Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Bencus88 válasza koxx (#350) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oksa akkor le is töltöm köszi.

(#352) adalbert1


adalbert1
veterán

Megnéztem én is az új részt, és nagyon bejött...
Ha már legalább ezt a szintet hozza ez a szezon, akkor sokkal de sokkal jobb lesz, mint a 10-ik.

(#353) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Egy kis vélemény a 11. évad 1. részéről.

Amit rögtön el tudok mondani az az, hogy a húzó szereplő, azaz Cartman nélkül az egész nem ért volna semmit sem. A niggeres vonal szánalom volt és értelmetlen, ezt a kérdést sokkal elmésebben körbejárták a 4. évad 1. részében így ez nem is tudom mire volt jó. Ezen a vonalon egyszer nem tudtam még csak mosolyogni sem.

Cartman meg a Nelsonos részen ott tudtam csak nevetni, amikor Cartman kiröhögte szerencsétlen arcot, de harmadjára már azért az sem volt vicces. Jó lett volna ez az elképzelés, de ismételten csak egy olyan résszel lettünk gazdagabbak, amelyben Cartmanra teszik fel az igazi hangsúlyt, de tetejében azt is pocsékol, és fantáziátlanul.

Aztán amin ismételten csak felment bennem a pumpa az az, hogy megint a reklámok. Eric mondja, hogy 60 vagy fene tudja hányszor visszanézte újra meg újra a vetélkedőt, de persze hozzá kell tennie, mert anélkül nem világ a világ, hogy a Youtubeon. Már akkor is csóváltam a fejem, amikor teljes rész épült a Nintendo WII köré. Ennyire nagyon kell ide ez a reklám? Nem kelt volna fel másnap a nap, ha lett volna a szövege, hogy videokazettán? Akárhogy is, nekem sokkal barátságosabb lett volna.

Lehet, hogy most ezzel megsértek egyeseket - persze nem ez a célom - de ez a sorozat egyre katasztrofálisabb lesz, réges régen félre kellett volna vonulniuk ötleteket gyűjteni.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#354) adalbert1 válasza Agostino (#353) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, szerintem már kb. úgy az 5. évadtól kezdik elveszíteni az eredetiséget, de nagyon, és egyre kevésbé viccesek, erről már én is síránkoztam régebben... Viszont ez a youtube nem feltétlen reklám szerintem, egyszerűen azt akarják hangsúlyozni, hogy a karakterek is haladnak a korral. :)

Szerintem meg pont hogy tudtak újat hozni feketés témában, habár a 401 is nagyon ütős volt... Na meg az a rész is nagyon nagy volt, hogy: Apologize.... :D
A legnagyobb fikázása a társadalomnak meg az, mikor megszavazzák, hogy a nigger és a guy szavakat ezentúl nem lehet egy mondatban használni, hacsak nincs 7 szó közöttük, a sok fekete meg néz elképedve...

Viszont visszatérve a sorozat hanyatlásához, a 10. évad számomra teljes mélypont volt, össz-vissz 2 rész volt ami tetszett...

(#355) Agostino válasza adalbert1 (#354) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Viszont ez a youtube nem feltétlen reklám szerintem, egyszerűen azt akarják hangsúlyozni, hogy a karakterek is haladnak a korral.

Jó, tegyük fel ezt akarták elmondani (bár mondhattak volna csak simán annyit: a neten), nade azért mindezt nagyon nehezen tudom elhinni a Nintendo WIIről, vagy a 10. évad 7. részében annyit hangoztattot X-Boxról, ami egyébként igencsak élethű lett.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#356) adalbert1 válasza Agostino (#355) üzenetére


adalbert1
veterán

Na ja, a wii-s részek elég gázak lettek, csak azért tetszettek, mert cartmenen lehetett röhögni, hogy nem bír várni még 3 hetet amig megjelenik... Viszont ennyi erővel a wowos részt is lehetne említeni, ha ebből a szemszögből közelíted meg, az is reklám.
Viszont más szemszögből megközelítve ezek a dolgok már annyira hétköznapiak a legtöbb fiatal számára, hogy nem lehet mellettük szó nélkül elmenni. Viszont az már idegesítő mikor erre egy egész részt alapoznak, de amilyen ötletszegény epizódok voltak, felfogható a nintendo wii körül keltett hype társadalomkritikáját kaptuk, na meg a wow-os részben is csak a sok wow és egyéb online játék függőjét figurázták ki. Vagy felfoghatjuk úgy is, hogy igen, undorító reklám, de hát amúgy is egy undorító fogyasztói társadalomban élünk, ezen nem kell csodálkozni.

(#357) Agostino válasza adalbert1 (#356) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nem is az, hogy csodálkoznék, de eddig milyen olyan gyönyörűen és elegánsan meg tudták ezt a kérdést oldani, hogy öröm volt nézni. Ez így nekem kicsit otromba. Mindegy, ez van, nem segíthetünk rajta. : \

Talán majd a legközelebbi rész... vagy egy bivaly szinkron javít a helyzeten. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#358) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Skacok a 11-es évadhoz az első és a második részhez hol találom a feliratot?köszi

(#359) koxx válasza Bencus88 (#358) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

feliratok.hu :U
megnéztem a 11x02-es részt, Cartman ismét alakított :DDD

[Szerkesztve]

(#360) adalbert1 válasza koxx (#359) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát megnéztem én is, Cartmen tényleg ismét állat volt... :D
Na meg a végén butters apja is, már ha valaki látta a róla szóló részt, akkor érti azt a poént is. :DDD

(#361) Bencus88 válasza koxx (#359) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi, de letöltöttem és semmi.Ezt töltöttem le mi lehet a gond?[link]
Meg ezzel is próbálkoztam:[link]


[Szerkesztve]

(#362) koxx válasza Bencus88 (#361) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

nem igazán értem mi a probléma, nekem minden ok a feliratokkal, az egyik angol a másik magyar

(#363) Bencus88 válasza koxx (#362) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen én is rájöttem, de nem feliratozza.Lehet át kell a fájlt nevezni vagy media playerbe kell állítani valamit?

(#364) adalbert1 válasza Bencus88 (#363) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, ugyanaz legyen a neve a videofilenak is, és a feliratnak is, csak a kiterjesztés maradjon avi ill. srt.

(#365) Eagl3 válasza Bencus88 (#363) üzenetére


Eagl3
veterán

bsplayer-el vagy olyan lejátszóval játszd le, amivel külön meg lehet nyitni a feliratfilet.

(#366) koxx válasza Bencus88 (#363) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

ja, hogy ez volt a gond.. :)

(#367) Bencus88 válasza adalbert1 (#364) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi neked is meg mindenkinek most megprószálom.

Szerk:És igeeeen sikerült.Azelött megpróbáltam úgy látszik nem pontosan írtam át most jó lett.Még1szer köszi mindenkinek.

[Szerkesztve]

(#368) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ja és még anyi, hogy nem tudjátok véletlenül, hogy a world of warcraft-os rész mikor lesz szinkronos?Már a feliratosat 2-szer láttam, de nagyon jó lenne szinkronosba is meglesni.

(#369) KrAt


KrAt
veterán

Eddig nagyon bejön a 11. évad, remélem a többi is ilyen jó lesz :)

(#370) spirit007


spirit007
senior tag

Valamelyik TV csatornán adják a kis nyomoroncokat , vagy csak ''egyéb'' forrásból érhető el :F

(#371) KrAt válasza spirit007 (#370) üzenetére


KrAt
veterán

Viasat 3, 23:10 vagy 20, nem emlékszem pontosan :B

(#372) adalbert1 válasza KrAt (#371) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem a coolon megy?

(#373) KrAt válasza adalbert1 (#372) üzenetére


KrAt
veterán

Dedede :B Sorry :B:B

(#374) koxx válasza adalbert1 (#372) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De ott.
Egyébként nem nyomoroncok, hanem kis pöcsök :DDD

(#375) adalbert1 válasza koxx (#374) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát Cartment mostmár suckernek is lehet hívni. :DDD

(#376) Bencus88


Bencus88
nagyúr

A cool-on megy minden hétköznap 23 15-től a vad csajok után:D

(#377) cor


cor
őstag

hát ez az uj rész nagyon lapos(tetü) volt :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#378) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Megnéztem a 11-es évad első 2 részét nagyoon tetszett.''niggers'':D:Dmeg cartman amiket csinál hát nagyon tetszett.Már letölthető a 3-ik epiződ is már etöltöttem csak még nem néztem meg.

(#379) KrAt


KrAt
veterán

Nekem nagyon tetszik az első 3 rész a 11-ből :D

A 11x3-ban a végén a poén nagyonnagy volt :D

(#380) Gyusz


Gyusz
őstag

24 kedvelőknek ajánlom az aktuális évad negyedik részét, elég jó lett :D

[Szerkesztve]

(#381) Retro11


Retro11
senior tag

Hi Mindenkinek!
Bocsi az offért de valaki nem tudná megmondani honnan lehet leszedni a South Park Rally-t??Annyira durva game de nem találom:(!!!

Köccentem!!!

(#382) Bencus88 válasza Retro11 (#381) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem az csak ps-en van bocs ha tévedek.

Megnéztem a 1 évad 3 epizódját is nagyon tetszett.Tiszta jók ezek a részek.Letöltöttem a 4-iket is de nem találtam feliratot még.Meg megnéztem azt a részt ami tegnap a tv-ben volt letötöttem.Ez a rész amikor Cartman robot:D

Egy kérdés amire még nem kaptam választ.A World of Warcraftos rész szinkronosan nincs még??

(#383) Agostino válasza Bencus88 (#382) üzenetére


Agostino
addikt

Nem, szinkron 9 - 10 évadra asszem nyár fele lett ígérve, de szerintem a 10. esetében lesz az később is.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#384) Retro11 válasza Bencus88 (#382) üzenetére


Retro11
senior tag

Neeem van elég régi aszem 2000körüli játék vigig toltam párszor csak nem találom sehol!!!Még1x bocsi az offért!

(#385) adalbert1 válasza Bencus88 (#382) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, az az, amikor butterst akarja beszopatni, és a végén a filmstúdióknak adja el a szarabnál szarabb ötleteket? Az nagyon jó volt... :DDD

(#386) Bencus88 válasza Agostino (#383) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszönöm a választ! :R


Retro11: Próbálkozz ps emulátorral asszem van működő változat.
adalbert1:JAJA elég humoros egy rész:D



[Szerkesztve]

(#387) Retro11 válasza Bencus88 (#386) üzenetére


Retro11
senior tag

Neeem!Volt PC-s változat és nem tudom honnan volt meg ahj valaki help plíííz:D!

(#388) Bencus88 válasza Retro11 (#387) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Viszont, ha tényleg lenne rally engem is nagyon érdekelne, de én kételkedek benne.

(#389) Retro11 válasza Bencus88 (#388) üzenetére


Retro11
senior tag

ITT olvashatsz is róla![link]!!!
VAn ujabb része is de egyszerüen sehol sem találom:O!!!

(#390) Bencus88 válasza Retro11 (#389) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi majd utánnanézek :C

(#391) Bencus88 válasza Retro11 (#389) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az a durva, hogy ezt én is néztem régen és én sem találtam sehol.

(#392) H0sT|s


H0sT|s
csendes tag

Nézzétek meg az új húsvéti részt... egyszerüen isteni :R

PSN: bryanhostis, Butters_St

(#393) Bencus88 válasza H0sT|s (#392) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én leszedtem már meg a feliratot is majd megnézem ha lesz 20 percem:D

(#394) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hát ez a húsvétos rész nem semmi:DElég elborult agyúnak kell lennie valakinek, hogy ilyen sztorit kitaláljon lol:D

(#395) bpx válasza Bencus88 (#394) üzenetére


bpx
őstag

csak most volt rá 20 perced? :)

(#396) Bencus88 válasza bpx (#395) üzenetére


Bencus88
nagyúr

aha:DSokat wowozok meg érettségiztem meg stb stb szóval most is csak azért néztem meg mert nem tudtam wow-ozni a router miatt de már jó:D

(#397) ML320


ML320
aktív tag

Aug 6.-tól SouthPark 9. évad a Cool-on!!! :DD :DD :DD

Ember tervez, Isten perverz...

(#398) mcmike válasza ML320 (#397) üzenetére


mcmike
őstag

Na végre! Ez jó hír...remélem gyorsan letölthetőek lesznek majd a szinkronos részek... :C

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#399) joe69


joe69
senior tag

az evad folytatodik, van uj resz!:))

(#400) kicsitomi88 válasza joe69 (#399) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Epp nezem a 1108at, hát halál, megérte várni.

90 87.5 87.8 87.5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.