Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) fgabor87 válasza mr_ricsi (#35) üzenetére


fgabor87
tag

Nagy kondit egyelőre nem találtam, a pic ára meg attól függ, hogy kínai CapXon megy bele vissza, vagy egy jobb minőségű japán. Egyik 90 ft, másik 300. :)

Nem ismerem az ilyen szakkifejezéseket, mint Glimm lámpa, én ilyen szinten csak annyit látok, hogy világít, meg max hogy a dobozára rá van írva, hogy LED light switch.

Megtaláltam egy régebbi írásomat, miszerint a fura hangot bekapcsolt gépnél is adja, csak ugye elnyomják a ventilátorok, de ezek szerint régen már sikerült megfülelnem. Akkor viszont terhelés független a sípolás.

Én is ugyan úgy vezetem az áramot igen, és nem tanultam nagyfeszültséget, de azt hiszem van annyi eszem, hogy nem nyúlkálok bele, vagy ha mégis, akkor csak műanyag cuccokat fogok meg, kondikhoz, tekercsekhez, szabad fémekhez meg alapból nem nyúlkálok, mert tudom, hogy azokban lehet kóboráram. Ma is csak szemmel vizsgáltam meg, többit a szakemberekre bízom.

Ui.: most találtam nagy kondikat 800-900 ft körül a következő szöveggel az adatlapjukon: élettartam 85 °C-on 2000 óra. Hát ez nem számítógép tápba való. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.