Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700

Hozzászólások

(#1) JoHnni


JoHnni
senior tag

Üdv
Pár napja vettem ilyen telót, sztem nagyon jó, bár vannak apró hibái. várom az észrevételeket.
lenne is igy elsőre egy kérdésem: nektek mennyit bír az akksija?

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#2) JoHnni


JoHnni
senior tag

Nincs senkinek ilyen telefonja:D

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#3) Spensers válasza JoHnni (#1) üzenetére


Spensers
aktív tag

Hali
Én is ijjen telót akarok venni mijjen jó:) tapasztalataid vannak vele kapcsolatban eddig?

(#4) reno


reno
tag

2 nap. Jött nekünk e-mail is erről és a főnöknek is ilyen van. Neki 1 nap. De azért szereti, csak esténkét bedugja.
A telefont töltőre.

(#5) Spensers


Spensers
aktív tag

Már azt hittem másról van szó:DDD

(#6) putyputy


putyputy
csendes tag

Szombaton vettem (Pannon) 2 ilyet az egyik első ránézésre tökéletes a másikban, rossz volt a naptár, meg a darts olyan gyors volt hogy játszhatatlan, vissza vittük. Aztmondták hogy, már a sokadik, szó nélkül kicserélték.
Az eredetileg jó tel gyáriszáma : CB500Wxxxx
Az rossz tel gyáriszáma : SB500Vxxxx
A csere tel gyáriszáma : CB500Wxxxx
Valószínű hogy különböző szállítások voltak, és az újjakban már a frissebb sw van

(#7) Spensers válasza putyputy (#6) üzenetére


Spensers
aktív tag

Hi
valahol olvastam hogy van olyan Pannonos ami független...

(#8) elttiL


elttiL
senior tag

Helló!
Nékem is tetszik a teló. (t310-em van szerintem ez is tök jó, bár lehetne a feltöltés és egyebek egy kicsit rugalmasabb) Ha valakit jobban érdekel a menüje (a k700i -é természetesen), és egyebek itt: Bővebben: link van cikk róla, és videók a menüről, Ezt azoknak mondom, akiknek nincs még ilyen telójuk és érdekli. A belinkelt oldal főoldalán pont aíktuális a teló kistestvére a k500i 3x-os zúmos a kamerája (kis csúszka, azzal állítható) nézzétek meg... De az egész oldal jó.

(#9) Spensers válasza elttiL (#8) üzenetére


Spensers
aktív tag

Aranyos a kiss tesólya is...

(#10) Spensers


Spensers
aktív tag

A kérdés már csak az hogy azt mennyiért fogják idehaza vesszetegetni...

(#11) JoHnni


JoHnni
senior tag

Nagyon jó kis teló ez, nemtudja vki hogy hol találok hozzá témákat?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#12) n3ur0


n3ur0
csendes tag

Hello! En is ilyen telot akarok magamnak beszerezni. ERdekelne hogy ehhez vmi adatkabelt vagy plusz dolgokat szolgaltatnak? Meg hogy memoriakartyas e vagy sem. Mert szerintem ha nem akkor az a 41 MB eleg keves mp3hoz stb... :/
Bocs ha ijeneket kerdezek de en nem lattam sehol ezekre a valaszt. na bie

AMD A64 3200+ Zalman CNPS7000B-AlCu, ASUS A8N SLI DELUXE, 1024/400 Kingmax, Sparkle 7600 GT @ 600/1580

(#13) gabx76 válasza n3ur0 (#12) üzenetére


gabx76
senior tag

Hali! Nem memóriakártyás és nincs adatkábel sem hozzá (T-mobile), viszont IR-rel, met BT-vel megy a PC-s kapcsolat.
Az mp3-at meg le kell konvertálni 96kbit-esre és mindjárt több fér el belőle... :)

(#14) cspety


cspety
tag

Sziasztok!
Én is nézegetem már egy ideje, múltkor a t-mobile boltban ki is próbáltam. Jónak tűnik, de ez az aksi dolog kicsit aggasztó ( 1-2 nap). Akinek ilyen telója van írja már le hogy egy átlagos használat( reggel bekapcsolod, beszélsz vele 1*, 2* egy nap de röviden, ill. írsz pár sms-t) mennyit is bír??
Összességében ahogy látom ezek a mai színes ill. grafikus kijelzők rendesen zabálják az aksit. Pl az új 6230 is csak 3 napot bír!!! a mostani jó kis 6310i-m pedig 1 ill. 1,5 hetet is. Na de hát ez van. Azért kíváncsi vagyok aki használja mennyire töltögeti? Ja majd elfelejtem és a joy középen, nem akad, könnyen kezelhető???

(#15) gabx76 válasza gabx76 (#13) üzenetére


gabx76
senior tag

Nekem az első töltés után két napot bírt, de úgy, hoga használtam rendesen. Pakoltam rá MP3-akat, Bluetooth-oltam, rádiót halgattam, telefonálgattam, meg egész nap próbálgattam.
Általában a 3-4. töltés után érik el a teljes kapacitásukat, akkor szerintem bírja 4-5 napig átlagos használat mellett.

(#16) JoHnni válasza cspety (#14) üzenetére


JoHnni
senior tag

Amit te irsz napi pár beszélgetés, sms akkor kb kibirja 3-4 napig. a Joy teljesen jól kezelhető!

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#17) Gergi válasza JoHnni (#11) üzenetére


Gergi
aktív tag

Hali!

Nemrég én is vettem egy ilyen telót (vagyis a Nokia 6230-om cseréltem le ilyenre). Mérföldekkel jobb a Sonyericsson! :))
Itt van egy oldal ahol SE telefonokhoz vannak linkek, köztük van 2 olyan oldal is ami a kifejezettem a K700-al foglalkozik (játékok, témák, hátterek, csengőhangok stb.).
Jó csemegézést! ;)
Oldalcím: http://pappfer.uw.hu/linkek.php

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#18) marvin_


marvin_
csendes tag

Hali!

Én a Vodánál vettem 1et alig 1 hete, azóta folyamatosan vannak problémák, de úgy tűnik, rz a Voda csodás, Live!-osított szoftvere miatt van. Pl nem lehet magyar ékezetes karaktereket írni smsben, mert azokat sokszorosan számolja, nem tudta lejátszani a felvett videót, majd meg is fagyott. Fagyás szinte bmikor előfordulhat, volt olyan,h suliban órán, amikor hozzá sem nyúltam, 3 óra altt 2szer is ''meghalt'', bár akkor ki lehetett kapcsolni, azonban volt olyan is, h le kellett szedni az akksit. Olyan is előfordult, h a fényképek mutatása helyett elkezdett fehéren villogni a képernyő, majd 1 fél perc múltán visszadobott alaphelyzetbe, és elkezdte keresnia térerőt. Azért mondom, h mindez vszínűleg a Voda szoftver miatt lehet, mert a barátom T-Mobile-os K700-a még 1ik tünetet sem produkálta.

Elnézést a hosszú hozzászólásért, de gondoltam indokolom, h miért NE VEGYETEK A VODAFONE-nál K700i-t!!!!!!!!!!!!!!!!

Sony Ericsson powa :)

(#19) Gergi válasza marvin_ (#18) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nekem is vodás a K700-om de nekem nem produkálja ezeket. Már majdnem egy hete van nálam de még nem volt fagyi vagy olyasmi amiket itt leírtál. Szerintem vidd el szoft.frissítésre. Gariba ingyért megcsinálják!
Nekem eddig két bajom van a vodás szoft.-al:
1, nem lehet mp3-at csengőhangnak berakni :(
2, nincs telefonálás közben percenként figyelmeztető csipogás (pedig eddig minden SE-ban volt) :(((
Meg talán az eredeti szoftnak szebbek az ikonjai. :U

(#20) Gergarian


Gergarian
aktív tag

Üdv,

lenne egy kérdésem:

Mi a különbség a SE K700, és a SE K700i között?

Előre is köszönöm,
Gergarian

Minden megoldható, vagy nem...

(#21) Gergarian


Gergarian
aktív tag

Help!

Rövid kérdés, rövid válasz! :))

Minden megoldható, vagy nem...

(#22) A_M_D


A_M_D
tag

Ahogy olvastam a K700 és a K700i is ugyanaz csak az i változat pár órával tovább bírja!

AMD Tbred-B 1700+@(2250Mhz)|Zalman CU7000| ASUS A7N8X 2.0| Geforce Fx 5900XT@475/950|DUAL DDR333 3/2/2/2.5/

(#23) dgaboca65 válasza Gergarian (#21) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

Akkor pontosítok! *i mint international; *c mint china

[Szerkesztve]

Ekképpen szólottam.

(#24) JoHnni


JoHnni
senior tag

Itt van egy nagyon jó oldal, sok letölthető játék meg ilyesmik, ajánlom mindenkinek: Bővebben: link

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#25) Damquis


Damquis
csendes tag

Nekem is ilyen telóm van és egészen a mai napig meg voltam vele elégedve. De most tele szaladt vele a .....-om.
Nem nagyon szokott nálam lemerülni telefon, mert mindig időben felrakom töltőre. 2 hónapja véletlenül lemerült a telefon, és kisült benne az akksi. Gondoltam ilyen előfordul. Visszavittem, akksi csere. Ezután megint minden jó volt és tegnap előtt megint kisült. Holnap megyek T-mobile -ékhoz balhézni. Ez nem állapot!!! :(((
Az enyémnek is SB500V -s a gyári száma, de ezen kívül nem nagyon volt vele gondom, pedig igencsak használtam.

Azok az emberek, akik teljesen végiggondolnak mindent, mielõtt egyet is lépnének, egész életüket fél lábon töltik.

(#26) Steveen17


Steveen17
csendes tag

Sziasztok!!!!!!

SEGÍTSÉG!!!!! Most rendeltem meg a Vodánál az SE k700i-t, de ilyedten olvasom itt, hogy a Vodás szoftver kaki, ill. az mp3-mal korlátozások vannak!!!!! Ezeknek van vmi megoldása, a korlátozások feloldása??? Mert ez bazi nagy sz**ás lenne nekem, mert pont az MP3 miatt veszem!!!! Tényleg ekkora szemetek a Vodások???? Kérlek minnél hamarabb válaszoljatok!

Köszi mindent:

Üdv: Steven

(#27) Pizzafutar válasza Steveen17 (#26) üzenetére


Pizzafutar
aktív tag

Az mp3 csengohangok vannak letiltva benne. Viszont stabilabb a szoft!

(#28) Steveen17 válasza Pizzafutar (#27) üzenetére


Steveen17
csendes tag

De lehet attól mp3at feltölteni infrán vagy 'kékfogon' keresztül gond nélkül???

Ja, és köszi!

(#29) Steveen17


Steveen17
csendes tag

Ja és még 1 kérdés? Melyik szoftver a legújabb/stabilabb a Vodánál??? És hol lehet megnézni a verzióját a szoftvernek?

(#30) dgaboca65 válasza Steveen17 (#29) üzenetére


dgaboca65
csendes tag

joyval >*<<*<* ne foglalkozz vele mit mutat közben a kijelző és lőn ''szervíz menü''
Vodához még tudtommal nincs még új sw

[Szerkesztve]

Ekképpen szólottam.

(#31) Steveen17


Steveen17
csendes tag

Köszi mindenki segítségét, ma megvettem a telót, eddig elégedett vok, csak egy dolog bosszant, mégpedig az, hogy nem lehet az mp3 fájlokat csengetésnek beállítani!!!

HA VALAKI TUD VMI MEGOLDÁST KÉREM ÍRJON!!!!(mp3 csengőhang beállítással kapcsolatban)

Köszi!

(#32) vándornok válasza Spensers (#7) üzenetére


vándornok
csendes tag

Én vettem egy Pannonos k700 as telcsit,és tényleg fuggetlen minden lakat kinyitva.
Amugy nagyon tetszik megbizható,aksi ugy 4 napot simán elmegy,ha mp3 vagy rádiozok vele /elég sokat/ugy 2 nap.De 1óra 20 perc alatt feltölt az aksija!Üdv

F L

(#33) 001tomika


001tomika
csendes tag

Most akarok venni egy Sony Ericsson k700i-t és a tanácsotokat kérem hogy megéri e ilyen telefont venni(nem a vodanal),és hogy mik a telcsi hibái!
Elöre is köszi

(#34) Lalaland


Lalaland
tag

Helló ha a trémobil letiltotta a készüléket az ellen mit lehet csinálni?
de a többivel műxik vodkafon,plannon.
:(

Ui: hogy lehet a tzones menüt kiverni belőle?
előre is thx.........

[Szerkesztve]

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#35) georgeeboy


georgeeboy
tag

Üdv!

Szerintetek 10mb-ra mennyi mp3 fér? Mer asszem ennek ennyi van csak, és nem nagyon lehet bele mem.k.-t rakni.Ez igy egy nagy szar szerintem ha így van. Az sw meg általában olyan mint a SE nál szokott lenni premier során. Kb 6 hó mulva lesz hozzá használható, talán. A rádió jó benne. ( adnak hozzá valamilyen sztereo headsetet is?)
Csumi...

::Ez van...::

(#36) Lalaland válasza georgeeboy (#35) üzenetére


Lalaland
tag

helló 42mb a teló memója. adnak hozzá stereo headsetet meg cd-t is.
az sw je jo, nekem nincs vele bajom, jól műxik.

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#37) georgeeboy válasza Lalaland (#36) üzenetére


georgeeboy
tag

Akkor kösz az infót,én azt hidtem, hogy csak 10 mega van benne, ezért csodálkoztam is, hogy ez kevés lenne. Használható hozzá a headset? Milyen a rádiója? Thx.

::Ez van...::

(#38) Lalaland válasza georgeeboy (#37) üzenetére


Lalaland
tag

A headset nagyon jó, szép tisztán szól sztereóban. A rádiot lehet a háttérben is használni, bármi mást is csinálhatsz közben. 20 állomást lehet benne tárolni.
Nekem is csak az nem tetszik a telóba, hogy nem lehet a memot bővíteni.

#34???????????

[Szerkesztve]

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#39) vince válasza vándornok (#32) üzenetére


vince
őstag

Simlock nincs a telefonon?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#40) Lalaland válasza vince (#39) üzenetére


Lalaland
tag

Azt hogy tudom megnézni?

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#41) 001tomika


001tomika
csendes tag

Most akarok venni egy Sony Ericsson k700i-t és a tanácsotokat kérem hogy megéri e ilyen telefont venni(nem a vodanal),és hogy mik a telcsi hibái!
Elöre is köszi

(#42) vince válasza Lalaland (#40) üzenetére


vince
őstag

Fogalmam sincs. Sony J6-m van, ott: *#SIMLOCK# (vagy *#7465685#) :)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#43) Cobain


Cobain
tag

Egy ilyen telefont 55 ezer forintért megéri megvenni? A Motorola E398-nál miben jobb? Előre is köszi a választ!

(#44) 001tomika


001tomika
csendes tag

Akarok venni egy Sony Ericsson K700i-t és a gombjai sztem könnyen elromlanak!Meglehet azt csináltatni valahogy vagy uj gombsort rakatni vele vagy valamit csinálni?

(#45) JoHnni válasza Cobain (#43) üzenetére


JoHnni
senior tag

én nemrég néztem meg azt a Motorolát, hát a menüje szerintem nagyon szar, a kijelzője is gyengébb minőségű mint a K700-é, viszont a Motorola memóriáját lehet bővíteni, egyedűl ez az ami a E398 mellett szól

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#46) JoHnni válasza Steveen17 (#31) üzenetére


JoHnni
senior tag

ha Vodafone-os telefonod van , akkor az a baj, egyenlőre nincs megoldás

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#47) Cobain válasza JoHnni (#45) üzenetére


Cobain
tag

És az mennyire számít, hogy nincs a SE-ban memóriakártya-bővíthetőség? Elég az a 40 mb? Ja, és mégegy kérdés. Ha a t-mobile-nál veszem a telót, akkor a menüje t-mobile-os lesz, avagy marad a rendes SE menü?

(#48) JoHnni válasza Cobain (#47) üzenetére


JoHnni
senior tag

sztem a 40mb elég, én leszoktam konvertálni az mp3-akat kb 112kbs-re vagy 96-ra ott még elfogadható a minőség, igy ráfér 10-15szám kb. ,a menüje t-mobile-os lesz

[Szerkesztve]

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#49) 001tomika


001tomika
csendes tag

És ha elromlik a gombsora bármilyen modon azt meglehet csináltatni valahogy???

(#50) JoHnni válasza 001tomika (#49) üzenetére


JoHnni
senior tag

miért romlana el?:)

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.