Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

Most már csak Snapdragonos Galaxy S24 lesz

biztos?

Exynos 2400 performance numbers revealed by Galaxy S24+ benchmark

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) Elit3Zotya válasza leslien (#1) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Szerintem most ugyan az lesz, mint ez előtt minden évben.
Amcsik kapják a snapis verziót, a csöves EU meg az exyfost, talán ha szerencsénk van, akkor az ultra még snapis lesz itt is.

Vivo X100 Ultra Titanium 16/512GB - The King Of Phones

(#3) leslien válasza Elit3Zotya (#2) üzenetére


leslien
nagyúr

Ultra az Snapdragon lesz mindenhol... kérdés ,h megéri cserélni pl a mi esetünkben.. kamera ua az a gagyi lesz.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4) Straw


Straw
senior tag

Valójában a samsung 10 magos design-ja is érthetetlen, ha a Qualcom 8 maggal is tud jobb lenni, akkor szvsz erőforrás és hely pazarlás a 10 mag.

42

(#5) zoo8800 válasza Elit3Zotya (#2) üzenetére


zoo8800
veterán

pár napja volt hír az Exynosos S24 Ultráról. [link]

rip and tear, until it is done

(#6) Elit3Zotya válasza zoo8800 (#5) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Láttam, de itt is arról van szó, hogy az ultra snapis lesz.. :)

Vivo X100 Ultra Titanium 16/512GB - The King Of Phones

(#7) doooo


doooo
veterán

Hányszor születik még ugyanarról cikk?
Januárig ez lesz a tempó? 3 naponta ugyanaz megjelentetve? Fenn kell tartani az hisztit, mert az több kattintást hoz? Kétlem.
Amerika nem kap mást, csak Snapit. Vagyis nyilván azzal is tesztelni fogják az összes modellt, történjen bármi is. Aki még most is csodálkozik ezen, sok-sok év után... arra már nem tudom, mit lehet mondani.

De amúgy ha már ezen akarunk filozofálni, mindez a csúcsmodellekre érvényes, hisz pl. az A54 ott is Exynos.

[ Szerkesztve ]

(#8) joelke HU válasza doooo (#7) üzenetére


joelke HU
senior tag

pl. az A54 ott is Exynos.

Ez nekem tök új infó. Nem is tudtam. Valahogy az rémlet, hogy az Exynost azért nem viheti oda, mert szabadalmi gondok vannak vele, csak Snapist árulhat. De akkor ezek szerint mégsem.

Motorola G51

(#9) janeszgol válasza leslien (#3) üzenetére


janeszgol
félisten

Mondjuk én jövőre egy iPhone 15 Plust hozok ki, aztán a következőt csak 2026-2028 tájékán. Én semmi esetre sem cserélnék, mert oké, hogy gyorsabb, csak azt nem tudni, hogy mennyire fog melegedni. Az S23 széria egy rég nem látott kiváló széria.

(#10) leslien válasza janeszgol (#9) üzenetére


leslien
nagyúr

az biztos ,h nagyon rendben vannak a S23 nővérek...
nem mindenáron cserélek én sem..nekem terv majd 2025 ben a Pixel ,akkor már elvileg nem Samsung sufni tuningból gördülnek majd le .. [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#11) Luki26


Luki26
csendes tag

Engem nem zavar ha Exynos-szal jön Magyarországra, csak akkor a -20% teljesítmény miatt az ár is legyen -20%. :)

(#12) Mobilking válasza leslien (#3) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Hiába modjuk hogy nem úgy is lecseréljük! :D

(#13) leslien válasza Mobilking (#12) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem sokat segített gyógyuláshoz a S23 Ultra.... :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#14) 7Heads Drago válasza doooo (#7) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hányszor születik még ugyanarról cikk?
Januárig ez lesz a tempó? 3 naponta ugyanaz megjelentetve? Fenn kell tartani az hisztit, mert az több kattintást hoz? Kétlem.
+1 :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#15) Elit3Zotya válasza Mobilking (#12) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Áhh dehogy is, na most tuti nem... :DDD

Vivo X100 Ultra Titanium 16/512GB - The King Of Phones

(#16) joey04 válasza Luki26 (#11) üzenetére


joey04
titán

De nem az a baj, hogy gyengébb, hanem hogy rosszabb az üzemidő, dadogósabb a rendszer, gyengébb a térerő, stb.

(#17) BÉCSÉ


BÉCSÉ
csendes tag

Szerencse, hogy S23U-t használok...valszeg akkor marad is egy jódarabig.

(#18) doooo válasza BÉCSÉ (#17) üzenetére


doooo
veterán

Mondjuk nem az S23U felhasználók a célközönségei egy sima S24-nek, ahol esetleg fennállna a "veszélye" egy Exynosnak...

(#19) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon kiváncsi leszek, miben hoz többet, a 23U- tól. Ok gyorsabb proci adott, a többit majd meglátkuk. Előzetes terveim szerint, most nem szeretnék váltani.

kengyel

(#20) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha az Ultra tartja a Snapi vonalat, nálam fennáll a 25Ultra vétele majd. Csak a kamera... :F Nagyot kell alakítson nálam a 2 másik leendő konkurens mellett.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21) GoodSpeed


GoodSpeed
addikt
LOGOUT blog (1)

Amúgy most nem kerestem vissza de az S szériánál évszám, az A-nal viszont nem csak furán jön ki, hogy egyszerre jelennek meg de pl A-nal 4-es van S-nel meg 3mas.. persze A50,51,53,53,54 gondolom akkor csúszott meg amikor az S10 után a 20 jött.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#22) doooo válasza GoodSpeed (#21) üzenetére


doooo
veterán

Igazából mindegy, az egyik úgyis az évszámhoz kötött, a másiknál meg eleve van 5 modell minden évben, amik közül csak az A2x-es széria egyezne valóban az évszámmal, a többi nem.
A Z-szériában sem követik az évszámot. Meg a Tab S-nél sem.

(#23) janeszgol válasza GoodSpeed (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Az A szériánál még az is van, hogy pl az A24, A34, A54 idei, de az A04/A04s tavalyi széria és az A05 az idei. Szóval ja, gázos.

(#24) doooo válasza janeszgol (#23) üzenetére


doooo
veterán

Azok gondolom a karácsonyi vásárlási láz miatt szoktak késő ősszel bemutatkozni (ezért tudnak 40-50 milliót eladni belőlük).

(#25) Mobilking válasza leslien (#13) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Nekem is S22U nagyon gyenge volt hozzá képest :)

(#26) Mobilking válasza Elit3Zotya (#15) üzenetére


Mobilking
csendes tag

Jaja főleg ha te mondod :D :D :D

(#27) jeni


jeni
félisten

Hello
Mi a helyzett az S24 háza táján?
Az Exynos 2400 mennyire lett jobb vagy tudott felnőni a Snapi 8.gen 3-hoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.