Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-05 12:14:50

LOGOUT.hu

Megkérünk titeket, hogy a topicban csak és kizárólag cserére kínált játékokkal üzleteljetek! Aki pénzt szeretne érte, az a Hardveraprón adjon fel hirdetést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

jelenleg a következőket cserélem

A Game of Throne, CS:S, L4D, DUNGEONS - Steam Special Edition, Sanctum

(#3452) cskamacska


cskamacska
addikt

Ehh, épp írni akartam hogy végre egy egész tűrhető csere összejött(perszonál szempontból, mert találtam olyat ami kellene, és a jóember sem lett volna lehúzva) erre meg.. :( Szépen mindent megbeszélünk, időt kér hogy megvegye a zakciós játékot, majd megvárakoztat egy óráig(!), és egy iXDé kíséretében jólmegaszondja, hogy nem kell neki már a Box, mert épp szerzett máshonnan. :U Hát na. De legalább nem vertek át. :R

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#3453) -=Vacsek=- válasza -=Vacsek=- (#3451) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

van még egy Jagged Alliance 2 Gold is

(#3454) shrd


shrd
csendes tag

Wolfenstein-t vennék OLCSÓN!!
Akinek van PM!

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#3455) ollie válasza shrd (#3454) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

5 euró jelenleg, még kb negyed óráig. Nem elég olcsó?

***

(#3456) danih válasza shrd (#3454) üzenetére


danih
addikt

Steamen most csak 5 EUR. Nem elég?
Megelőztek :B

[ Szerkesztve ]

(#3457) shrd válasza ollie (#3455) üzenetére


shrd
csendes tag

nincs hozzá kuponom..arra gondoltam,hogy aki kuponnal vette meg ,attól venném át:)

STEAM: http://steamcommunity.com/id/eshaerde

(#3458) JSaN válasza shrd (#3457) üzenetére


JSaN
addikt

Ahoz nincs kupon, illetve nem jok hozza. Marad 5 euro, mert en is kuponal akartam meg venni. De aztan nem.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#3459) danih válasza shrd (#3457) üzenetére


danih
addikt

Kupon nélkül annyi... Aki meg ráadásul még kuponnal vette leértékelésben (nem tudom, lehet-e), az meg megvárja, míg lejár az akció, és felmegy a portékájának az ára.
5 EUR-nál olcsóbban nem fogod megkapni :N
De most már annyiért sem tudod megvenni, erről lecsúsztál.

[ Szerkesztve ]

(#3460) ollie válasza shrd (#3457) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha van is rá kupon, akkor az csak az Activision (ha van olyan), az meg aranyat ér, senki sem vesz azzal pár eurós játékot.

***

(#3461) Źşë' válasza shrd (#3457) üzenetére


Źşë'
addikt

valószínűleg majd odaadná az illető neked is "olcsón" jó üzletember vagy! :R :U

// sztem itt senkinek sem tollas a háta, ebből következik h nem kell madárnak nézni az embert

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#3462) edgR válasza Źşë' (#3461) üzenetére


edgR
őstag

lol

(#3463) zsiga_667


zsiga_667
tag

Van egy pár játékom cserélni, ha esetleg érdekel valakit.

Railworks 3: Train Simulator 2012 Deluxe [link]
Portal [link]
Serious Sam HD: The First Encounter [link]
DogFighter (2db) [link]

Mind gift, mind saját beszerzés, nem cseréltem.

Ami érdekel értük: főleg ezek, de bármilyen ajánlatot meghallgatok. (Csak olyan játék kell ami nincs meg, nem tervezek hosszabb távon cserélgetni.)

(#3464) danih válasza zsiga_667 (#3463) üzenetére


danih
addikt

Ja nem lehet elnéztem lol (arcképes dolog lett volna).

[ Szerkesztve ]

(#3465) salieven válasza DeFranco (#3433) üzenetére


salieven
aktív tag

jelentkeznék rá én is még ha lehet :)

PSN: salieven

(#3466) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

2 DB Super Monday Night Combat még mindig vihető térítésmentesen :D

Üdv. Riccsiz

(#3467) Alien83 válasza Riccsiz_h (#3466) üzenetére


Alien83
senior tag

Rendes tőled hogy megajándékozod a tagokat.
Mondjuk nekem nem kell meghagyom a többieknek csak gondoltam leírom hogy szép dolog a részedről! :)

(#3470) 7 válasza Föcsök (#3468) üzenetére


7
addikt

Ilyen kérdésben itt ne várj segítséget. Az accountok adás-vétele tiltott, és így az ezzel kapcsolatos tapasztalatoknak, segítségkérésnek sem kívánunk helyet adni.

(#3471) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Hölgyeim és uraim, Toki Tori nyereményjáték indul.

Feltételek:
- jelentkezni erre a hsz-re adott válasszal lehet, amiben szerepel a "jelentkezem" szó. Máshogy nem.
- a díjat kód formájában kapod meg
- a sorsolás előre láthatólag kedd este történik

A digitális sakálok és hörcsögök távoltartása érdekében csak az jelentkezhet aki megfelel az alábbi feltételeknek.

- tett már ebben a topicban felajánlást, tehát kisorsolt legalább egy játékot ami nem a super MNC volt (amit ugye kötelezően továbbsorsolni kellett) vagy van legalább 20 assistja a következő topicok valamelyikében, vagy ezekben összesen: [Steam] és [Eredeti játékok]. Assistnak számít minden tényleges segítség adás, tehát vagy egy valós, fórumtag által felvetett problémára, hibára adott megoldás, vagy a fórumtársak figyelmének felhívása egy akcióra. (A "vedd meg, k.vajó játék" nem számít).

- vállalja, hogy a kisorsolt játékot 24 órán belül a saját fiókjában aktiválja (ellenőrzöm)

- a szakmai hsz-einek száma vagy a a PH! rangszámítás szerinti közösségi hsz-einek száma meghaladja a PH! rangszámítás szerinti aprós hsz-számát (szHSZ > aHSZ*0,1 vagy kHSZ*0,25 > aHSZ*0,1) vagy a steamen legalább három játék esetében teljesül a legalább 10 óra játékidő az accountján.

-------------------------------------------

Hölgyeim és uraim!

A sorsolás fődíja módosul, mostantól kezdve a díj a PH!umble Addikt Bundle

Emeljük a tétet, danih kolléga felajánlásából mostantól a Toki Tori mellé a nyertes megkapja a Frozen Synapse Bundle játékait is.

A szabályok változatlanok, a nyertes mindent visz!

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#3472) Crytek válasza DeFranco (#3471) üzenetére


Crytek
veterán

Szép gesztus a felajánlás ,de jj hogy nem már diplomához kötöd! :C

Next PC Upgrade: 2022

(#3473) DeFranco válasza Crytek (#3472) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Elegem van a tegnap jöttem, mindenre jelentkezem, kaparom a kuponokat, majd trololozok, hogy milyen k.va nagy bizniszmen vagyok más meg rohadjon meg emberekből. ;)

Semmi nem teljesíthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#3474) Wolverine válasza Crytek (#3472) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez így elég jó szabályrendszer arra, hogy kiszűrje a tarhálókat és hiénákat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3475) danih válasza DeFranco (#3471) üzenetére


danih
addikt

A digitális sakálok és hörcsögök
Ez jó :DDD
Mindegy, itt is felteszem: assistokat csekkolni fogod? Hogyan? :)

(#3476) DeFranco válasza danih (#3475) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kézzel. Rákeresek a két topicban az illető hsz-eire, és az assistokat megszámolom. Nagy tolongás szerintem nem lesz, bele fog férni. :)

(#3477) edgR válasza DeFranco (#3473) üzenetére


edgR
őstag

nem, csak ilyen embert nem fogsz itt talalni. ebben majdnem biztos vagyok.

(#3478) 7 válasza edgR (#3477) üzenetére


7
addikt

Már miért ne találna? :F

Egyébként DeFranco: Szerintem ha csinálunk egy külön PH!-s Gift Groupot zárt jelentkezéssel, és Steamgiftsen sorsolunk, akkor az könnyebben menedzselhető.

[ Szerkesztve ]

(#3480) Spet válasza DeFranco (#3471) üzenetére


Spet
addikt

Kellemes kis feltételek nem mondom :DDD Már csak a regisztrációs időt kéne bele venned és abszolúte nyerő szabályrendszert lehetne összeállítani belőle. 3-ból csak 2-re felelnék meg azt hiszem, mert nem tudom mennyi assist-om van :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3481) DeFranco


DeFranco
nagyúr

@edgR: akkor megkapja valaki az én döntésem alapján

@Angelo69: rád való tekintettel nem írtam bele a koldusokat, szóval pont neked nem kellene megsértődni, de semmi gond ;)

@Spet: necc, 12 assist (lehet sok a 20, 15 is elég lenne talán :F ) :) Ajánlj fel gyorsan valamit ;)

@yetike: nekem jobb tetszik így, nem szeretem steam groupolni

[ Szerkesztve ]

(#3482) Angelo69 válasza DeFranco (#3481) üzenetére


Angelo69
senior tag

"super MNC volt (amit ugye kötelezően továbbsorsolni kellett)" :U

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#3483) bijesz válasza Spet (#3480) üzenetére


bijesz
aktív tag

Ott van, hogy "vagy" az assistnál.
De egy toki tori kulcsohoz szerintem is kicsit nagy felhajtás.

(#3484) Lewzke


Lewzke
őstag

Bioshock 2 -50% kupon vihető

(#3485) Spet válasza DeFranco (#3481) üzenetére


Spet
addikt

Ha azt nézzük a 20 assist egy kellemes szám, ahhoz, hogy az meglegyen el kell töltened már egy kis időt itt a forumon aktívan (és most nem az egymás szapulására gondolok, ami itt meg a steam topikban ment :U ).

Felajánlani, sajna nem tudok semmit, az uccso 50%-os valve kuponomat még tartogatom hátha lesz portal 2 leértékelve egy -25-33%-a mert arra még jó is lenne.

Szerk.: bijesz, DeFranco létre szeretne hozni egy olyan szabály rendszert amivel tényleg kiszűrné azokat az embereket, akik csak azért járnak ide, hogy ingyen "húshoz" jussanak hozzá, amit lehet hogy tovább próbálnának forgatni valami másért. Ha pl valaki most elordítaná magát, hogy MW:3 vagy más AAA című játékot ingyen kisorsolja, akkor érdekes módon hirtelen megnőne a frissen regisztrált emberek száma, hogy jelentkezne rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3486) DeFranco válasza Spet (#3485) üzenetére


DeFranco
nagyúr

re:szerk: +1 pont ez a célom. Nyilván egy toki torira nem fognak tolongani az emberek, de ez a szűrő egységesen használható. Gondolkoztam hogy MW2-vel nyitok, de aztán a fukarságom győzött :D

(#3487) Crytek válasza Spet (#3485) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem tudom ki hogy van vele.De amit úgyis felajánlanék tehát nincs rá szükségem nem közném ki ki viszi el.
Nekem nem kell élvezze más.Az engem nem érdekel hogy az ingyen kapott cuccomat pénzzé teszi vagy elcseréli,mivel nekem nem volt szükségem rá tegye vele amit jónak lát.

Múltkor SG-n egy DEAD SPACE 2-öt cd keyt adtam közzé.Sosem derül ki ki vitte el ,mert még egy "köszi paraszt"-ot sem nyomott,de nem érdekel csinál vele azt amit akar.
Ha máskor lesz valamim ami nem kell ugyanígy fogok tenni.

Next PC Upgrade: 2022

(#3488) DeFranco válasza Crytek (#3487) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bármikor indíthatsz egy ellensorsolást, olyan feltételekkel, amivel neked tetszik. Így szép a fórum :)

@Angelo69: nem rád céloztam, essen már le :DDD

(#3489) Angelo69 válasza DeFranco (#3488) üzenetére


Angelo69
senior tag

Értem de ez hozzám kapcsolodott azért vettem kicsit magamra. :DDD

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#3490) Robokutya


Robokutya
senior tag

Legközelebb ne légy ennyire nagylelkű. Sajna köztünk is járnak parasztok.
Szerintem legközelebb steamgiften csinálj sgs felajánlást azt biztosabb.:)
De köszi a nagy lelkűségedet, én sajna lemaradtam róla bizti hogy legalább oda böffentek valamit.:)

(#3491) Bluerainbow


Bluerainbow
Közösségépítő

Hello

Létrehoztam egy steam csoportot : [link]
A csoport nyilvános , bárki csatlakozhat. Örülnék ha jelentkezne vagy 2 emberke előljáronak (azt hiszem steamen igy hivják ).
Ahogy a csoport neve is mutatja , a fő cél a csoporton belüli ajándékozás (steam , desura , origin , onlive stb... kulcsok és ajándékok)
Ugy gondoltam, hogy a steamgift oldalt használnánk sorsolásra , igy eleve ha valakinek egy bizonyos játék már megvan az accountján , az nem vehet részt a sorsoláson.
Amint összejön legalább 1 előljáro és 10 tag , létrehozom az első sorsolást. Ez jelen esetben egy steam kulcs lessz.
Mindennemü ötletet , kritikát , tanácsot szivesen fogadok.

Üdv

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#3492) danih válasza Bluerainbow (#3491) üzenetére


danih
addikt

Első ötletem az lenne, hogy ilyen csoportot egy respektált fórumtag hozzon létre, előzetes megbeszélés alapján, no offense :)

(#3487) Crytek: ez azért mókás, mert kiraksz fórumba egy kulcsot, ezren megpróbálják aktiválni, a vége az lesz hogy deaktiválják szerveroldalon :)

[ Szerkesztve ]

(#3493) Spet válasza Crytek (#3487) üzenetére


Spet
addikt

Ha legközelebb is lesz egy dead space 2 kulcsod, akkor gondolj rám én majd szépen megköszönöm, ha felajánlod nekem :K

Szerk.: DeFranco te meg hogy lehettél ilyen szőrös szívű? ;]

Szerk2.: danih: +1

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#3494) DeFranco válasza DeFranco (#3471) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hölgyeim és uraim!

A sorsolás fődíja módosul, mostantól kezdve a díj a PH!umble Addikt Bundle

Emeljük a tétet, danih kolléga felajánlásából mostantól a Toki Tori mellé a nyertes megkapja a Frozen Synapse Bundle játékait is.

A szabályok változatlanok, a nyertes mindent visz!

(#3495) maross válasza DeFranco (#3494) üzenetére


maross
veterán

Es mi van ha valakinek megvan a toki tori, de marhara kell a frozen bundle? :) Mert en pl igy voltam par napja, aztan csereberebol meglett a frozen synapse..de most csorogna ra a nyalam :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3496) nepszter1


nepszter1
addikt

2db Terraria eladó

(#3497) 7 válasza maross (#3495) üzenetére


7
addikt

Akkor fel lehet ajánlani valaki másnak a nyeremény azon felét, ami nem kell. :P

[ Szerkesztve ]

(#3498) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Be mine bundle kiegészítve egy tetszetős belső nézetes kalandjátékkal [link] a Syberia alkotójától. Fincsi...

(#3499) maross


maross
veterán

Azt meg tudja mondani valaki, hogy a Dear Esther c. jatekban van harc vagy ugyessegi resz, vagy csak maszkalos+logikai feladatok kevereke? Nagyon jo ertekelest kapott gamespot adventure kategoriaban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3500) danih válasza maross (#3499) üzenetére


danih
addikt

Nincs benne semmi, olyan mint a Myst, csak feladványok nélkül. Csak mész :)
Hangulata ad nagyon. Pont tegnap kérdeztem róla a Steam topikban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Steam Trade (csak csere!)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.