Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700

Hozzászólások

(#2001) Luna 73


Luna 73
csendes tag

Köszi a segitséget!

(#2002) Ate


Ate
csendes tag

Halihó mindenkinek :)
Azt szeretném megérdeklődni, hogy hogyan lehet gépről Sony Ericsson K700i-re rakni letöltött játékokat Bluetooth-on keresztül? Sajnos amikor összekapcsolom a géppel akkor nem mutatja az alkalmazások és játékok mappát ahova esetleg belehetne tenni :O
PLÍZ HELP!!!

:)

(#2003) DTF válasza Ate (#2002) üzenetére


DTF
aktív tag

Tedd be az egyebekbe és onnan majd rátelepíti!

DTF

(#2004) Ate válasza DTF (#2003) üzenetére


Ate
csendes tag

Már próbáltam de csak átlehet helyezni egy új mappába az egyebeken belül és tovább küldeni infra/bluetooth/mms-ként. nincs olyan opció hogy telepítés vagy vmi.nem lehet elindítani :O

:)

(#2005) DTF válasza Ate (#2004) üzenetére


DTF
aktív tag

Én mindig így csinálom! Nem tom elvileg meg kéne, hogy jelenjen a bluetoothos csatlakozásnál a játék mappa is!

DTF

(#2006) Ate válasza DTF (#2005) üzenetére


Ate
csendes tag

De nekem nem jön ki. Amúgy BlueSoleil progit használok.

:)

(#2007) Ate


Ate
csendes tag

Plíz help! :O :O :O

:)

(#2008) DTF válasza Ate (#2007) üzenetére


DTF
aktív tag

Java alapú játékokat akarsz rátenni? Én most próbáltam ki, hogy betettem az egyebekbe egy pár játékot majd feltelepítettem őket!

DTF

(#2009) Landsmann


Landsmann
addikt

Sosem értettem, miért kell az egyszerű dolgokat agyonbonyolítani. Semmilyen program nem kell ahhoz hogy bluetoothal a telefonra valamit feltöltsetek. A küldendő fájlra jobb egérklikk, KÜLDÉS/BLUETOOTH/OTHER Aztán itt kiválasztjátok a célállomást. Kész, fel is van töltve. Megkérdezi a telefon hogy melyik mappába tegye. Kiválasztjátok a mappát aztán oké. Rajta van a telefonon. Lehet indítani a programot.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2010) Ate válasza DTF (#2008) üzenetére


Ate
csendes tag

Igen azokat. te milyen programmal teszed fel őket?

[Szerkesztve]

:)

(#2011) DTF válasza Ate (#2010) üzenetére


DTF
aktív tag

nem kel program! csak ahogy az előző hozzászóló írta átteszed a fájlt!

DTF

(#2012) Landsmann


Landsmann
addikt

Ugyanez a feltöltési módszer vonatkozik az infrára is, csak ott a küldésnél az infrát kell kiválasztani.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2013) Ate válasza Landsmann (#2009) üzenetére


Ate
csendes tag

Én ezt értem de amikor rákeres a Bluetooth-eszközre akkor nem találja a telcsit pedig bevan lőve a Bluetooth!!! :O

:)

(#2014) Landsmann


Landsmann
addikt

Ha nem találja a telefont, akkor ott valami nem kóser. Nálam bizonyos idő után a számítógép elfelejti a párpsított, de nem használt eszközöket. Kb olyan 3-4 hét után. Hogy miért, nem tudom, de ugyanez a helyzet a bátyámnál is, pedig ő más operációs rendszert és más típusú bt adaptert használ. Lehet hogy nálad is ez a gond. Nézdd meg, hogy meg van-e a párosított eszköz, illetve apárosítás még meg van-e. Ugyanis először az tűniuk el, később meg az egész eszköz a listából.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2015) Ate válasza Landsmann (#2014) üzenetére


Ate
csendes tag

De azt mondd már el nekem lécci h hogyan csináljam mert én eddig progival töltöttem fel cuccokat és azzal is párosítottam(BlueSoleil - telepítőcd-n volt az adapterrel együtt)!

:)

(#2016) Landsmann


Landsmann
addikt

Azt a típusú bt-t nem ismerem. De mindenképpen a hozzáadott USB driver kell hozzá. Én felraktam a driveret, párosítottam az eszközöket, és kész. Onnantól fogva mindig látják egymást és megy az adatforgalom bármely irányba, akár modemként is. A tálcára kikerült bluetooth ikonra kell kattintani, ott megkeresni azt a lehetőséget, ahol új eszközt lehet felvenni. Kerestetni, párosítani aztán kész. Eddig mindegyik általam telepített bt így működött. A szoftvereik külömbözőek ugyanb, de a szisztéma ugyanaz.
Én a bt-hez adott kommunikációs programot fel sem raktam. Teljesen fölösleges.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2017) L.C.S.


L.C.S.
tag

Üdv!

Nekem is problémám van a Bluetooth-al. Konkrétan vettem egy adaptert, hozzá adták a bluessoleil, azt feltelepítettem (+ fel volt telepítve a telcsihez adott pcsuite is). Bekapcsoltam a bt-t. Utána a telefonon saját eszköz - eszköz felvétele ... elkezdi keresni, de nem talál semmit. A lényeg, hogy mindenféle beállítást próbáltam, de se a számítógép se a telefon nem érzékeli a másikat. Mit szúrok el szerintetek?



(ja, xp-m van, és a ház előlapján lévő usb csatlakozók közül az egyikbe dugtam az adaptert)

(#2018) Landsmann válasza L.C.S. (#2017) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha az XP-n a sp2 is fent van, akkor az is lehet a hiba oka. Sajnos az sp2-vel a bluetoothok nagy része nem hajlandó működni. Van valami megoldás a problémára, de nem tudom pontosan hogy hogyan lehet helyretenni a dolgokat. Pc-s és mobilos fórumokon keress olyan topicot, ami az XP sp2 és bluetooth problémákkal foglalkozik. Van ilyen, a Terminálon is láttam. Ott pontos leírás van arról hogy lehet működésképessé tenni a bt-t. A probléma tulajdonképpen abból áll, hogy mindegy milyen sorrendbe telepíted a bt-t vagy az sp2-t, az XP mindenáron a saját driverét akarja használni a bt-hez. (persze hogy nem fog menni) Valamilyen fájlokat át kell nevezni az XP saját driverére a bt-hez adott programból, utána működni fog. De azt nem tudom hogy melyik fájlokról van szó.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2019) DTF válasza L.C.S. (#2017) üzenetére


DTF
aktív tag

Nekem is hasonló problémám volt. Én úgy oldottam meg, hogy rámentem a bluetoth adaptert gyártó cég honlapjára és után anéztem. utt azt javasolták, hogy az adapterhez kapott szoftvert NE telepítsem fel, mert az megzavarja a kommunikációt gép és mobile között. ezt a xp-sp2-vel magyarázták amiben alapból benne van a bluetotth támogatás.
Csináld azt, hogy csak simán bedugod az adeptert a USB-be és hagyod, hogy a windows felismerje mint új hardver és föltelepíti magától. ezután 1000%, hogy fogod tudni használni!

DTF

(#2020) L.C.S. válasza DTF (#2019) üzenetére


L.C.S.
tag

Köszi-köszi mindkettőtöknek, ki fogom próbálni. Azóta kipróbáltam egy win2000/v. 98 (a fene se tudja) gépen és itt működik a bluesoleil. A probléma most az, ha programot, vagy játékot akarok átküldeni, akkor csak kb. öt könyvtárat lát (a játék és programot nem), és berakja az egyébbe. Onnan meg nem lehet átküldeni a játétkokhoz.

Olvastam egy másik helyen, hogy telepítsem fel a dataimanager progit. Ezt meg is tettem, de most meg a dateimanager nem tud kapcsolatot teremten a teloval. Eszem-faszom megáll...

(#2021) DTF válasza L.C.S. (#2020) üzenetére


DTF
aktív tag

nekem az egyebekbe teszi és én onnan fel tudom telepíteni!
Nem tudom, hogy nálad mi lehet a gond!

DTF

(#2022) L.C.S. válasza DTF (#2021) üzenetére


L.C.S.
tag

A feltelepítés hogy történik? Mert az egyebekben a bal gombbal el tudom küldeni emailként, vagy infrán, a jobb gombbal, meg át tudom helyezni új mappába, vagy át tudom nevezni , info, és több tétel megjelölése. Noncs más opció.

(#2023) DTF válasza L.C.S. (#2022) üzenetére


DTF
aktív tag

a következőképpen csináld: rámész az átküldeni kívánt fáljra majd egér jobb gomb küldés - bluetooth- telefon. ekkor történik a párosítás. ezután a gép átküldi a fájlt majd a telefon megkérdezi, hogy hova akarod menteni (nekem: alaklmazások vagy játék mappa jelenik meg)

DTF

(#2024) L.C.S. válasza DTF (#2023) üzenetére


L.C.S.
tag

win 98-on jobb gomb esetén nincs bluetooth :(

(#2025) Viktor0610 válasza L.C.S. (#2024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alul van BT-ikon az értesítési erületen -az óra mellett?
Amennyiben van, onnan tudsz küldeni -szintén jobb gombbal...

Samsung Galaxy A54

(#2026) DTF válasza L.C.S. (#2024) üzenetére


DTF
aktív tag

Azt írtad múltkor, hogy XP-d van!

DTF

(#2027) lacco


lacco
csendes tag

Hali! :DD

K700i tulajokhoz: Mekkora a telefon sms memóriája? (valahol 70-et, máshol 100-at írnak) Nagyon tetszik, csak még nem tudom melyiket vegyem:N 6230 v EZ.
Előre is kösz!

PLÍZ HELP!!!

(#2028) Viktor0610 válasza lacco (#2027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az SMS-memóriát csak tippelni tudom 100 db-osra, de a 6230 100%, h. jobban megéri -már csak a bővíthetőség miatt is...

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#2029) L.C.S. válasza DTF (#2026) üzenetére


L.C.S.
tag

Bocs, nem voltam világos. A munkahelyen win98 van, de ott legalább sikerált felismertetni a telefont. Otthon xp van, de még a bluesoleil uninstall után sem tudtam installálni a bt-t új hardware hozzáadásával (nem volt benne a kiválsztható eszközök között az ivt bt, csak ivt modem meg hasonlók).

(#2030) ragazzo válasza L.C.S. (#2029) üzenetére


ragazzo
őstag

Lehet hogy már írtad,de pontosan milyen márkájú bluetooth-t használsz?Nem Dongle?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#2031) L.C.S. válasza ragazzo (#2030) üzenetére


L.C.S.
tag

Valami ITV dongle. Olcsó volt, gondoltam megteszi, meg az eladó srác is biztosított, hogy jó lesz.

(#2032) L.C.S. válasza L.C.S. (#2031) üzenetére


L.C.S.
tag

Bocs, szóval IVT dongle

(#2033) Landsmann válasza Viktor0610 (#2028) üzenetére


Landsmann
addikt

Az SMS memória valóban 100 darabos. De ebbe beletartozik az elküldöttek száma is. Tehát ha van 30 elküldött,. akkor csak 70 darab fogadottat tud tárolni.
Ami a 6230-at illeti, a memória bővíthetőségével ki is fújt az összes előnye.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#2034) Viktor0610 válasza Landsmann (#2033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az SMS-tárat mindig úgy adják meg, h. összesen mennyi SMS-t képe tárolni (küldött, fogadott egyaránt).
Azért a 6230 nem csak a bővíthető memóriában jobb a K700i-nél. Egyéb paramétereikre lehet, h. nagyjából megegyeznek, viszont a 6230 megbízhatóbb, mint a K700i.

Samsung Galaxy A54

(#2035) L.C.S. válasza Viktor0610 (#2034) üzenetére


L.C.S.
tag

Meg vagy 4-szer, 5-ször annyiba kerül. Bocs, csak a BT hülyeségei ellenére, nekem nagyon bejön a K700. :)

(#2036) Viktor0610 válasza L.C.S. (#2035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért kerülne 4x-5x annyiba?
Apronetes [link] - 6230
Apronetes [link] - K700

Amennyi árkülönbség van a 6230 javára, simán megéri, mert (mint már említettem) megbízhatóbb -ez pedig sz.tem fontos egy telefonnál (is)...

Samsung Galaxy A54

(#2037) Luna 73


Luna 73
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudja mennyiért lehet a Live menüt a vodánál kiszedetni? ;]

(#2038) Luna 73


Luna 73
csendes tag

Ja és akkor a garancia ugrik?

(#2039) Viktor0610 válasza Luna 73 (#2038) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

a garancia tuti ugrik, és sz.tem kb. 4-6 k HUF lehet az ára.

Samsung Galaxy A54

(#2040) ragazzo válasza Luna 73 (#2037) üzenetére


ragazzo
őstag

A voda NEM SZEDI KI!Ez meg warezolás, és a modok nem szeretik.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#2041) Viktor0610 válasza ragazzo (#2040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igaz, az lemaradt (pontosabban félreolvastam a kérdést), h. ezt zúgéesemekben kell megpróbálni, mert a Voda nem veszi le a saját menüjét...

Samsung Galaxy A54

(#2042) Jarod1


Jarod1
addikt

Van valaki aki Szoftwer frissítést csinál miskolcon? :F

(#2043) Viktor0610 válasza Jarod1 (#2042) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amenyiben van SE-szervíz, ők, ill. zúggéesemek... :D

Samsung Galaxy A54

(#2044) ragazzo válasza Jarod1 (#2042) üzenetére


ragazzo
őstag

Milyen telefonról is van szó?

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#2045) Luna 73


Luna 73
csendes tag

Kösz a segítséget! Tényleg mindent én se tudhatok! :)

(#2046) Jarod1 válasza ragazzo (#2044) üzenetére


Jarod1
addikt

Se K700i,

(#2047) ragazzo válasza Jarod1 (#2046) üzenetére


ragazzo
őstag

Elméletileg ennél a típusnál magánban is meglehet csinálni a szoftverfrissítést.Persze van benne rizikó,de ha sikerül...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#2048) Jarod1 válasza ragazzo (#2047) üzenetére


Jarod1
addikt

persze ehez kell 1 dokkoló:((

(#2049) Viktor0610 válasza Jarod1 (#2048) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a korábbi típusoknál kellhet a dokkoló is...
Akkor marad a szervíz.

Samsung Galaxy A54

(#2050) Luna 73


Luna 73
csendes tag

Mennyit bír ki a joy? Azt olvastam másik fórumon h max 1 év,tényleg így van? :O

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.