Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) John Fowler


John Fowler
tag

Sziasztok,

az a helyzet, hogy nemrég hazaköltöztem (Pest közeli nagyon kisváros) és mázlimra megismerkedtem egy csodálatos helyi lánnyal. Rögtön szembesültem is a problémával, hogy itt a környéken alig van arra lehetőség hogy egy fiatal pár -kettesben vagy kisebb társasággal- hétköznap esténként, vagy hétvégente együtt lehessen, kikapcsolódjon valahol -a diszkó számomra nem az, a helyi étterem és cukrászdák kínálaton már túl vagyunk.

Lázasan keresve a lehetőségeket, eszembe jutott hogy esetleg brainstorming-jelleggel megoszthatnánk egymással a különböző programlehetőségeket. Bármi jöhet, egyedül annyi megkötésem volna, hogy a realitás talaján maradva ne igényeljen hosszas "előképzettséget", és ne kerüljön irreális összegekbe.
Tehát az ilyen búvárkodjunk Celebeszen típusú ötletek ez esetben nem nyerők.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#2) Kazimír válasza John Fowler (#1) üzenetére


Kazimír
őstag

Vidd el egy képtárba, kiállításra, hangversenyre, koncertre (csak mert írtad, hogy közel laksz székesfővárosunkhoz). Legalább így megismerheted a kultúra terén vallott nézeteit, ízlését is.

Ha szép idő van akkor kirándulni. Bp körüli hegyek, dombok, vadaspark, stb.

Én legalábbis ilyenekkel próbálkoznék, ha Pest környékén élnék.

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#3) kicsitomi88 válasza John Fowler (#1) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Ezek utan mar az agy jon, s ha az megvolt mar tokmindegy. V nem?

90 87.5 87.8 87.5

(#4) brownus válasza Kazimír (#2) üzenetére


brownus
veterán

Ha szép idő van akkor sex outside. Bp körüli hegyek, dombok, vadaspark, stb.

(#5) Kazimír válasza brownus (#4) üzenetére


Kazimír
őstag

:K Azt nem mondtam, hogy kirándulás közben mit lehet/mit nem művelni egymással. Az mindenkinek a saját fantáziájára és találékonyságára van bízva ;)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#6) 7 válasza John Fowler (#1) üzenetére


7
addikt

Túrázás, biciklizés
Kártya-, Monopoly-, Activity-, Rizikó- és egyéb partik.

[ Szerkesztve ]

(#7) John Fowler válasza John Fowler (#1) üzenetére


John Fowler
tag

Gondolatébresztőnek megpróbálok írni pár lehetőséget teljesen random kiválasztási szempontok szerint.

http://www.medveotthon.hu/

Ha valamennyire érdeklődtök az állatvilág iránt, de már minden állatkertet megjártatok -vagy éppen nincs kedvetek hozzá- érdemes meglátogatni a fenti linken lévő helyet. Ez egy magántulajdonban lévő, de látogatható állatmenhely, nagyon sok medvével, és jópár farkassal, relatíve nagy területen. A belépő jelképes összeg (300Ft) és cserébe valóban jó célt szolgál.

Bő egy óra eltöltésére alkalmas a hely, bár ez az állatkák bioritmusától is függ. Ha olyan az idő és van türelmetek kivárni, lehet itt látni fürdőző-úszkáló, egymással bírkózó, vagy épp táplálkozó macikat is -ez utóbbira van talán a legnagyobb esély :D
Ne ketreceket képzeljetek el, hanem egyetlen hatalmas körbejárható területet. A macikat lehet etetni is a helyben árult fakanál+baracklekvár segítségével, így igazán közel lehet kerülni a legnagyobb példányokhoz is :)

[link]
[link]
[link]
[link]

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#8) Obi-1 válasza John Fowler (#7) üzenetére


Obi-1
őstag

Ez szuperül hangzik, de a macik szerintem még téli álmukat töltik. Majd március végén kimegyünk családilag!

Only a Sith deals in absolutes.

(#9) John Fowler


John Fowler
tag

Lol, látom beindult a fantázia. Köszönöm a javaslatokat.

Outdoor sex-hez kicsit hűvös van még, dacára annak hogy az évszakhoz képest remek az idő. :)

Túrázni nagyon sokat járok, de eddig inkább a szopóág volt a szempont, magyarul legyen minél hosszabb-sziklásabb-meredekebb :D Lightosabb, de még mindig szép útvonalat kevesebbet ismerek, és az is majd inkább tavasszal lesz jó. Most elég szomorú a táj, és hamar is sötétedik.

Kazimir ötletei is eszembe jutottak, de bevallom őszintén picit konkrétabbra gondoltam (hol milyen koncert/kiállitás, stb). Egyrészt a lustaság is ugye, másrészt meg a személyes tapasztalat sokszor felbecsülhetetlen tud lenni; mit érdemes megnézni, hol kell többórás sorbanállásra készülni, stb-stb.

Esetleg arra ötlet hogy egy egyszerű hétköznap este mit érdemes? (triviális megoldást kínálók kíméljenek :DDD)

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#10) brownus válasza John Fowler (#7) üzenetére


brownus
veterán

ez jó lehet, majd ha tényleg itt a tavasz:)

mi a múlt hétvégén a budakeszi-vadasba mentünk el, 750hufért láttunk két madarat, két vaddisznót, két nemtommit, mindenből kettőt... nem egy nagy szám, de szép idő volt. élveztük, hogy kijöttünk a szabadba

(#11) feel good


feel good
aktív tag

Fessetek kerítést, szórjatok fűmagot. Pecázzatok.
A lehetőségek korlátlanok.

(#12) 7 válasza feel good (#11) üzenetére


7
addikt

És még rímel is! :D

(#13) Kazimír válasza John Fowler (#9) üzenetére


Kazimír
őstag

Nos, a konkrétumokat a pesti fórumtársakra bízom. :)

Hogy hétköznap esténként mit érdemes? Sétálni akkor is elmehettek (ha már ekkora túrázó vagy, gondolom nem esne nehezedre), vagy ha otthoni program kell, akkor mondjuk egy közös főzés? :) Számos előnye mellett (gasztronómiai élmény, alkotás öröme, stb.) még drága étterembe se kell vinned a kisasszonyt. (csak kiadni még több pénzt az alapanyagokra :D)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#14) Makaveli


Makaveli
senior tag

Én pl. abszolút tudom ajánlani a Visegrádi bobozást, és egyéb szép helyek megnézése. Például Citadella. Minden hónap első vasárnapján még szebb, mikor motorosfelvonuló van!
Ajánlom mindkettő hasznos időtöltés és vidám.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#15) Jégkokó válasza Makaveli (#14) üzenetére


Jégkokó
veterán

Olyan nincs, hogy citadella annak az a neve: egy bula vmi levéllel® :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#16) John Fowler válasza Jégkokó (#15) üzenetére


John Fowler
tag

A sörnyitó alakú szoborra gondolsz? :DDD

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.