Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39401) LÁZ


LÁZ
addikt

min.750gb-os vinyót keresek egy formázás-adatmentés erejéig, sajna pluszba nincs ennyi szabad helyem..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#39402) LÁZ


LÁZ
addikt

illetőleg keresek terrás vinyót korrekt áron, gar nem létszükséglet, de jó, ha van.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#39403) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

valakinek iphone aktiváló sim-je van esetleg egy -két napra kölcsönbe?

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#39404) Sada88


Sada88
aktív tag

ha valaki lát htc touch pro 2 -t használtan 60-65e visítson ... aka rhodium , mda vario V ...

T-mobile a héten beközölte ,hogy 1hónapig szopattak mert idióták azt sorry mégse lesz belőle ... de nagy nehezen lekaparták a honlapjukról de abba nem gondoltak bele,hogy akkor az elődjét a vario IV-t is lekéne szedni ... komolyna nem tudom ez a banda itthon ,hogy működhet egyáltalán.

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39405) Rick4


Rick4
félisten

Tudok Szegeden valahol venni eredeti, új, bontatlan CoD2-t? PC-re kellene.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#39406) Szemi82 válasza Rick4 (#39405) üzenetére


Szemi82
tag

Szerintem csak a médiában jársz sikerrel!

(#39407) madstunt válasza Rick4 (#39405) üzenetére


madstunt
addikt

esetleg 576

(#39408) madstunt válasza Sada88 (#39404) üzenetére


madstunt
addikt

Rhinonál van TP1 eladóba ha esetlegesen megfelel(amúgy ha nem akarod magad direktben szopatni touch prok mellett figyeled az X1-eket is, szinte ugyanaz a hw(sőt pár szempontból még jobb is az X1 mert pl van rajta 3,5-es jack, szebb a hangja stb viszont pl tv kimenet az SE modellen nincs meg az alsó zoom bar) nem is csoda, amúgy a htc gyártotta, csak alacsonyabb áron futnak mivel (mostmár nem túl sok reális alappal) nem olyan jó a megítélése. egy jó rommal nagyon jó kis cucc ez is és erre is vannak android romok (sőt már a meego portot hegesztik :) )

(#39409) Padisha


Padisha
tag

Hátha érdekel vkit...: OSRAM Nightbreaker H4 izzó. Csak kibontva volt, beszerelve nem, mert az én kocsimba H7-es kell, mint utólag kiderült :( [link]

(#39410) Digital


Digital
addikt

Hali!
McKenzie torna dvd-t keresek.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#39411) Sada88 válasza madstunt (#39408) üzenetére


Sada88
aktív tag

írtam privát kíváncsi vagyok erre az X1re.

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39412) Sada88


Sada88
aktív tag

más , múltkor volt szó a vámolásról állítólag UKból nincs semmiféle kivetés ha ebayről vásárolok , erről van valakinek tapasztalata ? táccs pró2ket néztem ott értelmes árba vannak .

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39413) Rolly válasza Sada88 (#39412) üzenetére


Rolly
veterán

eu-n belüli ország így nincs vám :)

(#39414) Rhino666 válasza Szemi82 (#39384) üzenetére


Rhino666
őstag

Pizzatorony:

30/2596267
70/5672709
20/5485480

;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39415) Rhino666 válasza madstunt (#39408) üzenetére


Rhino666
őstag

Az enyém nagy valószínűséggel már nem aktuális, de azért kösz. :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39416) Rhino666 válasza madstunt (#39390) üzenetére


Rhino666
őstag

Divat alatt itt most nem a birkaságra gondoltam, hanem az ésszerűségre. :P

Én fogtam a kezemben és csak botránkoztam, kb. 2-3 gombot nyomtam le egyszerre, pedig nekem sincs azért nőgyógyász kezem... :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39417) Szemi82 válasza Rhino666 (#39414) üzenetére


Szemi82
tag

Elértem.
Technikai problémájuk adódott.
Egyébként meg jó hogy reagálsz testvér ez két napja volt.
Tudod milyen éhes lennék most ha rád kellene várnom?
:DDD

(#39418) rptr


rptr
csendes tag

Keresek laptop-ot max 60e-ig. Net, office fusson rajta. Wifi, hibatlan HDD, jo aksi legyen.
Ezek a markak nem erdekelnek: FS, Sony, Dell.

(#39419) mcclode


mcclode
tag

Üdv mindenkinek!!!!
Nem volna valakinél egy Opel Astra fűtőradiátor eladó??
ilyen:

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#39420) madstunt válasza Rhino666 (#39416) üzenetére


madstunt
addikt

egy e72 nem zsúfoltabb? :P vagy e63? :P biztos zseni vagyok de tudtam használni, csak megszokás kérdése. nyilván hozzá voltál szokva a TP billjéhez(úgyemlészemm azt használtál eddig) olyan dolog mint pl a w880 rizsszemgombjai, vagy a k850 négyzetes mütyűrjei, ha máshoz vagy szokva és hirtelen kezedbekapod szar, viszont pár nap(neadjisten egy hét) sűrű használat után átállnak a régi berögződések és utánna már abszolút problémamentes

[ Szerkesztve ]

(#39421) totya694 válasza mcclode (#39419) üzenetére


totya694
őstag

Holnap reggel Szatymaz-Zsombói bekötő út végén az autóbontóba érdeklődj...

Üdv:Attila

(#39422) maláj


maláj
őstag

nokia 3100 alkatrésznek eladó 1K

(#39423) Sada88 válasza Rolly (#39413) üzenetére


Sada88
aktív tag

és semmilyen egyéb alfa béta gamma kivetés?

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39424) mcclode válasza totya694 (#39421) üzenetére


mcclode
tag

Köszi de szeretném a bontót elkerülni mert voltam kettőnél is és azt mondja az eladó h ott van kint a roncs szereljem ki és vihetem(x-összegért).Kérdem én ha a roncsautóba van még a fűtőtest(mivel h ferdén van benne)és nincs le eresztve mivel vagyok kibiztosítva h nem fagyot szét valamelyik télen.Rossz tapasztalatok után ezt szeretném elkerülni.De nagyon szépen köszi a segítséget. :R :R

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#39425) Rolly válasza Sada88 (#39423) üzenetére


Rolly
veterán

én eddig amazonról rendeltem: autós tartót, töltőt, képernyő fóliát, ékszert, routert és ezekre nem volt vám... Ismerősöm számítógépes játékokat rendel "zsákszámra" de nála sem volt vám ...

(#39426) Rhino666 válasza Szemi82 (#39417) üzenetére


Rhino666
őstag

Ma olvastam vissza, gondoltam ha legközelebb ilyen gondod lesz, jól fog jönni a sok telefonszám... ;)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39427) Rhino666 válasza Sada88 (#39423) üzenetére


Rhino666
őstag

EU-n belül nincs semmi.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39428) ben800


ben800
aktív tag

Valaki nem tudja megmondani menyt ér 1 kb 3 hónapos lg kp502??
Őszintén cserélni szeretném másik telefonra lehetőleg nokia,valami újszerűre!!!!
Nem jött be az érintőképernyő kb enyi.

(#39429) Sada88 válasza Rolly (#39425) üzenetére


Sada88
aktív tag

ez addig jó és ha UKból küldik akkor a magyar posta milyen "beállításokkal" veszi azt át ? mert nem lenne fasza haa ez a csodás posta elhagyná valahol szokásuk szerint...

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39430) LÁZ


LÁZ
addikt

Kiadó szoba a Hont Ferenc utcában, fullosan felszerelt lakásban, részletekért pü

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#39431) ALI_G


ALI_G
veterán

Széchenyi térhez közel keresek bicikli vagy egyéb boltot ahol árulnak fényvisszaverő "valamit", amit a lábadra lehet rakni és nem zavar biciklizés közben a nadrág, mert összefogja. Szóval értitek mi :DDD

(#39432) Rick4 válasza mcclode (#39419) üzenetére


Rick4
félisten

Bárdinál a legolcsóbb új 12K - kedvezmény, de van 30-ért is...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#39433) totya694 válasza Rick4 (#39432) üzenetére


totya694
őstag

A 30.000Ft-os fűtőtest már olyan jó,hogy túl éli az autót és még a gazdáját is amennyiben nem öntenek bele kémiailag beazonosíthatatlan "olcsó" multikban kapható fagyállót...
Amikor a gumi csövekből is gumi pempőt csinál akkor az mást sem kímél (még a 30k-s fűtőtestet sem)

Üdv:Attila

(#39434) Rolly válasza Sada88 (#39429) üzenetére


Rolly
veterán

eddig közvetlen közelemben nem fordult elő, hogy egy angliai csomag elvesszen ... De mondjuk ez semmit sem jelent...

amúgy egy angliai csomag feladástól itthoni kézhezvételhez legrosszabb esetben 1 hét de volt, hogy hétfőn rendeltem és szerdán már hozta a postás :)

(#39435) pilóta válasza ALI_G (#39431) üzenetére


pilóta
nagyúr

Széchenyi térnél nem tudok, de cora/teszkó/metró/paktiker/obi/baumax és társaiban biztos találsz, valamint természetesen bármelyik biciklisboltban...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#39436) Rolly


Rolly
veterán

esetleg lenne eladó egy Acer Travelmate 5720-as gép 4 giga rammal, 160 gigás vinyóval (kb fél évet volt használva) vagy 64 gigás ssd-vel. A gép jövő áprilisban lesz 3 éves... fél éve nincs használva csak a szekrényben porosodik ...

Üdv Roland

iá: 60.000 Ft

(#39437) mcclode válasza Rick4 (#39432) üzenetére


mcclode
tag

Thx találtam az unix-nál 7500ft-ért.

"Nem kell hogy arról szóljon minden nóta, mekkora raj vagyok, Nem kell hogy azt hidd: én bármit, bárhol megkapok! 10 éve próbálok, ugyan az a srác lenni, De megváltozott a világ, én is megváltoztam... ENNYI!"

(#39438) LordVader80


LordVader80
senior tag

11:51-kor rendeltem pizzát, és 12:13-kor csöngettek. Ez mégis hogy? Előre legyártják?

ui: persze nem panaszként írom, csak nem értem, hogy lehetnek ilyen gyorsak :Y :R

[ Szerkesztve ]

May The Force Be With You!

(#39439) Szemi82 válasza LordVader80 (#39438) üzenetére


Szemi82
tag

Na ez velem is így volt szállítási idő terén csak előtte másfél órán át nem értem el őket! :DDD

(#39440) pmheros válasza LordVader80 (#39438) üzenetére


pmheros
senior tag

anno a Margarétában egy barátommal kilestük, hogy 5 percig sütik a kemencében a pizzát.
Ha feltételezünk egy ügyetlen-kezű szakit, akkor is max 3-4 perc mire a tésztára kerül az összes feltét. Ez eddig 9 perc. Tehát ha a közbenső folyamatok közötti kieséseket is belevesszük(pl adminisztráció), akkor a futár még mindig motorozhat 10 percet a városban(motorral meg az nagy távolság is lehet).

értjük mi hogy panasz: még nem is voltál éhes mire már jól is laktál ;]

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

(#39441) Sada88 válasza Rolly (#39434) üzenetére


Sada88
aktív tag

ja csak kérdés,hogy milyen ez valami 17fontba kerülne manchesterből , de a srác se tudja,hogy itthon ,hogy venné át a posta . recorded numberje van , csak relatív drága , legalább is nekem drága így parázok rajta egy kicsit.

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#39442) ALI_G válasza pilóta (#39435) üzenetére


ALI_G
veterán

Obi-ban nem volt.
A másik (rejtett) kérdés, hogy hol van legközelebb biciklis bolt?
A csongrádin tudok egyet a nagykörút után. Közelebb?

(#39443) Rick4 válasza totya694 (#39433) üzenetére


Rick4
félisten

Te melyik fagyállóra esküszöl?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#39444) hodigy válasza hodigy (#39397) üzenetére


hodigy
csendes tag

Eladó költözés miatt sok minden:

Árakkal, amik alkuképesek:
4k Casetek 1016A csavar nélkül szerelhető szép állapotú fekete szgép ház
24k AMD sempron konfig 160GB+40GB HDD, SB Live 5.1, radeon9550, pinnacle stereo tv tuner, 512 DDR, dvd író, halk táp
5k Inno3D GeForce 7600 GST pcie
14k Genius sw5.1
11k P3 Compaq config passzív cpu hűtés, hangszóró a házban, ati vid kártyával, analóg tv-tuner kártyával
12k Via epia 800Mhz cpu-s konfig, sd ram, ház, 12v táppal

Ajánlatot várok ezekre is:
Sony Vaio (A gép, töltő, 2 akku, külső cd, monitor adapter, pcmcia wifi, win98-al, xp rakható rá)
szünetmentes táp (ha érdekel mondd meg, hogyan teszteljem a teljesítményét)
Athlon proci, alaplap, vid. kártya (radeon 9200) konfig Eladva az első ajánlatra ;)
Asus F3F kijelző (teljes borítással, wifi antennával, webcam)
17" crt első tulajdonosától (10 éve a 3. fizetésemből vettem a Cora-ban 40k-ért)
retro konzol gyüjtemény működők, irányítóval, játékokkal: Atari2600, DreamCast, PS1+kormány
retro konzol gyüjtemény nem működők v. hiányosak: PS2, GameCube, N64

[ Szerkesztve ]

Írj emailt, a privátot sokszor nem látom...

(#39445) r0by válasza ALI_G (#39442) üzenetére


r0by
addikt

A kálvárián is van egy, de ez sincs közelebb :)

Jut eszembe, van még egy a Kossuth Lajos sgt-n is.
De ha veszel ilyen kütyüt, akkor dobd már be az árát, nekem is kellene vennem és kiváncsi vagyok mibe fáj.

[ Szerkesztve ]

(#39446) LordVader80 válasza pmheros (#39440) üzenetére


LordVader80
senior tag

még nem is voltál éhes mire már jól is laktál ;] jaja, valahogy úgy :K :R :DDD

és hogy sül át egy nyers tészta olyan rövid idő alatt?

May The Force Be With You!

(#39447) Rick4 válasza ALI_G (#39442) üzenetére


Rick4
félisten

A Párizsi krt és a Szűcs utca sarkán volt egy motoros -quad-os bolt, ott bemész a Szűcs utcába, ott lesz a bikeszaki jobbról kb 50 méterre, (akkor ez most angolosan bájkszekáj, vagy magyarosan bikeszaki?), normális, jól dolgozó csóka.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#39448) SirRasor


SirRasor
őstag

Nah elkeltek a pici nyulak. Visszatérve a földre:

Fagy a gépem, napi 1-2 alkalommal, totál random módon. Néha gamelés is megy pár órán keresztül és nincs közben baj, máskor a procit terhelem elég rendesen, és akkor sincs semmi baj. Egyedül azt figyeltem meg, hogy néha befagy a Radeon, és akkor 10 másodperc után visszajön minden, és kiírja, hogy recovery történt és dolgozhatok tovább.

Ilyenkor mégis hogy lehet elindulni a hiba forrása felé?

Make Love not war!

(#39449) pmheros válasza LordVader80 (#39446) üzenetére


pmheros
senior tag

az a titka hogy nem "home version" az a sütő.
Nem tudom, de átsül, legalább is amit nekünk kihoztak az kicsit sem volt nyers.
Lehet hogy a vastagabb tésztásokhoz pl pizzatorony kell még plussz 2 perc, de nagyságrendileg nem sütik őket tovább

nem vagyok tökéletes

(#39450) pmheros válasza SirRasor (#39448) üzenetére


pmheros
senior tag

igazítsd meg a ram -jaidat a foglalatokban, egy tisztítás is jól jöhet, majd csak hogy kizárjunk egy lehetőséget csinálj egy 24órás memtest -et

ha nem írtad volna "hogy néha befagy a Radeon", akkor azt mondtam volna hogy alaplapi feszültség szabályozó.
De így azt mondom nem tudom, vga ?
Esetleg clear cmos után, pci-e fix 101Hz -re, mint legutolsó tipp

[ Szerkesztve ]

nem vagyok tökéletes

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.