Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700

Hozzászólások

(#251) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehet megnézni milyen software van a telóba?

(#252) ALI_G válasza ToBeY (#251) üzenetére


ALI_G
veterán

SE telókon tán így:

Kiveszed a telefont bill. zárból, és a főképernyőn ütöd be ezt:
>*<<*<*

de ez lehet hogy mást ír ki, csak másoltam egy oldallal előbbről.

(#253) ToBeY válasza ALI_G (#252) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez nekem nem működött boluetooth-nál lyukadok ki

(#254) Hypp válasza ALI_G (#249) üzenetére


Hypp
tag

Ha tovább is olvastad volna a fórumot, ahonnét másoltad, akkor tudnád, hogy ez egy marhaság. Így nem lehet függetleníteni!

Bite my shiny metal ass!

(#255) Hypp válasza ToBeY (#253) üzenetére


Hypp
tag

Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz...
Ki kell venni bill.zárból a telefont, aztán a főképernyőn benyomod a >*<<*<* dolgot. Nem érdekes, hogy a telefon közben mindenféle menükben jár, a végére odaérsz a ''Szolgáltatás'' nevű rejtett (nem is annyira az...) menübe.

Bite my shiny metal ass!

(#256) Hypp válasza DDenes (#245) üzenetére


Hypp
tag

1: van nekem egy régirégi T68i telefonom. A szervíz menüje számon tartja, hogy a joy-t mennyiszer pöcköltem valamelyik irányba. Ez a számláló most 790 000 körül jár. Nem hiszem, hogy a T68 óta elfelejtette a SE, hogy hogyan kell joy-t csinálni. Szóval lehet, hogy vannak problémáid vele, de teljesen elromlani valszeg nem fog még egy ideig. Ha meg mézis, akkor gyári hibás. Persze csak szerintem...

2: ez a kezed méretétől függ. Esetleg tartsd hűtőben a kezed, a dilatáció miatt összemegy, és kisebb kézzel így könnyebben fogsz tudni SMSt írni:D

3: Régi a telefonod. Járt már szervízben a vásárlás óta soft. frissítésen? Mert ha nem, akkor erősen javallott a dolog. Az újabb soft-ok valamilyen furmányos úton növelik a telefon készenléti idejét.

Bite my shiny metal ass!

(#257) Bibby válasza ToBeY (#247) üzenetére


Bibby
addikt

A jostick csak annyira kopik mint bármelyik másik alkatrésze...
De ez külön tetszik,hogy játszhatatlan darts :D hát igen,ha ezért veszed akkor inkább ne...

Ελευθερια η θανατος

(#258) ToBeY válasza Hypp (#254) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Biztos ez a kód? >*<<*<* és ezt a nyilakat a jostick-al kell csinálni egyből a főképernyőn?

(#259) ALI_G válasza ToBeY (#258) üzenetére


ALI_G
veterán

billentyűzárat kapcs ki, majd ami oda van írva pötyögd be. a < az a balra értelemszerűen. Csak nyomd le őket egymás után és kész.

(#260) ALI_G


ALI_G
veterán

a vodásoknak: akkor most lehet valamilyen módon mp3-at berakni csegőhangnak vagy sem?

(#261) Bibby válasza ALI_G (#260) üzenetére


Bibby
addikt

#233 !!!! :(((

Ελευθερια η θανατος

(#262) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Na sikerűlt nagynehezen megnézni a software infot
R2E011PRGCXC125821_EU_1_C ezzel a verzióval nincs rosz tapasztalat?

(#263) Hypp válasza ToBeY (#262) üzenetére


Hypp
tag

Bővebben: link

Itt lenne érdemes utána kérdezned, ha itt nem kapsz segítséget (én nem tudok).
Amúgy elég régi ez a soft. Amúgy tudtommal ez a legújabb soft: R2AA003.

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#264) Hypp válasza Bibby (#261) üzenetére


Hypp
tag

Nyugika van!;)

Bite my shiny metal ass!

(#265) ALI_G válasza Bibby (#233) üzenetére


ALI_G
veterán

Hát én ezt elolvastam, de nem igazán értettem. Nekem régi telóm van és nem tudok sokat az új telókról, meg hogy miként honnan lehet progikat, cuccokat, stuffokat letölteni hozzájuk, főleg nem hogy telepíteni vagy mittomén hogy kell, vagyis magyarul láma wok hozzá. Egy pontos link, és egy rövid leírás sokat dobna rajta. Angolul nemtok rendesen,de jobbhíján az is jó. thx, ALI_G

(#266) ALI_G válasza ToBeY (#262) üzenetére


ALI_G
veterán

te mikor vetted a telót? mert abból lehetne viszonyítani az aktuális soft számra, márha ez ténleg soft szám (és egyáltalán adtak már hozzá újat?), ez nekem inkább vmi firmware szerű számnak néz ki. de biztos most is csak hülyeséget kérdezek, egyáltalán nem wok tisztába hogy mire jó a telón az újabb firmware, ezt vki megmondaná?

(#267) ToBeY válasza ALI_G (#266) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Októberi teló elektrovőrdben lett véve gyárilag független.Egyébként softot hol frissitenek nekem és kb pénzbe mennyi?

(#268) Hypp válasza ToBeY (#267) üzenetére


Hypp
tag

Bővebben: link

Ők szervizelik az SE telefonokat. Ha viszed a garipapírt és a számlát, garanciális időben ingyen megcsinálják a softupot. Nézd meg a térképet is az oldalon, különben el fogsz tévedni, de nagyon! :)

Bite my shiny metal ass!

(#269) Hypp válasza ALI_G (#265) üzenetére


Hypp
tag

Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#270) ALI_G válasza Hypp (#268) üzenetére


ALI_G
veterán

Ha ingyé van akkor megcsináltatom majd én is (először vegyem meg a talót :DDD). Viszont a honlapon nem találtam azt a térképet amit mondtál.

(#271) ToBeY válasza ALI_G (#270) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Keresd erősebben akkor :DDD Vagy szemüveg kéne?:C

[Szerkesztve]

(#272) Hypp válasza ALI_G (#266) üzenetére


Hypp
tag

Az újabb firm a korábban kiadott firmware javításait tartalmazza, ritkán új funkciókat is. Amúgy firm ügyben itt érdemes nézelődni Bővebben: link

Bite my shiny metal ass!

(#273) Hypp válasza ALI_G (#270) üzenetére


Hypp
tag

Térkép: Bővebben: link
Amúgy Bővebben: link

Cím:
Ügyfélszolgálat címe: 1102 Budapest, Szent László tér 20.
Nyitvatartás: Hétfõtõl péntekig: 9:00-16:00 óráig
Megközelíthetõség: villamossal (3-as, 62-es, 28-as)
vagy autóbusszal (32-es, 9-es)
Telefon: (1) 431-8120
Fax: (1) 260-2337
E-mail: evic@evic.hu

Bite my shiny metal ass!

(#274) ALI_G válasza ToBeY (#271) üzenetére


ALI_G
veterán

köszi, nézz be ide: Bővebben: link

(#275) ALI_G válasza Hypp (#272) üzenetére


ALI_G
veterán

leköteleztél.:C:C:C:C:C:C:C:C:C

[Szerkesztve]

(#276) ToBeY válasza Hypp (#272) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Melyik a legújabb soft lehet bele tudom ezt rakni magamnak is ha le tudom tölen valahonnan!

(#277) ALI_G válasza ToBeY (#276) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, csak kell hozzá egy asztali töltő ami tud csatlakozni a PC-hez. Ezt vmelyik hsz-ben láttam ebben a topicban. Van hozzá link is ott, de ahogy néztem spéci cucc, és nem hinném hogy occsó.

(#278) ALI_G válasza ToBeY (#276) üzenetére


ALI_G
veterán

bocsi, már látom nem arra válaszoltam amit kérdeztél :)
a legújabb soft engem is érdekelne, mert ha veszek egy ilyen telót (ami valószínű), akkor felrakom rá a legújabbat mielőtt beállítom. Ha meg a legújabb lesz rajta akkor zsír. Amúgy ha megveszed vodában ott ugye más a soft mint az eredeti SE vagy pannon,téjmobil-é.
már csak fogalmazni kéne megtanulni :))

[Szerkesztve]

(#279) Hypp válasza ToBeY (#276) üzenetére


Hypp
tag

Otthon csak úgy tudsz frissíteni (legálisan, gari elvesztése nélkül), ha van DSS-25 vagy DSS-20 nevű asztali szinkronizációs dokkolód.

Bite my shiny metal ass!

(#280) stann


stann
tag

Én meg közben megtaláltam az ''mpegable'' nevű progit, próbálgattam a minőséget, de igazán optimálisat nem találtam:
76kb-os video, és 26kb-os hang mellett, 176*144-es felbontással kb. 1mega/1perc arány jön ki, sztem ez nagyon nem jó! Ti milyen beállításokkal használjátok?

A másik pedig, hogy egy kb. 4/3-as arányú videót nem lehet úgy feltenni, hogy a kijelzőt 90 fokkal elforgatva látszódjon, vagyis kb. az egész kijelzőn lehessen nézni? (Mint a gényképezésnél a diavetítő opció)

Dani

(#281) D4v3 válasza ALI_G (#278) üzenetére


D4v3
őstag

Ha újat veszel, akkor a legújabb lesz rajta

(#282) Hypp válasza D4v3 (#281) üzenetére


Hypp
tag

...valószínűleg, de ez sem biztos. Ki tudja, hogy mióta nem nyúltak ahhoz a dobozhoz?

Bite my shiny metal ass!

(#283) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Még csak azt szeretném tudni hogy honan lehet letölten midi esetleg mp3 csörgéseket meg képet?Amit infrán vagy bloutooth keresztűl rá tudok tölteni telóra.

(#284) Bibby válasza ALI_G (#265) üzenetére


Bibby
addikt

Dehát nem a telóra kell letölteni,hanema gépre...:)
http://developer.sonyericsson.com/site/global/home/p_home.jsp
Itt megtaláljtátok,csak regisztrálni kell.És ha lejött ez a program,kezelése már nem igényel semmi szaktudást.Kijelölöd az mp3-at,a program elkészíti .drm kiterjesztéssel azt hiszem,és ezt átküldöd telóra.

Ελευθερια η θανατος

(#285) Bibby válasza stann (#280) üzenetére


Bibby
addikt

Az alapján a leírás alapján állítgattad be amit linkeltem?
Ebbe törődj bele nyugodtan,1perc 1mega.Miért,egész filmeket akartál a telefonra tölteni?Én beérem south parkkal is :)
Az elforgatást pedig nem lehet megoldani.Teljes képernyős mozit nembiztos hogy bírna a processzor szvsz.


Tobey: Én pl hátteret soha nem használok,csak témákat.
www.mobile9.com
www.zedge.no
Innen tölthetsz egy párat...Mp3 csengőhangot meg miért akarsz tölteni?Átveszel egy számot és berakod annak.Amit akarsz.Vagy ha nem tetszik a mérete,kicsit butítod.

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

(#286) ToBeY válasza Bibby (#285) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hállotam hogy le kell butitani nemtudodm hány Khz-re nem akarok szenvedni ezért kérdeztem hol vannak fent zenék ami eleve butitott.

(#287) Bibby válasza ToBeY (#286) üzenetére


Bibby
addikt

Egyáltalán nem KELL lebutítani,akár azt is berakhatod ami épp most szól a gépeden...Én is csak azért mondtam,mert így ugye több mbyte-ot foglal,és ezt esetleg nem akarod.

Ελευθερια η θανατος

(#288) stann válasza Bibby (#285) üzenetére


stann
tag

Én is pont SP-knek tervezem a videokat! :)

A leírást nem néztem, egy hwsw-s fórum alapján próbálkoztam! MErt elvileg szűkösen, de 2 sp-nek fel kellene férnie!

Dani

(#289) ALI_G


ALI_G
veterán

Ha nekem van pénz a téjmobilos kártyámon és előfizus leszek vodánál, akkor a kártyán lévő lóvénak nice van, ugye?

(#290) Bibby válasza ALI_G (#289) üzenetére


Bibby
addikt

:O:O:O:O
Nem volt komoly kérdés ez sem ugye?
Nekem csak egy south park fér fel.24 mega körül van egy rész.Úgyis foglalnak helyet témák,játékok,ecetera...

Ελευθερια η θανατος

(#291) ALI_G


ALI_G
veterán

egy 128kbit-es mp3-at mijen minőségben játszik le a teló? mint a szokol rádió, vagy van rajta vmi hangszínséma beállítás, hogy basszust, meg a magasakat ki lehessen emelni.

(#292) ALI_G válasza ALI_G (#289) üzenetére


ALI_G
veterán

nah jó, valóban nem volt az, akkor most ugye vihetem tovább a lóvét? :)):):DDD:DD:D;]

vicc volt

[Szerkesztve]

(#293) Hypp


Hypp
tag

Mp3 zenék (csengőhangok) szerkesztésére én ezt a programot használom: Bővebben: link Ingyenes, szóval meghívok rá mindenkit:D Amúgy magyar...

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#294) bobace


bobace
őstag

Van rajta hangszinséma téma de a füles szerintem nem annyira kedveli az ultra basszust mert az enyém már rezeg tőle. De a többi jó

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#295) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A Hívás info merre lehet a telefonba?:B

(#296) stann


stann
tag

Hali!

Ti video/mp3 felrakásra mit használtok? Adatkábel v. Bluetooth?
És adatkábelt mennyiért vettétek? Én USB-s töltőset 5-6 körül láttam, és ezt sokallom!

Dani

(#297) ALI_G válasza bobace (#294) üzenetére


ALI_G
veterán

vajon lehet hozzá kapni jobb fülest? mekkora jack-je van? 0,3-as? vagy mekkora?

(#298) Bibby


Bibby
addikt

Hívás info?Alap képernyőn a bal gomb...
A kábel egyáltalán nem éri meg,főleg ha tényleg ennyi az ára.Ennyiért inkább bluetooth.Hiába usb-s ugyanis a kábel,ez nem a sebességét jelenti...kékfog gyorsabb nála.

Nem jack dugó van rajt,hanem az SE sajátja...de létezik állítólag átalakító hozzá.

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

(#299) Hypp válasza ALI_G (#297) üzenetére


Hypp
tag

Hát ez az! Nincs jack aljzat! A régóta használt ericsson csatlakozási felületre lehet rálökni a sztereo headsetet. Mondjuk létezik valahol jack átalakító hozzá, de nem Magyarországon:(((

Bite my shiny metal ass!

(#300) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ez a software update mennyi lehet ha egy sima boltban csináltatom?Egyáltalán megcsinálják mondjuk egy bevásárló központ voda,t-mobile vagy pannon boltjában?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.