Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) trickyy válasza Zanik (#1649) üzenetére


trickyy
senior tag

Azt én is.:)

(#1652) Xaels válasza fi:zi'k (#1643) üzenetére


Xaels
félisten

Nem megy sajnos olyan jól, hogy ahhoz legyek szokva. Sennheiser CX300-hoz meg AKG K420-hoz vagyok szokva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1653) ntomka


ntomka
nagyúr

Itt is felteszem offban a kérdést, mert odaát nem nagyon reagálnak rá. Szóval:

Főleg rock zenéhez kellene nekem egy fejes (abból mindenféle), meg néha egy kis armin van buuren és film (de inkább a rock kategóriában legyen jó). Mivel a superlux rendelős topicon keresztül szerezném be, így nálam is a 668B jött szóba, illetve ez. Alkalmas lenne a fentebbi igényemhez? Nem ragaszkodom ezekhez a márkákhoz és modellekhez, csak ez a HD660 és környéke lenne árkategóriában a plafon.

ツ Headphones on - World off

(#1654) MarioAna válasza Xaels (#1652) üzenetére


MarioAna
senior tag

A K420 is jókora mély-kiemeléses? Haver K450-ét hallottam már, az gyilkos mód adja a mélyeket...ha a 420 is ilyesmi akkor a 681 való neked, abban van jó kis mély-kiemelés, lehet a 668B-t mély-szegénynek tartanád. :R

(#1655) Xaels válasza MarioAna (#1654) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem nem, meg ugye a 420 nyitott míg a 450 zárt. Ha nem lenne piszok drága akkor 450-est vennék. Majd otthon meglesem akkor.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1656) RobeeK válasza fi:zi'k (#1595) üzenetére


RobeeK
tag

Szia, szerdai átvételre lehet még jelentkezni, vagy más sok lenne? :)
Köszi

(#1657) dave93


dave93
őstag

Sziasztok!
Kérdezném hogy hogy alakult a helyzet, R3as rendelés már rendezve? R4es csoport indult? Lehet még csatlakozni? Köszönöm :R

(#1658) Sir Fisher válasza fi:zi'k (#1643) üzenetére


Sir Fisher
tag

Üdv,
nem akarlak sürgetni, de a ha Febr. 10-én jön a köv szállítmány, nem kéne már megrendelni, hogy biztosan jusson nekünk is? Te vagy ebben otthon, szóval nem akarok okoskodni, csak nem szívesen csúsznék le róla.
Egyébként, ha dombornyomott VISA/MC kártáyval lehet fizetni, akkor ott úgy tudom hogy középárfolyamon van a terhelés.

Öt sört mindenkinek!!!

(#1659) Cathfaern válasza Sir Fisher (#1658) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Legutóbbi összeírás + azóta jelentkezők alapján, ha jól számoltam már 9-en lennénk, szerintem annyi emberrel el lehetne indítani lassan, ha mindenki fixálja, hogy mit szeretne :)

(#1660) Simid válasza Sir Fisher (#1658) üzenetére


Simid
senior tag

Ha jól emlékszem valaki próbálkozott dombornyomottal fizetni és jobban is váltották, de úgy meg valami gond volt és több hétig szívott vele mire rendeződött. A paypallal fizetés, de banki árfolyamon váltás is szóba került mint lehetőség, de ezt sem sikerült megoldni pedig valaki még levelet is írt ez ügyben ha jól emlékszem. Szóval jobb ha inkább a már biztosan működő módszernél maradtok. Ilyen tételeknél fejenként pár száz forint a különbség amit szerintem jobb bevállalni, hogy biztosan zökkenőmentes legyen a dolog.
Azzal egyetértek, hogy jobb minél hamarabb leadni a rendelést, mert úgy tűnik most simán le lehet maradni akkora a kereslet. Csak azért ez elég sűrű hét lesz fi:zi'k-nek, úgyhogy nem irigylem...

(#1661) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Na akkor sorban. :)

#1652,#1655
Azoktól igencsak jobb lesz, bár tény, hogy nem igazán utcára való. Ha szereted a dübörgő mélyeket, akkor a 681 való neked. Ha ez nem annyira kitétel, akkor a 681B, 668B lehet még jó választás. Ezek mind félnyitott kialakításúak. Ha zárt kell, akkor a 662 lesz a befutó.
A hétvégi fejestalálkozón hallgattam K81-et és K450-et. Utóbbit biztos nem vennem meg 2 forintért sem.

#1653
Ha nem kell zárt, akkor 681B vagy 668B. Előbbi kényelmesebb (nekem), utóbbinak jobb a hangzása.

#1656
Igen beférsz, te vagy a 10. :D
Majd egy nevet küldjél kérlek PÜ-ben a beazonosítás miatt.

#1657
R4 folyamatban, R3/2 pedig kedden érkezik hozzám. Mit szeretnél már megint? :D

#1658
Én személy szerint maradnék a PP-nál. Shufny fórumtárs egy hónapi szívott vele, mire meglett a csomag. Nekem ez nem hiányzik.
A rendelés leadása csakis tőletek függ.

#1659
Igen, pontosítani kellene mindenkinek, és akkor leadhatom a rendelést a héten.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1662) Simid válasza fi:zi'k (#1661) üzenetére


Simid
senior tag

Én is jelentkezhetek szerdai átvételre vagy már lecsúsztam róla? :F

(#1663) ntomka válasza fi:zi'k (#1661) üzenetére


ntomka
nagyúr

Köszi! :R

Nem kell zárt, csak az összhangzás a lényeg, legyen kiegyensúlyozott, nem kell überbrutál mély, csak szépen szóljon. :K

ツ Headphones on - World off

(#1664) fi:zi'k válasza Simid (#1662) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Bent vagy.

#1663
Akkor a kényelem oltárán beáldozod a jobb hangot. Magyarán 668B vagy 681B. Szerintem a 681 széria kényelmesebb, de 668B-nek meg jobb a hangja.

#1613
Téged kihagytalak véletlenül, de még éppen beférsz utolsóként a szerdai körbe.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1665) Xaels válasza fi:zi'k (#1661) üzenetére


Xaels
félisten

A mély kiemelést a D2-es megoldja számomra megfelelő minőségben. Amúgy igen utcára kéne főleg. Szerintem 668B lesz a választott. Akkor utolsó kérdésem az, hogy mennyit kellene majd neked utalni hozzávetőlegesen? Bocsi, ha valahol írtátok már csak mobilról vagyok többnyire és így nehéz keresni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1666) ntomka válasza fi:zi'k (#1664) üzenetére


ntomka
nagyúr

Értem. Akkor még egy kérdés. Méretre ez mekkora? Teljes fülkegylót befogja, vagy az a fajta, ami a fülkagylón telepszik meg? Mert az előbbit szeretem. :)

ツ Headphones on - World off

(#1667) fi:zi'k válasza Xaels (#1665) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem akarlak lebeszélni, de utcára nem biztos hogy a legjobb választás a 668B. Egyrészt a félnyitott kialakítás miatt ha nem is jelentős, de érezhető a külvilág zaja, főként utcán. Másrészt A két füleden lesz egy ~10-12 cm átmérőjű korong, ami nem hétköznapi látványt nyújt. Harmadrészt mivel "nem hordozható" a fejes, nem tudod kicsire összehajtogatni, így ezzel is számolnod kell.
Ha ezek nem jelentenek gondot, akkor ok.

#1666
Ez persze fülmérettől is függ. Nekem nagy füleim vannak, így azon is felfekszik kicsit, de alapvetően letakarja az egész füled (meg a fél fejedet :D).

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1668) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

R3/2 csoport

A tracking szerint az egyik csomag már biztosan az országban van. Gondolom kissé lassú az adminisztráció és a többi is megérkezett már.

Holnap kiteszem a listát és a pontos helyszínt, hogy ki jöhet átvenni szerda este.

---

R4 csoport

668B:
-Cathfaern
-m@tthew
-stiggy (668B kell?)
-Xaels

662:
-trickyy

681/B/F:
-Bici 1/1

-Zanik (?)
-DemonDani (?)
-Bagira01 (?)
-ntomka (?)
-dave93 (?)

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1669) ntomka válasza fi:zi'k (#1667) üzenetére


ntomka
nagyúr

Köszi, azt utálom, ha a fülem lenyomja az egész, azt szeretem ha szépen körbefutja. :) Nekem átlagos méretű a fülem, asszem legalábbis, szóval az elmondásod alapján gondolom jó lesz. :D Képeken egy kicsit csalóka, az a bajom. :)

ツ Headphones on - World off

(#1670) Xaels válasza fi:zi'k (#1667) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem mindennapos látvány az utcán. Közlekedésben dolgozom és elég sokan mászkálnak ilyen nagy fejessel a fejükön(mintha divattá vált volna), de 1-2 évvel ezelőtt tényleg ritka volt mint a fehér holló. Aztán majd kiderül, hogy nálam mennyire válik be, ha nem akkor marad a géphez fejesnek, utcára meg a K420 amint lesz új jack dugója.

Akkor köszönöm, hogy felírtál az R4 -be.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1671) bigmasterg válasza fi:zi'k (#1661) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha a legközelebbi rendelésbe még beleférnék, akkor szeretnék rendelni, egy
ilyet
egy [link]
egy ilyet
és egy ilyet

Köszi.

(#1672) fi:zi'k válasza bigmasterg (#1671) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ha megnézhetem a K1k-t, akkor személyesen viszem el neked :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1673) bigmasterg válasza fi:zi'k (#1672) üzenetére


bigmasterg
addikt

Gyere, bár az nem lesz közel. :DDD

Akkor belefér még ez a 4 csati?

(#1674) fi:zi'k válasza bigmasterg (#1673) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Persze, hogy belefér.
Azért írd meg PÜ-ben, hogy mégis merre kellene mennem. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1675) mclaren777 válasza MarioAna (#1633) üzenetére


mclaren777
senior tag

A papírzsepi mod nekem sem volt kényelmes eleinte:
Akkor sem ha csak alulra tettem a zsepit és akkor sem ha alulra és fölülre is.
Igaz ekkor már nem ért olyan szinten a fülemhez, mint "alapból", de én is úgy éreztem, hogy oda fekszik föl az egész füles, és oda terhelődik a pánt teljes nyomása, ahol a zsepi van.
Nálam a megoldás az lett, hogy mindkét szivacsot végig kitömtem, alul duplán. Ez szvsz 6 (!) :D zsepit igényelt, de így már hosszabb távon is egész kényelmesnek mondható. - Jobban eloszlik a nyomás.

Még Te is EQ-zol? :Y Akkor csoda ha énis? :D

Amúgy a DG-ről hajtod? :U

[ Szerkesztve ]

(#1676) ntomka


ntomka
nagyúr

Egyébként mitől is kényelmetlen a HD668B?

ツ Headphones on - World off

(#1677) fi:zi'k válasza ntomka (#1676) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt én is szeretném tudni. Engem egyedül a fejpánt megoldás zavar.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1678) p_adam válasza ntomka (#1676) üzenetére


p_adam
addikt

Nyomja a fejet és rideg a gyári párna. Persze a fejpánt előbb utóbb lazul de ha valaki meg akarja gyorsítani a folyamatot akkor csak nagyon óvatosan mert nem olyan merev és eltörhet.

Nekem a Linear 1 gyári pántjával pont fordított a problémám, túl laza. (addig is Linear 2 pánt van rajta és a talin is az volt mert azzal nekem tökéletes), nagyon merev és nehéz összébb nyomni úgyhogy már értem el vele haladást de még össze kell nyomni párszor jó erősen míg jó lesz. Ha a Slux-al csinálnám ezt ugyanezzel az erővel, kötve hisze hogy bírná, talán egy párnát közzé téve érdemes próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1679) dave93 válasza fi:zi'k (#1661) üzenetére


dave93
őstag

Ha megint lennénk páran, és ismét potom pénz lenne a postaköltség akkor ismét egy 668B-t :)

(#1680) fi:zi'k válasza dave93 (#1679) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát páran már biztos lesztek :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1681) Uborkatelep


Uborkatelep
újonc

Sziasztok!
Afelől szeretnék érdeklődni, hogy a HD-662B-t meg lehet-e itt rendelni (mert ahogy a thomann-nál olvasom az az 'item not yet available' felirat kicsit piszkálja a fejemet :F ).
Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#1682) fi:zi'k válasza Uborkatelep (#1681) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezek alapján nem rendelhető, de rákérdezek.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1683) Zanik válasza fi:zi'k (#1682) üzenetére


Zanik
addikt

Na, ez jó ötlet, hátha csak érdeklődés hiányában nem tartanak raktáron se a B, se az F változatból, pedig talán jobbak is lehetnek mint az alap 662-es. :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#1684) fi:zi'k válasza Zanik (#1683) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hát nem tudom...Mármint, hogy miért nincs náluk. Van még pár Slux amit nagyon szívesen meghallgatnék. Élükön a 669 és a 330 fejesekkel.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1685) MarioAna válasza mclaren777 (#1675) üzenetére


MarioAna
senior tag

6zsepi gyáá :DDD .
DG-ről hajtom jajam, az integrált le van tiltva biosból, meg előlapi kivezetésre van rádugva a füles, így még nem probáltam ki az alaplapival (de tapasztalat, hogy K512-vel is DG-n amikor a füleserősítőt bekapcsoltam, érezhető volt a különbség) :R

(#1686) ntomka


ntomka
nagyúr

Egy 662 mondjuk egy 668-hoz miben más hangot tekintve?

ツ Headphones on - World off

(#1687) fi:zi'k válasza ntomka (#1686) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Majd holnap megmondom :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1688) ntomka válasza fi:zi'k (#1687) üzenetére


ntomka
nagyúr

:R De úgy legyen ám! :D

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1689) peterfranka válasza ntomka (#1688) üzenetére


peterfranka
csendes tag

Épp érkezik egy 668B-m, és egyelőre egy laptop, alc888-al hajtanám.
Valakinek nincs tapasztalata hasonló Realtek kártyával?

(#1690) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok!
A 668 és a 681 ugye circumaural fülesek? Tetszig a gondolat, hogy ilyenen hallgatom a zenét az ágyban, bár egy IEM (UE TF10) mellett nem tudom mennyire van létjogosultsága. :F

(#1691) fi:zi'k válasza DEJVID (#1690) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, a teljes füledet körbe fogja.
Az, hogy mennyi jogosultsága van, neked kell eldöntened. A Triple.fi árából a fél Slux palettát kipróbálhatnád.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1692) MarioAna válasza DEJVID (#1690) üzenetére


MarioAna
senior tag

Én nem tudom fekve hallgatni a 681-et (de a K512-met sem), mert a párna nyomja a fejhallgatót felfelé (ha háton fekszek), és így a fülemet tűrné mindenfelé :DDD .

(#1693) DEJVID válasza fi:zi'k (#1691) üzenetére


DEJVID
őstag

Ha gyengébben szól a Superlux, akkor mondjuk nem tudok elképzelni olyan helyzetet, hogy inkább azt hallgatom.

MarioAna: Értem, köszönöm. :R

Még gondolkozom a témán, biztos lesz még pár rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#1694) fi:zi'k válasza DEJVID (#1693) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezért is írtam, hogy neked kell tudni. ;) Akármilyen jó ár/érték aránnyal rendelkezik is ne várd, hogy a felső-kategóriát kiváltja. Nem arról szól.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#1695) DEJVID válasza fi:zi'k (#1694) üzenetére


DEJVID
őstag

Lehet lesz azért ebből valami. Szimpi nagyon a cucc, apa is használná néha szerintem. Alszom még rá jópárat.

(#1696) stiggy válasza fi:zi'k (#1668) üzenetére


stiggy
tag

A 668B projekt sajnos parkoló pályára került. :( Ha változik valami jelezni fogom!

(#1697) schawo


schawo
titán

2db ilyenre neveznék be, ha van még rá lehetőség :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1698) Shufny válasza schawo (#1697) üzenetére


Shufny
őstag

Mélyet készülsz kicsikarni a K500 -ból?

(#1699) schawo válasza Shufny (#1698) üzenetére


schawo
titán

Jól látod :D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#1700) schawo válasza schawo (#1699) üzenetére


schawo
titán

Kb azt a szintet szeretném elérni, ami a K501-ben van. Ha ez nem hozza meg az elvárt változást, akkor megy a csere K501-re, nagyon bejött az a füles. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.