Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) ko9 válasza mondomén (#9600) üzenetére


ko9
addikt

doubleTwist-et nézted? Sokáig használtam még, miután eladtam az iPodom. Tud WiFi-n szinkronizálni iTunes-al, kezelőfelülete is átlátható

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9602) VD


VD
őstag

A lockscreenből akarok egy információs panelt csinálni. Ehhez van szükségem egy értesítő widget-re.

Olyan widget-et keresek ami az ismertebb üzenetküldő alkalmazások értesíteseit tudja kezelni/jelezni.
Ami kell: Gmail,GTalk,SMS,Facebook,Whatsapp,Viber

Vagyis ha jön egy új üzenet a fent említett alkalmazások valamelyikén, akkor azt jelezze. (csillag szám, boriték, kutyafüle formában)
Sajnos eddig csak olyanokat találtam, amiből mindíg hiányzik valami. Jellemzően a whatsapp-ot nem kezelik :(

A Go Launcher notification plug-inje tudja ezt (Talán a Vibert nem) De mivel maga az egész launcher egy hulladék és a Widget Lockerrel nem igazán működik együtt, így az nem megoldás.

(#9603) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Belevágnék én is kicsit a moddolásba, főleg a minimal/letisztult vonal mozgatna. Olvasgattam kicsit a fórumot, de pár dolog még nem tiszta:
- Ha jól láttam 2 féle launchert használtok általánosságban, az Apexet és a Novát. Ezekből elég a sima ingyenes változat, vagy megéri a pro verziót megvenni?
- Ikonokra is láttam egy oldalt, de úgy nagy általánosságban honnan vannak beszerezve?
- És a legfontosabb majdnem lemaradt: Kell-e ezekhez rootolni a telefont? Mert azt nemigazán szeretném :(
Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9604) VD válasza Tsebacsi (#9603) üzenetére


VD
őstag

- Rosszul láttad, mert vagy még 8-9 launcherrel is próbálkoznak. (TSF Shell, SPB, GO, Next, SSL...)
- Ikonok Playstoreból, Deviantart, XDA, meg úgy általában az internet
- Nem kell hozzá root. Az már az olyan finomhangolásokhoz kell, mint statsubar moddolása, ki-bekapcs képernyő és egyébb rendszer mappában lévő cuccok mókolása.

(#9605) ollie válasza Tsebacsi (#9603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

VD válaszához még annyit hozzátennék, hogy alapvetően az dönti el, hogy kell-e a fizetős változat egy launcherből, hogy neked mik az igényeid. Én pl. az ingyenes Holo launchert használom, mert nem hiányoznak a pro funkciók (bár ettől függetlenül meg fogom venni, hogy támogassam a fejlesztőt).

***

(#9606) |AP|


|AP|
veterán

SSlauncher+UCCW, Minimalistic text és Fancy widgets

[ Szerkesztve ]

(#9607) ollie válasza |AP| (#9606) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a halálcsillag a felhő felett? :DDD

***

(#9608) |AP| válasza ollie (#9607) üzenetére


|AP|
veterán

az a "ködös idő" ikon :)

(#9609) ollie


ollie
MODERÁTOR

A GoneMad music player most csak 1 dollár, érdemes megvenni?

***

(#9610) Braddock


Braddock
őstag

A fent látható hasonló értesítő widgetet keresek.

Viszont nem akarok ezért launchert cserélni, csak egy egyszerű progit keresek, amit ki tudok tenni a home-ra.
Itt nagyon benne vagytok a témában, ezért kérném a segítségeteket.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#9611) bubi92 válasza Braddock (#9610) üzenetére


bubi92
őstag

ehhez nem kell launchert cserélni alap is jó, csak tedd fel uccw-t play-ről. ha ez meg van utána írj:D

(#9612) Braddock válasza bubi92 (#9611) üzenetére


Braddock
őstag

Ja, azt hittem ez az ss launcher :B
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9613) mondomén válasza ko9 (#9601) üzenetére


mondomén
őstag

Nem rossz, jobban tetszik mint a többi, de ez sem az igazi. Szerintem maradok apollo-nál.

(#9614) qamu74


qamu74
őstag

csá

most kb 2hétig illegalitásba ,szabadságra vonulok!
Ugyanis besz@rt a telefonom..... :O

(#9615) Adamis válasza qamu74 (#9614) üzenetére


Adamis
őstag

Addig pimpelted, míg gallyra nem ment... :(

(#9616) qamu74 válasza Adamis (#9615) üzenetére


qamu74
őstag

Szia!

Most a garit érvénybe léptettem a telenornál,azt mondta a pics@(aki átvette) 15nap a határidő.
Kaptam egy samsung cseretelefont, valami régi sz@rt.....
Az ALCATEL Nem kapcsolt be,töltésre nem reagált, ha töltön van el kezd minden led villódzni a telcsin kb 1 percig,majd berreget egyet és abbamaradt, de feszt nem vesz fel a telefon. :O

[ Szerkesztve ]

(#9617) Cyrin válasza qamu74 (#9616) üzenetére


Cyrin
addikt

homescreen??? :D

(#9618) qamu74 válasza Cyrin (#9617) üzenetére


qamu74
őstag

most egy darabig nem lesz.... :(
csak kritika lesz a részemről........ :U

(#9619) Cyrin válasza qamu74 (#9618) üzenetére


Cyrin
addikt

Nem mondod hogy még nem túrtad szét a csere telefon kinézetét....:D

(#9620) qamu74 válasza Cyrin (#9619) üzenetére


qamu74
őstag

(#9621) Cyrin válasza qamu74 (#9620) üzenetére


Cyrin
addikt

miaz neked, egyébként nice screenshot. :-)

(#9622) qamu74 válasza Cyrin (#9621) üzenetére


qamu74
őstag

:DDD

(#9623) qamu74


qamu74
őstag

addig is itt vannak az "alkotásaim egy helyen

(#9624) szezso15


szezso15
addikt

Ilyesmi:

*Hajrá Loki!* i15+

(#9625) Viper26 válasza ollie (#9609) üzenetére


Viper26
nagyúr

Inkább Poweramp, messze a legjobb ami létezik droidra szerintem.Régóta használom, nagyon megérte az árát. :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | FR 955

(#9626) qamu74 válasza szezso15 (#9624) üzenetére


qamu74
őstag

szép

(#9627) Weeman1 válasza szezso15 (#9624) üzenetére


Weeman1
veterán

Jól néz ki. :)

Xiaomi 11T Pro

(#9628) ollie válasza Viper26 (#9625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, csak 1 USD vs 5 USD, nem mindegy. :DDD

***

(#9629) ko9


ko9
addikt

Régóta megakartam ezt csinálni, végre van hozzá megfelelő eszközöm, és az időm is megvolt:

Közép:

Bal:

Jobb:

Lockscreen alap:

Lockscreen, ha megy a zene:

Várom a kritikákat, a lockscreenen szeretnék még egy kicsit színesíteni, csak nem tudom hogy :F

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9630) ollie válasza ko9 (#9629) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tetszetős és ötletes lett!

***

(#9631) qamu74 válasza ko9 (#9629) üzenetére


qamu74
őstag

Szerintem, alapvetően jó.
Én a statuszbárt eltüntetném és fehér pirosban csinálnám meg.........

(#9632) Agyzuzo válasza ko9 (#9629) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mi az rss widgeted? Ilyet keresek én is. :) Érdekes koncepció. Zsúfolt minimalizmus. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#9633) Oldman2 válasza ko9 (#9629) üzenetére


Oldman2
veterán

Alapvetően bejövős! Gratula.
:-)

Észrevételeim:

A Lockscreen Notification widgetjei nekem kissé "félre vannak csapva", szimmetrikusan mutatósabbak lennének, valamint a piros színű számlálókat állítsd át kék Holo(?) színűre. A téma egyik színe is kék nem pedig piros.

Az ikonok ötletesek, de nekem kicsit zsúfoltnak tűnnek.

A 3. képen Minimalistic Text-tel van megoldva alul a különféle rendszer információk kiíratása ugye?

(#9634) ko9 válasza qamu74 (#9631) üzenetére


ko9
addikt

Köszönöm mindenkinek :)
Státuszbár miatt lett ilyen kék főleg, nekem jó hogy ottvan, így szoktam meg :)

Agyzuzo

Scrollable News Widget

Oldman2
Bal alsó sarokra még terveztem valamit, bár akkor meg már lehet tényleg túl zsúfolt lenne. A színe azért maradt piroson, mert az figyelemfelkeltő. Ha kék kenne, lehet "átúszna" rajta a tekintetem.

Igen, Minimalistic Text.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9635) littlemamba válasza ko9 (#9629) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Szép. majdnem teljesen egységes, itt-ott az aszimmetriát javítanám és az értesítőt, hogy ne piros legyen, de különben szuper :-)

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#9636) Dottore válasza ko9 (#9629) üzenetére


Dottore
addikt

Akkor már így:

A kék kockákat eltüntetném mert nagyon szétdarabolják az összhangot és fárasztó ahogy végigfut a szem rajtuk. A lockscreen zavaros.

(#9637) bubi92


bubi92
őstag

Fhuu hogy felkavarta az álló vizet szegény:D Nem sok HS volt mostanában ami ennyi reagálást kapott volna :U

(#9638) ko9 válasza Dottore (#9636) üzenetére


ko9
addikt

Nekem nem teljesen világos így mire gondolsz :F

bubi92
Nem baj, szeretem a kritikát, főleg ha építő jellegű :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9639) Dottore válasza ko9 (#9638) üzenetére


Dottore
addikt

Ha nem veszed észre akkor nem is fontos. Neked kell tetszeni nem nekem.

(#9640) Dottore


Dottore
addikt

Amúgy az arányokra. A grafika itt kezdődik nem az ikonok cserélgetésénél. Pontosan beállítottam hova kell tartani egymáshoz képest az elemeknek mert el voltak csúszva. Ezeket észreveszi az ember akkor is ha nem tudatos. Ettől harmonikus vagy diszharmonikus. Rengeteg eszköz van azoknak akiknek ez nem szakma vagy nincs érzékük hozzá.

Ez pl. rossz:

Ez jó:

[ Szerkesztve ]

(#9641) Weeman1 válasza ko9 (#9629) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem is nagyon jól néz ki. :D

Xiaomi 11T Pro

(#9642) atike válasza Dottore (#9640) üzenetére


atike
nagyúr

Nem túlzás ilyen dolgokat belevonni...? :U

...kb mint ahogy otthon sem körzővel és vonalzóval rajzol a gyerek, ide sem érzem ilyen szintű eszközök használatát... A legtöbb homescreen a készítője által készül saját magának, a maga örömére... Nem "nagyközönségnek", nem pénzért... pusztán szórakozásból / kíváncsiságból / kedvtelésből...

Szerintem az itteni hozzászólásokhoz sem kell tipográfiai ismeret... :) Na jó - az is tény, hogy sok esetben nem lenne hátrány... :DDD

(#9643) VD válasza atike (#9642) üzenetére


VD
őstag

Egyáltalán nem túlzás! Pont hogy a lényegre világít rá Dottore, hogy mitől lesz értékelhető egy HS, és nem csak egy újabb ikonpakk és háttér, mint ahogy azt itt egy lelkes de amatőr kolléga csinálja.
Ha valaki közkincsé teszi itt a művét (ami nem kötelező) amit a "saját örömére" készített, akkor vállalja vele együtt a kritikát is! Ha meg nem bírja, akkor meg ne posztoljon!

[ Szerkesztve ]

(#9644) qamu74 válasza VD (#9643) üzenetére


qamu74
őstag

brumi
rám gondoltál 1000% :W

(#9645) Dottore válasza atike (#9642) üzenetére


Dottore
addikt

Úgy gondolom nem túlzás, segítségnek nevezném inkább. Elmondtam amit tudok, ha valaki fel tudja használni annak tudtam újat mutatni, ha nem, akkor pedig figyelmen kívül hagyja.

Amúgy nem hinném, hogy ez túlzottan bonyolult lenne.

[ Szerkesztve ]

(#9646) ko9 válasza Dottore (#9645) üzenetére


ko9
addikt

Értem amit mondol, és igazat is adok neked. Ez mondjuk nem egy mindenhol megtalálható ikoncsomag, ez egyedileg lett készítve egy fórumtársunk által.

Igazából itt az is probléma, hogy vannak korlátok. Ha én pl azt mondom, hogy a bal felső ikont arrébb kéne raknom 2 pixellel, nem nagyon tudnám megoldani, ugyanis köt az 5x4-es rács.

Amúgy szerintem nem kéne elvetni ezt a témát, mert ebből valami komolyabb dolog is lehet, mint az ikonpakk és háttérképcsere :)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#9647) Dottore


Dottore
addikt

Pár szóban akkor az arányokról.

Az arányosság, misztikus néven aranymetszés nem más mint mikor az egész úgy aránylik a nagyobbik részhez, ahogy a nagyobbik rész a kisebbikhez.

A példában a saját képernyőmentésem használtam, ezerféleképp lehet variálni, tovább lehet osztani az egyes egységeket, lehet a háttárképet is a kiválasztott részekhez igazítani, etc.

Tehát:

Illetve:

Eredmény:

Remélem lesz akinek hasznos.

Megjegyzem azért is érdemes betartani ezeket a szabályokat, főleg azoknak akiknek nincs különösebben jó érzéke a helyes arányok felméréséhez, mert ez egy matematikailag pontosan leírható tulajdonság, így azok is használhatják akik szemre nehezen boldogulnak.

Aki utál számolgatni az letöltheti a Atrise Golden Section programot, vagy lehet keresni mást is.

[ Szerkesztve ]

(#9648) VD válasza Dottore (#9647) üzenetére


VD
őstag

Az a vicc, hogy most majdnem ugyanilyen a homscreenem... Azzal a különbséggel, hogy Én pont fordítva jobb oldalra toltam el az egészet, mert jobb kezes lévén az esik kézre! :DDD

(#9649) Dottore válasza VD (#9648) üzenetére


Dottore
addikt

:D

(#9650) littlemamba válasza Dottore (#9647) üzenetére


littlemamba
aktív tag

like

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.