Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Azért nyitottam ezt a topicot, mert eddig még nem volt egy sem, ahol általánosságban foglalkoznának ezzel a témával. Kíváncsi lennék pl., hogy a márkás vagy Kínai okos órák közül melyik a legjobb ár/érték arányban és bármire, ami ezekkel kapcsolatos. Most gondolkozok, hogy rendelek egyet a gyereknek, de nem tudom melyik lenne a jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#2) w.miki


w.miki
veterán

kár, hogy nincs hozzászólás :(
Egy haverom ezt nézte ki magának: NO.1 D5 Android 4.4 Smart Watch WIFI GPS Smartwatch
Szerinte a nagy márkák a nevükért kérnek sok pénzt, a tudásuk messze elmarad ezektől.
Nem tudom ajánlható-e neki?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#3) h1mpi válasza w.miki (#2) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen én is azt hittem, hogy ez egy érdekes téma, de ezek szerint mindenki drága okos órát vesz :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#4) ludla


ludla
őstag

Valaki esetleg már használ már ID107 Bluetooth Smart Watch Heart Rate Monitor Wristband karkötőt?
Most 5000Ft a gearbesten :D
Itthon Alcor Move néven van forgalomban 13.000Ft ért.
Alcor Move forgalmazó.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#5) dorika87 válasza ludla (#4) üzenetére


dorika87
őstag

Szia. Én az Alcor move-t teszteltem. Elhoztam 14 napos pénzvisszafizetéssel. Gondoltam tesztelgetem, megnézegetem, aztán ha tetszik beruházok egy ID107-re. Egyébként szerintem abszolút megér 5ezer forintot (13-at nem)
A veryfit 2.0 app-al kompatibilis (IOS-el tesztelve) ha magyar nyelvre van állítva a készülék, akkor az app is az.
Szerintem jól működik az óra, legalábbis ameddig használtam, tudja azokat a funkciókat amik a leírásában szerepelnek.

(#6) ludla válasza dorika87 (#5) üzenetére


ludla
őstag

Androidon nem magyar nyelvű az app :( és végül meg vettem a páromnak 3400-Ft ba volt a vége :C
Most úton van egy iwown i5 plus
Majd beszámolok milyen ez is.

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#7) dorika87 válasza ludla (#6) üzenetére


dorika87
őstag

Az ID107-hez hol sikerült hozzájutnod 3400ft-ért? Gearbesten pl. $17.59.
Az i5 Plust honnan rendelted? Az azért tetszik jobban, mert vízálló, viszont az ID107-nek jobban bejön az app-ja és maga az órát is jól jeleníti meg és nem elforgatva, az i5 Plus-nál meg lehet oldani az elforgatást kis mókolással, fw cserével ha jól tudom.

(#8) ludla válasza dorika87 (#7) üzenetére


ludla
őstag

Volt GB pontom azt váltottam be hozzá :)
i5 Plus Aliexpress 12.52 Euro black no retail box volt nekem app on keresztül.
i5 Plus FW hol találtál?

[ Szerkesztve ]

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#9) dorika87 válasza ludla (#8) üzenetére


dorika87
őstag

Én most Gearbesten (GB pontokat felhasználva) rendeltem egy TW64-et, ami elvileg szintén a veryfit 2.0 appal illetve a movnow appal használható lesz. Kíváncsi vagyok rá. $6 volt, úgyhogy ennyit próbaképp megér. IP67-es, szóval vízálló, szintén van kijelzője, annyi, hogy az órát gomb nyomásra lehet csak megnézni. Az ID107-ben legalább van gesztusérzékelés, mert ott ha ránéztem megjelenítette az időt, viszont nem vízálló, csak ezért nem mertem belevágni, mert akkor arra kellene figyelnem mikor vegyem le. (mosás, mosogatás, fürdés stb...) de legalább nagyobb a kijelzője.
Amúgy azt vettem észre, hogy hasonló funkciókat tud ebben a kategóriában szinte mindegyik (ID107, TW64, I5 Plus)
Az fw-t az i5 plus topikjában találtam. Remélem segítségedre lesz.

(#10) Tünci86


Tünci86
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy Alcor Move-ot. Lenne vele pár problémám. Pl hogy lehetne megcsinálni, hogy folyamatosan mutassa a pulzusom, sőt esetleg zónát beállítani, hogy jelezzen? Gondoltam legalább a hívás jelzős funkciót kihasználom, mert állandóan táskában felejtem a telefont... De hiába próbáltam, vagy nem jelez, vagy csak 4-5 csengés után :-(

Ez ilyen, vagy kicseréltessem? (még van 2 nap)Lehet én várok túl sokat tőle :-S

Nem akartam most egy drága cuccra beruházni, tervben van egy Polar, ha elértem a célom meglepem magam vele.

Huawei Mate 20 Pro //Lenovo Legion // Polar M430

(#11) girnyau


girnyau
tag

Sziasztok!

Tönkrement az ID107-em, de maradt egy teljesen használatlan fekete szíj és egy 3 hétig használt kék, ennek a fém pöckei megkoptak, de a szíj mintha új volna. Akit esetleg érdekel szóljon.

Sziasztok

(#12) ney válasza ludla (#4) üzenetére


ney
újonc

Én most vettem egy ilyet, de valamiért nem rezeg híváskor. Van erre valami megoldási javaslat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.