Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .::cHeKkk::.


.::cHeKkk::.
tag

HI!
Érdekelne h hogyan kell a kapcsolatot létrehozni a számítógépen ha GPRS netet szeretnék használni. Horvátországban...

Sürgős lenne nagyon!

Köszönöm!

A teve egy olyan ló amit a Microsoft tervezett.

(#2) WillChi válasza .::cHeKkk::. (#1) üzenetére


WillChi
senior tag

Ha nagyon surgős, akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott gyorsan meg fogják mondani. Itt meg vagy előkerül valaki, aki tudja, vagy nem...

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#3) Zoley


Zoley
csendes tag

No ha mar itt ugyis van valaki akinek van ilyen net, akkor akar irhatna is ide ping idoket meg sebesseget ha lehet. Tervezem ugyanis a megrendelest, csak meg nem dontottem :)

(#4) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog (1)

Zoley: Nekem T-Mobile GPRS NETem van. De készülök, hogy a három csomag közül, de amint lejár ez, (30 napig tartanak, aztán a rendszer autómatikusan lenyúlja az egyenlegedből a pénzt rá. Jelen esetben 2500 kp-t) mivel kevésnek tartom a vele járó ajándék 10 megát, egyből átugrom a középsőt, ami 50 mega ajándékot ad, és veszem a NET300-at, ami mint a neve is mutatja 300 mega ajándék adat letöltést tartalmaz 6000 kp-ért. Ez soknak tűnik, de nem az, mivel az ajándék lejárta után az esti szakaszban (tíz után) 10 kilobite csak 10 fillér. A mostaninál 30 fillér. Egy este átlagosan négy órát vagyok fent, ennyi idő alatt kb. 12-15 megát használok el, ami pénzben kb. 450 Ft.
A P800-asommal is jó dolog a háló, ezért is veszem a nagy net csomagot, mert azért sok idő, mire megkajolom azt a 300 megát. És végre nappal is lóghatok a hálón.

Ja, a T-Mobile ügyfelesei mindent elmondanak, ami érdekel téged: 1230, aztán 1-es 4-es majd a 0 gomb, és kapcsol a rendszer hozzájuk. Én is az ügyfelesek segítségével állítottam be a netemet, és jelenleg is a modemem a PC-hez kötve a P800-asom.
A mobillal tényleg mobil a net. :D

Az adatsebesség 115,2Kbps. Az kis érdekesség, hogy a mobiltelefon önmagában gyorsabban hozza be az oldalakat, mint amikor modemként dolgoztatom.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) Zoley


Zoley
csendes tag

En is a 300 megas csomaggal szemezek, mert ahova koltozni fogok ott nincs adsl es egyaltalan semmilyen szelessav jelenleg es modemmel nem az igazi (mmorpg, orankent kb 1 mega forgalom), mert az idoalapu (100 ora ugyanennyi penzert ugye), de a ping fontos lenne (ugy kb 500 alatt mar eleg jo, modemmel kb 350, azzal pedig problemamentes)....

(#6) GodHeart válasza Zoley (#5) üzenetére


GodHeart
senior tag

hogyvan neked modemmel 350-es pinged!? Nekem régebben mikor még anno jó kis matávos modemmel toltam is 200 körüli pingek voltak. Pedig semmi extra nemvolt benne, csak bedugtam és ment. Ha számít valamit, akkor én freestartot használtam

(#7) wbtist


wbtist
tag

Sziasztok. Én a leendő 910-esemmel szeretnék netezni. Nem otthon, hanem magán a telefonon. Namármost, az a 10 MB ezesetben mire elég? Valszeg a híreket és a fórumokat bújnám. Letölteni nem töltenék semmit.

Van képed hozzá? Küldd el! Mágneskép bármiről. -> http://egyedihuto.atw.hu

(#9) S.I.


S.I.
csendes tag

Sziasztok!

Egy SER K608-as telót használok 3g-n, internetezésre. Az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy a modem tulajdonságainál a ''maximum port sebességet'' állítsam 460800-ra, mert nem fogom tudni kihasználni a 3g sebességét. De hiába tettem fel a kábelnak(gyári USB) a driverét akkor sem tudtam 115200-nál nagyobbra állítani a sebességet. Mivel nem ment, így neteztem ezzel a beállítással, majd megmértem több sebességteszt oldalon is a letöltési sebességet, de mégis 300 és 360Kilobit/sec között mozgott... A kérdésem végül :) , hogy akkor miben számít vagy mi a jelentősége a modem tulajdonságainál a Maximum port sebességnek???

ASUS A6Vm Q064

(#10) Hequila


Hequila
őstag

Segítene valaki, hogy Sony Ericsson K300I-vel hogy [Moderálva. Viktor0610] lehet GPRS-sel internetezni? Ami a Tré-onlány oldalán van program nem támogatja ezt a tipust, csak a K700I-t. Mit tegyek?

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#11) Viktor0610 válasza Hequila (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először is kiszappanozod a szád.
Aztán feltelepíted a SE oldaláról letölthető modemdrivert a telefonhoz, majd létrehozol egy kapcsolatot, a korábban feltelepített K300i-modem segítségével.
A tárcsázandó telefonszám, valamint a felhasználónév és a jelszó, iletve az egyéb ''finom'' beállításokkal kapcsolatban hívd a 1430-at.

Samsung Galaxy A54

(#12) Hequila válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


Hequila
őstag

A szappan keserű, nem szeretem.
De hogy érdemileg is hozzátegyek még valamit:
2 napnyi ge.. (szájszappanozás) után rájöttem, hogy hogyan kell felépíteni a kapcsolatot.
Szóval a legfontosabb szabály, hogy a szolgáltató által letölthetővé tett szart (Communication center vagy mi) el kell felejteni. Egyszerűen a Windows-os beépített lehetőséget kell használni. Új kapcsolat, modemes kapcsolat, telefonszám megadása, ID, Pass megadása, és kész. Az ADSL-től eltérően az ID-nél nem kell megadni a domain nevet, tehát nem kispista@t-mobile.hu, hanem simán kispista.

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#13) supesz


supesz
aktív tag

Erre valaki?
[link]
Asszem idevágó :U

supesz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#14) supesz


supesz
aktív tag

Kénytelen vagyok Upolni! :DD

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#15) Viktor0610 válasza supesz (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 1430 sz.tem többet tud segíteni, mint az upok.

Samsung Galaxy A54

(#16) supesz válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


supesz
aktív tag

Felhívtam, de valami málé volt ott aki azt szajkózta, hogy csak a globetrotterben tud segíteni. Mondom jó van, de APN, meg beállítás, meg minden. Az meg csak globetrotter. Aztán már nem voltam türelmes és elbcsúztam. :(((

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#17) Viktor0610 válasza supesz (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd fel őket újra, kérd el a Globetrotterhez a beállításokat és u.ezeket írd be a saját programodba. ;]
Gondolom, u.az a kettő, nem?

Samsung Galaxy A54

(#18) supesz válasza Viktor0610 (#17) üzenetére


supesz
aktív tag

hááát. linkeltem ezt a MobiLinket, hogy mások is megnézhessék. Szerintem nem ua. Legalább is ezért kértem segítséget. :U

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#19) Viktor0610 válasza supesz (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jut eszembe!
Polacheck mester nem ilyet (v. ehhez hasonlót) tesztelt a notebookos tesztben? :U
Kérdezd öt, hátha!

Samsung Galaxy A54

(#20) F1DO


F1DO
senior tag

Üdv!

Érdeklődöm, hogy szerintetek melyik szolgáltatónál lenne érdemes feltöltőkártyás gprs internetezést lebonyolítani? Külföldről jön haza 10 napra egy ismerősöm, és neki kellene internet erre az időszakra. (internet előfizetése nincs és vezetékes telefonja sem, így jobbára ez a lehetőség maradna neki)

Vélemények, ötletek?

(#21) benceje válasza F1DO (#20) üzenetére


benceje
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

A mobilinternettel kapcsolatosan néhány szösszenet:
T-mobilosom van, volt, lesz .... DEEEE!!!

Ha használható a 3G hálózat akkor nagyon korrekt (net kártyával laptopban, illetve N70 modemmel laptopon) fejből nem tudom az elért sebességet, de használható.
Viszont ahol nincs 3g, ott csak a régi 56,6-os modemek sebességének felel meg. Katasztrófa. Csak levelezésre, illetve böngészésre használható.

Akik kis csomagos előfizetésben gondolkodnak: sok weblapon vannak pld.:pdf állományok... röpülnek a Mb-k. Szóval 50 Mb karcsú (tudom, nézőpont kérdése)

A másik: voltam EU-ban, használtam ott, én naiv. Csak GPRS -no 3G- és nem adatforgalomnak számlázták: 50-es csomagom volt, de senkit nem érdekelt, perc alapú hívások: 24 Mb forgalom 50.000 Ft volt (levelezés naponta, 5 napon keresztül)! Szóval aki külföldön akarja használni, készítse a pénztárcát!

Normális netezéssel, csak böngészéssel 50 Mb véleményem szerint nem sok. Nálam volt olyan hónap, hogy 1 nap alatt elfogyott. Mielőtt vki megkérdezi otthon van ADSL, de vidéken azt nem tudom használni. Ezért nem fizetek elő nagyobbra. Levelezéssel, amennyiben kérdez-felelek, kérdezek a játék, akár 2 hónapra is elég lehet(ne).

(#22) blueye válasza benceje (#21) üzenetére


blueye
veterán

Merre jártál?

Mert itt pl.:
http://t-mobile.hu/roaming/Ausztria.html

adatalapról írnak:
A GPRS szolgáltatás díja 120 Ft/100kb, a kerekítés egysége 100 kB, minden megkezdett egység díjköteles.

(#23) supesz


supesz
aktív tag

Tapasztalataim:

-lassú, ha olyan helyen vagy, ahol nincs kiépítve a hsdpa
-drága, ha lassú :D
-jól jön, ha van mobil lefedetséged, és semmilyen más lehetőséged nincs netezni. pl.: hegytető, sztyeppe - viszont ahhoz, hogy értelmes dologra tudd használni, ahhoz türelmesnek kell lenned (nagyon) /*dunaújváros külvárosban 8KB/s*/

Vélemény:

-egyelőre csak státusznak jó vidéken /*nekem ilyen is van*/
-Ha olcsóbb lenne, jobban terjedne
-/*vesszőparipa*/Akinek nincs meg a megfelelő csatornája HSDPA az tényleg ne vegyen ilyet, mert meg fog őrülni, mire betöltődik egy normális képekkel telerakott, szórakoztató portál
-mégis akkor kinek? : türelemes, felsőközéposztálybeli min.középvezetőnek.:D szvsz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#24) benceje válasza blueye (#22) üzenetére


benceje
csendes tag

Útvonal: Szlovák-Cseh-Német-Belga-Francia-Angol és vissza
5nap 25 Mb 50.000 Ft.
Nem nagyon közelít a 100Kb/120 Ft-hoz.

(#25) blueye válasza benceje (#24) üzenetére


blueye
veterán

Reklamáltál?

(#26) blueye válasza supesz (#23) üzenetére


blueye
veterán

Ez mind igaz.

De kikapcsolt képekkel, gyors google infot kapni olcsó és jó dolog.

(#27) Viktor0610 válasza benceje (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A többletköltség abból adódhat, h. a számlázási egység 100 kB-os, tehát minden megkezdett 100 kB díjköteles.
A 25 mega normál áron számítva kb. 31000 Ft jön ki, ebből ''simán'' lehet 50000 a 100 kB-os egységek miatt...

(Természetesen egy telefont mindenképp' eressz meg a T-Mobile felé...)

Samsung Galaxy A54

(#28) td


td
senior tag

Sziasztok!

Nem tudjátok, létezik olyan megoldás, hogy USB-kábellel a géphez kötöm a telefonomat, és a számgépen wapolok/netezem? Konkrétan az érdekelne, hogy WAP Starttal meg lehet-e oldani. Gondolom azért, hogy nem, de reménykedem. :U Mert kicsit kényelmesebb lenne nagy képernyőn és billentyűzettel fórumozni és e-mailezni, mint a telón. ;)

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#29) benceje válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


benceje
csendes tag

Nem foglalkozom vele, kifizettem. Ez nem igazán tartozott a magas számlák közé.

(#30) benceje válasza benceje (#29) üzenetére


benceje
csendes tag

Ja és még egy észrevétel: a számlán perc alapon számláztak, nem adatforgalom után, de mintha azt is írtam volna.

Bocs, de ritkán járok erre.

(#31) blueye válasza benceje (#30) üzenetére


blueye
veterán

Nem lehet, hogy CSD-vel kapcsolódtál? (másodlagos fiók)

(#32) Rick4


Rick4
félisten

van egy érdekes gondom, hátha tudja rá valamelyikőtök a választ:

notebook otthoni wifivel, most is erről írok. mivel egyszerre sok dolgom van a neten, gondoltam, jó lesz nekem ha viszem magammal a gépet, egy GPRS-es vodás cuccla jól el is lennék, menet közben 99% levelezés folyik. namost, voda előfizu mellé kértem 200 megás netet, sharp GX 25, ill GX 29es telóm van, mindkettő tudja a bluetoothon keresztüli modemes kapcsolatot. tehát bt-szal kapcsolódok modemes kapcs kézzel beállít, próbálkozik, regisztrálás a hálózaton, de ezen kívül semmi. recovery disc elő rendszer újrarak, ugyanis onnantól, hogy a vodás modemes genyával vacakolok, a wifim korlátozott kapcsoaltot mutat, nem is megy semmi, pedig egy másik gép is folyamatosan megy ugyanonnan...voda honlapról connect me leszed, gx 25 drivercdről driver felrak, voda honlapról connect now leszed, felrak, ténylegesen mindez eredmény nélkül. 3. napja vacakolok vele, nem akarja az igazságot...kaptam a havertól egy pcmcia gprs karit, driver leszed, az sem megy, wifi korlátozott kapcsolatot mutat, recovery cd újra be.....nem tudom, hol a hiba, de rendszersen rakok össze gépet, hardverileg- szoftverileg kb közepes szinten állok, de kissé hülyén érzem magam, mint egy beginner....mi lehet a megoldás?

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#33) sekli


sekli
addikt

Hello, most fizettem be gprs-re a t-nel, van valakinek gyakorlati tapasztalata vele? Nekem 6230i-vel horror lassu..., elvileg edge is lenne :F nekem kb 2-3kB/s van csak... Ez normalis...?

(#34) Viktor0610 válasza sekli (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 1430-on (esetleg 1430-tól :) ) kérdezd meg, van-e nálatok EDGE-lefedettség. Azért ott, mert ők valószínűleg utcaszintű lefedettségi térképpel rendelkeznek, így pontosan kideríthető, milyen lefedettség van ott, ahol használnád.
Másik kérdés. A készüléket a T-Mobile-tól vetted? Csak mert pl. a Vodafone-féle 6230i-ben nincs EDGE, így, ha utólag függetlenítetted a telefont, a T-Mobile hálózatán sem éred el azt....

Samsung Galaxy A54

(#35) sekli válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


sekli
addikt

Hm... Koszi, most neztem a t-nek az oldalan, ott az egesz balaton be van szurkitve... Ndm tudom, hogy a telefon milyen, a telefonban semmi nyoma a voda-nak, de a 0-gombon ott a kis jelecske... Nem lehet megnezni sehol a telefonban, hogy van-e edge?
Mod: es a gprs csak ilyen lassu...?

[Szerkesztve]

(#36) 1430 válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


1430
senior tag

Igen, meg tudjuk mondani! :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#37) Viktor0610 válasza sekli (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vannak sebességmérő oldalak a WAP-on is, de nekem 3G-nél nem hoztak egyértelmű eredményt.
''kis jelecske'' alatt mire gondolsz? Vodafone-logóra? Mert akkor itt lehet a kutya elásva. A GPRS pedig ilyen lassú, kb. 5 kB/s...

Samsung Galaxy A54

(#38) sekli válasza Viktor0610 (#37) üzenetére


sekli
addikt

Egen, voda logo van ott, de a menuben, meg a galeriakban sehol sincsenek torolhetetlen tartalmak

(#39) Viktor0610 válasza sekli (#38) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, mert a független szoftvert ugyan rátöltötték, de a hardveres EDGE-hiányát ez nem orvosolhatta. ;)
Ennyi.

Samsung Galaxy A54

(#40) sekli válasza Viktor0610 (#39) üzenetére


sekli
addikt

Pech... Miert jo ez a vodafonnak...? Mindegy, este kiprobalom egy masikkal...

(#41) MY2K


MY2K
aktív tag

Hello!
Ti mivel méritek a forgalmazott adatmennyiséget? :F

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#42) Viktor0610 válasza MY2K (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, a telefon/USB-modem/adatkártya saját adatfogalom-mérőjével -utóbbi kettő esetén a feltelepített szoftver végzi ezt el. :)

Esetleg a ''Google-éval''. (Keresés a ''forgalom mérő program'' kifejezéssel. ;] )

Samsung Galaxy A54

(#43) T0rnad0 válasza MY2K (#41) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szia!

Amit nekem is ajánlottak és használom több hónapja: [link]
Esetleg még hasznos lehet a netlimiter is, adatforgalom figyeléshez: [link]
Sajna nálunk is tetű lassú,de valamiért 1 hete a letöltési sebesség megnőtt 6,5 kB/sec-ről 7,8-ra ;] , meg az adatforgalmi csúcs 9,3-ről 11,2-re...Érdekes(nem volt újratelepítésem se) :F

Z Fold 4

(#44) sekli


sekli
addikt

uj fejlemenyek vannak..., hazajottem budapestre, itt raertem egy kicsit sebesseget mericskelni, itt nem kabellal, hanem BT-vel kotottem a gephez, nem tudom, hogy ez szamit-e valamit..., de itt eleg turheto volt a sebesseg..., probakepp lemertem egy masik telefonnal is ami itt volt...

[kép]

speedtest.net -tel teszteltem, az utolsot pedig a download.com-rol toltottem le...

Viktor0610 azt mondta par posttal korabban, hogy a vodafone kiszedte a 6230i-bol az EDGE-et, de a sebesseg alapjan kell benne lennie, mert a GPRS class 10 elvileg csak 48kbps-et tudna, de ha van, akkor miert nem kozeliti meg egy kicsit jobban a 236kbitps-es elmeleti sebesseget...?

mod: lehet, hogy megvan a megoldas, leirom, aztan javitsatok ki, ha baromsag:

Class 10 EDGE az annyit tesz, hogy 5 slot van, ami lehet 4+1 es 3+2, na most egy slot az max 59.2kbps (MCS-9), a feltoltesi adatokbol az latszik, hogy kettot hasznal felfele, tehat lefele marad a 3*59kbitps ami 177kbps, nekem meg elerte a max a 168-at is, ami stimmel...
mondjuk az jobb lenne, ha 4+1-ben menne...

[Szerkesztve]

(#45) Viktor0610 válasza sekli (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, EDGE-tekintetben tévedtem... :U

PTT (Push To Talk) tuti nincs benne -legalábbis ezt, úgy emlékszem, megkérdeztem a 1270-en és nemleges választ kaptam. ;)

Samsung Galaxy A54

(#46) sekli válasza Viktor0610 (#45) üzenetére


sekli
addikt

Jo, az aztan tenyleg nem kell, azert annak orulok, hogy az edge azert van... Holnap azert felhivom a t-t, es megkerdezdm, hogy biztos van-e nalunk lefedettseg, mert sokkal lassabb, mint bp-en...

(#47) sekli válasza sekli (#46) üzenetére


sekli
addikt

Felhivtam ujra a 1430at mondtam nekik, hogy nincs edge, erre mondta nekem az ugyintezo, hogy az lehetetlen, a hiba nalam van... Sokat eroskodtem, hogy valamit azert probaljanak tenni, mondta, hogy, jo, varjak ket orat... Vartam, es lett edge... :)

szoval sikerult, koszi a segitseget...

[Szerkesztve]

(#48) Dundy


Dundy
tag

Sziasztok!

Valakinek már sikerült HSDPA mobil internet kapcsolattal a DC++ -t aktív módban használnia? Minden neten található segítséget elolvastam már, a routeremmel is tökéletesen be tudom lőni, de amikor az USBs mobil nettel fut a gép, akkor a DC-t valahogy sehogyan se tudom aktív módra bírni.

Minden ötletet előre is köszönök!
:)

(#49) 1010


1010
őstag

sziasztok
samu D900 om van

és aktiváltam ezt a net 50szolgáltatást
egyböl le is huzta a kártyámat

de msot hogy tudok netezni a géppel

mit kell beállitani telefonon vagy a gépen?

még soha nem neteztem igy :U

(#50) DarkByte


DarkByte
addikt

Dundy: sztem ezt nem is lehet összehozni. T-Mobile nem oszt aktív kívülről is látszó dinamikus IPt csatlakozáskor. Kifelé mindenki egy közös IP cím alatt látszik (fejből nem tudom, de a www.whatismyip.com -on meg tudod nézni). Az aktív DC-zés alapfeltétele hogy valahogyan kívülről legyen legalább egy elérhető port a gépeden, ehhez pedig vagy aktív IP kell, vagy pedig portátirányítás a szolgáltató részéről. Tippre szerintem ilyennel nem foglalkozik a T-Mobile, bár ha megkérdeznéd és mégis lehetne akkor oszd meg velünk.

1010: javaslom nézd át ezt a pdf-et [link], bár ha T-nél vetted a mobilod valószínűleg már beállították ezeket, maximum a megfelelő apn-es profilt kell aktiválnod (Samsung-om még sosem volt, de ez minden mobilon hasonlóképpen működik). Ha minden igaz Net50 esetén is az internet apn-es profilt kell aktívvá tenni. Gép esetén ha a telefonod összekötés (USB, Bluetooth) után látszik modemként akkor csinálnod kell egy tárcsázós kapcsolatot rá Windows-ban, és kell egy spéci hívószám amely a GPRS/EDGE kapcsolat létesítéséhez kell. Ezt megintcsak nem tudom a fent írt indok miatt, de lehet a linkelt pdf-ben ez is le van írva. :U

Más: nem tudja valaki hogy a Huawei E220-as T-Mobile-os modemet lehet-e a Huawei oldalán lévő firmware-t is tartalmazó driver-rel frissíteni vagy a T-nek van külön driveres oldala erre? :F Kicsit idegesítő hogy tesóm gépe jó perccel lassabban indul ha a modem rá van dugva a gépre és állítólag ezen valamelyik újabb firmware javít.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.