Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Thulcandra válasza Whaskes (#246) üzenetére


Thulcandra
senior tag

9. évadban voltak ugye egyházfikázós részek ismét (római katolikus/szcientológia). Helyzet az, hogy a Chef hangját adó énekes faszi is szcientológus és nem tetszettek neki a dolgok, ezért bejelentette, hogy ő bezony kilép a sorozatból.
Persze séf mehetne tovább nyugodtan más ember hangjával... de a South Park készítői nem ilyen egyszerű emberek ;]
Inkább megcsinálták ezt a részt, ami valójában arról szól, h a szcientológia egyház elragdta tőlük régi barátjukat, és hogy ezért amit csinált nem rá, hanem a szcientológia egyházra haragszanak - mert kimosták az agyát...

Aki nem tudja valójában miről is szólt ez a rész annak biztos furcsa lehetett, de a háttértörténet ismeretében nagyon durva dolog.

Ja, igen: ebben a részben séf hangját régi részekből vagdosták össze, azért beszél olyan furcsán, na meg igen, az agya is ki van mosva ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#252) LOTR


LOTR
addikt

köszönöm a gyors válaszokat :R
azt hittem ez warez, azért írtam a privit, de ezek szerint talán mégsem :)

One Ring to rule them all

(#253) Kephamos


Kephamos
addikt

A Pilotokat látta már valaki? A Cartmanos pilothoz van valakinek felirata?

(#254) strike-force


strike-force
őstag

1002 most kezdodott a comedy centralon. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#255) Jarod1 válasza kbarca (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

hat en regen kaptam par reszt.....10-12 -t


szemetek megoltetek Kenyt!!!!! :D

(#256) Jarod1 válasza LOTR (#249) üzenetére


Jarod1
addikt

azt láttam azt a rész király volt,

[Szerkesztve]

(#257) -mm- válasza kbarca (#1) üzenetére


-mm-
újonc

Nos, itt a válasz :)

http://sp.hoff.hu/

összes epizód, több nyelven, full ingyen.

[link]

(#258) Kephamos


Kephamos
addikt

Nem tudja valaki, hogy mikor lesz felirat a 10/2-höz?

(#259) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Honnan lehet leszedni a 10-es évadtól? Az elöttelévök mind megvannak, és naponta megnézek egyet, kettöt + a coolon :) Nagyon imádom!

Üdv, Dávid

(#260) Whaskes


Whaskes
senior tag

Feliratot akajok a 1002 es hez!!!! :O

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#261) Whaskes


Whaskes
senior tag

Nemsokára jönn az 1004 es! Aki nem látta az 1003 ast az szedje le innen [link] Megéri ;)

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#262) Ultram3jor válasza Whaskes (#261) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Nem tudod véletlenül hogy mikor jön?

Üdv, Dávid

(#263) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Innen [link] leszedtem az albumokat. Ezek nincsenek meg valahol magyarul? Legalább az elsö pár szá.... :F

Üdv, Dávid

(#264) V.ki válasza Ultram3jor (#263) üzenetére


V.ki
aktív tag

Nem hiszem,de lehet,én vagyok hülye,de akkor sem láttam még sehol.De szvsz ezek az eredeti angol verzióban jók.
Lépek SP-t nézni :R

[Szerkesztve]

(#265) Whaskes


Whaskes
senior tag

Állat az 1004 es rész! :DDD Majd az 1005 ösre kiváncsi leszek! :R

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#266) Cicero válasza Whaskes (#265) üzenetére


Cicero
őstag

Rakás sz@r.. a főszereplők nincsenek benne, csak az a Törcsi, meg az a dagadt amcsi interjú show vezető... :O

(#267) Kephamos válasza Cicero (#266) üzenetére


Kephamos
addikt

Van egy olyan érzésem, hogy az alkotók mostmár teljesen kifogytak az ötletekből. :F Ez a 10. évad eléggé haloványra sikeredett eddíg. :(((

(#268) Ultram3jor válasza Kephamos (#267) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

A fenét, a hibrides rész az sirály volt :DDD

Üdv, Dávid

(#269) Agostino válasza Kephamos (#267) üzenetére


Agostino
addikt

Eddig a 10. évad úgy szar ahogy van. Ez már régen nem arról szól, amivel elkezdődött az egész. Hagyták volna szépen abba, nem kell erőltetni ami nem megy.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#270) rebel56


rebel56
tag

Én eddig elégedett vagyok a 10. szezonnal, az első rész igencsak odavágott most is, a smog/smug szóviccet nehéz magyarra átültetni, a Cartoon Wars nekem nagyon bejött, Törülkét meg kifejezetten kedveltem korábban is.

(#271) Ultram3jor válasza rebel56 (#270) üzenetére


Ultram3jor
senior tag

Türcsit én személy szerint rühellem! Jöttök szívni... - csak ezt tudja mondani... Majd megnézem a 1005-öst, hátha az más...

Üdv, Dávid

(#272) rebel56 válasza Ultram3jor (#271) üzenetére


rebel56
tag

Én meg épp azt bírom benne! :D Mondjuk szinkronosan nem láttam, lehet úgy idegesítőbb. Nézd csak meg, tényleg más.

(#273) KrAt


KrAt
veterán

Ma du néztem meg a filmet, amit készítettek belőle. Nagyon tetszett. Az elején olyanokat röhögtem, hogy családom jött, h mi van :D Egyébként a sorozatot nem szoktam nézni, de a filmet megnéztem. Nemrossz :)

(#274) Cicero válasza Kephamos (#267) üzenetére


Cicero
őstag

Talán az évad eleje gyengén sikeredett, még lehet reménykedni, bár én nem ezt érzem.. épp hogy fordítva, az első évadokban elég gyerekes és ostoba dolgokkal foglalkoztak, csak a káromkodáson lehetett röhögni (vagyis mosolyogni) egy ideig. 8, 9-es évad nagyra sikeredett a Good Times with weapons-tól kezdve Mr. Garrison's Fancy New Vagina, BFF, Erection Day, Free Willzyx-ig. A Smug Alert! és a Cartoon wars is nagyon nagy lett. Ja meg majdnem kifelejtettem a Woodland Critters-t is :C Egyszer hupp, másszor kopp


[Szerkesztve]

(#275) Cicero válasza KrAt (#273) üzenetére


Cicero
őstag

Ehh... a nagy filmre már nem is emlékszem! :Y

(#276) Cicero


Cicero
őstag

up!! :D

Már van felirat 1005-re, ha valakit érint töltse le :)

(#277) Kephamos válasza Cicero (#276) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem már csak felirat kéne hozzá, mert az oldalon lévő állandóan sérülten jön le. Igazán elküldhetnéd nekem e-mailban. Címem: kephamos@gmail.com

(#278) Cicero válasza Kephamos (#277) üzenetére


Cicero
őstag

ímél ment, remélem megkaptad :)

(#279) Kephamos válasza Cicero (#278) üzenetére


Kephamos
addikt

köszi! :R

(#280) Temerti válasza Kephamos (#279) üzenetére


Temerti
tag

Megvan 10-es évad elejéig magyar szinkronnal... Mailbe tudok adni címet ahonnét az ingyenes verziót le lehet tölteni ;)

(#281) Cicero válasza Temerti (#280) üzenetére


Cicero
őstag

Én úgy tudom, hogy egyenlőre a 9. évadot szinkronizálják. Adj bizonyítékot :DDD

(#282) Kephamos válasza Temerti (#280) üzenetére


Kephamos
addikt

Én is annyit tudok, mint Cicero, de lássuk.

(#283) Cicero


Cicero
őstag

1006-os rész jó? Lassan jön torrentről ^_^

(#284) Cicero


Cicero
őstag

-Yeah, its a PigBearMan.
-No, you stupid, its a ManBearPig!

:DDD :C Ez most szép is meg jó is lett!

(#285) Kephamos válasza Cicero (#284) üzenetére


Kephamos
addikt

Nah, én is hamarosan meg tudom nézni, kíváncsi leszek rá...
Ja, amúgy ez a SP szabadon letölthető cucc?

(#286) parandroid válasza Kephamos (#285) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mint otthoni eszközökkel rögzített televíziós adás, gyakorlatilag igen. Egyébként kereskedelmi forgalomban (DVD, VHS) nem kapható, csak a filmváltozat (Bigger, Longer, Uncut).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#287) Ultram3jor


Ultram3jor
senior tag

Tegnap megnéztem a 1006-os részt! :C
Ugy érzem, hogy az SP visszatért! Ekkora hülyeséget! Nagyon állat volt, jobb kedvem is lett töle :) De a törcsiset még miníg nem szedtem le, valahogy nincs hozzá kedvem, nem akarok szar részt látni, dehát ez is velejárója az SP-fanságnak :)

Üdv, Dávid

(#288) Kephamos válasza Ultram3jor (#287) üzenetére


Kephamos
addikt

Nekem rohadt lassan jön...

(#289) strike-force


strike-force
őstag

a mostani 1007-es dogwhisperer-es resz is nagyon buntetett.... :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#290) Whaskes


Whaskes
senior tag

Az 1007 es nagyon nagy!!!! Cartman ULTRA BRUTÁL! Majdnem felér Scott Tenormanes részel ;] :C

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#291) Kephamos válasza Whaskes (#290) üzenetére


Kephamos
addikt

Csak az a baj, hogy októberig csendespihenő van... Na nem baj, adigis ott a Simpson család.

(#292) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok ha már így elörre került ez a topik meg szeretném kérdezni tőletek, hogy legálisan hol tok új részeket vagy az se baj ha régi részeket letölteni persze magyarul thx a segítséget.

(#293) Zoty@ válasza Bencus88 (#292) üzenetére


Zoty@
tag

A kollega kérdése engem is érdekelne!!!
Kérem aki tud segítsen! Köszike! :R :R :R

Texas HoldEm for ever!

(#294) koxx válasza Bencus88 (#292) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

#62, első sor ;)

(#295) Bencus88 válasza koxx (#294) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszike :R

(#296) Whaskes


Whaskes
senior tag

http://sp.hostoffice.hu

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#297) Bencus88 válasza koxx (#294) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És itt van szinkron film is vagy csak túl új részt töltöttem le és ott csak a felirat van.thx

(#298) -Mike-


-Mike-
addikt

jó ez a rajz.. élethű :) [link]

(#299) Frakk


Frakk
tag

Mi az a broki?

(#300) Whaskes


Whaskes
senior tag

kissé lelasult a topic. mitörtént? :)

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.