Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Sürgős segítséget kérnék! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) blackboNe


blackboNe
csendes tag

Nos, az én problémám, hogy ugye a HDD-m egy mobilrackbe volt, tudom ez semmi gondot nem jelent. Kát partícióm van egy ahonnan a programok, windows fut, és egy ahová az összes fontos adataimat, filmeket, játékokat mentem. Ma reggel bekapcsoltam a gépet és azt veszem észre nem megy az egyik kis játékom (WOW) és ami azon a meghajtón van semmi. Megnézem sajátgépbe beakarnék lépni a D meghajtóba, de nem tudok, mert ''D:/ nem érhető el. A fájl vagy könyvtár sérült vagy nem olvasható. Nos fogom a gépet kikapcsolom átteszem a HDD a mobilrackből az eredeti helyére bekapcsolom a gépet és ugyanez. Jumperrel is játszadoztam, de ugyancsak semmi. Megpróbálnám újratelepíteni a Windows-t, de általában amikor beteszem a CD-t újraindításnál mindig kiírja, hogy ''A CD-ROM-ról való indításhoz nyomjon meg egy gombot...''. Ez az üzenet elmaradt, így tehát az oprendszert sem tudom újratelepíteni.

Valaki kérem segítsen WOW függő vagyok.

Előre is köszönöm!

(#2) marsu válasza blackboNe (#1) üzenetére


marsu
addikt

Szia!

[link]
[link]

Próbáld meg itt, szerintem ezért nem feltétlenül szükséges új fórumot nyitnod ...

Press any key to continue ...

(#3) venember83 válasza marsu (#2) üzenetére


venember83
nagyúr

topik, nem forum :P Kulonben igazad van :))

(#4) marsu válasza venember83 (#3) üzenetére


marsu
addikt

Topikra gondoltam ... :B Sorry!

Press any key to continue ...

(#5) blackboNe


blackboNe
csendes tag

de én segítséget, kértem, azt hittem azért van itt ez a fórum, nem azért, hogy belekössenek az emberbe

(#6) Racecam válasza blackboNe (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Próbáld meg a linkelt topicok valamelyikében.
Ezt zárom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Sürgős segítséget kérnék! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.