(#8) FlasH-BacK válasza Skót (#6) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hát az Abitban lehet, h. el sem indul. Az Intel 440BX csippszet. Asus lehet, hogy más de nemtom támogatja - e a 4x AGP-t...

(#9) Dirtyz válasza kamikaze boci (#7) üzenetére


Dirtyz
őstag

goto barátnő :D

Védd a fákat, egyél hódot!

(#10) mozso


mozso
senior tag

Abit BX6 rev. 2 (aka BX6-2)-ben gond nelkul megy a GF3Ti200 es a GF4Ti4400 is.

Jelenleg egy MSI GF4Ti4400 van a gepemben Abit BX6-2-vel, amikor ezeket a sorokat irom. Szoval az Abit az birja.

(#11) kamikaze boci válasza mozso (#10) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Azonnal szedem is szét a gépet, köszönöm :DD !!!!

BIOS mikori van rajta? Melyik detonatort használod? A rev. 2 a két isa slotos, zöld northbridge hűtős, ugye?

egyéb állatfajták

(#12) mozso válasza kamikaze boci (#11) üzenetére


mozso
senior tag

Igy van. Zold hutos. Legujabb BIOS (az is kb. 2 eves)

Mereseim szerint (foleg F1 Challenge 99-02) 29.42-es detonator a leggyorsabb, ahol meg minden helyesen is megjelenik (ertsd: nincs trukkozes). 43.45-os Omega driver sem volt jobb, mint a 29.42-es.

(#13) kamikaze boci válasza mozso (#12) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Ha találkozunk, igény szerint jó vagy nálam egy sörre, vagy duplakrumpli-virslire :C Ne felejts el emlékeztetni.

Köszönöm!

egyéb állatfajták

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.