Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tavaly a karfát kapartam a főbb jelöltek miatt, idén viszont olyannyira kiesett minden, hogy ezúttal csak a showt fogom élvezni. Remélhetőleg azért lesznek meglepik. Biztonság kedvéért holnapra kértem szabadnapot, ne kelljen korán felkelni :D

All→M8

(#2) Sz.L. válasza callmeakos (#1) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

Én majd visszanézem. Így év vége felé már nincs plusz szabim. :DDD

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#3) Sirpi


Sirpi
senior tag

Bohócálarc felöltve, és várjuk a Silksong bejelentését.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#4) Montanaxy válasza callmeakos (#1) üzenetére


Montanaxy
aktív tag

Dettó szabin vagyok :D

(#5) homerhamm válasza Sirpi (#3) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) sittes79


sittes79
addikt

Tavaly mintha emberibb időben lett volna.

(#7) Sz.L. válasza homerhamm (#5) üzenetére


Sz.L.
aktív tag

:DDD Ez esetben már nem aggódom, hogy majd nem élőben nézem.

[ Szerkesztve ]

Üzleti megbízhatóságom adott: Több, mint 15 év PH tagság + régi és új rendszerben csak pozitív értékelések! (Nincs több HSZ, csak PM/PÜ.)

(#8) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Na majd holnap visszanézem YouTubeon :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Máris késünk, elvileg negyedkor indult volna a pre-show :D

Live-Die-Respawn

(#10) negyven2


negyven2
veterán

Csak nálam van meg az a hiba a Steam Deck giveaway-nél, hogy nem fogadja el a hazai Zip/Postal Code-ot... már ha persze a botoktól be lehet jutni egyáltalán? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#11) oriic válasza negyven2 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanez van, pont most írtam másik topikba. :D

Live-Die-Respawn

(#12) oriic válasza oriic (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig egy óra után sikerült végre.

Live-Die-Respawn

(#13) negyven2 válasza oriic (#12) üzenetére


negyven2
veterán

Bejutni az oldalra, vagy regisztrálni, mert nekem továbbra se fogadja el a 4 számjegyű irányítószámot...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14) oriic válasza negyven2 (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Is-is. Az irányítószámnál trükköztem, mert amikor megadtam sajátomat utána még egy számot hozzáírtam, de mielőtt ráböktem volna az ok-ra töröltem az utolsó számot. Egy tonnányi error után egyszer csak elfogadta az egészet. Az oldalt viszont nem szabad újratolteni, mert akkor jön az update szöveg.

Live-Die-Respawn

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A GoW DLC-t jól titokban tartották :D
Twitteren valaki azt írta nagy pofával, hogy ne számítsunk nagy bejelentésekre a Sonytól. Heh :D

Az első képkockáról azt hittem először hogy az Elden Ring DLC az. Azt is rejtegeti a From rendesen, remélem most mutatnak belőle valamit.

All→M8

(#16) negyven2 válasza oriic (#14) üzenetére


negyven2
veterán

Na így nekem is sikerült... kitölteni. :R

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A SEGA bejelentések egy trailerben..:WOW

Live-Die-Respawn

(#18) oriic válasza oriic (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk:

WOW.... (smile-t nem akartam)

Live-Die-Respawn

(#19) homerhamm válasza oriic (#18) üzenetére


homerhamm
addikt

A Crazy Taxi érdekelt volna... Tudom, ne akarjak sokat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20) oriic válasza homerhamm (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint mire gondolsz? Pont ez a lényeg, hogy a felsorolt játékok kapnak új részeket, vagyis a Crazy Tax is.

Live-Die-Respawn

(#21) homerhamm válasza oriic (#20) üzenetére


homerhamm
addikt

De akkor mutathattak volna belőle többet is, legalább évszám szinten.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22) oriic válasza homerhamm (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2024-2030 :D

Live-Die-Respawn

(#23) homerhamm válasza oriic (#22) üzenetére


homerhamm
addikt

2030?? Akkor inkább visszafekszem. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#24) Komplikato


Komplikato
veterán

Kojima megint bejelentett valamit, ami meglepő és mulatságos ... és nem mutatott belőle semmit, de mindenki várni fogja. A Blade játék viszont város lesz.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#25) Komplikato


Komplikato
veterán

Hehehe, a Baldur's Gate 3 megcsinálta. Az AAA stúdiók nyaljanak sót. ;]

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#26) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A műsor már nézhető felvételről, ha valakit érdekelne. A trailerek kitéve, a linkek összegyűjtve, ha bármi hibát találtok (vagy kimaradt valami fontosabb hír), jelezzétek privátban, köszi. :R

Live-Die-Respawn

(#27) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Stalker 2-ről semmi hír. Ezek szerint ne is nagyon várjuk?

(#28) markknight


markknight
veterán

Hát nem tudom. Nagyon langyosak voltak ezek a bejelentések nekem, mondjuk az biztos h kb világmegváltást vártam :D Christopher Judge COD-os odaszúrása elment, gondolom PS oldalon adták a szájába :D

(#29) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az év játéka kategórián belül igazából számomra mindegyik kiemelkedő. Én ott nem is emelnék ki egyet sem győztesként, nekem, mint játékos, az összes cím győztes cím :B :R Egyébként én az Alan Wake 2-re szavaztam, ha már mégis ki kellett egyet választani :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30) AxBattler


AxBattler
félisten

SEGA Next Gen Trailer

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#31) kwzatz


kwzatz
őstag

Mintha a No Rest For The Wicked egyelőre kimaradt volna az összefoglalóból. Csak azért tűnt fel, mert szerintem magasan az volt a legérdekesebb trailer.

(#32) CptAdamica válasza kwzatz (#31) üzenetére


CptAdamica
veterán

Számomra is az volt a legérdekesebb, nagyon elkapott az Ori feeling. :)

Végre kaptunk Hellblade 2 trailert is és Ready or Not végleges verzió megjelenést. A Forza Motorsport pedig a világ szégyene, hogy díjat kapott, ebből majd biztosan tanulnak és többé nem ilyen trehány állapotban adják ki...

Megyen!

(#33) Goblin12


Goblin12
őstag

Mennyi hülyeséget kértek azért, hogy nyerhess egy steamdecket, egyszerűbb megvenni, mint reménykedni. :U

(#34) Kergeboci


Kergeboci
tag

OD: Neeem, neeem hagyom hogy hype-oljon a semmivel. Nem, Udo Kier menj innen.. vidd innen Sophia Lillist is.. .. akkor sem! :B

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#35) AxBattler válasza kwzatz (#31) üzenetére


AxBattler
félisten

Tyű, ez jónak tűnik!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36) Komplikato


Komplikato
veterán

Én a kitett videók közül erősen hiányolom a Hello Games cuccát, az is igaz nagyobbat üt az előtte elhangzó beszélgetéssel. Egyrészt ami tudást felhalmoztak a rosszul startolt "egész univerzum" szimulátor játékkal, azt most beletették EGY, azaz egyetlen bolygóba. Egy nagyba, egy nagyon nagyba. Ha csak a fele igaz annak amit sejtettnek, akkor nem kamuzott a srác, hogy ez az első IGAZI openworld játék ... sokkal jobban várom, mint valamelyik fotó-realisztikus csőjátékot.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#37) myckey válasza kwzatz (#31) üzenetére


myckey
veterán

Ez jó !
:R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38) Dr. Akula válasza kwzatz (#31) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem játsza le, bejelentkezést kér. Ez itt nem.

[ Szerkesztve ]

(#39) kwzatz válasza Dr. Akula (#38) üzenetére


kwzatz
őstag

Csak ez ganéj minőségű feltöltés. Innen is gratulálok az IGN-nek az 5Mbps bitrate-tel megáldott 1080p-s videóhoz. Ha valóban látni akarod, hogy nagyjából hogy fog kinézni, akkor érdemesebb bejelentkezni és a fenti linken megnézni szvsz ehelyett az elmosódott valami helyett.

(#40) Dr. Akula válasza kwzatz (#39) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Megnézni hogy milyen stílus egyáltalán pont elég, ezért nem fogok regisztrálni sehova. :)

(#41) kwzatz válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


kwzatz
őstag

Rendben, csak gondoltam jelzem, hogy ha valaki az IGN-es linket nézi, ne gondolja, hogy ilyen szarul néz ki. :D

(#42) oriic válasza Dr. Akula (#40) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2023. amikor nincs valakinek egy Google accountja legalább. #shocking. ;]

Live-Die-Respawn

(#43) Dr. Akula válasza oriic (#42) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kerülöm az ilyesmit. De aki fészbúkon be tud követni, annak is jár a Nobel díj. :)

(#44) markknight válasza Dr. Akula (#43) üzenetére


markknight
veterán

És lapos a föld? :D

(#45) oriic válasza markknight (#44) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni, mert az korhatáros videó YT-on és azt nem lehet bejelentkezés nélkül megnézni. ;] Amúgy FB-ről én is töröltem magam pár éve, de Gmailt meg használok még mindig.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46) markknight válasza oriic (#45) üzenetére


markknight
veterán

Csak viccelek nyilván :D

(#47) Komplikato


Komplikato
veterán

Azért az érdekes volt, hogy szinte az összes TGA-s játék a Twitch-hez volt kötve, ahol kemény 720p60-ban tolták az eseményt, de azt is a híresen rossz bitrate-el. Ebből a szempontból jobb lett volna youtube-on nézni, de az utólag kirakott trailerek általában akkor is jobbak szoktak lenni, mint az élő.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.