Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700

Hozzászólások

(#151) JoHnni válasza 001tomika (#150) üzenetére


JoHnni
senior tag

Vidd el szoftverfrissítésre

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#152) bobace


bobace
őstag

erre én se tudok egyebet bár nekem is szeret az infra kifagyni sokszor csak minden harmadik probálkozásra megy át ami már félmegánál nagyobb

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#153) Soni válasza XeeN (#147) üzenetére


Soni
tag

Csak annyit tennék hozzá,hogy tud még 1280x960-as képet is,és itt sincs zoom.
Amugy szerintem nagyon jó kis telefon.Engem egyedül a joy idegesit egy kicsit,mert sosem vagyis csak ritkán sikerül felfelé nyomnom.Más téren viszont nagyon meg vagyok elégedve vele.Ha valakit érdekel,én ezt most kaptam az asszonytól,60 ért vette egy kereskedésben,teljesen uj és független(a vodánál feltöltéssel 60,és persze akkor az függő).1 év gar,+ minden ami jár a telohoz.Az igazsághoz hozzá tartozik,hogy áfás számla nélkül adták 60 ért.De blokkot adnak.Mellesleg ha tehetem kihagyom,hogy az államot támogassam,mint most :))

(#154) Soni válasza Soni (#153) üzenetére


Soni
tag

Akit érdekel egy kis leírás:http://www.mobilarena.hu/index.php?htm=html/so_k700i.php



Más,valaki árulja el,légyszives,hogy lehet,kell linket beszurni:)) . köszi.

[Szerkesztve]

(#155) highlander81


highlander81
tag

Nem értem, hogy a Vodafone miért reklámozza úgy hogy van benne beépített mp3 lejátszó? :(( Nézzétek meg a honlapjukon.

(#156) 001tomika


001tomika
csendes tag

Megtudná valaki mondani hogy ha néróval konvertálok át mp4-be mp3-ból akkor nem lehet egy albumot 1szerre konvertálni csak külön számonként lehet?

(#157) Davic


Davic
csendes tag

Most vettem a vodánál, egy K700i- telcsit lenne egy pár kérdésem.
Lehet-e rajta tévét nézni, mint a 6600-on?
Felfér-e rá egy film?
És tényleg nem támogatja a voda az MP-3, lejátszást?

(#158) Davic


Davic
csendes tag

Most vettem a vodánál, egy K700i- telcsit lenne egy pár kérdésem.
Lehet-e rajta tévét nézni, mint a 6600-on?
Felfér-e rá egy film?
És tényleg nem támogatja a voda az MP-3, lejátszást?

(#159) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Tudna-e valaki linkelni pár képet amit ezzel készített??

Köszi!


A szervízmenüben tudod megnézni azt hogy zárta-e a szolgáltató (Simzár-szolgáltató). >*<<*<*

[Szerkesztve]

Aláírás

(#160) Tely


Tely
csendes tag

HI!
Pár napja ilyen telóm van, és lenne egy pár kérdésem. Nekem a T9nél nincs magyar nyelv, hogy tudom megnézni a sw verziót? Ja és nem tud valaki egy olyan oldalt ahol vannak témék, játékok, stb, a t610hez volt a www.myt610.com, de ehhez nem találok hasonló...
Köszi!

(#161) 001tomika


001tomika
csendes tag

Megtudná valaki mondani hogy ha néróval konvertálok át mp4-be mp3-ból akkor nem lehet egy albumot 1szerre konvertálni csak külön számonként lehet?

(#162) bobace


bobace
őstag

Davic:az online mpeg4 streamingba a tv is belefér akkor lehet egyébkénz ne tudom
kb másfélorás film 35mb ugyhogy ha takarékoskodsz egy kicsit a memoriával akkor ráfér
a voda az mp3 lejátszást támogatja csak a csengőhangnak valo berakást nem, de mostmár erre is van orvoslás

Tely: a sw infot az eggyel feletted lévő hozzászolo leirta hol lehet megnézni és játékot letölteni innen Bővebben: link érdemes, vagy több száz van fenn

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#163) Bazsa75


Bazsa75
csendes tag

Sziasztok!

Én 2 hete kaptam egy ilyen telót. Elötte egy t610em volt. A problémám az ezzel a kütyüvel, hogy nem tudok a telefonkönyvben normálisan keresni. Csak úgy tudok neveket keresgélni, ha a kezdőbetüjét beütöm, és utána joy la-fel. Iszonyú macera, mert kb. 480 bejegyzésem van, és egy-egy kezdőbetűvel 20-30 név is kezdődik. Van erről valami infótok, hogy hogy lehet előhozni a több karakteres keresést? Ill. van e összefüggés a sw számmal. Nekem R2L001 van most benne.
Egyébként nekem is nagyon tetszik a teló.

(#164) 001tomika


001tomika
csendes tag

Megtudná valaki mondani hogy ha néróval konvertálok át mp4-be mp3-ból akkor nem lehet egy albumot 1szerre konvertálni csak külön számonként lehet?

(#165) bobace


bobace
őstag

bazsa neked tudom ajánlani az r2aa nevü sw-t ott már ugy keresel ahogy jol esik

az mp4 konvertálásrol fogalmam sincs de kiprobálom már...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#166) 001tomika


001tomika
csendes tag

van bloothot portom és azt szeretném kérdezni hogy a gépen hogy találom a programját mert egy-két dolgot beszeretnék álitani?

(#167) bobace


bobace
őstag

szal mp4-et a neroval nem a wave editorral érdemes, hanem a startnál átváltani prof. modra és ott az audiocuccoknál van egy kis hangjegy(nem emlékszem a nevére igy fejböl azért kertelek), és azzal annyit konvertálsz egyszerre amennyi jolesik.
ha nagyon gáz volt kérdezz

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#168) clayman


clayman
aktív tag

Üdv!

Kínálnak nekem egy ilyen telót, mindenféle hűségnyilatkozat nélkül, bár trémobil függőséggel, domino karival 40k-ért. Sztetek megéri ennyiért vagy nagyon sokat adnék érte, esetleg ennyi pénzből jobb telót tudok venni?

[Szerkesztve]

(#169) Hypp válasza clayman (#168) üzenetére


Hypp
tag

40-ért ennél frissebb és jobb telefont tuti nem kapsz...

Bite my shiny metal ass!

(#170) bobace


bobace
őstag

na ezzel egyetértek:D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#171) 001tomika válasza bobace (#167) üzenetére


001tomika
csendes tag

hogy érted hogy átváltani prof módba?ezt nem értem:(((

(#172) clayman válasza 001tomika (#171) üzenetére


clayman
aktív tag

a kályhára gondol, ott lenn a 3 nagy gomb között a bal oldali: szabvány és különgleges feladatok közti váltás .. ta-daaam ;)

(#173) clayman


clayman
aktív tag

ott van az Audio Converter (audio fájlok kódolása)

(#174) 001tomika


001tomika
csendes tag

még mindig nem találom, azt se toom hogy hol kezdjem:)
a stratban vagy merre van ez?

(#175) atenza


atenza
senior tag

Melyik programmal lehet aviból vagy mpegből mpeg4-be konvertálni?
Pl néróval hol lehet? (ha jól tudom lehet ugye?)

(#176) atenza


atenza
senior tag

a sek700 oldalán képkeretek is vannak a telcsire, mert én nem találok?

(#177) atenza


atenza
senior tag

up!

(#178) bobace


bobace
őstag

tehát elinditod a nero start smart nevü parancsikont az asztalrol, majd itt lent 3 gombbol kivélasztosd az átvéátás professionális modra majd itt az audio cuccoknál audio converter az a hangjegy

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#179) bobace válasza atenza (#175) üzenetére


bobace
őstag

mpeg4able

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#180) p a s s e r


p a s s e r
őstag

Emberek. Ez egy highend telefon, nem?
Miért van az, hogy kibaszottul úgy nyekerek gombnyomkodás közben, mint egy full m?anyag
alcatel? Az akkumulátortól jön a hang. Plussz. Idônként restartol. Csak úgy. Amúgy marha jó játék.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#181) Hypp válasza p a s s e r (#180) üzenetére


Hypp
tag

Ez nem egy high-end telefon. Az a Vertu. Vagy az inkább csak drága:)
Miért nyekereg, mint a műanyag? Mert műanyag, nemde?

Ja, és vidd el softup-ra az újraindulások miatt!

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#182) p a s s e r válasza Hypp (#181) üzenetére


p a s s e r
őstag

Okok, igazad van. Semmi sem high end, maximum a belátható körön belül. Köszi az infót.

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#183) Hypp


Hypp
tag

Nincs mit;)

Bite my shiny metal ass!

(#184) bmxrider


bmxrider
csendes tag

Hi all!
én most vettem ien telót,nekem teccik csak nem tom ,hogy müködik a rádió mert azt mondja,hogy csatlakoztassak v.mien kihangósítót?szerintetek mi a megoldás?????:F

nem szép dolog a Fakanál!!!

(#185) Hypp válasza bmxrider (#184) üzenetére


Hypp
tag

Nem kaptál hozzá stereo headset-et? Ugyanis a rádióhoz ez kell. A headset kábele a rádió antennája, anélkül el sem indul...

Bite my shiny metal ass!

(#186) D4v3


D4v3
őstag

Hi!
Kaptam egy ilyen telót és lenne pár kérdésem:
-Hogy lehet kikapcsolni a fényképkészítés hangját? mert még némán is kattog :(
-Az sms beállításoknál van egy ilyen, hogy Válasz kérése. Ez mit akar jelenteni? Ha nincs bekapcsolva, nem lehet válaszolni az smsre? :D
-Adatkábelt hol és mennyiért lehet venni, mert ugy nem volt hozzá alapból
-Azt hol lehet kikapcsolni, hogy ne mentse el az elküldött smseket?
Egyébként tök jó dolognak tartom, hogy ennél a telónál a jelentés, megérkezés után törlődik és nem kell törölgeni a beérkezettek közül.
Nagyon jó telefon!! (főleg pannon partnerprogram+ilyen-olyan kedvezmények az eddigi forgalom miatt ;) )

(#187) Hypp válasza D4v3 (#186) üzenetére


Hypp
tag

1: Ez firmware-függő. A legújabbakban állítólag már nem nagyon lehet kikapcsolni a shutter-hangot. Próbáld meg a következőket:
- Tárgyalás üzemmód --> itt lehet, hogy nem lesz hang
- Csinálsz egy új profilt (szerkesztesz egy meglévőt), amiben minden hang nullára van véve
- Esetleg próbáld ezeket kombinálni a csendes üzemmóddal...
2: Válasz kérése, azaz ha küldesz egy SMSt, akkor az erre alkalmas telefonoknál megjelenik egy kérdés az SMS megérkezte után : ''Válaszol? Igen/Nem'' Valahogy így működik.
3: Bővebben: link
4: Tudtommal nem lehet kikapcsolni, töröld bizonyos időközönként (egyszerre is lehet).
5: gratulálok hozzá:)

Bite my shiny metal ass!

(#188) györgyusz


györgyusz
csendes tag

sziasztok!

meg tudná vki mondani,hogy hogyan lehet azt beállítani,hogy amikor bekapcsol a képernyőkímélő akkor rá néhány mp-re ne jelenjen meg az óra, illetve ne kapcsoljon ki a képernyő, hanem az legyen ott amit én beállítottam????
nagyon köszi a segítséget!!!!!

(#189) Hypp válasza györgyusz (#188) üzenetére


Hypp
tag

Mivel a K700i kijelzője (is) elég sokat fogyaszt, ha nem kapcsolódna ki automatikusan (óra), fél napot sem bírna az aksi. Ebből következik, hogy (tudtommal) nem lehet megakadályozni, hogy ne mutassa az órát.

Bite my shiny metal ass!

(#190) györgyusz


györgyusz
csendes tag

akkor minek vannak a képernyőkímélők?????semmi értelmük....:(((

[Szerkesztve]

(#191) Zoltán válasza györgyusz (#190) üzenetére


Zoltán
őstag

Valóban semmi értelme egy mobilon a képernyőkímélőknek. Az ég világon semmi. A lényeg az, hogy most már ezt Te is tudod. Csak flancnak van rajta, mert így olyan hatása van, hogy ''ez már majdnem számítógép''.

(#192) Hypp válasza Zoltán (#191) üzenetére


Hypp
tag

...így olyan hatása van, hogy ''ez már majdnem számítógép''.

:D Ez tetszik

Azt amúgy elmondhatná valaki, hogy mit kell csinálni egy Li-Polymer aksival, ha tartósabb ideig nem használjuk. Merítsem le teljesen, vagy töltsem fel bizonyos időközönként?

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#193) Kulabá...


Kulabá...
csendes tag

Helló! Én 10 napja vettem egy ilyen telót ( függetlent) és idáig egyszer fagyott le, nem tom miért, de rögtön kikaptam az aksit, visszatettem és azóta semmi probláma! Nem tudom, hogy ez másnál hogy van.Nálatok is lefagyott már?Kell ezen parázni vagy nem? Ja és hol található a szoft. szám, mert sehol sem találom!!!!!

kakika

(#194) Kary


Kary
csendes tag

www.k-700-com/forum
Itt van mindenre válasz...


Kérem kapcsolja ki!

(#195) Kary válasza Hypp (#187) üzenetére


Kary
csendes tag

Ne vegyél adatkábelt, manapság a Bluetooth javasolt. Class1-es vegyél. Depo-n vagy bármilyen nevesebb számtech üzletben. Javaslom az X-Micro-t vagy a Microcom-ot, ez előbbi durvan egy 1000-sel olcsóbb.

Kérem kapcsolja ki!

(#196) Kary válasza Hypp (#187) üzenetére


Kary
csendes tag

Nem szükséges külön profil, elég ha csak a #--tel leveszed a hangot, bármelyik profilban is vagy.

Ezzel a SW verzióval tuti működik (gyári független): R2AA003 prgCXC 12582 1_EU_ 1_C


Kérem kapcsolja ki!

(#197) Hypp válasza Kary (#196) üzenetére


Hypp
tag

1: Azonos firmware-en belül is vannak különbségek! Van, amelyikben nem lehet némítani a shuttert. Én minden megoldást leírtam a probléma esetleges megoldására.
2: Miért nekem írod, hogy vegyek bluetooth dongle-t? Nekem már van egy, köszi:) Amúgy bárki, aki még nem vásárolt, de a közeljövőben vesz bt-t: jól nézzétek meg, hogy a szerkentyű kompatibilis-e a Windows XP Sercive Pack 2-vel!

[Szerkesztve]

Bite my shiny metal ass!

(#198) Kulabá...


Kulabá...
csendes tag

Halihó!Hol található a szoft.szám????

kakika

(#199) Hypp válasza Kulabá... (#198) üzenetére


Hypp
tag

>*<<*<*

Tehát jobbra, csillag, balra, balra, csillag, balra, csillag. Ne foglalkoztasson, hogy mit közben mutat a kijelző, csak nyomkodd be ezt!

Bite my shiny metal ass!

(#200) Hypp válasza Hypp (#199) üzenetére


Hypp
tag

...Ne foglalkoztasson, hogy mit közben mutat a kijelző...
Uhh, hát ez jól megmondtam:DD

Bite my shiny metal ass!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Sony Ericsson K700
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.