Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star wars: rebellion

Hozzászólások

(#1) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nos, itthon vagyok egy gyengébb noti társaságában, most néztem meg a SW eP1-t, s nagyon kedvet kaptam ehhez a játékhoz. Ez anno 1998-ban jelent meg, Star Warsos stratégia. Én úgy tudom, hogy mostmár abandonware. De a google folyton lefagyasztja ezt a gépet, igy szeretnék segitséget kérni, hátha valaki megtalálná, hogy honnan lehet leszedni. Persze csak ha tényleg abandonware már.

I am having fun staying poor.

(#2) Drizzt


Drizzt
nagyúr

föl. Nagyon jó kis játék ám ez. Amúgy játszott már vele valaki rajtam kivül?

I am having fun staying poor.

(#3) Bure válasza Drizzt (#2) üzenetére


Bure
tag

Az abandongames.com-ot megnéztem, ott még nincs fenn, persze ez nem jelent semmit.

Commodore 16, 16Kb memória, 90 perces kazetta, távirányítós szines tévé...

(#4) Drizzt válasza Bure (#3) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Elvileg a pc classicson fent van, de oda meg 10 font a regisztráció... :( Köszi amúgy. Most ugrott be, hogy amerikában star wars: supremacy néven forgalmazták. Rákeresek igy is. Hátha elbirja a gugli. :D

I am having fun staying poor.

(#5) Wildmage


Wildmage
senior tag

Csak egy jótanács:
Emlékeim szerint rém rossz egy gém volt és még ronda is.(akkori szemmel nézve is) Ha még nem próbáltad, akkor szerintem ne is tedd meg! Szerintem... :U

(#6) jimhun


jimhun
senior tag

Hali !
Szerintem egy nagyon király Game volt :). Igez hogy ronda volt de ha normál fokozaton játszottál vele nagyon sokáig eltartott amíg az összes lázadó bolygó az enyém lett:). Nagyon hosszú játék volt....és nehéz.

(#7) Drizzt válasza jimhun (#6) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hehe, én mindig lázadó voltam. És úgy még nehezebb volt. Most viszont valahogy muszáj megszereznem. Nem birom ki nélküle a hetet. :D

I am having fun staying poor.

(#8) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Bővebben: link

Ime egy kép ebből a megaász játékból. :DDD

I am having fun staying poor.

(#9) jimhun válasza Drizzt (#8) üzenetére


jimhun
senior tag

Nade itt nem lázadó voltál :)
Most így visszaemléxem talán az egyik legjobb stratégia volt amivel játszottam. Persze nem a kinézete miatt, hanem inkább a hangulat miatt. Meg persze mert fanatikus rajongó is vagyok:))

(#10) Drizzt válasza jimhun (#9) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ezt nem én csináltam. Én még most is keresem a játékot. De nem találom. :(
Pedig nagyon kéne. :O
Legalább egy demó, vagy valami. Én amúgy mindig lázadó voltam. Mondjuk úgy még nehezebb ez az amúgy sem könnyű játék. Nekem is az egyik nagy ősi uborka-szezonos kedvenc. Ha éppen nincsen semmi ql név a piacon, akkor ezzel nyomom, vagy valamelyik csempiönsip menedzserel. De sajna ezt vagy 2 éve kölcsönadtam :(
Hiba volt. :O

I am having fun staying poor.

(#11) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nesze, gyikok, a hivatalos oldal:
Bővebben: link

I am having fun staying poor.

(#12) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Oroszul hogy van az, hogy letölteni?

I am having fun staying poor.

(#13) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Szerintem ez nem abandon cucc. A Lucasarts-nál nem is irnak erről, legalábbis én még nem találtam erre utalást.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) parandroid válasza Drizzt (#12) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

ahogy ismerem őket, dánlód - cirill betűkkel... .DDD

sok sikert,

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez érdekel engem is, ha tényleg abandonware lett...hmm..., ha nem, akkor is, de ez nem az a fórum...

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

(#16) Drizzt válasza sh4d0w (#15) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Kb. ugyanez a vélményem. ;]

Nah persze itt csak a játékról fogunk beszélni. Ha valakinek lenne mégis egyéb infoja, az mail... :D

I am having fun staying poor.

(#17) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Na jó, kérdezek egy durvát: hol lehetne megvenni? Főleg valami olyan lehetőség kéne, ami Nyiregyházán is adott.

I am having fun staying poor.

(#18) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ime egy cikk:
Bővebben: link

I am having fun staying poor.

(#19) parandroid válasza Drizzt (#18) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

nagyon be vagy sózva, látom...

''Nehéz idők járnak a lázadókra.'' :DDD

szerk: most nézem, hogy 9,0 pontot kapott? az nem semmi!

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#20) Drizzt válasza parandroid (#19) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Be bizony... Van mondjuk egy haverom, akinek megvan, csak le merném fogadni, hogy ő Bp.-n, vagy Londonban van. De lehet, megpróbálom felhivni.

I am having fun staying poor.

(#21) parandroid válasza Drizzt (#20) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

mekkora lehet ez a játék? ha nem túl nagy, akkor én is megkérdezem egy ismerősömet, aki annak idején rohadt sokat nyomta, és megpróbálom felftp-zni valahova... remélem, nem full cd-s.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#22) sh4d0w válasza parandroid (#21) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Hmm... érdekes... Egy helyen 1.2 MB-ról írnak.

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

(#23) parandroid válasza sh4d0w (#22) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:F :U :B

szerk: aha, szerkesztve mindjárt más. de ez kicsit kevésnek tűnik... :D

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#24) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Én úgy emlékszem, hogy az én régi változatom betömcsizve olyan 30-150 mega körül lehetett, viszont egyik haveromnak sajna teljes cd-nyi volt.

I am having fun staying poor.

(#25) parandroid válasza Drizzt (#24) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

utánakérdezek...

szerk: cd-n van meg neki, ha hazaér megnézi, hogy teli van-e a lemez, vagy csak mutatóba rakták rá. fél-egy óra. addig keresgélj! :D

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Az még a király, amikor Luke jedi lesz, s elkezdi felfedezni, hogy kikben van jedi képesség. Egyszer a másik fan havernak volt olyan, hogy Han Solo is jedi lett. Nálam eddig a legpoénosabb jedi csubakka volt. :DD

I am having fun staying poor.

(#27) Drizzt válasza parandroid (#25) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jujj, thx.

I am having fun staying poor.

(#28) sh4d0w válasza parandroid (#23) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, az csak a v1.01-es update...

https://www.coreinfinity.tech

(#29) parandroid válasza sh4d0w (#28) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:D

na, nem találta meg valaki? ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30) Drizzt válasza parandroid (#29) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sajnos nem. :( De keresem.

I am having fun staying poor.

(#31) sh4d0w válasza parandroid (#29) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs seholsenem...

https://www.coreinfinity.tech

(#32) Dilikutya


Dilikutya
félisten

A virágboltban néztétek már? ;] Én láttam a polcon, de csak egy darab van. 580mb :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#33) parandroid válasza Dilikutya (#32) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

szerintem drizzt örülne egy csokornak, amin rajta felejtődött az árcédula a bolt elérhetőségével. ;) bizos van e-mail-címe... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34) Dilikutya válasza parandroid (#33) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó ötlet:) Upsz most látom az aláírásod ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#35) sh4d0w válasza parandroid (#33) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ez engem is érdekelne...

https://www.coreinfinity.tech

(#36) parandroid válasza Dilikutya (#34) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

már sokan megdicsérték. remélem, nem baj... ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#37) Dilikutya válasza parandroid (#36) üzenetére


Dilikutya
félisten

Semmi baj:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

kiderült. 500 mega fölött van. esetleg ha nincs semmi más megoldás, akkor holnap elhozom, bezip-elem darabokra, és kitalálunk valami fájlcserélős vagy ftp-s megoldást... egyelőre rendeltem egy csokrot a király visszatér megjelenésének tiszteletére és az előreláthatóan holnap délutánig lefogja a sávszélességemet... ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#39) sh4d0w válasza parandroid (#38) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Pesti vagy, peterkeT?

https://www.coreinfinity.tech

(#40) parandroid válasza Dilikutya (#37) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

levelet kaptam, lájf! :DDD köszönet érte, bár én már akkor is utáltam ezt a játékot, amikor új volt, csak segíteni próbáltam... ;)

shadow: a pingvinről úgyis mindig az a vicc jut eszembe, aminek az a poénja, hogy szerinted???. :P adatok! elöljáróban csak annyit, hogy: nem. :D

ha nem ismernéd:
pingvin bemegy a kocsmába, végigméri a kocsmárost, és megkérdezi:
- nem láttad az öcsémet?
- hogy nézett ki?
- szerinted???


p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#41) sh4d0w válasza parandroid (#40) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem néztem az adataidat, mert ahhoz IE-t kellett volna indítanom, azt meg nem akartam, a mostani Operával viszont nemtom megnézni. Mellesleg a vicc jó :))

https://www.coreinfinity.tech

(#42) Drizzt válasza Dilikutya (#32) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem tudom, de mi akkor szerintem nem ugyanabba a virágboltba járunk. Megirnád, melyikben is keressem?

I am having fun staying poor.

(#43) parandroid válasza Drizzt (#42) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

te is kaptál levelet, ha jól láttam. ha az a módszer nem megy, holnap kitalálunk valamit.

shadow: semmi gond. ;) amúgy zalai gyerek vagyok...

érdekes, épp ma akart velem valaki firefoxot használtatni, de én semmi pénzért nem válnék meg a kedvenc ie-mtől. ismered a mondást: ha nem lennének zsebtolvajok, nem lenne nemi életem... valahogy így vagyok vele én is: minden nap új vírus, új kaland... :D

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Igen, megnéztem, jött. Köszönöm, de a dc még jelenleg nem megoldható itt, majd Bp.-n elszórakozok vele.

I am having fun staying poor.

(#45) Nowhereman válasza Drizzt (#12) üzenetére


Nowhereman
őstag

Oroszul letölteni: скачаь, de gyakran olyat találsz скачаь файл(letölteni a fájltÖ, néha meg egyszerűen download.
Download-ot ciril betükkel leirva még nem láttam. de valahogy ilyen lenne: Данлод...

Sok sikert!

Utánam a kondenzcsik!

(#46) Drizzt válasza Nowhereman (#45) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hé bácsi, magának fel van installálva a cirill fontkészlet? Tök jó. Sajna már csak olvasni tudok oroszul, nagyon, de nagyon kevés szónak tudom a jelentését: max. 50-nek.

I am having fun staying poor.

(#47) parandroid válasza Nowhereman (#45) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

szpásszivá, dárágij drugá! :D - ragozást kijavítani nem ér! :B

egyébként itt nekem is kimerült az orosztudásom... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#48) Zebu válasza Drizzt (#46) üzenetére


Zebu
addikt

Nagyon király game volt.

Ha még nincs meg, nálam valahol még meg van, kölcsön tudom adni! :))

Túl leszek a vizsgákon lehet, hogy előveszem.... :C

(#49) sh4d0w válasza Dilikutya (#37) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem találom az illetőt... :(

https://www.coreinfinity.tech

(#50) Drizzt válasza parandroid (#47) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ócsiny hárásó!

I am having fun staying poor.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Star wars: rebellion
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.