Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700

Hozzászólások

(#651) ALI_G


ALI_G
veterán

Fontos kérdés: ha vmit beállítok a naptárban, és szeretném hogy az évente ugyanakkor megismétlődjön akkor azt hol tom beállítani?

(#652) orkester válasza rumos14 (#649) üzenetére


orkester
senior tag

Az enyém elvileg megy Win98SEn. Gyakorlatban nem próbáltam, de a dobozán rajta van.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#653) Hypp válasza ALI_G (#651) üzenetére


Hypp
tag

Rossz hír: sehogy! Illetve... Na, most figyelj:D

Sosem próbáltam, nekem nem hiányzik, de azt mondják, így műxik a dolog: ha outlook-ban van beállítva egy ismétlődő bejegyzés - mondjuk egy születésnap - , naptárszinkronizáció után az átkerül a telefonba. Kacifántos, de ez van...

Bite my shiny metal ass!

(#654) ALI_G válasza Hypp (#653) üzenetére


ALI_G
veterán

OK, megpróbálom, de kicsit kacifántos :) és homályos is...
ööö, milyen outlokról beszélsz? Iyen is van a telefonban? AMúgy nekem elég fontos, mert szinte mined szülnapot, névnapot stb a telóban tárolok, a régiben is tároltam őket, és 2 óra volt amíg átírtam az összeset az új telóba :(

[Szerkesztve]

(#655) ALI_G


ALI_G
veterán

köv kérdésem: hol lehet megnézni, hogy hány perc a kimenő hívások? Mert én ugye 90 percet beszélhetek az előfizetésből, és jó lenne tudni mikor mennyi van még hátra. Meg gondolom ha megvan h hol otm megnézni ezt, akkor ki is tom nullázni.

(#656) Botee válasza ALI_G (#655) üzenetére


Botee
tag

nya: menü,beállítások,ott a legjobboldali(hívásinfo) :),idő és költség,időmérők...:) na itten.De rájöttem h nem ér ám semmit...lehet,h csak mondjuk 28 percet beszéltél,és hiába örülsz,ha mondjuk már rég megvan igazából a kilencven p,mert 15-20 mp-eket is telefonálsz...sajna kb úgy tudod ellenőrizni,h naponta mondjuk telefonálsz hármat:)vagy ilyesmi...

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#657) ALI_G válasza Botee (#656) üzenetére


ALI_G
veterán

1x is köszi, másrészt én meg sem találtam volna, 3. igazad van, mert ő nem kerekít fel minden hívást percre.
Van még egy hibája (lassan csak gyűlik, feljebb található még 2 asszem, ami nekem nem jön be, nem tetszett, hiba), bár nem igazán a készülék, hanem nekem a manualja naon nem jön be amit adtak. Motorola telóm volt ez előtt, de 100x jobb volt. szerk.: mármint a leírása, kezelési útmutatója (ez a jó szó)
ennyi


[Szerkesztve]

(#658) harry!


harry!
csendes tag

Hello
én is ilyen telót akarok venni és az a kérdesem?:
hogy BT vel megy rendesen a vodka gprs net ??
vagyis nem szakad meg +ilyesmi?
jah és hogy ismeri fel modemként???

(#659) harry!


harry!
csendes tag

+ a kábelt vennék hozzá akkor
milyen progit használjak hozzá (kép fel,le)
olyat mondjatok amit letudok szedni a netről és jólenne
magyar is :)
mert ha vennék se drága gyárit vennék és ahhoz biztos nem adnak progit.

(#660) Viktor77 válasza harry! (#659) üzenetére


Viktor77
titán

1000x leírtuk, ne kábelt. Macerás, dugosgatni kell, satöbbi. BT.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#661) Botee válasza ALI_G (#657) üzenetére


Botee
tag

Nemtom,nem néztem bele a kezelési útmutatóba:)Eddig csak ericssonom,vagy sonyericssonom volt,úgyh. ismerem őket..meg így mindig érik meglepetések az embert:))
Te is jó kis voda rabszolga lettél ezek szerint...

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#662) Hypp válasza ALI_G (#654) üzenetére


Hypp
tag

Outlook... Szóval ha kapcsolódsz a PChez, a telefon naptár részét (is) szinkronizálhatod a PC Outlook naptárával (oda-vissza). Ha beírsz a PCn egy ismétlődő bejegyzést, azt átkerítheted a telefonba. Máshogy nem nagyon tudsz ismétlődést felvinni a telóra...

Bite my shiny metal ass!

(#663) Botee


Botee
tag

Na mostmár kezd idegesíteni...teljesen jól tudok kommunikálni a telómmal,küldöm a dolgokat ide-oda,de igazából csak maga a bt progi műxik..csak azzal látom a teló..se FMA,se a telefon saját szopftverével nem megy...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#664) ALI_G válasza Botee (#663) üzenetére


ALI_G
veterán

dettó, nekem sem mentek a software-ek. Én ráadásul csak a telóra tudtam másolni, róla nem.

(#665) Hypp


Hypp
tag

Botee, ALI_G:
Szokásos kérdés következik: Ha XP SP2 van fent a gépen, akkor feltettétek mellé a BT-hez kapott Widcomm drivert?

Bite my shiny metal ass!

(#666) Botee válasza Hypp (#665) üzenetére


Botee
tag

''Sajnos'' igen....Feltettem rendesen a drivert ami a bt mellé volt,már kétszer is..minden működik,nem annyira idegesítő végülis,mert a remote control is megy,csak a saját SE szoftver,meg az FMA stb nem ismeri fel,h ott a teló..egyébként sp2-m van ugye,és a tálcán jelez,h : Bluetooth network-egy hálózati kábel nincs bedugva- ez MINDIG itt van,akármi is történjék..:)fene..

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#667) ALI_G


ALI_G
veterán

Amiko a BT-os headsetet használom, és a telón tárcsázok egy számot, akkor miért írja ki azt hogy ''hívás fogadása a telefonon'' (vagy vmi naon hasonlót) mikor a BT-s headset aktív. Lehet igen-nemre menni. Ha egyiket sem nyomom meg, akkor a headseten hallom, és oda kell beszéljek is. Szóval akkor mi is ez?

(#668) Hypp válasza Botee (#666) üzenetére


Hypp
tag

FMA... Próbáltad már úgy, hogy a Bluetooth ikonon keresztül Serial Port -ra csatalakozol, és az FMA-t valamelyik COM portra állítod a BT helyett? Nekem így megy! A hálózati ikon nekem nincs kint, valahogy eltűntettem. Próbáld meg így: Control Panel --> Network Connections --> Bluetooth Network properties, majd kiveszed a pipát a 'Show icon...' elől. Lehet, hogy nem így kell, erre nem emlékszem:(

Bite my shiny metal ass!

(#669) Hypp válasza ALI_G (#667) üzenetére


Hypp
tag

Esetleg az, hogy a telefonon is folytathatod a beszélgetést, nem csak a headset-en, és ezirányban felteszi a kérdést. Ez tűnik logikusnak, nem? Elvégre ha előveszed a telefont, tárcsázol, akkor a kezedben van, tehát gondolhatod úgy, hogy nem is kell a headset. Talán... Nincs BT headset-en:D

Bite my shiny metal ass!

(#670) ALI_G válasza Hypp (#669) üzenetére


ALI_G
veterán

ja, végülis igen.

next question: ti az ébresztésre mit használtok? A riasztásokat? Ha a tel ki van kapcsolva az akkor is riaszt?

(#671) D4v3 válasza ALI_G (#670) üzenetére


D4v3
őstag

Én a riasztásokat használom és ez akkor is riaszt, ha ki van kapcsolva

(#672) Viktor77 válasza Hypp (#606) üzenetére


Viktor77
titán

Itt, Bővebben: link, a Dump games alatt van jó pár S700-as játék.

Persze vannak K700i-s játékok is (a Pitfall Jungle nagyon jó!), sőt T610-esek is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#673) Hypp válasza ALI_G (#670) üzenetére


Hypp
tag

Ébresztésre a Riszatót. Kikapcsolta állapotban is riaszt, halk üzemmódban is riaszt...

A Naptár riasztásainál beállítható, hogy kikapcsolva riasszon-e:

Szervező / Naptás / Tovább / Speciális / Emlékeztetők

Bite my shiny metal ass!

(#674) Botee


Botee
tag

Azért örülök neki,h végre van egy telefonom,ami tudja azokat,amiket az első telóm is tudott(elmegyek retorikusnak):)már hiányzott a hangvez. érzése a sonyericssonokból(már amiket én használtam9.Komolyan mondom,nemtom kinek volt még Ericsson r320s telefonja,de az vmi iszonyat jó volt...magnézium ház...:))hihetetlen volt:C

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#675) Botee válasza Hypp (#564) üzenetére


Botee
tag

Miért van az,h amikor az ember már TÉNYLEG azt hiszi,h jó lesz,és elkezdene filmeket csinálgatni a pvauthorral,akkor a progi a konvertálásnál kiírogatja,h hibát észlel,és leáll!!!!!!!!!!asszem most megyek,és felakasztom magam..mindjárt jövök vissza:O:O:O

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#676) Mkill


Mkill
aktív tag

Halli
mivel ehet Pc-rö telefonra Bluetooth keresztül témát zenét képeket ködleni?
Hol lehet venni??

(#677) Viktor77 válasza Mkill (#676) üzenetére


Viktor77
titán

Bluetooth Dongle a neve (USB-s), és bármelyik pc-s boltban vagy áruházban (MM, Saturn, satöbbi) lehet kapni. 5-6K között vannak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#678) Hypp válasza Botee (#675) üzenetére


Hypp
tag

Na, megvagy még? :) Ez programhiba, nemde? Próbálkozz egy másik verzióval... Jobbat nem tudok erre mondani neked...

Nekem volt egy T39m telóm. Az kábé ugyanaz volt, mint az R320, csak kisebb és okosabb:) Na, az a telefon a mai napig a szerelmem:DD Sajnos 9 hónap folyamatos térerővesztés és szervizbe járás után teljesen feladta a térerővel folytatott küzdelmét, nem vett többé jelet. Asszem végfokos lett:( A Westel beszámította a 9 hónappal előtte kifizetett vételárat egy új teló vásárlásába - hát ezen teljesen meglepődtem...

Bite my shiny metal ass!

(#679) Hypp válasza Botee (#666) üzenetére


Hypp
tag

Rájöttem, hogy lehet kivenni a BT network ikont:)

Start / Controll Panel / Network Connections / Bluetooth Network Properties / General / Configure / Device usage: Do not use this device (disable)!

Ilyen egyszerű:D

Bite my shiny metal ass!

(#680) Botee válasza Hypp (#678) üzenetére


Botee
tag

Na,mondjuk hogy még élek:))Az a sz*r,hogy a hivatalos honlapról töltöttem le..de ilyen az én formám,nemtom miért csodálkozom rajta.:C Na most majd felrakom újra+letöltöm újra,aztán meglátjuk.Nem tudod véletlenül,v nem tudja vki,hogy .mov videót hogy tudok felvinni a telóra?Már úgy értem,hogy az mpegable nem konvertálja át rendesen a videót,mert csak egy 5mp-es fekete semminek látja:(

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#681) Botee válasza Hypp (#679) üzenetére


Botee
tag

Oké,most nem látszik,de nem fog ez korlátozni engem vmiben?

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#682) walek


walek
csendes tag

sziasztok!érdekel valakit k700i telefon?1 hetes,doboz,töltő,cd,headset,jótállás,kézikönyv,t-mobilos.csere is érdekel.nokia 6600

(#683) walek


walek
csendes tag

telszám:06-30-6789-186 Tomi

(#684) Viktor77 válasza walek (#682) üzenetére


Viktor77
titán

Itt nem hírdetünk, ez szakmai téma.

Go to Mobil piac.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#685) Botee válasza Botee (#680) üzenetére


Botee
tag

Na dobok magamnak egy saját upot,mert tényleg érdekelne,h miért nem tudom felrakni a mov videót(ill. miért nem tudom átkonvertálni rendesen)!!
THX

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#686) Botee


Botee
tag

Locsolásra fel!(bocs az offért) :D

Amíg a kelkáposztafőzelék meg nem esz engem,addig biza én sem eszem meg őt!

(#687) #00809728


#00809728
törölt tag

Bocs igaz S700I tulaj vagyok de Bluetooth -ból én egy 4200ft vettem sok telcsihez jó de kimondottan SONY-ra tallták ki.

(#688) Rapidus


Rapidus
tag

Az FMA bt-vel (ahogyan azt jelezték is), az sp2-ben lévő bt driver miatt nem megy. Ha uninstallálod a bt saját szoftverét, és a win+sp2 saját drivével rakod fel, rögtön működni fog.
tehát:
1. Hozzáadott, letöltött driver uninstall
2. Windows-al felismertet, párosít.
3. Fma - Tols - Optionns -> Native Bt-re állít
4. Addresst beír (pl: 00:0f:de:73:47:94) Ezt megtudod a vezérlőpult bt-nél
5.Port: 0-án hagyni.

És már mehet is, minden működni fog. Nálam is így megy.

R.I.P. 1954-2009

(#689) Hypp válasza Rapidus (#688) üzenetére


Hypp
tag

Van egy kis gond ezzel a hozzászólással:

Nem igaz, hogy nem megy az FMA SP2 alatt a BT saját driverével, mert megy, legfeljebb kicsit máshogy, már beállításokkal. Másrészt próbáltad már a HID-et az SP2 saját BT driverével?

Bite my shiny metal ass!

(#690) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

mennyiért lehet manapság hozzá jutni egy új K700i-hez???

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#691) JoHnni


JoHnni
senior tag

Vki tudja hogy a westendbe csinálnak-e szoft frissítést? Ha még van garim akkor ingyenes ugye? ja és mégegy kérdés:DD helyben megcsinálják vagy ott kell hagynom a telcsit?:C

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#692) RashEr


RashEr
csendes tag

Háj. lol de mivel lehet ''átnevezni'' a .zip játékot .jar-ra thx

SE k700 4ever

(#693) Viktor77 válasza RashEr (#692) üzenetére


Viktor77
titán

Esetleg simán átírod az utolsó 3 betűt? :D

Dúúúrva....

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#694) RashEr


RashEr
csendes tag

Ha windows-ba írod ''átnevezéssel'' akkó csak hozzáírja a névhez

Dúúúúúrvaaaa.........:P

[Szerkesztve]

SE k700 4ever

(#695) Viktor77 válasza RashEr (#694) üzenetére


Viktor77
titán

Ne szórakozz már! :D

Példa: A game.zip file-t átnevezed game.jar-ra.

Még mindig tartom: Dúúúrva...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#696) RashEr


RashEr
csendes tag

mit jelent az h [szerkesztve]?

SE k700 4ever

(#697) RashEr


RashEr
csendes tag

fájl pl.: 3d gáme.zip ííígy mikor jelenik meg mee ha jobbgomb->átnevezés akkor csak a gáme-t mutássá a gáme.zip helyett

Dúúúúrvaaaaaaaaa....... LOL:B

[Szerkesztve]

SE k700 4ever

(#698) Viktor77 válasza RashEr (#696) üzenetére


Viktor77
titán

Azt, hogy megnyomtad a ''MOD'' gombot, amivel 8 percig tudod a hsz-eidet módosítani, javítani. Ekkor ez a ''Szerkesztve'' felirat hozzáíródik a hsz-edhez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#699) Viktor77 válasza RashEr (#697) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt nem is értem, meg nem is fogok itt szórakozni. Szájbarágósan leírtam a megoldást, többet nem tehetek.

MOD: #608-#610. Érdekes, más egyből levágta mit kell csinálni.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#700) RashEr


RashEr
csendes tag

Ha át akarom nevezni a fájtot akkor csak a fájl nevét írja ki ,a fájltipustnem:D

SE k700 4ever

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.