Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NitroServer


NitroServer
csendes tag

Hali!
Nemrég vettem egy SpeedLink termékcsaládból származó billentyűzetet + egy egeret. Ezeke RF technológiával készültek, tehát vezeték nélküliek. Minen nagyon jó, csak ha pl játszom valamilyen FPS játékkal darabosan tudom odébbtolni a célkeresztet (kb. 0.5 cm-enként megy) Eléggé zavaró mert ez mindenhol ahol használatban van az egér darabosan megy. Mi lehet a gond? Arra gondoltam esetleg, hogy az asztalom, mivel az egér maga optikai, az asztal meg szemcsés. A kérdésem a következő lenne:
- Nem ismer véletlenül valaki olyan segédprogit ami az egér beállításaival foglalkozik?
- Vegyek egérpadot? (Ha igen akkor milyet?)
Köszi

'' A gondolatom én vagyok, ezért nem tudom abbahagyni''

(#2) kamikaze boci válasza NitroServer (#1) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egérpad hiba nem lehet, mert akkor a kurzor nem darabosan mozogna, hanem ''eltévedne'', vagyis össze-vissza ugrálna a monitoron.
Nézd meg a Feladatkezelőben, hogy mekkora a CPU-használatod?
Gyári drivert nem adtak hozzá?

egyéb állatfajták

(#3) NitroServer


NitroServer
csendes tag

28 folyamattal kb. 0-2% között mozog a CPU használat, de kül. ha az lenne a hiba akkor azt a billentyűzeten is érezném hiszen mind2 wireless. Vagy te másra gondoltál? Hát... Sztem ez nem gyári. Sőt biztos, hogy nem az. Ez lehet a hiba? De ha le is töltöm a drivereket akkor is... külön progi van hozzá szted?

'' A gondolatom én vagyok, ezért nem tudom abbahagyni''

(#4) kamikaze boci válasza NitroServer (#3) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Felület érzékelés probléma kizárva, proci terhelés szintén, nincs tippem. Az biztos, hogy az egérnek driver nélkül is hibátlanul kellene működnie, de próbálj meg a gyártó lapján körülnézni utána.

egyéb állatfajták

(#5) NitroServer


NitroServer
csendes tag

Na szóval... Nekem van egy ilyen eggyüttesem (Billentyűzet, egér). De nincs ilyen sorozatszámú cucc sehol. SL-6493. a legközelebbi amit találtam az 6491 - de ez is csak billentyűzet. Ha valaki segítene a driver keresésében akkor annak nagyon örülnék. Egyébként mi az az Fn gomb? mire való egész pontosan?

'' A gondolatom én vagyok, ezért nem tudom abbahagyni''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.