Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) strike-force válasza Whaskes (#300) üzenetére


strike-force
őstag

szünet van, az történt. ;) várj egy hónapot (okt. 18 - 2200 eastern time) az itt okt. 19 hajnal 4 és akkor jön az új rész. akkor megint beindul az ÉLET. :)

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#302) -Mike- válasza Whaskes (#300) üzenetére


-Mike-
addikt

kabbe gyíkok, én leléptem > >

(#303) NoLF válasza Frakk (#299) üzenetére


NoLF
addikt

hehe, énis várom már az októbert :)


[Szerkesztve]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#304) NoLF válasza Frakk (#299) üzenetére


NoLF
addikt

broki=fallosz=fasz=répa=pénisz=farok=pöcs=péló==hernyó=kéjdorong=bot=fütyi=
himbilimbi=hímtag=hímvessző=kopasz=főhadnagy=kukac=kuki=lógó=lomps=
löveg=műszer=puska=sebváltó=stanley=szivar...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#305) comrade válasza Whaskes (#300) üzenetére


comrade
csendes tag

:D

[Szerkesztve]

-Apúúú, ku**ára fáj a fogam. -Tudom fiam, nekem is.

(#306) comrade válasza Whaskes (#300) üzenetére


comrade
csendes tag

Talán mindenkit kicsináltak? :DDD

-Apúúú, ku**ára fáj a fogam. -Tudom fiam, nekem is.

(#307) Daweee


Daweee
őstag

Hy!
Nem tuggyátok hogy mikorra várható hogy a sp.hck.hu szerverét renbetegyék és lehessen róla tölteni? Vagy más ildalt tuttok mondani? Unalmas az élet Kennyék nélkül :DD

(#308) NoLF válasza Daweee (#307) üzenetére


NoLF
addikt

miért nincs meg az összes? :F

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#309) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Ugyan nem kifejezetten SP, de mégis kapcsolódik hozzá valamilyen szinten. Elhatároztam, hogy torrentel leszedem az angol szinkronos részeket, és alá rakom a magyar hangot, de sajnos sosem tudom elérni azt, hogy tökéletesen passzoljon a kettő. Nincsen valakinek erre valami jó bő leírása? Tiszta sor, hogy Virtual Dub, BeSweet meg ezek kellenek az fps váltáshoz, de nem hiszem, hogy ilyen egyszerű az egész, sőt nem az, mert akkor sikerülne. Kellene valami frankó tutorial.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#310) Whaskes


Whaskes
senior tag

beindult a topic hosszú hallgatása után.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#311) corlagon válasza Agostino (#309) üzenetére


corlagon
senior tag

Pedig nem bonyolult, VirtualDubModdal:
1. Megnyitod az angol .avi-t
2. Video/Direct Stream Copy (h ne kódolja újra a videosávot)
3. Streams/Stream list, Add-dal berakod az újat, jobklikk/Interleaving, Audio skew correction és megadod a csúsztatást millisec-ben
4. Save.

Ha a source és a target framerate egyezik, akkor más nem is kell, a csúsztatást legegyszerűbb próbálgatással belőni.

(#312) Daweee válasza NoLF (#308) üzenetére


Daweee
őstag

mert nem olyan rég kötötték be a adsl-t és elkezdtem töltögetni őket megvan az első 3-4 évad de hála a szervernek, nem tudom fojtatni a töltögetést :(

(#313) bobace


bobace
őstag

s10e08-hoz van már felirtat valahol?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#314) koxx válasza bobace (#313) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

feliratok.hu-n van, de lehet, hogy azóta te is megtaláltad [link]
szerk: vmi nem ok a felirattal

[Szerkesztve]

(#315) jasszer


jasszer
senior tag

Tudja vki h mi az angol neve Zsírfekának? :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#316) Agostino válasza jasszer (#315) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Fat Abbot, de abban a részben amiben van, ez ki is van írva a TV képernyőre. : ))

Amúgy amit parodizál vmi Fat Albert nevü cucc szvsz.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#317) jasszer válasza Agostino (#316) üzenetére


jasszer
senior tag

Hello, gyors voltál. Biztos igazad van, csak ''besírtam'' a röhögéstől és nem láttam a képernyőt a rángatózástól, nagyon beteg... :DDD

MOD: télleg, áttekertem véletlenül ezt a részt, másodszorra meg nincs kiírva... elsőre viszont 122-es betűtípussal... :B

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#318) Agostino válasza jasszer (#317) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Hát azon én is mindig összeesek a röhögéstől, szóval egyáltalán nem csodálom, ha nem vetted észre elsőre. : )

Amúgy most, hogy igy említetted, megint meglestem, de most angolul, úgy nem üt annyira. Tipikus esete annak, amikor a magyar szinkron annyira jó lesz, hogy az jobb, mint az eredeti.

''Találkozunk a pudingnál, gyík!'' : D

''- Tudod mit Rudi, olyan vagy te, mint a nyári iskola!
- Nyári iskola?
- Ja! Az a paraszt nyári iskola!'' Na ahogy ezt mondja, az készen van. : DD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#319) jasszer válasza Agostino (#318) üzenetére


jasszer
senior tag

Én is pont erre gondoltam. Korrekt módon kiszínezték a fordítást, kihasználva a magyar nyelv nyújtotta lehetőségeket. =)
Plussz mindhárom karakternek állat a hangfekvése, magyarul sokkal ''niggerebbek'' mint az eredetiben. Ordenáré. ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#320) szepi79 válasza Agostino (#318) üzenetére


szepi79
őstag

nekem a legeslegelső rész szinkronnal totál kész volt. mikor kyle a végén ''kikáromkodja magát'', azon én mindig beesek a szék alá + könnyezek a röhögéstől :DDD

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#321) jasszer


jasszer
senior tag

Már csak kellene egy vektoros/komolyabb felbontású kép Zsírfekáról és csinálnék is zsírfekás pólót... :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#322) Agostino válasza jasszer (#321) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Mennyire legyen nagy az a felbontás? Ha ráérek akkor a hétvégén megpróbálom átrajzolni nagyobb méretre kiskép alapján.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#323) HEMP


HEMP
aktív tag

Hali,
nem tudom ismeritek-e, azért berakom ide is: SP összes egy oldalon angolul [link] Igaz, most megint tárhelyet keresnek, de ha minden igaz lassan ismét meglesz az oldal...

A másik: WoW addict rész megvan? Beszarás! Itt a videók között elérhetitek: [link] :C

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#324) Agostino válasza HEMP (#323) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Pont most néztem végig, érdekes, de valahogy úgy veszem észre, mintha megint lenne valami eredeti ötletük, bár amit kifiguráznak az közel sem annyira gonoszul teszik, mint ahogy régen.

Amúgy nekem nem tetszik ez az újfajta grafika. Nagyon nem vált a sorozat javára, ez nem erről kellene, hogy szóljon.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#325) _az


_az
senior tag

a 10. évad botrányosan sz*r, kivéve nagy jóindulattal a wow-os és talán a kutyaidomáros részt.
mosolyognom se sikerült rajta, csak eröltetett vacak, idegesítő. próbálnak sértegetni másokat, de még az se jön össze... totális csalódás

szerintem.


és mi a francnak akarják feljavítani a grafikát egy szándékosan igénytelen rajzfilmben??? :W


[Szerkesztve]

az

(#326) koxx válasza _az (#325) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

valóban nagyon gyengére sikerült, annyival kiegészítve, hogy a nintendo wii-s rész sztem állat lett :D bár voltak benne baromságok

(#327) Agostino válasza _az (#325) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

A Tsst tényleg nagyon jó lett, de a végét szerintem elcseszték, nem lett ''cartmanes'' a vége. Azt hittem megeteti a kutyákkal vagy valami... : D

Azt mondanám, ha lemegy ez az évad félre kellene egy kicsit tenni a SP, pihenni, ötleteket gyűjteni, mert ez nem színvonal. Hol vannak ezek a régi jó részekhez képest, mint a fentebb sokat emlegetett Zsírfeka, Russel Crowos bunyós rész stb. : (((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#328) Derlie


Derlie
tag

Nekem tetszett a 10-es eved is, lehet varni a 11, 12 evadokat. A 11-es marciustol kezdik majd vetiteni.

(#329) _az válasza Agostino (#327) üzenetére


_az
senior tag

jah... az összes részben kikerestek valamit a világból, ami szerintük biztos jó felháborító, meg vices lesz... dehát olyan béna erölködés lett belőle... mohamed, pedofil reloaded, szept11, stewe irwin(hol vicces?????), egyszerűen nem tudtam nevetni.

a nintendo jó ötlet lett volna, ha nem kúrják el a ''hatalmas bölcsességekkel'' a vallásról, de végül azon se sikerült mosolyognom.

annyira kifogytak ötletekből, hogy már minden részarról szól, hogy mi történt a világban az elmúlt héten. ja és a 14-es rész egyenesen nézhetetlen, én ekkora sz*rt rég nem. rákos gyerekkel próbál viccelni?
na nem morgok tovább, inkább maradok régi részeknél.

az

(#330) adalbert1 válasza _az (#329) üzenetére


adalbert1
veterán

A 10. évad szerintem is a leggyengébb, mondjuk a kutyaidomáros rész ütött, a wow-os nézhető volt, és hall monitor-os is jó volt... De a többi vmi. eszméletlen szar. Egyszerűen semmi ötletük nincs már, már csak fikázás az egész... Mondjuk még a Hell on Earth-ös részben is volt 1-2 jó poén, de semmi egyéb. Ennél még a 9. széria is jobb volt sokkal.

(#331) Whaskes válasza _az (#329) üzenetére


Whaskes
senior tag

a rákos gyereket szerintem nem viccnek szánták.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#332) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A 9. évadig megkaptam dvd-n az egészet, némi üröm az örömben, hogy nincsen magyar felirat, meg hang. Az lenne a kérdésem, hogy az origi dvd-hez van valami megoldás, hogy magyar felirattal nézzem? A divx-es feliratokkal az a gond, hogy egyrészt gondolom az időzítésük totál elmászkálna, illetve itt a részek elején van mindig kis bevezető Tp-től és Ms-től.

I am having fun staying poor.

(#333) Apollyon válasza adalbert1 (#330) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Szerintem a WOW-os rész nagyon odaütött, az volt az eddigi legjobb, és szerintem az a rész akarja arra felhívni a figyelmet arra, hogy bizony elég sok gyerek erre fog fejlődni. Tükör Amerika és a világ elé.
A Nintendo Wii-s részeket kihagytad, sztem az is jó volt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#334) spotless válasza Apollyon (#333) üzenetére


spotless
csendes tag

chiaoo

a WOW-os rész azon kevesek egyike, ahol csak 1 szál fut, de a kedvencem.

a ninttendo WII nem 3 részből állt?

csak mert nekem 2 van meg
a http://sp.hck.hu-n 2 van fent




nem megy a http://sp.hck.hu, nem tudja valaki, h miért?

.

(#335) Whaskes válasza spotless (#334) üzenetére


Whaskes
senior tag

''a ninttendo WII nem 3 részből állt?'' nem, csak 2 ből. de lehet lesz majd 3., de az már a jövőzenéje :DDD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#336) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Valaki pls priviben dobjon meg egy üzivel honnan tudnám megszerezni a wow-os részt elörre is köszi.

(#337) Papa-Georgo válasza Bencus88 (#336) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Itt az összes fent van: [link] :U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#338) Bencus88 válasza Papa-Georgo (#337) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm szépen!Már meg is van a wow-os rész.Már csak meg kéne néznem.Szinkronba nincs valahol?

(#339) Agostino válasza Bencus88 (#338) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nyáron állnak neki a 9. évadnak azt hiszem, szóval ennek fényében várható a 10. is.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#340) adalbert1 válasza Apollyon (#333) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát igen. These kids has absolutely no life! :)
Nekem viszont az előző szériák sokkal jobban tetszenek, főleg az első 4-5, utána már nem igazán találták a hangot, habár még mindig vannak nagyon ütős részek, és normális témák is.
Vagy az lehet még a hiba, hogy közben én is öregedtem 7-8 évet, és így pár dolog már nem tünik olyan jó poénnak, mint régen. :)

(#341) Bencus88 válasza Agostino (#339) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oksi kössz :R

(#342) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez a WOW-os rész nekem anyira tetszik, hogy el sem tudom mondani:DIszonyatosan bejön ez a rész.Főleg amikor Cartmen szól az anyjának, hogy vécé:D:DAztán jön is a kábel:DUtánna meg mondják na mit csináljunk?Szét van már az összes zuhanva és azt mondják elkezdhetnek végre játszani:DMintha 3 hétig folyamatosan nem csináltak volna mást:DVárom a hasonló részeket.

(#343) Renegade88


Renegade88
tag

LOL :D állat ez a sorozat :C :DD mod: na meg a film ;]

[Szerkesztve]

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#344) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Timyyyyyyyyyyyyyy:D

(#345) shteer


shteer
titán

fenn van a 11-es évad első része. cartman szerencsére nem változott :D

..szerintem jónak tűnik

(#346) Agostino


Agostino
addikt

Lol...ez az én formám... most hogy végzek a 4. évad szinkronjának bevágásával szebb avi alá, kinyomják dualdubbal... great. Just great...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#347) Thulcandra válasza shteer (#345) üzenetére


Thulcandra
senior tag

ahh s11e01 naggyon beteg volt :D

Fetrengtem rajta!

Már nagyon vártam, hogy újra kezdődjön :)

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#348) shteer válasza Thulcandra (#347) üzenetére


shteer
titán

''pfffffff... hehe, hehe, weheheheheheheeeeeeeeee'':D:D:D

..szerintem jónak tűnik

(#349) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Az új epizód feliratos?Vagy csak angol?

(#350) koxx válasza Bencus88 (#349) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most néztem meg, van hozzá magyar felirat.
Cartman hozta a szokásos formáját :DDD

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.