Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptMisi


CptMisi
őstag

Most, hogy lassan túl vagyunk a mindenféle értelemben csúcsdöntő Modern Warfare 2-n, ideje beszélni a jövőre érkező új Call of Dutyról, amelyet az évek óta tartó hagyományokhoz híven a Treyarch csapata fejleszt.
Ezidáig annak rendje és módja szerint nagyon keveset tudunk a széria legújabb részéről, de egy pletyka szerint a hetedik CoD a sorozat számára ismeretlen terepen, a vietnami háborúban fog játszódni. A szóbeszédet természetesen a fejlesztők még nem erősítették meg, de a PlanetXbox360 egyik megbízható fülese elárult ezt-azt a folytatásról.

Az informátor szerint az új Call of Duty erősen történetvezérelt játék lesz, és komoly hangsúlyt fektet az egyes katonákra illetve az őket ért viszontagságokra és ha viszontagságokról és szenvedésről van szó a kegyetlen vietnámi háború több mint jó választás.

A PlanetXbox360 csapat egyébként azt is megtudta, hogy a Call of Duty: Vietnam (nem ez a végleges cím) csakúgy, mint az elődök, az inspirációt híres háborús filmekből meríti, mint például az Apokalipszis most, A szakasz, illetve az Acéllövedék.

A cikket PCGururól másoltam le ide.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én nem örülök ennek...Inkább egy 1./2. világháborús történet központú CoD-nak örülnék...Reméljük, hogy jól sikerül :K

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2) fiATHaLON


fiATHaLON
őstag

A 7. bőrt is lerántják a quake motorról, vagy végre készül valami mai?

(#3) Archer válasza CptMisi (#1) üzenetére


Archer
őstag

Hát, az Apokalipszis most-ból nem tudom mit akarnak meríteni, benne lesz a híres helikopteres támadás rész Wagner zenéjére vagy mi? Kicsit elfogult vagyok, szerintem hatalmas film de a Kóól of Gyúúti-s játékmenet és a film nagyon nem illik összes. Esetleg a helyszínek adhatnak ötletet... A másik két film már inkább.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#4) feka007 válasza CptMisi (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy ez is dedikált szerverek nélkül jön-e, ha igen akkor ezt már kihagyom..
Amúgy tényleg jobb lenne mégegy jó II. vh-s rész

Amúgy a topikcím elég érdekes lett, lehetett volna simán CoD7-et adni

[ Szerkesztve ]

(#5) fpeter07 válasza CptMisi (#1) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem is jobban tetszett volna egy 2vh-s játék, most már a medal of honor is modern lesz

(#6) CptMisi


CptMisi
őstag

én még egy I. VH-sat is el tudnék képzelni, lövészárokról lövészárokra, a 'csoda' tankokkal...
ez nekem nagyon nem tetszik, akkor inkább modern, vagy bármi más...

manapság azt hiszik a fejlesztők, hogy az unalmas a játékban, hogy 2.vh-s...nem pedig az, hogy egy dzsungelben nem lehet a fák közül lecsapni az ellenségre, neeem fel kell robbantani a főbejáratot...

remélem sikerül teljesíteni azt, amit ígérnek, és végül nem Vietnamot választják...

például Brothers in Arms single playerét és a CoD multiját összeforrasztva nagyon jó játékot kapnánk.... :K

Amúgy nekem például tetszett a WaW, bár lineáris volt, de volt pár újítás :K

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#7) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Komolyan valaki vár valami megváltást ettől a sorozattól?:D
Nagyon szeretnék még folytatni ezt, azért is :)

(#8) CptMisi válasza BalaNce87 (#7) üzenetére


CptMisi
őstag

könnyen lehetne jobb játék, talán rájöttek, hogy az SP is fontos...
nem élem bele magam, de jó lenne :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#9) BalaNce87 válasza CptMisi (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát nekem már csalódás ez a név, szimplán egy nagy reklámfogás lett belőle sajnos.
De tényleg megcsinálhatnák az I. Világháborút is, mert nekem ez a modern is unalmas már pláne másodjára, meg ugye az új medal of honor is modern lesz, nekem a codról meg moh-ról mindig is a Világháború jut eszembe. Amúgy lenne csak multiplayer és kerülne fele annyiba akkor én egy büdös szót nem szólnék, csak ugye hozzácsapnak egy gyenge minőségű single-t és ezért már simán 10ezerért van képük eladni.

[ Szerkesztve ]

(#10) BalaNce87 válasza CptMisi (#8) üzenetére


BalaNce87
addikt

A picsáért küldi már el kétszer megint, valamit kezdjenek már ezzel

[ Szerkesztve ]

(#11) feka007 válasza BalaNce87 (#10) üzenetére


feka007
nagyúr

Mikor szerkeszted akkor ne visszafelé léptess, hanem a szerkesztésre, és akkor nem küldi el kétszer szerkesztés után :U

(#12) BalaNce87 válasza feka007 (#11) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ezt már sejtettem hogy így van, de utólag szerkeszteném és akkor már visszalépek, ez akkor is gáz hogy ha ezt csinálom mindenképp új hozzászólásnak veszi.

(#13) CptMisi válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


CptMisi
őstag

hát engem igazából az zavar, hogy sírnak a warezért, meg hazudnak, hogy nem veszik pc-re (ki hiszi el, hogy ott ahol konzolokra több milliót vesznek, ott PC-re 250ezret?!) nem akarják kiadni a következő részt pc-re, ugyanez volt CoD2 után is...CoD4et meg nem kevesen megvették pc-re.... visszatérve a lényeghez, drágán adják, Demo nincs, sokan letöltik a játékot, mert 10k-t nem akarnak kidobni...mennyivel nehezebb kivenni egy kivételével az összes pályát, és kiadni, hogy kipróbálhassák a gémerek; mint napi 3 interjút adni, hogy mekkora jó lesz, és akkor a heti 5videó...
az optimalizálás egy vicc, nV pénzeli őket rendesen: hol van egy 4830astól egy 7600gt, és akkor 'ugyanúgy' fut rajta a játék?! :Y

nem volt még jó vietnamos játék, BF vietnam nem volt rossz, de az meg a szokásos BF vietnam-ban...
egyet nem értek: miért nincs 1.vh-s játék? szinte egyáltalán nincs...Necrovision...CoD MWből van 2, az első vh meg annyira lényegtelen, hogy nincs egy se? tényleg...csak az egész világ más lenne nélküle...de ez a kitalált sz@r, ilyen csodálatosan jó nevekkel, amiken évekig gondolkodhatnak, az kell... :U

Captain Price szerintetek benne lesz? ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14) salival válasza CptMisi (#13) üzenetére


salival
aktív tag

Az csak természetes! :DDD

YNWA

(#15) Archer válasza CptMisi (#13) üzenetére


Archer
őstag

Mert abból nem lehetne olyan pörgős játékot csinálni így sok COD játékmenethez szokott embernek nem tetszene. Sorozatlövő fegyverek nem is nagyon voltak (illetve voltak a különböző géppuskák de azokkal méretük és súlyuk miatt egy ember nem igen rohangált) meg nagy része állóháború volt és szerintem sokaknak nem tetszene, hogy egy lövészárokból lövöldözi az ellenségeset aki szintén egy árokban van "beásva".

Szerintem nem lenne muszáj ragaszkodni a valós helyszínekhez (persze itt nem arra gondolok, hogy játszódjon a Marson) hanem pl. mint anno az Operation Flashpoint-ban, ahol fiktív szigetek voltak helyszínként és ott engedték össze az USA-t meg a ruszkikat.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) CptMisi válasza Archer (#15) üzenetére


CptMisi
őstag

jó, hát a 2.vh-ban is volt állóháború, a közel-keleten megszállás van, nem háború, és abból adnak ki játékokat...de azért lehetne komoly játékot csinálni...sztoricentrikusat meg nagyon könnyen...elfoglalnak egyet, visszafoglalják....az állóháború ebből a szempontból nagyon fasza lenne, viszontagságok bemutatására a lehető legjobb szerintem...meg azért ott is volt "egy-két" nagy csata, és azért a Nagy Pro Multisok (nem pro-mod, hanem only-rifle, vagyis, akik azért tényleg tudnak valamicskét)talán élveznék... nem tudom... én élvezném...
Vietnam is lehet jó, de ha csak az ösvényen lehet majd haladni, akkor az kuka... :(

nincs valami jó 1.vh-s játék? ;] :DD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#17) CptMisi


CptMisi
őstag

hát nincs túl nagy forgalom, de azért beírom, mert én nem tudom hova tenni:

"Az Activision a negyedéves gazdasági konferenciáján bejelentette, hogy az ünnepi szezonban érkezik a következő Call of Duty, amely egy kellemetlen meglepetéssel szolgálhat.
Az új Call of Duty érkezéséről már tavaly óta tudunk, és ha minden igaz, a vietnami pokolba látogatunk el. Persze a helyszín még nem hivatalos információ, hisz' jelenleg csak annyit tudunk, hogy az ünnepi szezonban fog megjelenni a cucc és az Activision becslései szerint a komoly riválisok mellett nem fog akkora sikert aratni mint a Modern Warfare 2, de ha Bobby Kotick véghez viszi a tervét legalább akkora botrányt fog kavarni.

Az Activision vezérigazgatója ugyanis ismét beszélt az előfizetésen alapuló Call of Duty multiplayerről, amellyel már régóta ijesztget, de szerencsére eddig egy játékba sem került bele. Jelenleg azonban úgy néz ki, hogy a CoD 7-ben már ehhez lesz szerencsénk, Kotick ugyanis a pénzügyi jelentésbe ezt írta:

„Miután más játékok esetében (értsd: WOW) sikeres az előfizetéses rendszer, könnyen kitalálható, milyen irányba szeretnének továbbmenni a Call of Duty-szériával.” - Bobby Kotick, az Activision vezérigazgatója.

Kotick arról nem tett említést, mikor fogják bevezetni az új rendszert (ha egyáltalán bevezetik), de miután már régóta pedzegeti a dolgot, könnyen lehet, hogy az idén érkező új részben mutatják be. "

PCGuru

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.