Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#628) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Picit fáradtan ébredtem a mai reggelen. Éjjel megébredtem mert nagyon izzadtam.Valaki feltekerte az éjjszakai részét a thermosztátnak ami 10-kor kapcsol be és olyan hajnali kettő felé jutott arra a szintre a lakás hője ami már elviselhetetlen volt. A kazán pedig ki-be kapcsolgatott mivel a víz egyre kevésbé tudta leadni a környezetnek a radiátorokon keresztül a hőt. Egy adott vizhőfoknál lekapcsol a kazán.Majd ha picit visszahül ujra indul.Na ezt percenként eljátszotta ami nem hiszem hogy tul jót tesz neki.
Tegnap semmi említésre méltó dolgot nem csináltam. Délelőtt gépeztem picit délután pedig elmentem Imrusért az isibe.Ő később végzett mert matek korrepen volt.Valahogy ki kell izzadnunk év végén a kettest. Azt mondták hogy ha rendesen jár korrepetálásra akkor mindenképpen átengedik.A másik veszélyes terület a történelem. Gyűlöli a tanárt és ez kölcsönös. Nyilván a tanár kezében vannak olyan legális eszközök amivel meg tudja keseríteni a gyerek életét.Valahogy azt is ki kell hoznunk kettesre....
Ma már imádkozni fogok hogy olvadjon a hó hogy tudjunk végre dolgozni menni. Utálom a semmit tevést és a pénzünk is nagyon kopik.Szinte már nincs is.
A F.E.A.R2-vel nem is játszottam tegnap csak reggel egy picurkát. Valahogy nem jön be a játék nekem.Mivel nincs más ezért végig fogom kínozni valahogy...
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.