Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Veetee


Veetee
csendes tag

Sziasztok!

T-Mobile HSDPA (per pillanat, itt, ahol most lakom) mobilinternetem van, eddig tökéletesen meg is vagyok vele elégedve. Azonban úgy néz ki, hogy hamarosan olyan helyre költözünk, ahol a szélessávú netet a T nem teszi lehetővé, csak a GPRS alapút. Ami nem is lenne baj, hiszen ADSL-lel meg tudnám oldani szélessávon az internetelérést.
A gond az, hogy a nyamvadt mobilinternet-előfizetést két év hűségre vettem. Azaz 2010 májusig nem mondhatom vissza, illetve visszamondhatom, de az 50.000 pénzembe kerülne.

Kérdés, hogy volt már valakinek hasonló tapasztalata? El lehet ezt intézni a T-nél valahogy (ott azt mondták, hogy sajnálják...) vagy nyugodjak bele és fizetgessem másfél évig a havidíjat a majdnem semmiért? Egyáltalán, a GPRS internetkapcsolat használható valamire vagy lassú, mint a tetű?

Én úgy érzem, a szolgáltató hibájából (nem tájékoztattak, hogy a HSDPA nem mindenütt elérhető, és lehet, hogy én vagyok naiv, de ezt komolyan nem tudtam, azt hittem, ahol térerő van, ott az is van) károsítva vagyok, és gondoltam rá, hogy a fogyasztóvédelemig megyek, de előtte érdekelne, van-e valami tapasztalatotok hasonló helyzetben.

Előre is köszi.

Veetee

(#52) kali válasza Veetee (#51) üzenetére


kali
legenda

ha edge elérhető, akkor az böngészésre még elégséges, de ha csak gprs van, akkor az már egyenlő a halállal... (link)
amúgy azt kell mondanom, hogy igen, naív vagy! a fogyasztóvédelem felejtős, vagy legalább is eleve bukott próbálkozás lesz!
tájékoztatva voltál/vagy, több szempontból is! olvasd csak el a részletes előfizetői szerződést...
lefedettség - 3g/hsdpa - edge - gsm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.