Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#621) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Nem aludtam valami jól. Mostanában valahogy nem kapcsol le egészen az agyam és így nem nagyon tudom magamat kipihenni rendesen. Ma ráadásul korábban is ébresztett mami mert ment délelőttös szakba amire korábban indult el hogy korábban végezzen a gyerekek miatt. Tiszta hulla vagyok...
Tegnap sajnos nem értünk körbe a lambériázással. Több időt elrabolt mint amennyi időt terveztem rá.Ugyan nem maradt mára sok minden belőle de 10-ig biztosan elleszünk vele. Utána állhatunk neki a cserepezésnek. Szerintem ma az egész cserepeket felszórjuk és holnap bevágjuk. Persze ezek csak tervek egyelőre. A szél tombol odakint amitől a kedvem máris rossz lett. Remélem lanyhulni fog mert így elég kellemetlen lesz dolgozni. Jó lenne ha már nyár lenne mert nagyon irritáló körülmények vannak ilyenkor télen
Tegnap végre hoztam haza egy kis pénzt ami nem tartott sokáig ugyanis maminak kijött egy gyorshajtásos büntetés 30 rugórol..Nyami! Persze majd megprobálunk enyhítésért felebezni és részletfizetést kérni hátha megesik a hatóságnak a szíve rajtunk...
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.