Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sianis blogja

Hozzászólások

(#3) Sianis


Sianis
addikt

Kisebb hibák vannak a k3b 0.12.15 verziójával.

1. Az alany egy megírt TDK DVD+RW volt. Megpróbáltam rá írni pár videófájlt. Írás előtt jött a figyelmeztetés, hogy nem üres a lemez. Kiválasztottam a felülírás funkciót ( eddig minden más szoftver szépen tudta ezt a funkciót ), de sajnos hibát dobott, nem írt a lemezre semmit. Próbálkoztam az menüben található formázással is, de ez sem segített túlzottan, sőt egyáltalán, pedig az összes lehetséges módon próbáltam törölni róla az adatokat, de 1 mp munka után mindíg azt mondta, hogy sikeresen végigfutott, pedig semmit sem csinált.

2. Arra gondoltam, hogy talán nem ismeri fel a lemezt, de ezzel is rendben volt minden, a beépített lemezfelismerő szépen felismerte.

3. Következő tippem az volt, talán nincs is fent megfelelő szoftver hozzá ( lehetséges kimaradt függőségre gyanakodva ), de a dvd+rw-tools is elérhető a gépen, némi parancssoros munka után már kész is volt, maga az író program erre mégsem volt képes.

4. Ezek után szépen meg is írta a DVD-t, csupán kétszer kelett a kényszerített írás gombot megnyomnom, mivel így az általa megnevezett DVD+RW lemez, nem volt megfelelő lemez. Lényeg a lényeg, megszületett a lemez és a tartalom is visszanyerhető.

A kérdést nyitvahagyom, bár gyanítom, hogy megkell tűzdelnem felhasználói paraméterrel a lemeztörlési funkciót.

Sianis

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Sianis blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.