Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Zoley: Nekem T-Mobile GPRS NETem van. De készülök, hogy a három csomag közül, de amint lejár ez, (30 napig tartanak, aztán a rendszer autómatikusan lenyúlja az egyenlegedből a pénzt rá. Jelen esetben 2500 kp-t) mivel kevésnek tartom a vele járó ajándék 10 megát, egyből átugrom a középsőt, ami 50 mega ajándékot ad, és veszem a NET300-at, ami mint a neve is mutatja 300 mega ajándék adat letöltést tartalmaz 6000 kp-ért. Ez soknak tűnik, de nem az, mivel az ajándék lejárta után az esti szakaszban (tíz után) 10 kilobite csak 10 fillér. A mostaninál 30 fillér. Egy este átlagosan négy órát vagyok fent, ennyi idő alatt kb. 12-15 megát használok el, ami pénzben kb. 450 Ft.
A P800-asommal is jó dolog a háló, ezért is veszem a nagy net csomagot, mert azért sok idő, mire megkajolom azt a 300 megát. És végre nappal is lóghatok a hálón.

Ja, a T-Mobile ügyfelesei mindent elmondanak, ami érdekel téged: 1230, aztán 1-es 4-es majd a 0 gomb, és kapcsol a rendszer hozzájuk. Én is az ügyfelesek segítségével állítottam be a netemet, és jelenleg is a modemem a PC-hez kötve a P800-asom.
A mobillal tényleg mobil a net. :D

Az adatsebesség 115,2Kbps. Az kis érdekesség, hogy a mobiltelefon önmagában gyorsabban hozza be az oldalakat, mint amikor modemként dolgoztatom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.