Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna

Hozzászólások

(#410) bim


bim
veterán

Jó reggelt.

Tegnap reggel elvittem Zolinak a kártyámat és beszereltem neki.Inditásnál sipolt a rendszer.Egy olcso tápja van amiről megprobáltuk üzemeltetni a gépet.Utána átdugtuk másik molex ágra a kártyát és abbamaradt a sipolás.Viszont olyan szerencsétlen pillanatban nyomta meg hosszan a bekapcsolo gombot Zoli hogy megsérült valami a boot részben igy hiába tettük vissza a 7600gt-t xp csikok után kékhalálozott a gép.Persze akkor még nem tudtam hogy mi a gond.A helyzet többmint ciki volt.Elhoztam a gépet és egész este azt javitottam.Plusz éjjel kettőkor is fent voltam és azt telepitettem.Teljesen kivagyok.Egy tápot tuti vennie kell mert ez csak idő kérdése és be fogja dobni a kulcsot.Ezt tudja is.Nagyjábol lebeszéltem itt egy sráccal a neten egy 350w-os FSP-t.Az jo lesz neki.Elég olcson adja.
Tegnap elvégeztük azt a benti gyalult fafödémes munkát igy már az is letudva.Viszont ma ha esik akkor nincs már beltéri munkánk.
A Zoli nagyon pozitivan áll ahhoz hogy visszamondtuk a munkát.Azt mondta a feleségének hgy ez közös döntésvolt.Holott én voltam az aki ellenezte teljes erővel.Végülis hétfőn kezdünk egy kis faházat ugyhogy nem maradunk munka nélkül.A zsaluzás csuszik azutánra és egy javitás is be van vállalva.Szóval nem éhezünk.
A HD 4850-et pénteken kézhez kapom ugyhogy hétvégén szénné fogom magamat játszani.Elsősorban crysist fogom nyomni.Nyami!
Rám is fér egy kis lazitás.
Szép napot mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Szürke zóna
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.