Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  System volume information (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hali! A kérdés annyi: Mi az isten van ebben a mappában? Nekem ez 2,01 GB jelenleg, amit másra is tudnék használni... Egy halom olyan ojan dolog van benne, amit már letöröltem egyszer. Innen viszont nem merem tötölni, mert mégiscsak a windows egyik rejtett mappája... Törölhetem?

Plumpy - A kultúrbölény

(#2) Gri


Gri
tag

Sztem igen. Mi baj lehet? ;]

[ POWERED BY 230V ]

(#3) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Á semmi. Végülis nincs olyan hiba, amit egy win reinstall meg ne oldana... :-)

Plumpy - A kultúrbölény

(#4) 9CS válasza Plumpy (#1) üzenetére


9CS
senior tag

A rendszer visszaállításhoz szükséges dolgok vannak, ott. Lehet szabájozni a méretét, meg ki is lehet kapcsolni (én nem tanácsolnám a letiltást). _De_ már erről írtak itt a Rion...

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#5) Jester válasza Plumpy (#1) üzenetére


Jester
aktív tag

Csak úgy törölni nem fogod tudni.
van egy ilyen, hogy rendszer-visszaállítás. Ott szabályozhatod a méretét, és ha kell ki is kapcsolhatod.
Szerintem elég, ha a méretét korlátozod, még jól jöhet később a szolgáltatás.

Mehr Licht!

(#6) L4Me válasza Jester (#5) üzenetére


L4Me
csendes tag

..miért van olyan érzésem, hogy ti a _RESTORE könyvtárral keveritek? mert szerintem a kettő nem ugyanaz! javítsatok ki, ha tévednék.. ;)
törölni nyugodtan lehet, én is le szoktam, mégsincs semmi baj ;)
egyébként ennek a visszaállításos funkciónak sok hasznát nem veszem, bár párszor már próbáltam használni (mindig valami olyat válaszolt, hogy nem történt változás, stbstb... közben behalt egész windows;)

(#7) Sipi válasza Plumpy (#1) üzenetére


Sipi
addikt

Izé, lehet, hogy tévedek, de ez egy über-rejtett-védett könyvtár, nem hiszem, hogy igazából le tudnád törölni. Ha jól emlékszem, a registry és hasonszőrű társai (hardware infó, partíciók adatai) vannak benne.

Úgyhogy nyugodtan törölheted...:))))

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#8) S.p.A


S.p.A
tag

Szerintem a ''restore'' volt a korábbi picipuha rendszer(vagyis..., de mindegy) változatoknál a neve és ebben a csillivilli-mindenszászorgyorsabbanfut-deazértmegeszekegycsomomemóriát-
ésakkormégnemisvoltszóarrólmiketküldözgetekavilághálónát változatban már emígy hívják (lehet,hogy a 2k óta, ez nem biztos). Ha minden igaz vannak benne alkönyvtárok, ezek közül a legutolsót tuti nem lehet (értsd nem engedi) letörölni, a többit meg igen(de nem biztos, hogy javallott). Meg lehet valahol (rendszereszközök?) nézni, hogy mikor készültek ezek a biztonsági másolatok (kicsi ablak baloldalon naptár, lehet lapozgatni) és újat is lehet létrehozni.

(#9) L4Me válasza S.p.A (#8) üzenetére


L4Me
csendes tag

Sipi, S.p.A: én winxp-t használok... simán engedi törölni (pár gépen már megtettem) és higyjétek el, hogy nem lesz semmi baj (azért a felelősséget nem vállalom!;) sőt még a recycled könyvtárat is nyugodtan törölhetitek... ez a pár könyvtár különösen egy bizonyos ''dension'' nevű csoda tulajdonosainak jelent gondot, akiket zavar, hogy ott figyel egy ilyen mappa.. :)

(#10) Sidaries válasza S.p.A (#8) üzenetére


Sidaries
őstag

Lehet törölni csak lehet, hogy nem minden filet tudsz. Gyors helyfelszabadításra jó. Én azért nem szoktam törölni.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#11) kgb


kgb
tag

a gyoker konyvtarat nem biztos de a tobbit tudod torolni szerintem.
nem befolyasolja a mukodest.
Azt a system restore-t kapcsold ki

(#12) LukE válasza Gri (#2) üzenetére


LukE
veterán

off
el vagy avulva, 230Voltot szokás mostanában normális konektorokban találni:P
on

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  System volume information (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.