Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) gjoco1 válasza rejtettlampa (#29200) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Úúúúúúú de be bonyolították. :F

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29202) rejtettlampa válasza gjoco1 (#29201) üzenetére


rejtettlampa
tag

Nem rossz ez a megoldás, mert így véletlenül sem oldódik fel a telefon, ha mondjuk csak a kezemben van, vagy zsebben és véletlenül megérintem az olvasót az ujjammal. Viszont úgy látszik emiatt az ilyen alkalmazásokkal nem biztos, hogy megfelelően működik a funkció!

(#29203) zermi válasza rejtettlampa (#29200) üzenetére


zermi
aktív tag

Ha jól értem, akkor a NOVA beállításokban a Képernyő zárolási módszernél az Időkorlát van beállítva neked is.
A telefon beállításainál az eszközadminisztrátoroknál a NOVA-t bepipáltad?
A S6 edge+ ujjlenyomat olvasója úgy működik, hogy kicsit megnyomod és utána olvassa le a ujjlenyomatot.
És itt is működik a dupla érintéses képernyő zárolás, úgy hogy utána csak az ujjlenyomat olvasóval lehet feloldani a telót.

(#29204) rejtettlampa válasza zermi (#29203) üzenetére


rejtettlampa
tag

Igen, az időkorlát van beállítva és úgy néz ki ez okozza a problémát. Most kipróbáltam újból a dolgot és az 5mp helyett kb 1 perc kell neki, mire átvált ujjlenyomat feloldásra! Nem lehet ezen az időkorláton módosítani valahol?

(#29205) zermi válasza rejtettlampa (#29204) üzenetére


zermi
aktív tag

Valahol itt keresd a telefon beállítások között: Zárolt képernyő és védelem -> Biztonságos zárolás beállításai -> Automatikus lezárás. Gondolom ez felül írja a NOVA 5mp beállítását.

(#29206) rejtettlampa válasza zermi (#29205) üzenetére


rejtettlampa
tag

Nálam csak olyan van, hogy zár időzítő. Itt lehet időket megadni. Nálam az "azonnal" lehetőség van kiválasztva! De így is pontosan fél perc, mire bekapcsol az ujjlenyomat védelem. De ez a hiba csak akkor van, ha duplakoppal zárom le a képernyőt. Ha az ujjlenyomat olvasót nyomom be (ami ennél a telefonnál ki-be kapcsoló gomb), akkor azonnal aktivizálódik az ujjlenyomat védelem. Csak én sokszor duplakoppal nyitom zárom a telefont, így jó lenne ha rendesen működne a dolog!

(#29207) hcs57 válasza rejtettlampa (#29200) üzenetére


hcs57
őstag

Megnéztem, az enyémen gyári 6.0 android van, nekem elég hozzáérnem és feloldja... vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29208) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Mostani minimal:

[ Szerkesztve ]

(#29209) rejtettlampa válasza hcs57 (#29207) üzenetére


rejtettlampa
tag

De neked milyen telefonod van? Neked is Lg V10? Mert ebben a telefonban gyárilag másképp működik az ujjlenyomat olvasó. A gyári felülettel is meg kell nyomni a leolvasót érintés előtt.

(#29210) beg válasza tojaaji (#29208) üzenetére


beg
veterán

Ez tetszik. Esetleg a hőmérséklet az óra betűtípusával?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#29211) tojaaji válasza beg (#29210) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Köszi a tanácsot, így sem rossz.

(#29212) beg válasza tojaaji (#29211) üzenetére


beg
veterán

Klassz lett. Betűt be tudnád linkelni? Összedobnék vele én is egy órát, megtetszett :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#29213) tojaaji válasza beg (#29212) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Lovelo Line

(#29214) tojaaji válasza beg (#29212) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Majd mutasd a végeredményt! ;)
Sorry a dupláért

(#29215) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Csak bohóckodtam :)

Gif.

#?*@&!

(#29216) hcs57 válasza rejtettlampa (#29209) üzenetére


hcs57
őstag

LG V10.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29217) rejtettlampa válasza hcs57 (#29216) üzenetére


rejtettlampa
tag

Nekem is gyári 6-os droid van fent, de nálam úgy működik a dolog, ahogy leírtam. Nem tudom miért van külömbség, ha azonos a két telefon...

(#29218) hcs57 válasza rejtettlampa (#29217) üzenetére


hcs57
őstag

Áááá megvan, miért... nekem tokban van, s azt kinyitva oldom fel. A tok kinyitásával már feléled a kijelző.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#29219) rejtettlampa válasza hcs57 (#29218) üzenetére


rejtettlampa
tag

Az lehet, hogy úgy másabb. Gondolom a tok kinyitását úgy érzékeli a telefon, mintha benyomnád az ujjlenyomat olvasót.

(#29220) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok! Egy új.
[link]

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#29221) gjoco1


gjoco1
Topikgazda

Sziasztok!

A jó pap is hóttig tanul címszóval szeretnék meg kérdezni valamit.Még mindíg vannak dolgok,amit nem ismerek,pedig régóta rontom itt a levegőt.
Már elég régen birizgálja a fantáziám a dolog,de nem tudok rájönni a megoldásra.
Adva van egy teljes képernyős zooper témám,amit hónapok óta használok.Egy teljes képernyőt kitöltő téglalapba van szerkesztve.A különböző parancs ikonoknak természetesen megadva a művelet végrehajtását.
Viszont,ha a képernyő olyan pontját érintem meg,ahol semmi nincs,akkor felugrik a szerkesztői ablak.Már igaz megtanultam vele élni,de néha nem sikerül elkerülni,hogy ne úgy érintsem meg és ne ugorjon be a szerkesztői ablak.
Ha értelmesen írtam le,vagy érthető a probléma,akkor már közelebb vagyunk a megoldáshoz,amennyiben van.

Lehet ezt a témát oly módon rögzíteni,hogy ez a közjáték ne forduljon elő?
No erre varrjon valaki gombot ha...... :D

Bocs a értelmetlen kérdésért.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29222) gipsztigris válasza gjoco1 (#29221) üzenetére


gipsztigris
addikt

Widget érintés eseménye "disabled"-t kell beállítani. Alapértelmezetként a konfigurációs ablak van beállítva.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#29223) gjoco1 válasza gipsztigris (#29222) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Wow.....Köszönöm!!!!!!
És,hogy tegyünk bele egy csavart,ez totál lezár-feloldani esetleg,ha igazítani szeretnék rajta? :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29224) gipsztigris válasza gjoco1 (#29223) üzenetére


gipsztigris
addikt

Alkalmazásból megnyitod és azt állítasz rajta amit akarsz.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#29225) gjoco1 válasza gipsztigris (#29224) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:C :C :C :R :R :R

Ha lesz annyi aranyam,akkor megszoborlak! :DD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29226) punky10 válasza gjoco1 (#29223) üzenetére


punky10
addikt

Én úgy állítom be a widgetteket,hogy a legfelül lévő(vagy olyan helyen, amit ritkán piszkálsz) ikon, vagy szöveg(nálam a dátum) egyik fele a szerkesztés, másik fele pedig a frissítés.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#29227) gjoco1 válasza punky10 (#29226) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

Az sem rossz,DE Nekem most az előző megoldás a jobb.
Mondtam Én,hogy vannak még felfedezetlen sötét lukak,amit ugye nem minden nap használ az ember,de hála
gipsztigris-nek hülyén haltam volna meg. :DDD
:R :R :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29228) Gara68


Gara68
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
A három lapos KLWP téma oldalak közötti lapozás nem megy. Csak egy oldalt tölt be és arról nem hajlandó tovább lépni. A launcher lapoz végig mind a három oldalon, de a KLWP téma marad a beállított egy oldalon ( pl.: a Home screen-től balra a naptárban.) Ez is furcsa, hogy eleve nem is a Home-ot tölti be. Mit kell és hol beállítani, hogy működjön a több 2 ill 3 oldalas téma? Az egy oldalas simán fut.
Nova Prime launcher 5.3
Klwp Pro 3.25
Huawei P9 Plus android 7.0

Köszönöm, ha tudtok segíteni.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29229) kakukkmarci válasza gjoco1 (#29223) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Az igen!
Ilyen türelmes embert se sokat találni!
Én kb. felvágtam volna az ereimet falhoz csaptam volna rég' a telefont, ha nem tudtam volna, hogy van a "Disabled" :D
Bocsi! :DD

noob... rooter... geek

(#29230) zermi válasza Gara68 (#29228) üzenetére


zermi
aktív tag

Dod már fel a klwp fájlt valahová, ránézek.

(#29231) Gara68 válasza zermi (#29230) üzenetére


Gara68
tag

Nem konkrétan egyről van szó, hanem az összes 2-3 oldalas lapozás nem megy. Szóval én arra gondolok, vmit nem állítottam be akár a launcherben, akár a KLWP-ben...

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29232) Gara68 válasza zermi (#29230) üzenetére


Gara68
tag

Pl itt ez a Playből letölthtő.... [link]
Ennél pl csak az időjárás oldalt tölti a másik kettőre nem lép, pedig a launcher lapoz tovább.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29233) zermi válasza Gara68 (#29232) üzenetére


zermi
aktív tag

Nova beállítások -> Asztal -> Görgetés -> Háttérkép - Be.
Valószínű ez lesz a ludas

(#29234) Gara68 válasza zermi (#29233) üzenetére


Gara68
tag



Be van állítva. Hozzá sem nyúltam ehhez a beállításhoz, mégis csak eztaz egy oldalt mutatja.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29235) Gara68 válasza Gara68 (#29234) üzenetére


Gara68
tag

Ma újra is húztam a telefont, szóval teljesen 'szűz' beállításokkal indultam újra neki, de akkor sem akart működni a több oldalas klwp téma. Az egy oldalas megy simán. Ezért nem értem mi lehet a probléma?

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29236) zermi válasza Gara68 (#29235) üzenetére


zermi
aktív tag

[link]
Nem jöttem rá én sem. A fenti linken az én nova beállitásom van. A novában a biztonsági mentéseknél ezt próbáld meg betölteni. Nálam tökéletes a 3 oldal.

(#29237) Gara68 válasza zermi (#29236) üzenetére


Gara68
tag

Köszönöm a rám szánt időd, de sajnos ez sem segített. :(

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29238) zeon.hu válasza Gara68 (#29237) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valami engedély probléma lesz ott.
Esetleg felugró ablakok megjelenítése vagy ilyesmi.

#?*@&!

(#29239) gjoco1 válasza kakukkmarci (#29229) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:D
Igazán nem volt zavaró,megszoktam vele így élni,csak amikor más ember kezébe került,hogy megmutassam a kinézetét a telómnak,vagy az adat egyeztető kisasszony nyomkodta,akkor volt zavaró,hogy felugrált a szerkesztői ablak.De hála gipsztigrisnek eggyel újból okosabb lettem.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29240) zeon.hu válasza gjoco1 (#29239) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De mikor beállítottál egy widgethez érintés eseményt, akkor nem tűnt fel?
Azzal a lappal nyit.

#?*@&!

(#29241) gjoco1 válasza zeon.hu (#29240) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:N Mert a kitett parancs ikonokra ha ráböktem,akkor ez nem fordult elő.Csak ha a képernyő más részén volt a picit erősebb érintés.No,lényeg a lényeg,hogy így szuper.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29242) dfcwolf válasza Gara68 (#29237) üzenetére


dfcwolf
tag

Szia! A KLWP-ben be van állítva a 3 képernyő? A jobb felső sarokban!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#29243) Gara68 válasza dfcwolf (#29242) üzenetére


Gara68
tag


Igen, be van állítva.

Evolucio: symbian -> android -> maemo -> wp -> BlackBerry Z10 ->BlackBerry Z30 -> BlackBerry Passport (BlackBestia)-> Huawei P9 Plus -> Huawei Mate10 Pro -> Huawei Mate20 Pro -> Samsung Galaxy S10+ -> Huawei P30 Pro -> iPhone 11 Pro 

(#29244) zermi válasza Gara68 (#29243) üzenetére


zermi
aktív tag

Nézzük már meg az alábbit:
a NOVA-ban a háttérképet állítsd át egy sima képre. Legyen három üres képernyőd. Minden egyes képernyőre rakj ki valami más ikont. Ha lapozol akkor ugye megjelenik mind a három különböző ikon amit kiraktál.
Ha most a NOVA beállításokban a háttérkép beállításánál a Kustom-ot választod ki és lapozol, akkor megjelenik mind a három ikon?

(#29245) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

KWGT Pro-t megvette még valaki, mikor ingyenes volt pár napig?
Most azt írja, távolítsam el... :F

#?*@&!

(#29246) zeon.hu válasza zeon.hu (#29245) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szerk.
Ok, csak sérültnek ítélte, törlés és reinstall megoldja.

#?*@&!

(#29247) zho-lee válasza zeon.hu (#29246) üzenetére


zho-lee
addikt

Mázli :K

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#29248) gjoco1


gjoco1
Topikgazda

Sziasztok!

Mini minimal.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#29249) zeon.hu válasza gjoco1 (#29248) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

:C

#?*@&!

(#29250) gjoco1 válasza zeon.hu (#29249) üzenetére


gjoco1
Topikgazda

:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.